Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) E.Kaufmann válasza mexel (#1044) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Ess túl rajta :D

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#1052) mexel válasza E.Kaufmann (#1051) üzenetére


mexel
veterán

Félek hogy fájni fog :D

(#1053) E.Kaufmann válasza mexel (#1052) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

A frissítés, az frissítés, hajolj csak előre jótündér ;]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#1054) Dino69


Dino69
aktív tag

Sziasztok, melyik most a legstabilabb rom??
Jelenleg 10.3.4.0 (PFLEXUM) van rajta, amit igen sok anomáliát csinál...
Füllel telefonkönyv, nem elérhető a telefon, sms 3 órán keresztül megy s jön :))
Hirtelen ennyi lenne :D
FR-t most csináltam, egyenlőre jobban néz ki, de szeretnék egy kicsit biztosabbra menni ha lehet.

(#1055) Milestone2 válasza Dino69 (#1054) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ugyanolyan $z@r mind....
...PFLEXUM féle ROM nincs!

PFLEUXM-re gondolhattál (V10.3.4.0.PFLEUXM)
PFLMIXM van még, de az sem stabilabb.(V10.3.4.0.PFLMIXM)

PFLINXM is működik simán, de mi értelme? (V10.3.6.0.PFLINXM)
[...az indiai ROM mindig előbb tart egy kicsit, mert ők kuvva sokan vannak]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1056) Dino69 válasza Milestone2 (#1055) üzenetére


Dino69
aktív tag

:DD Köszönöm a kielégítő választ. Nem bizonyult jó döntésnek, céges telefonnak használni. :))(szerencsére nem nekem kell edzeni vele)

(#1057) Zsadi


Zsadi
őstag

Mindenhol be van állítva, hogy zárképernyőn jelezze az értesítéseket, de csak felül jelennek meg az értesítések, a zárképernyőn nem, ott semmi. A ledet sem villogtatja, pedig a jelző fény is be van kapcsolva.

A zárképernyő hogy nem tartja meg a beállított képet csak 1-2 zárásig probléma, másnál nem jön elő?

(#1058) pakardo


pakardo
tag

Sziasztok,van valami megoldás arra,hogy telefon beszélgetés közben a fülemmel ne irjak meg egy smst,meg ne kapcsoljon be a vaku? :F redmi 7a val is ugyan ez a szitu,van valami beállitási lehetőség?

Üdv : pakardo

(#1059) pakardo válasza Zsadi (#1057) üzenetére


pakardo
tag

Eddig nekem se küldte záróképernyőre az értesitéseke,témát cseréltem,azóta jönnek az étesitések, ubuntu v10 témát próbáld ki.

Üdv : pakardo

(#1060) Visormail válasza pakardo (#1058) üzenetére


Visormail
addikt

Na ja, 7A-val az utolsó frissítéssel nekem elmúlt egy időre, de aztán visszajött.
A sim kártya nem érzékelés megoldódott egyelőre, megcseréltem a kettőt azóta jó, lehet kicsit kimozdult, bár nem úgy tűnt.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1061) pakardo válasza Visormail (#1060) üzenetére


pakardo
tag

7 be is meg a 7a ba is ollóval vágtam bele a simet, jól sikerült mert a tiedhez hasonló hiba nem fordult elő :C

Üdv : pakardo

(#1062) sajtjani válasza pakardo (#1058) üzenetére


sajtjani
tag

#83
#138940

[ Szerkesztve ]

(#1063) Zsadi válasza pakardo (#1059) üzenetére


Zsadi
őstag

Köszi, téma váltással jó.

(#1064) Visormail válasza pakardo (#1061) üzenetére


Visormail
addikt

Én is, ráadásul azt nem érzékelte ami atomstabilan állt, a másik gyárilag vágott simán kiesik belőle, azzal nem volt gondja.

Sajtjani: Se duplakattos felébresztés, se 3ujjas fényképező megnyitás nincs beállítva (7A-ban nem is találtam ilyeneket). Nem lehet hardver hiba, mert a korábbi szoftver verzióval nem csinálták.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1065) pakardo válasza Visormail (#1064) üzenetére


pakardo
tag

Pedig van a 7a ban is dupla koppos ébresztés meg 3 ujjas screenshot készités,de azt be kell állitani hogy aktiv legyen,ha nem állitottad be akkor valószinü nem aktiv a funkció

Üdv : pakardo

(#1066) vaksi8


vaksi8
senior tag

Sziasztok!
Hogyan lehet a pin kód kérést kikapcsolni?
Meg az létezik hogy a wifi 5g-t nem támogatja?

(#1067) Milestone2 válasza vaksi8 (#1066) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Beállítások/További beállítások/Adatvédelem/(Legfelső sor)

...és tudtommal nem támogatja.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1068) internetezoo


internetezoo
senior tag

Ebben van értesítési LED?

(#1069) kecsawi válasza internetezoo (#1068) üzenetére


kecsawi
senior tag

:K

(#1070) vaksi8 válasza Milestone2 (#1067) üzenetére


vaksi8
senior tag

Köszi!

(#1071) toga77


toga77
tag

Tegnap a kínaiaknak megérkezett a miui 11-es frissítés, szerintetek nekünk (PFLMIXM) mikorra várható?

(#1072) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Év végére ígérték...
...azokra a telefonokra, amelyek megkapják.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1073) vaksi8


vaksi8
senior tag

Sziasztok!

Lenne megint egy-két kérdésem! Az első, hogy letöltöttem pc-re Mipcsuite nevü oldalt, de sehogy sem akar a telefon összecsatlakozni a géppel. Ezt írja
Én úgy látom a telefon és a pc is a legújabb frissítéseket használja.
Valamint a másik kérdés, megtaláltam ugyan a pin kikapcsoló beállítást, de a második kártyát nem engedi kikapcsolni (pont azon szeretném) sim kártya lezárása menüt nem lehet elérni

(#1074) viharhozo


viharhozo
addikt

1. Hol lehet beallitani, hogy ha a keszulek csorog es a fulemhez emelem, vegye fel a hivast. Nem talalok ilyen opciot.

2. Kikapcsoltam azt, h automatikusan kihangositson, ha van aktiv hivas es a keszulek nincs a fulemen. Megis, ha van vmi a kepernyon es felveszek egy hivast, kihangosit es kirak egy kis ablakot, amiben csak letenni lehet az aktualis hivast. Ezzel lehet vmit kezdeni?

Kösz!

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#1075) toga77


toga77
tag

Sziasztok!
Xiaomi.eu romot érdemes felrakni? Kap OTA frissítést? Fent van Redmi 7-re a MIUI 11-es is:
[link]

(#1076) Milestone2 válasza toga77 (#1075) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ingrzby-ék (xiaomi.eu) már megint túl előreszaladtak.
Most jelent még csak meg, ez egy ZÁRT BETA ROM belső tesztelőknek, de ők már kiadták...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1077) Anonymous 01


Anonymous 01
tag

Sziasztok!
Lehet hülye kérdés, de leírom aggályom nektek ezzel kapcs. Vettem végre egy flip tokot a Redmi 7-emhez, és ez oldalra nyílik, mint egy könyv. Ugye egy mágneses kis cucc fogja oda, ha összecsukom az elejéhez ezt a tokot. Kérdésem az lenne, hogy ez a mágneses kis cumó, nem tesz kárt a készülék akkujában semmiképpen sem? (akár kapacitás terén, bármi, rövid, hosszútávon egyaránt). Ez fordult meg a fejemben... :F
Egyébként erről a tokról van szó: https://www.alza.hu/fixed-opus-tok-xiaomi-redmi-7-keszulekhez-fekete-d5624418.htm?kampan=adw_prislusenstvi_pla_all_prislusenstvi-pro-mt_produkty_c__FXD033a12&gclid=Cj0KCQjw0IDtBRC6ARIsAIA5gWvR8hDdGIPx8kLAAFsQF8ktQ-E0_I4ejqnbHF-q2W2reI5EUIFaMGQaAvj2EALw_wcB

Bocsi ha hülye kérdés. :U Előre is köszi a válaszokat skacok! :R

(#1078) toga77 válasza Milestone2 (#1076) üzenetére


toga77
tag

A xiaomi.eu rom ha jól tudom a kínaira épül, arra pedig már kijött pár napja a stabil:
[link]

(#1079) Dingle válasza Anonymous 01 (#1077) üzenetére


Dingle
tag

Nem okoz. Az akkumulátorok lítiumból és szénből állnak gyakorlatilag, és egyik komponensre sincsen hatással egy átlagember számára elérhető mágnes. Nincs okod aggodalomra. :)

(#1080) Milestone2 válasza toga77 (#1078) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ok. Akkor itt nem szivárogtattak.
De más készülékek esetében erősen.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1081) toga77 válasza Milestone2 (#1080) üzenetére


toga77
tag

Nem érdemes felrakni, három twrp-vel próbálkoztam, a hivatalossal 7-es hibát írt, a két régebbivel pedig bootloop lett az eredmény.... Ment vissza a gyári rom.

(#1082) Milestone2 válasza toga77 (#1081) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerintem csak az LRTeam viheti...
...de nem tudom.
MiMix3-ra csak az LR.Team félével ment.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1083) toga77 válasza Milestone2 (#1082) üzenetére


toga77
tag

Köszi, de most már hagyom inkább, eltököltem vele vagy fél napot :D Az indiaiaknak elvileg jön 16-án a miui 11, aztán csak megkapjuk majd mi is. :)

(#1084) rothfb


rothfb
veterán

Sziasztok!
A telefonnal kapcsolatban lenne pár kérdésem. Ez és a Redmi 8 között vacillálok.
Van benne AC-s wifi? (specifikáció szerint nincs, de megkérdezem mégis)
Mennyit bír az akksi? (navigációra lenne)
Hogy veszi a műholdakat?
Mennyire sima a rendszer? Lagok, akadások vannak?
Volte, vowifi?
Ha valakinek van benne digis kártya, milyen vele a telefon? Úgy értem, megy 4g? Volte?
Hangszórója használható?
Majd még írok, ha eszembe jut valami.
Előre is köszönöm bárkinek, aki válaszol és segít dönteni! :R

(#1085) E.Kaufmann válasza rothfb (#1084) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Van benne AC-s wifi? - Nincs, legalább is 5GHZ-t nem tud
Mennyit bír az akksi? - jó autós töltővel autó akksijáról bármennyit :D, amúgy bő egy nap terhelve, navi nélkül böngészgetve 2 nap
Hogy veszi a műholdakat? - olyan kis beépített antennával :) amúgy nem volt még vele bajom.
Mennyire sima a rendszer? Lagok, akadások vannak? - nekem lagos a hangerőszabályozó, amúgy gyors a rendszer
Volte, vowifi? - Őőőőőőő, passz, de szvsz tuti van VoLTE
Ha valakinek van benne digis kártya, milyen vele a telefon? Úgy értem, megy 4g? Volte? - nekem voda van
Hangszórója használható? - hangos (legalább is egy Sunyi Szériához képest, de kocsiban lehet már kevés), más jót nem tudok mondani róla, érdemes BT-n átjátszani a hangját, nem egy minőségi cucc, az Lumia 550-em szebben szólt.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#1086) Milestone2 válasza E.Kaufmann (#1085) üzenetére


Milestone2
nagyúr

kiegészítés:
VoLTE és wifi szolgáltatónál külön kell bekapcsoltatni. (Egyes szolgáltatóknál elég nehézkes folyamat)
De tudja...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1087) thomas77 válasza rothfb (#1084) üzenetére


thomas77
senior tag

Redmi7:
- tényleg nincs 5GHz-es wifi
- akksi nagyon jó. Nekem 2 napot simán elmegy 6 óra fölötti képernyőidővel
- navigálásra több 100 km-re is elég. 6-700 biztos van benne
- a rendszer nem akadozik, bőven használható. Persze van ettől gyorsabb telefon is...
- digis kártya hibátlanul megy benne. VoLTE és a VoWifi is hibátlan. A beszéd hangminőség nagyon jó. Hallottam már jobbat, de ez is nagyon jó

Nálam a legnagyobb negatívum, hogy hívás közben feléled a kijelző és nyomkod össze-vissza. Kisebb baj, hogy a gyári időjárás alkalmazás nem frissít magától.
További gond, hogy a rendszer telepakolja magát reklámmal, amit szinte lehetelen kiírtani. Mászkálsz a telefon menüjében, közben özönlenek a reklámok... Most a böngésző legújabb verziójában jelentek meg reklámok. Nem tudom eltüntetni őket. Szerintem e miatt nem fogok többet Xiaomit venni.
Ennek ellenére jó telefon.

(#1088) E.Kaufmann válasza Milestone2 (#1086) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Engem nem izgat, én kézi tabletnek vettem, nem dumálni :DDD

thomas77: még mindig kevesebb a reklám, mint a céges sunyin, de ha véletlenül lenne majd erre is LineageOS, tuti felteszem és nem fogok sírni a sájomís progik hiánya miatt.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#1089) aprokaroka87 válasza thomas77 (#1087) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Én blokada reklámblokkolót használok redmi note 7-en, abban van xiaomi-hoz is blokkoló hosts is, nincs reklám egyátalán.

De a redmi note 7 összefoglalójában amúgy ott van hogy lehet lekapcsolni a reklámokat, szerintem az redmi 7-hez is jó

(#1090) dave987 válasza thomas77 (#1087) üzenetére


dave987
aktív tag

Dehát ha gyári global romod van,abban nem lesz semmilyen reklám,semelyik Xiaomiban, csak ki kell kapcsolni pár kapcsolót. Redmi Note 7 összefoglalójában benne van. De anélkül is meg lehet találni őket.

[ Szerkesztve ]

(#1091) thomas77 válasza dave987 (#1090) üzenetére


thomas77
senior tag

Gyári global van. Mindenféle mókolás nélkül. Mindenhonnan ki tudtam irtani csak a böngészőből nem. :W

(#1092) rothfb válasza E.Kaufmann (#1085) üzenetére


rothfb
veterán

Köszi! És thomas77-nek is!
Végül egy Redmi Note 7 mellett döntöttem.

(#1093) toga77 válasza thomas77 (#1091) üzenetére


toga77
tag

A böngészőben a beállítások/adatvédelem és biztonság/személyre szabott szolgáltatások ki van kapcsolva? Nekem így nem jönnek reklámok.

(#1094) Milestone2 válasza toga77 (#1093) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Később szerintem úgy is fognak, csak nem a böngészési adataid alapján, hanem tök érdektelenek...
...legalább is valami ilyesmit tervez a főhadiszállás...meg kell élni valamiből...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1095) thomas77 válasza toga77 (#1093) üzenetére


thomas77
senior tag

Igen, ki van kapcsolva, de így is jönnek a reklámok. A v11.1.7- verzió óta van ez.

(#1096) #22743424


#22743424
törölt tag

Sziasztok azt szeretném megkérdezni, hogy valakinek sikerült műkődésre bírni a VoWI-FI-T Mert az egy dolog hogy a kapcsolót belerakjuk de nem jelenik meg úgy mint VoLTE a fenti sávban.

(#1097) Milestone2 válasza #22743424 (#1096) üzenetére


Milestone2
nagyúr

MIntha valaki régebben linkelt volna egy képet. De az én szolgáltatómnál csak a VoLTE az aktív. (asszem)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1098) thomas77 válasza #22743424 (#1096) üzenetére


thomas77
senior tag

Itt is leírom... Működik hibátlanul. :D

(#1099) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Akinél gondot okoz a reklám, használjon reklámblokkólót.
Már irtam hogy pl blokada is tud szűrni miui-s dolgokat is.

(#1100) #22743424 válasza thomas77 (#1098) üzenetére


#22743424
törölt tag

Tudsz küldeni egy képet? Nekem az istennek sem jelenik meg az állapot sávon a VoWI-FI felírat. Én bekapcsoltattam Telekom ,digi . Nem megy Redmi 7, RN7, MiMax 3, gyári rom

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.