Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) kecsawi válasza Milestone2 (#900) üzenetére


kecsawi
senior tag

+1 :C

(#902) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Mi a tököm az a volte? Nagyon divatos szó mostanában...

(#903) sajtjani válasza SamiCsillag (#902) üzenetére


sajtjani
tag

(#904) bigdady


bigdady
nagyúr

Direkt kikapcstam a voltet mert eszi az aksit :)

(#905) Milestone2 válasza SamiCsillag (#902) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tudod, amit a pszichiáter kérdez a gumiszobába zárás előtt:

- pszichiátriai beteg a családjában VoLTE?
- szuicid hajlam a családjában VoLTE?
- VoLTE rá eset hogy szedatív gyógyszereket kellett szednie?

Szóval szerintem az őrülettel lehet kapcsolatban...
;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#906) sajtjani válasza Milestone2 (#905) üzenetére


sajtjani
tag

Jonap!
Jót derültem, de télleg, egy hullámhosszon vagyunk :D .
Viszont a gondunk továbbra is megoldatlan. Tudod ezt hibaként jelenteni, ha már írtad hogy mehetnek hozzád a hibajelenségek?

(#907) MDanny válasza sajtjani (#899) üzenetére


MDanny
senior tag

Ki tudod kapcsolni. SIM-kártyák és mobilhálózatokon belül "A másodlagos SIM-kártyán mobiladat-forgalom használata VoLT..." kapcsoló.

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#908) Milestone2 válasza sajtjani (#906) üzenetére


Milestone2
nagyúr

PFLEUXM v10.3.4.0-án megmaradt a VoLTE kapcsolóm.
(Cserébe fingom sincs Telekomon működnie kellene-e, nem látok hívás közben VoLTE jelet)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#909) MDanny válasza Milestone2 (#908) üzenetére


MDanny
senior tag

Kérni kell az aktiválását az ügyfélszolgálaton. Ha havidíjas előfizetésed van, akkor a VoWiFi is működni fog, ha bekapcsolják.

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#910) Milestone2 válasza MDanny (#909) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ezt tudjuk. Az alapkérdés az volt miért tűnt el neki a VoLTE kapcsoló a frissítéssel? [link]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#911) sajtjani válasza MDanny (#907) üzenetére


sajtjani
tag

Köszi! Kipróbáltam, de mindkét állásban VolTE-n ment a hívás, a hívásnapló szerint.

(#912) SamiCsillag válasza sajtjani (#903) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Köszönöm a válaszokat! Most már tudom mi az. Hogyan tudom bekapcsolni? Vagy ez automatikus?

(#913) sajtjani válasza SamiCsillag (#912) üzenetére


sajtjani
tag

Itt a táblázatban vannak a kódok, meg a szolgáltatóval be kell aktiváltatni, DIGI-nél alapból aktivált.

(#914) MDanny válasza Milestone2 (#910) üzenetére


MDanny
senior tag

Ezt Neked írtam, mert jelezted, hogy nem tudod működik-e Telekom esetén.

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#915) anfer


anfer
csendes tag

Automata fényerő mindig visszaáll a legkisebb értékre. Tudtok rá megoldást? Köszi!
10.3.4.0 PFLEUXM

(#916) Milestone2 válasza MDanny (#914) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ja köszi. Nem kérdés volt. Kijelentés. Nem izgat. Még... (Már?)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#917) MDanny válasza Milestone2 (#916) üzenetére


MDanny
senior tag

Érdekes hozzáállás egy szakmai (?) fórumon...

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#918) Milestone2 válasza MDanny (#917) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Egyszerű.
Te azt hitted kérdeztem.
Nem kérdeztem.
Amit válaszoltál, azt tudtam.
De köszi a választ.
Nem a válaszod nem érdekelt.
Maga a VoLTE nem érdekel.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#919) MDanny válasza Milestone2 (#918) üzenetére


MDanny
senior tag

Egyszerű. Nem értem miért írsz le olyat, ami egyértelmű, de lehet valakiben inkább kétséget ébreszthet, mondván lehet Telekommal nem működik. Leírod finom megfogalmazással, hogy nem tudod működik-e, ez számomra majdnem olyan, mint egy kérdés, főleg azután, hogy a szolgáltatóknál gyakori, hogy többször kell kérni az aktiválást, miközben arról tájékoztatnak, hogy aktív. Leírod, hogy nem érdekel, de szóba hozod. Nem érdekel egy olyan, ami a jövőben egyre fontosabb lesz és ez a telefon ráadásul még alkalmas is rá. Semmi baj, amik engem nem érdekelnek, azokat nem is feszegetem, de nem vagyunk egyformák.

Már amikor betettem korábban képet a V10.3.2.0 frissítésről, akkor is furán reagáltál.

A napokban leírtam, mint VoLTE használó, hogy mit tapasztaltam a frissítés után, gondoltam más számára is hasznos lehet. Ez a jelek szerint senkit sem érdekelt, aztán volt, aki beleszaladt, miközben fontos számára a dolog. Fura egy világ ez...

Valószínűleg teljesen felesleges még benézni is ide.

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#920) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Túlérzékeny vagy.
Ahogy Sheldon.
Lassan én se fogok benézni.
...s akkor mindenki nyugodt lesz.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#921) bigdady válasza anfer (#915) üzenetére


bigdady
nagyúr

Sajnos a telefon hibája... Elég idegesítő

(#922) Visormail válasza MDanny (#881) üzenetére


Visormail
addikt

Nálam is ez van, csak csodálkoztam, hogy a beszélgetések után miért vannak megnyitva mindenféle dolgok és letenni se tudom, mert a hívás van háttérben. 10.2.5.0 van nálam, még nem jelez frissítést kézi kereséssel sem. Az újban ezt megoldották?

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#923) szumoo@gmail


szumoo@gmail
tag

Ebben a topicban nem ROMolgat senki?
Az öszes hasonló topicban egy csomó leírás, howto, szokott lenni arról hogy ki milyen ROMokat próbált ki, mennyire váltak be, ki, mit, hogyan állított át, hogy gyorsabb legyen a wifi/ne merüljön az akku/stabilabb legyen a rendszer ...

(#924) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Ha megnézem az XDA-t alig találtam romot hozzá. Ami akkor volt, mind kipróbáltam, végül a gyárinál maradtam.
4pda.ru-n nem böngésztem.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#925) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Akinek van fent portolt g-cam tudna fel dobni pár képet? Érdekelne
milyen képeket készít vele.
:R

(#926) Milestone2 válasza Bagoly01 (#925) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Keresd meg a 785-ös hozzászólásomat.
Ott megmutattam...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#927) Bagoly01 válasza Milestone2 (#926) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Nem igazán tudom eldönteni ebből a képből, de köszi egész jónak látom. :R

(#928) Milestone2 válasza Bagoly01 (#927) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Pedig a két kép között igen nagy a különbség még az én béna fotós szememben is...
...sajnos profibb fotós válaszára várnod kéne...vagy visszakeresni...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#929) Bagoly01 válasza Milestone2 (#928) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Szemmel látható a különbség persze. Valami táj képre vagy utca képre gondoltam
de ez is jó köszi! ;)

(#930) Milestone2 válasza Bagoly01 (#929) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mingyá csinálok. De béna vagyok.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#931) Milestone2 válasza Bagoly01 (#929) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Privátban ment.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#932) Bagoly01 válasza Milestone2 (#931) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Köszi megkaptam! Nagyszerű! :K :C
Köszi! :R

(#933) Milestone2 válasza Bagoly01 (#932) üzenetére


Milestone2
nagyúr

És velem, mint vaksi, fényképezéshez nem értő, nem látó kollégával, közöld már légyszíves milyen különbségeket látsz??? (volt 2 esti szar fényviszonyos vakus és 3 raggeli kattintás)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#934) bally4


bally4
tag

Hali. Telót honnan érdemes most rendelni figyelembe véve az ár/garancia faktorokat?

(#935) novinyul válasza bally4 (#934) üzenetére


novinyul
veterán

Lurdy MI-Store :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#936) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Felraktam g-camból ezt a verziót: MGC_6.1.021_BSG_Arnova_TlnNeun_4lens_V1.3.030119.0645-02d.
de állandóan leáll az alkalmazás. Azt hiszem ez az ajánlott verzió nem?

(#937) Milestone2 válasza Bagoly01 (#936) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nálam az működik...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#938) Bagoly01 válasza Milestone2 (#937) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Töröltem az összes adatot így most jó lett. Viszont a ha Nightsight-nál továbbra is kilép. Lehet hogy az NS nem működik amúgy sem?

(#939) Milestone2 válasza Bagoly01 (#938) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nekem az is megy...
"Xiaomi Együttható"

Hozz létre a gyökérkönyvtárban egy új mappát gcam néven, azon belül egy configs mappát. Másold bele az xml-t.
letölthető innen
Majd nyisd meg a Kamerát, duplakopp az exponálógombtól balra eső fekete területre. Ekkor meg kell kérdezze, hogy helyreállítod-e (restore) a redmi7.xml, azt mondod neki igen....majd teló újraindít.

Nekem így működik...de egyre inkább az a gyanúm, hogy a Sáomi nem egyen-alkatrészekből dolgozik, ha valami kifogy, jó lesz bele másmilyen is...és ebből adódnak ezek, hogy ugyanaz az alkalmazás az egyik Redmi7-en megy, a másikon meg nem.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#940) toga77


toga77
tag

A gcam nálam is sokszor összeomlik, éjszakai módnál majdnem mindig. Pedig az xml fájl is be van töltve és újra lett indítva a telefon. Nekem a global rom (PFLMIXM) van fent, már ha ez számít valamit....

[ Szerkesztve ]

(#941) Milestone2 válasza toga77 (#940) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nálam a PFLEUXM van...nem hinném hogy számít...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#942) Dingle


Dingle
tag

Sziasztok!
Gondolkozok egy Redmi 7 vagy RN 7 vásárlásán, viszont aggódok a sima 7 kamerája miatt. Van valakinek pár Gcam képe esetleg(ha működik rajta a Gcam)?

(#943) Milestone2 válasza Dingle (#942) üzenetére


Milestone2
nagyúr

@Dingle
[MAPPA A MEGA TÁRHELYEN REDMI7 GYÁRI VS GCAM]
és még ebben a [hozzászólásban] is mellékeltem képeket

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#944) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Üdv!

Páromnak tervezek okostelefont venni, ez lenne neki az első. :) A kb. 40k-s kategóriában ez tűnik nekem a legjobb választásnak. Állítólag a kamerája se olyan rossz, ami szintén jó pont.
Két kérdésem lenne:
1. Milyen nyűgjei vannak a telefonnak?
2. Honnan érdemes rendelni, hogy a garancia rendben legyen? Eddig az eustockról vettem a xiaomi telefonokat, de úgy látom, már nem lehet onnan rendelni. :o
Ezek a kingtel, 1mobil, terrafon, stb. nevek nekem semmit nem mondanak.

[ Szerkesztve ]

(#945) Milestone2 válasza Ereshkigal (#944) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Bárhonnan, akit ha felhívsz, nem kezd hadolválni a garanciáról, hanem ha rákérdezel, hogy WAYTEQ Hungary-s garancialevelet kapsz és azt mondják igen, ott veheted.

De nyilván a legjobb Lurdy házban a márkakereskedésben vagy jövő héttől már egy másik hivatalos helyen is.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#946) E.Kaufmann válasza Ereshkigal (#944) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Ha párod egy kisebb kezű hölgy akkor inkább egy Redmi 6 vagy ha van 3gigás változat rendes garral, akkor egy 7A, mert még nekem is nagy a sima 7-es, pedig normális méretű férfikezem van.
A hangerőszabályzása nekem lassabb, mint más telefonokon, én érezhetően lagosabbnak érzem ezt a funkciót.
Szerintem inkább pasitelefon a 7-es, az infrával (párom szüleinél a légkondit, otthon a tv-t buzeráltam vele :) ) és a nagy mérettel.
Páromnak 6A van, nem egy nagy fényképész, de elégedett annak a kamerájával, gondolom a 6-osnak csak ugyanolyan vagy jobb lehet, 7A kameráját nem ismerem, a 7 meg rendben van és ahogy itt írták más kamera app-pal még vannak benne tartalékok.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#947) Ereshkigal válasza E.Kaufmann (#946) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Milestone2, E.Kaufmann: Köszi!

Igen, a méretet el is felejtettem. Odaadtam neki az MiA1-et, hogy mostanában kb. ekkorák a telók, és hát azt mondta, szerinte ez nagy lesz. :) Gopndoltam, majd megszokja, de lehet mégsem lenne jó ötlet. Ami biztos, hogy az MiA1 kamerája szerintem elég gyenge, attól jobbat akarok mindenképp.
Számításba veszem akkor a 6-ot és a 7A-t is. :R

[ Szerkesztve ]

(#948) novinyul válasza Ereshkigal (#947) üzenetére


novinyul
veterán

Nézzétek meg az A3-t is, elég "kompakt" lett. Lurdy MI Store-ba van.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#949) fap333


fap333
aktív tag

Szervusztok!
Lassacskán megérkezik a redmi 7-es telefonom. Próbálta már valaki ezzel a telóval a xiaomi.eu romot? Érdemes felrakni a global helyett?
A válaszokat előre is köszönöm!

10 fajta ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#950) bigdady válasza fap333 (#949) üzenetére


bigdady
nagyúr

Inkább arra készülj mindig sötét lesz a kép...automata fényerő túl alacsony...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.