Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Milestone2 válasza soko70 (#800) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nekem PFLMIXM van, arra nem.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#802) thomas77


thomas77
senior tag

A PFLEUXM Stabil Global ROM stabil rom esetén a frissítés óta nem jelenik meg a VoLTE kapcsoló vodafone-os kártyával. A VoLTE elvileg megy, tehát nem vált le 4G-ről, de se kapcsoló, se VoLTE ikon a térerő mellett.
Telekomos és Digi kártyával nem produlálja a hibát. Telenort nem próbáltam egyelőre.

(#803) Milestone2 válasza soko70 (#800) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Átálltam én is most akkor PFLEUXM-re, mert a PFLMIXM még csak 10.3.1.0-án tart, megint India vezet a PFLINXM már 10.3.6.0-nál...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#804) Milestone2 válasza thomas77 (#802) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Írt be a telefontárcsázóba
*#*#volte#*#*
ha alul ezt írja ki "VoTLE carrier check disabled" akkor újra lesz kapcsolód

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#805) Milestone2 válasza soko70 (#797) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Neked is telepedett a PFLEUXM 10.3.4.0-val a Netflix is? Eddig nem volt része a Global ROM-nak...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#806) macssessz


macssessz
tag

Üdv Guruk!
2 éves makulátlan 4x-emről gondolkodom a váltáson.
1. Kérdés:
Ebben is benne van az automatikus hívás rögzítés? Ha nincs, telepíthető rá megbízható progi? Használ valaki ilyet?
2. kérdés
Navigálásnál ez is annyira melegszik? Ez energiatakarékosabb, azért kérdezem mert elvileg nem szabadna annyira melegednie.
3. kérdés
Mennyik a valós működési idők? Tudom user függő, de azért egy átlagot már tapasztaltatok.
Köszi előre is a válaszokat.
Józsi

(#807) Milestone2 válasza macssessz (#806) üzenetére


Milestone2
nagyúr

1.
kép link -benne
2.
Eddig volt vagy 12 Xiaomim, mind melegedett navigálásnál.
3.
Ahogy mondod, nagyon felhasználófüggő. Én fő telefonként 2-3 naponta töltöm. (Nem játszom. Nem videózom. Nem hallgatok zenét. Telefonálok és online a neten lógok)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#808) macssessz válasza Milestone2 (#807) üzenetére


macssessz
tag

Köszi a válaszokat.
Igen a melegedés természetes. Csak az érdekelne, hogy ez is olyan épp hogy foghatóra melegszik-e? Elméletileg 28 vs. 14nm > ez már sokkal takarékosabb mint a 4x.

(#809) soko70 válasza Milestone2 (#805) üzenetére


soko70
aktív tag

Azaz érdekes, hogy nekem nincs fent. Nem jött és nem is találtam meg. Soha nem használtam.

(#810) Milestone2 válasza soko70 (#809) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Neked OTA frissült a Frissítés alkalmazáson keresztül.
Én legyalultam a PFLMIXM-et és teljes törléssel tettem fel a PFLEUXM-et.
Sokszor ez is okoz(hat) különbségeket.
És az első beállításkor megadott Régió is. (az nálam Svájc...okozhatja ez is)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#811) soko70 válasza Milestone2 (#810) üzenetére


soko70
aktív tag

Ez igaz, nálam a Csehek vannak beállítva alapból, de mindig kivárom az OTA frissítést.

(#812) A_Papa


A_Papa
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok linket adni, ahonnan érdemes megvenni a készüléket, ahol nem lenne nyűg az esetleges gari intézése? 3 Gb-os verzió érdekelne...

Ha esetleg tokot is ajánlanátok, azt külön megköszönném! :)

Papa

(#813) soko70 válasza A_Papa (#812) üzenetére


soko70
aktív tag

Szia, beírod az Árukeresőbe mondjuk én az Alzanál vettem.

(#814) sajtjani válasza A_Papa (#812) üzenetére


sajtjani
tag

Jonap!
Itt van jópár darab: Mobilász

(#815) AlienM válasza soko70 (#813) üzenetére


AlienM
tag

Sajnos sok helyen 12 hónap "gyári" garival árulják érdekes módon. Engem pl. a 24 hónapos érdekelne inkább... :/

(#816) Milestone2 válasza AlienM (#815) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Azt a Wayteq / MIUI forgalmazásában kapod...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#817) AlienM válasza Milestone2 (#816) üzenetére


AlienM
tag

Amúgy a nem wayteqes garis miben különbözik a wayteqestol?

(#818) Milestone2 válasza AlienM (#817) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Próbálom agyi kapacitásom szerint elmondani.

A Wayteq áll szerződésben a gyártóval.
Aki a Wayteq vagy Eustock forgalmazótól veszi (vagy ha a cég akitől veszed tőlük veszi) akkor gyári garanciát kapsz. Ha baj van a lengyelországi Xiaomi által megbízott szakszervízben végzik a javítást.

Ha olyan cégtől rendeled, amely kínai vagy más országbéli webshopból rendeli, akkor a magyarországi cég fogja szervizelni, ahogy tudja...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#819) AlienM válasza Milestone2 (#818) üzenetére


AlienM
tag

Talán még az én agykapacitásom is fel tudja dolgozni eme információkat. :R Köszönöm.

(#820) Milestone2 válasza AlienM (#819) üzenetére


Milestone2
nagyúr

....nem téged kívántalak minősíteni...hanem olyan bonyolult ez a minden bolt 2 év garanciát igér, de csak azok tudják valóban azt adni, ahol Wayteq garancialevelet kapsz mellé. Ha nem azt kapsz, biztos lehetsz benne, hogy nem szakszervízben lesz javítva...szokás szerint erősen megy a felhasználó szivatása

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#821) AlienM válasza Milestone2 (#820) üzenetére


AlienM
tag

Rendben, köszi még egyszer! :)
Tényleg szívás, főleg, hogy nincs egy lista ezekről a forgalmazókról. :(

[ Szerkesztve ]

(#822) thomas77 válasza Milestone2 (#804) üzenetére


thomas77
senior tag

Ismerem a kódot. De mint említettem, Digi és Telekom kártyával minden ok.
Beírhatom a kódot akárhányszor. Sajnos se kapcsoló, se VoLTE ikon Voda kártyával.

(#823) Milestone2 válasza thomas77 (#822) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Fura nekem Mi8Lite-on megy Vodán...
...nem lehet ez is a beállított Régiótól függő?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#824) bigdady válasza AlienM (#821) üzenetére


bigdady
nagyúr

Mivel elég negatív infós (finominfo likestore stb.keress rà ítt) cégek is vannak a hivatalos viszonteladók között és készlet sincs kb jún vége óta én alza-nál vettem két év garival nem találtam jobbat.

[ Szerkesztve ]

(#825) thomas77 válasza Milestone2 (#823) üzenetére


thomas77
senior tag

Ezt hogy érted? Állítsam át a régiót másra? Magyart és az Egyesült Államokat próbáltam. Azokon nem jó. Közben előtúrtam az angol Three kártyámat. A VoLTE itthon nem működőképes ugyan, de kapcsoló azzal sincs.

(#826) Milestone2 válasza thomas77 (#825) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mivel a Sáomi egy büdösbogár, soha semmi nem úgy, és nem ott működik ahogy és ahol kéne...nyilván az EU-is belekötött néhány dologba...szóval nekem azt tanították régen (amikor bejött a magyar régióba a tiltás) hogy európai, de NE EU tagállamot válasszak...majd reboot (néha nem elég a reboot, akkor MI fiók kilép...majd kis idő múlva visszalép)...én azóta svájci régión vagyok.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#827) thomas77 válasza Milestone2 (#826) üzenetére


thomas77
senior tag

Köszi a tippet. Ki fogom próbálni.

(#828) djbahool


djbahool
senior tag

Tegnap megjött a Redmi 7A.
Szülöknek vettem.
De pl. seholsem lelem benne az "Designef for Elders" funkciókat.

pl: Simple desktop
vagy Family guard functions

Itt úgy reklámozzák, hogy ezek vannak.
Valaki találkozott vele esetleg?

(#829) sajtjani válasza djbahool (#828) üzenetére


sajtjani
tag

Az szerintem valami belpiacos téma. Itt már nincsa a fotón az a desktop. Pedig nekem tetszik, olyan windows-os.

(#830) Milestone2 válasza djbahool (#828) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A Global fejlesztői ROM-okban benne voltak. (A Redmi7A-ra viszont már soha nem jelent meg Global fejlesztői) mert közben beszüntették a Global fejlesztői rendszert és a jelenleg egyedüli elérhető Global stabil rendszerben nincs benne a "Jenjen Launcher"

Keresni kell a Play Áruházban valami hasonló Launchert: pl Help Launcher

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#831) djbahool válasza Milestone2 (#830) üzenetére


djbahool
senior tag

És ezt a Jenjen launchert ra lehet vhogy gyogyitani?

Mod: megleltem

[ Szerkesztve ]

(#832) sajtjani válasza djbahool (#831) üzenetére


sajtjani
tag

Akkor oszd már meg velünk lécci! :)

(#833) Milestone2 válasza djbahool (#831) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kíváncsi vagyok mennyire lesz magyar, ha feltelepíted....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#834) djbahool válasza sajtjani (#832) üzenetére


djbahool
senior tag

https://www.jeejen.com/download/com.jeejen.family.html

(#835) Ossis válasza macssessz (#806) üzenetére


Ossis
csendes tag

Szia,

Nálam a 2 nap akkor is kijön, ha játszok vele, és nagyon aktívan használom. Általában második nap este, vagy harmadik nap reggel szoktam töltőre rakni 10-20%-os töltöttséggel.

Asus Zenpad Z300M, Xiaomi Redmi Note 10S, Xiaomi Mi Band 6,, Lenovo Legion Y540

(#836) sajtjani válasza djbahool (#834) üzenetére


sajtjani
tag

Hubakker, síléc-síléc-házikó, nehezen olvasom :D . Ja, jenjen-ként nem találtam. :R

(#837) Milestone2 válasza sajtjani (#836) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Sorry az elgépelésért...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#838) sajtjani válasza Milestone2 (#837) üzenetére


sajtjani
tag

Noproblémo Mesterem! :N Már csak a lancser nyelvére lennék kíváncsi.

(#839) Milestone2 válasza sajtjani (#838) üzenetére


Milestone2
nagyúr

#833-ban én is ezt kérdeztem...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#840) djbahool válasza sajtjani (#838) üzenetére


djbahool
senior tag

Többnyire magyar

(#841) Milestone2 válasza djbahool (#840) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Anno Crowdinon kaptunk "Jenjen" fordítandó szringeket...de most ezért nem rakom fel, hogy megnézzem mennyire.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#842) Milestone2 válasza Milestone2 (#841) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Amúgy is felkúrták az agyunkat a Crowdin fordítás befagyasztásával...most perzsa meg kínai arcok fordítják a magyart ...meglátjuk meddig...és hogy milyen lesz...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#843) sajtjani válasza djbahool (#840) üzenetére


sajtjani
tag

Köszönöm!

Milestone2: Azt akarod mondani, hogy a következő MIUI-kat nem Te fordítod?

(#844) Milestone2 válasza sajtjani (#843) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kb egy hete (hogy véglegesen vagy csak ideiglenesen, azt nem tudjuk) nem csak a magyar, hanem az összes fordítót letiltották, már nem fordíthatunk (az indoklás szerint, hogy ne szivárogjanak ki a MIUI11 új funkciói...haha...eddig nem szivárogtattam)

Magánvéleményem szerint az AI-t tesztelik, úgy gondolják van már ott elég szó, majd megoldja a fordítást az AI (ARTIFICIAL INTELLIGENCE)...

....és így lesz majd olyan felirat, pl, hogy:
AZ IDŐ
HÚSZEGY
ÓRA

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#845) sajtjani válasza Milestone2 (#844) üzenetére


sajtjani
tag

:W :W :W Ezután nem frissítek!!!

(#846) Milestone2 válasza sajtjani (#845) üzenetére


Milestone2
nagyúr

De, frissítsünk csak.
Most pont azt kérik, hogy minden hibát a Mi Community Feedbackján keresztül nyomassunk a pofájukba. link
"...Additional information:
It is helpful to solve your issue if you add more information about the problem on the Feedback App. Our staff will reply in the Feedback app as much as they can..."

Gondolom ha nem jön hibajelzés, abból pont azt a hibás következtetést vonják le, hogy minden hibátlan... 😠😤😡🤬

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#847) Skillet válasza Milestone2 (#846) üzenetére


Skillet
addikt

Te már jeleztél nekik hibákat?
Ha igen, miket?
Akku idő megállás? Nem lehet nyomonkövetni, mennyit futott a telefon egy feltöltéssel.
Ne zavarjanak módban ugyanúgy csörög a telefon.
Hirtelen ennyi jutott eszembe.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#848) Skillet válasza Skillet (#847) üzenetére


Skillet
addikt

Ide linkelem, hogy anno milyen hibákat találtunk. Nyilván, ami nem szoftveres (karcolódás), az nem releváns.
KATT
Ne haragudj, hogy rádsózom, de én nem tudok angolul.
Ha megírnád nekik a hibákat, köszönöm. Ha nem, az sem baj, majd asszonyt megkérem valamikor, hogy fordítson egyet :R

Bocsi, off, de likestore-ral mi lett? Nem találom az oldalt :U

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#849) bigdady válasza Skillet (#848) üzenetére


bigdady
nagyúr

(#850) sajtjani


sajtjani
tag

Jonap!
Ha valaki még nem látta: R7 szétszerelés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.