Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) mefistofeles

Üdv Uraim!

Erősen gondolkodok egy Redmi 7 vásárlásán. Az én igényeimnek tökéletesen megfelel ráadásul itt 39K pénzért adják és teljeskörű 2 év garit ígérnek....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#852) Milestone2 válasza mefistofeles (#851) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kedves Mefisztó uram!
...ez így egy egyszerű kijelentés, nincs mit rá reagálni.
(vagy nem túl burkoltan bújtatott reklám)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#853) mefistofeles válasza Milestone2 (#852) üzenetére

Úh... hát ez igaz. :B
Mondjuk nem reklámnak szántam de ennyiért szerintem ajándék.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#854) Milestone2 válasza mefistofeles (#853) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nagyon sok boltban kint van a kínálatban...csak mikor beszélsz velük, kiderül "pont most" nincs raktáron...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#855) toga77 válasza mefistofeles (#851) üzenetére


toga77
tag

Szia!
Én múlthét pénteken rendeltem innen 2db telefont, tegnap hozta a futár. A 2 év gari miatt választottam én is őket. Ennyiért tényleg ajándék.

(#856) Milestone2 válasza toga77 (#855) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Akkor korrektek.

Ha Wayteq a garanciapapír akkor miui garancia, ha másfajta akkor ők szervizelik saját szakállra...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#857) toga77


toga77
tag

Sziasztok!
Nekem egy global romos Redmi 7-em van (PFLMIXM), azt szeretném kérdeni, hogy érdemes-e felrakni egy kínai/indiai/eu global romot, vagy esetleg van valami hátránya? Ez az első Xiaomi telefonom, rootolni nem szeretném egyelőre, elég csak bootloadert nyitni és mehet is fel az említett romok valamelyike a Xiaomi Flash Tool-lal? Valamire kell vigyázni hogy ne legyen belőle tégla? Ti melyiket ajánljátok? Előre is köszönöm a válaszokat!

(#858) Milestone2 válasza toga77 (#857) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha nem akarsz ROM-olgatni AOSP, HAVOC stb... akkor szerintem inkább ne csinálj semmit.
(...de hogy a kérdésedre is válaszoljak, igen, BL nyitás után MI Flash-sel szabadon ugrálhatsz az 5 féle ROM között...de minek? nálam volt fenn mindhárom EU,IN,MI nincs köztük különbség átlagfelhasznló számára...csak annnyi, hogy nem ugynabban az időbe kapják a frissítést)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#859) toga77 válasza Milestone2 (#858) üzenetére


toga77
tag

Köszi, akkor el is van döntve. Elvileg a Miui 11 is jön Redmi 7-re valamikor ha minden igaz.

(#860) Milestone2 válasza toga77 (#859) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát az jön, de mivel a Redmi7-re már nincs fejlesztői rom, az majd csak sokára...
...és a miui verzióváltás (10-ről 11-re is, igyanúgy, minde az előző esetekben is), csak külcsíny módosítás, dizájnváltás...én leginkább szemfényesztésnek nevezném...(az android-verzióugrás az hoz valóban újításokat)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#861) toga77 válasza Milestone2 (#860) üzenetére


toga77
tag

Időm mint a tenger :) Hivatalosan meddig kap frissítést a Redmi 7, 2 évig?

(#862) toga77


toga77
tag

Bocs a sok kérdésért, én nem kaptam semmilyen garanciapapírt, csak számlát. Szerintetek ez alapján a Kingtelnél vásárolt telefonokra is érvényes a gyártói garancia?
"A mobiltelefonok és táblagépek garanciája 24 hónap, amit ügyfeleink üzleteinkben érvényesíthetnek! A garancia érvényesitéséhez a készülékhez kapott számla vagy garancia levél kell. Termékeinket meghibásodás esetén a Mobile assistance Kft. ellenőrzi a garancia feltételeit, és a forgalmazóhóz küldi vissza javitásra."

(#863) Milestone2 válasza toga77 (#862) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Erre egyedül kelzsoca kolléga tudna válaszolni...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#864) Milestone2 válasza toga77 (#861) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kérlek, ezt a kérdést 雷军 úrnak tedd fel.
Csak ő tudja...

.... követhetetlen...van 2014-es készülék, aminek 2018-ban állították le a supportját. ...és van olyan készülék, ami 2 éves és már nincs támogatás.

...a 2013-as Jolla 1-esem a mai napig folyamatosan kapja a frissítést, persze az nem Sáomi...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#865) toga77 válasza Milestone2 (#864) üzenetére


toga77
tag

Köszi, akkor kb. 2 évre számíthatok. Aztán max. marad a custom rom ha még meg lesz a telefon. :)

(#866) bigdady válasza toga77 (#862) üzenetére


bigdady
nagyúr

Meglepődnék...

(#867) toga77


toga77
tag

Global-ra is megérkezett a frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#868) sajtjani válasza toga77 (#867) üzenetére


sajtjani
tag

Jonap!
Ezt a legelső bekapcsoláskor kínálta fel, vagy már belaktad a telót?

(#869) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Ezt bármikor fel kell kínálja a Frissítés alkalmazás, amint publikussá válik egy build... Régiónként teszik elérhetővé.

Most a PFLMIXM és a PFLEUXM ugyanolyan verzión van.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#870) sajtjani válasza Milestone2 (#869) üzenetére


sajtjani
tag

Köszi! Csak azért kérdeztem, mert nekem nem jött még. PFLMIXM

(#871) bally4


bally4
tag

Üdv!

Jó ideje Redmi 4A telefonom van, sajnos a két SIM néha összeakad (az egyik nem elérhető, nincs mobilnet, megszakad a hívás, stb) ami igencsak csereérett.

Érdeklődöm, aki a Redmi 7-et használja két SIM kártyával, minden oké a beszéd és adatkapcsolat közben is? Vannak ismert problémái? Milyen erős az antenna vétel. Sajnos város széle, nálunk gyenge a térerő.
Előre is köszönöm!

(#872) Milestone2 válasza sajtjani (#870) üzenetére


Milestone2
nagyúr

de meg tudod oldani magad is...
Letöltöd...
Majd a Frissítés alkalmazások keresztül telepíted...
...ha zárt a bootloadered ritkán engedi át az ellenőrzésen...de néha igen.
Vagy kivárod, mikor megkapod.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#873) MDanny


MDanny
senior tag

Mióta felment ez a 10.3.4.0, azóta nincs VoLTE a második kártyán, hiányzik a kapcsoló, pedig eggyel visszább megvan a dual VoLTE kapcsoló... Ha megcserélem a kártyákat, akkor is csak az elsőn van VoLTE.

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#874) sajtjani válasza Milestone2 (#872) üzenetére


sajtjani
tag

Köszönöm szépen, letöltöttem! Zárt BL, de még várok vele, a VoLTE fontos számomra ( nekem is Voda/DIGI kombó ) Meg enyimgép Gearbest-es 2/16 és appszolút hibamentesen működik minden fukciója! Inkább várok még VoLTE tapasztalatokra. Vagy frissítéskor illik kivenni a kártyákat? :F

(#875) Milestone2 válasza sajtjani (#874) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Sosem vettem ki SIM-et frissítéskor...viszont cserébe a VoLTE se nagyon érdekel.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#876) Ben.93


Ben.93
tag

Sziasztok!

Gondolkodok egy Redmi 7A 16GB vásárlásán. Az lenne a kérdésem, hogy SD kártyára telepíthetőek-e az alkalmazások vagy csak belső memóriára?

Ha nem, 16GB kb. mire elég?

Üdv.

(#877) sajtjani válasza Ben.93 (#876) üzenetére


sajtjani
tag

Csak belső tárra telepíthető. Első használatba vételkor kb 5 GB helyed lesz csak. De van belőle 2/32 is 3-4 ezerrel drágábban, inkább azt.

(#878) sajtjani válasza Milestone2 (#875) üzenetére


sajtjani
tag

Ok, soxor vagyok olyan helyen ahol rossz a 3G lefedettség, alig hallok valamit, de VoLTE-val tökéletes. Van amikor hívás közben adatokat kell néznem a neten, ez is csak VoLTE-val lehetséges. Legalább fél nappal hosszabb az aksi üzemidőm. Nem beszélve a hívás hangminőségéről, csendességéről, még akkor is ha a túloldalon nem VoLTE képes a partner.

(#879) Milestone2 válasza sajtjani (#878) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ok. Megértettem.
Én is előhoztam a kapcsolót.
Bekapcsoltam.
De nem foglalkoztat.
Ennyit akartam írni.
Nem, hogy Te mit csinálj...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#880) MDanny


MDanny
senior tag

Ha vissza szeretnék térni a 10.3.2.0-ra, akkor lehetséges-e működő rendszer alól menüből vagy feltétlenül a Mi Flash Tool-lal kell csinálni és akkor repül minden?

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#881) MDanny


MDanny
senior tag

Frissítés: attól függetlenül, hogy nem jelzi a VoLTE-t a második kártyára, a hívás ezen üzemmódban megy ki és a híváslistába is így kerül be.

Ami viszont rendkívül zavaró az az, hogy teljesen megzakkant a közelség és a fényérzékelő. Az automata fényerő szabályozás gyakorlatilag használhatatlan és szinte állandóan azt jelzi feloldáskor, hogy ne takarjam el az érzékelőt. Hívás közben állandóan felébred a kijelző, amint a fülemhez teszem, hiába kapcsolom le a kijelzőt, egy ötperces beszélgetés közben megírtam 3 rendkívül érdekes sms-t, világítottam a lámpával és még ki tudja mit csináltam. :D

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#882) sajtjani válasza bally4 (#871) üzenetére


sajtjani
tag

Látom a DUALSIM-en is feldobtad a kérdést, szerintem Rád is érvényes amit fent írtam #878
Nem érdemes kintről venni, itthon is van 39-40-ért!

Milestone2: Megen csak: noproblemó Mesterem, asztem nem szoktad bekapcsolni.

(#883) sajtjani válasza MDanny (#880) üzenetére


sajtjani
tag

Én is ezt akartam megkérdezni Milestonetól. Régebben felrakta ide a 10.3.1.0 verziót. Arra vissza lehet menni frissítővel büntetlenül?

(#884) Milestone2 válasza sajtjani (#883) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerintem nem fogja engedni...(sosem downgrade-eltem Frissítés/Updater alkalmazással, elnézést, nincs tapasztalatom)...de azt hiszem az ARB-s készülékek közé nem sorolták be a Redmi7-est, tehát Anti Roll Back-es brick veszély nincs, egyszerűen a Frissítés alkalmazás nem fogja engedni...( de ebbe még nem vettem bele a "Xiaomi együtthatót" ;] )

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#885) bally4 válasza sajtjani (#882) üzenetére


bally4
tag

Szia! Köszi a választ. Igen, dual Sim topikban is érdeklődtem, bár ott inkább más telefon felől, hogy ajánlanak-e.

Értem, akkor volte üzemmódban rendben mennek a hívások, ez jó hír. Kérdés, hogy dual Sim üzemmódban is így van? Tehát mindkét kártya tudja a volte-t egyszerre? Nincs az, hogy egyik számon hívnak jó a hang, a másik meg szakadozik..? Reméljük

(#886) sajtjani válasza bally4 (#885) üzenetére


sajtjani
tag

Jonap!
Dual 4G. dual VoLTE., dual VoWIFI. Híváskor egyik SIM sem kapcsol vissza 3G-re

(#887) Visormail válasza sajtjani (#886) üzenetére


Visormail
addikt

A VoWIFI-re nincs külön beállítás? Ezt kell csak benyomni? * # * # 869434 # * # *
Ilyenkor nézi, hogy a mobil vagy a wifi térerő e a jobb éppen és aszerint választ?

Ja meg is van a sim kártya beállításain belül wi-fi hívások.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#888) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A töltő csatlakozó fölött egy kicsit jobbra van egy fehér pont,az mi lehet?
Ez a telefon tudja az 5 GHZ wifit?

[ Szerkesztve ]

(#889) Lui04 válasza gyuri2008 (#888) üzenetére


Lui04
aktív tag

Értesítési LED-re gondolsz szerintem és nem tudja az 5 GHz-et.

(#890) gyuri2008 válasza Lui04 (#889) üzenetére


gyuri2008
veterán

Jól félre informáltak a Lurdy üzletben,azt mondta az eladó srác,hogy tudja az 5 Ghz-et :(((

(#891) sajtjani


sajtjani
tag

Joest!
Nah megjött a 10.3.4.0. Itt tipródom, nem merek frissíteni. Írjon már valaki valami biztatót, hogy a frissítés után nem nyelt be valami hibás funkciót!

(#892) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Én nem nyeltem...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#893) sajtjani válasza Milestone2 (#892) üzenetére


sajtjani
tag

...hogy egyem azt az erőteljes, lehengerlő rábeszélő képességedet :D . Még alszom rá egyet, köszi.

(#894) Milestone2 válasza sajtjani (#893) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez most a fő telefonom.
Szinte mindent ezen bonyolítok
Átlagfelhasználó vagyok
Nem találkoztam a frissítés után szamámomra zavaró új hibajelenséggel

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#895) Sokka válasza Milestone2 (#894) üzenetére


Sokka
aktív tag

Nekem tegnap este jött meg a frissítés, de nálam sincs semmi gond eddig.

¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

(#896) toga77


toga77
tag

Sziasztok!
Nekem az állapotsoron nem jelennek meg az értesítések, csak ha lehúzom. Ez a bug a frissítéssel jött, vagy csak én nem vettem észre idáig? Külső appal meg lehet "javítani", de az csak nem az igazi...

(#897) szumoo@gmail válasza toga77 (#896) üzenetére


szumoo@gmail
tag

Milyen külső appal?
Mert engem is idegesít, hogy alapból az óra van ott, ahol az értesítési ikonoknak lenniük kéne.
Szóval ha értesítés jön akkor az megjelenik, majd el is tűnik.
Mint ahogy az is hogy nem lehet fixre állítani az állapotsor színét, minden alkalmazásnál más színe van.
Legalábbis én nem találtam meg hol lehetne.

(#898) toga77 válasza szumoo@gmail (#897) üzenetére


toga77
tag

Notch Notifications for MIUI az app neve, google play-en is fent van.

(#899) sajtjani


sajtjani
tag

Joest!
Frissítettem. Hogy szopjon lovat a sáomi! Nekem is eltünt a VoLTE kapcsoló a Voda kártyán és eltűnt a statusbarról az ikon is. Híváskor nem vált le 3G-re ugyan, de szar, mert nem tudom kikapcsolni ha akarom. Hívtam a vodát, aktív a VoLTE, átálltam Svájcra, de semmi változás. Szerintem kivették a Voda profilt ebben a MIUI-ban. Úgyhogy szopjon sajtjanit is a sáomi! Avagy tört volna le a kezem hogy engedtem.:W

(#900) Milestone2 válasza sajtjani (#899) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Basszam meg, hogy VoLTE-mentes átlegfelhasználó vagyok....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.