Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Brandynew válasza Skillet (#444) üzenetére


Brandynew
őstag

Nem tudom, én először Kínából rendeltem üvegfóliát, de az nagyon szar volt, feltenni se lehetett normálisan, ez az EazyGuard meg király.

(#452) Skillet válasza vegyszer (#446) üzenetére


Skillet
addikt

Hmmm, ezt a funkciót nem ismertem. Csillagot nem találok, szívecskét igen. Viszont az a helyzet, hogy nem nyert. Nincs asszony telefonjában egy névjegy sem a kedvencekhez adva. Továbbra is azt gondolnám, hogy szoftver hiba, vagy csak nála mászott el valami. Megnéznétek az említett két hibát, hogy nálatok is fenn áll-e? Köszönöm

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#453) sunavlys válasza Brandynew (#450) üzenetére


sunavlys
senior tag

ha rossz a szemem (és valóban az) akkor azért nem látom a karcokat

ezért szar annak, aki jó szemmel mindent lát :(

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#454) bpmcwap


bpmcwap
senior tag

Kb három hete vettem a telót, eddig minden oké volt, de most egyik pillanatról a másikra elment a hangszóró hangja.... :( Nem tudok csak kihangosító a telefonálni ráadásul nem vagyok otthon, hanem külföldön vagyok.... Kérdésem, hogy ez valami egyedi eset vagy valami bug az utolsó frissítésben? (Nem esett le, nem került vízbe, semmi ilyesmi, egyszer csak nem jött hang a hangszóróból)

Túrista vagyok

(#455) Brandynew válasza sunavlys (#453) üzenetére


Brandynew
őstag

Nem szar. Attól, hogy nem látod, még ott vannak, és rontják a kijelző tulajdonságait. Szimplán csak hidd el, hogy kell üvegfólia, és legközelebb tegyél rá.

[ Szerkesztve ]

(#456) #57936896


#57936896
törölt tag

hi. Vki nem tudja hogy lehet elaltatni a telót az ujjlenyomat olvasóval? Vagy ha nincs ilyen funkció, nincs esetleg vmi (open source) app hozzá? thx!

(#457) sunavlys válasza Brandynew (#455) üzenetére


sunavlys
senior tag

Azt hiszem írtam, hogy hozattam már, de nem látok karcokat, hal isten a rossz szemem miatt

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#458) #57936896 válasza sunavlys (#457) üzenetére


#57936896
törölt tag

Nem vagy egyedül. pl. a 720p ellenére akárhogy erőlködök, nem látom a pixeleket. Másnál meg kiveri a biztosítékot ez a felbontás. Karcokat se egyébként, bár az enyém csak 2 napos.

(#459) Milestone2


Milestone2
nagyúr

HAVOC 2.6 NEM GSI ROM, ha valakit érdekel: [link]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#460) zsola32


zsola32
őstag

sziasztok, tudnátok megbízható (2 év garis) boltot ajánlani? köszi
édesanyámnak (67) keresek készüléket, ez lenne az egyik kiszemelt

[ Szerkesztve ]

(#461) Brandynew válasza zsola32 (#460) üzenetére


Brandynew
őstag

Szia,

Én Gearbestről rendeltem 34 ezerért, ha ragaszkodsz a magyar garihoz, akkor most itt akciós: [link]

(#462) Joker88 válasza zsola32 (#460) üzenetére


Joker88
őstag

én egy hete vettem,igaz nem R7-et, hanem a nagytesót a Redmi Note 7-et,de itt tuti 2 év gari van..

XIAOMI MI STORE Lurdy ház

weboldal : xiaomi.hu

In loving memory of Garrett Lockhart

(#463) kelzsoca válasza Brandynew (#461) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az Aqua bolti garanciát ad a telefonok mellé.

https://vertigostore.eu

(#464) zsola32 válasza kelzsoca (#463) üzenetére


zsola32
őstag

őket is néztem, ott egy év a gari.
Mivel pécsi vagyok, netes áruházból rendelném. a 45ezer szerintem még belefér a limitbe.

(#465) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Valaki meg tudná erősíteni, hogy van-e Lite mód a Redmi 7-ben?

(#466) Milestone2 válasza Heavyrain (#465) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nekem nincs. (gyári Stable 10.3.1.0 PFLMIXM)
Lehet tévedek, de azt hiszem jelenleg csak gyári Developer ROM-okban van.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#467) andrás47


andrás47
senior tag

Redmi 7-hez adnak gyárilag tokot, ha Magyarországon veszem?

(#468) kecsawi válasza andrás47 (#467) üzenetére


kecsawi
senior tag

A műanyag benne a gyári csomagban, bárhol veszed.

(#469) andrás47 válasza kelzsoca (#463) üzenetére


andrás47
senior tag

Ez a bolti Aqua garancia ér valamit vagy itt felejtős telefont venni, volt már esetleg valakinek garis ügyintézése, ha igen mennyire volt elengedett az üzlettel ?

(#470) kelzsoca válasza andrás47 (#469) üzenetére


kelzsoca
félisten

1 év bolti garanciát biztosítanak, a készülékek olcsóbbak is, mint a xiaomi.hu webshopban, de utóbbinál 2 év gyártói jótállás biztosított.

https://vertigostore.eu

(#471) szajmon


szajmon
csendes tag

Rövid kérdés. A nyitó postban említésre kerüt, de szeretnék tisztán látni!

Kb. 2 hete vettem a gyereknek egy Redmi 7-et, tegnap meg magamnak. Ugyanott. Feltűntek kis különbségek a két telefon között. Eltérő menüpont nevek, ilyesmi. A első telefonban az az EEA-s rom van, míg az utóbbiban global. Mindegyik hivatalos? Tényleg csak annyi van, hogy az európai változat „szigorúbb”? Ha lesz, akkor mindkettőre lesz OTA?
Külsőre is észrevettünk egy kis eltérést. A kamerájuk körül a keret nem egyforma. Vagy talán maga a kamera sem?

Ha a hardveraprón PÜ-t küldesz, ird bele, hogy melyik hirdetésre vonatkozik! Kösz.

(#472) Milestone2 válasza szajmon (#471) üzenetére


Milestone2
nagyúr

5 féle hivatalos Stabil van:
EEA verziószám: PFLEUXM
MI verziószám: PFLMIXM
IN verziószám: PFLINXM
RUS verziószám: PFLRUXM
CHN verziószám: PFLCHXM

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#473) szajmon válasza yabba (#447) üzenetére


szajmon
csendes tag

Én ezt rendeltem, és használom: [link]
Nagyon pici eltérés van méretben szerintem. Vagy egész kicsit lejjebb tettem, mint kellett volna. Lehet, a sima átlátszó üveg jobb lenne? Nem tudom. Az előző Redmi telefonomon is ilyen jellegű üveget használtam, és bevált. Ezért most sem vettem olyat, ami csak egy sima üveglapnak látszik. Annak ellenére, hogy szerintem nem tökéletes a méret, maradok ennél, és már berendeltem a tartalékot. Zavaró, hogy nem találtam olyat, ami telibe lefedi a telefon elejét. Az előző Redmihez volt ilyen. Itt van körben kb 1-1,5 mm a telefon széléig. Még valami:
A képeken úgy ábrázolják, hogy az üvegfólia széle ráhajolva illeszkedik a telefon szélére. Lárható, hogy sokféle telefonhoz készít üveget a gyártó. Biztos van amelyikre így megy rá. A Redmi 7-nél nincs ilyen ráhajlás. Mint írtam, 1-1,5 mm-rel beljebb kezdődik az üveg. Amúgy finoman eldolgozott éle van, jó a tapintása, és jó minőségűnek is néz ki.

Ha a hardveraprón PÜ-t küldesz, ird bele, hogy melyik hirdetésre vonatkozik! Kösz.

(#474) szajmon válasza Milestone2 (#472) üzenetére


szajmon
csendes tag

Köszi! Akkor no para.

Meglepődve olvastam, hogy - másodmagaddal - te magyarítod a MIUI-t. Először is, én is köszönöm. Nem semmi lehet a tudat, hogy milyen sokan használják. Az viszont meglepett, hogy ez ilyen fakultatív módon megy. Mindenképen kijárna érte az ellenszolgáltatás. Nemhogy még neked kell megvenni a telefont. A mobilpiac negyedik legnagyobb szereplője a Xiaomi. (Talán pont itt a mobilarena-n olvastam.)

[ Szerkesztve ]

Ha a hardveraprón PÜ-t küldesz, ird bele, hogy melyik hirdetésre vonatkozik! Kösz.

(#475) Milestone2 válasza szajmon (#474) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az első hármat
MI -> általános global
EEA -> európai global
IN -> indiai global
mindet próbáltam
mind tud magyarul is
mindben állítható minden régió
mindben ment a B20 is
...nem is értettem minek ennyi?
Csak verziószámban különböznek

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#476) Skillet


Skillet
addikt

Nincs panoráma mód? :F
Kíváncsi lennék, mi ennek az oka. Tudtok ajánlani egy progit, amiben van? Nyaralni vagyunk és most vettük észre ezt a hiányosságot.
Ja, igen... másnál is túl zajszűr video felvételnél a gyári kamera app? Aki felvesz, azt jól lehet érteni, de akiket felvesz, már pár méterre is necces, nagyon gyengén lehet hallani. :U

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#477) togvau válasza Skillet (#476) üzenetére


togvau
senior tag

hd camera tud panorámát

hitler, sztálin, micro usb

(#478) Uzsidoboz97


Uzsidoboz97
csendes tag

Sziasztok. Mostanában idle módban is rettenet merül illetve melegszik a mobil miui 10.3.1 alatt. Akku statisztikában első helyen áll az "Android Rendszer"
Valaki tapasztalt hasonlót? Van rá bármi fix? [kép]

They say avoidance never heals but this sure feels good.

(#479) Skillet válasza Uzsidoboz97 (#478) üzenetére


Skillet
addikt

Ezen a képen mit kell nézni?
Nálunk nincs gond. Bírja nagyon. Gondolom beragadt valami, indítsd újra, ha az nem elég, akkor állítsd vissza gyárira.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#480) Uzsidoboz97 válasza Skillet (#479) üzenetére


Uzsidoboz97
csendes tag

Csak, hogy melyik csomagok fogyasztanak az "Android rendszer"-en belül.
FR nem segített MiFlash-ssel újra raktam, úgy néz ki ez most megoldotta.

They say avoidance never heals but this sure feels good.

(#481) bigdady válasza Uzsidoboz97 (#478) üzenetére


bigdady
nagyúr

Hali
Mik a gyermek betegségei a telónak? Gyereknek tervezetek venni egyet
Kosz

(#482) Skillet válasza bigdady (#481) üzenetére


Skillet
addikt

Karcolódik a (állítólag) gorilla glass. Nem kicsit, tempered glass erősen javasolt.
Szoftveres gondok (egyelőre senki sem erősítette meg a következőket):
Megáll az akku menüben a számlálás. SOT érték, akkuról futott idő így követhetetlen.
Gyári kamera app túl zajszűr, a felvett videón az emberek hangja halk. Gondolom másik kamera app megoldja, de még nem próbáltam.
Ne zavarjanak (hold ikon) módban is csörög a telefon.
Mindent összevetve, ennyiért nagyon ajánlott! Gyors, az akkuja nagyon combos, takarékosan is bánik vele, és elképesztően jó fotókat lehet vele lőni.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#483) bigdady válasza Skillet (#482) üzenetére


bigdady
nagyúr

Köszönöm

(#484) yabba válasza szajmon (#473) üzenetére


yabba
aktív tag

Köszi. Szerintem akkor rendelek egyet én is.

(#485) snecizero


snecizero
senior tag

Besz@rás ez a telefon. Sokat gondolkodtam a redmi note 7 és ez között. 41900 Ft ért inkább ezt választottam. Nagyon jó kis telefon. Ennyi pénzért nincs jobb a világon esküszöm. Imádom annyira jó. Előtte redmi note 5 volt meg note 4 is.

Valaki kérdezte, hogy hogyan lehet elaltatni a telefont az újlenyomata olvasóval. Van gyári widget képernyő kikapcsolás.

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#486) bigdady


bigdady
nagyúr

Gyári garit hol adnak? Csak xiaomi.hu?
Ott nincs kék a 7-ből.

Amúgy 7a is ajánlott? Jól látom kisebb de gyorsabb proci de csak 2gb ram? Elég péklapát gyereknek a 6,3"

[ Szerkesztve ]

(#487) marceelll


marceelll
újonc

Sziasztok. Csak az lenne a kérdésem, hogy a Fortnite fut a készüléken? A fiamnak szeretnék venni olyan olcsó készüléket amelyiken fut a Fortnite.

(#488) Milestone2 válasza marceelll (#487) üzenetére


Milestone2
nagyúr

nem hinném... [link]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#489) marceelll válasza Milestone2 (#488) üzenetére


marceelll
újonc

Köszönöm a választ. Az epicgames oldalon megtaláltam a támogatott készülékeket a redmi note 7 támogatott, a redmi 7 nem. :((

(#490) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Akit esetleg érdekel még, bár láthatóan az érdeklődés ez iránt kihalt (egy kissé vagy teljesen)

GLOBAL STABIL TESZTELŐKET KERESNEK most, hogy a global fejlesztőit megszüntették:

Redmi Note 7 Pro, Redmi Note 7, MI 9, MI 9 SE, Redmi S2, Redmi 7 készülékekhez [ITT] --- Július 15-ig (pekingi idő)

POCO F1, Mi6, Redmi 6, Redmi 6A készülékekhez [ITT] --- Július 7-ig (pekingi idő)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#491) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali
Árukeresőn látok legalul 0% áfát tartalmazó ajánlatokat is. Az mit jelent? Hol az átverés?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#492) kelzsoca válasza bigdady (#491) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nincs átverés, nem áfakörös vállalkozás.

https://vertigostore.eu

(#493) user112 válasza bigdady (#491) üzenetére


user112
senior tag

Ennyiért megbízható cégek is árulnak, áfásan. Jó nagy hasznot tehet rá.

[ Szerkesztve ]

(#494) bigdady válasza kelzsoca (#492) üzenetére


bigdady
nagyúr

Olcsóbb mindegyiknél (áfásoknál is) azért kérdeztem
Magánszemélyként venném. De akkor rendben ezek szerint kosz.

(#495) kelzsoca válasza bigdady (#494) üzenetére


kelzsoca
félisten

Eustock viszonteladó partner (finominfo) így a 2 év gyártói jótállás biztosított.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#496) bigdady válasza kelzsoca (#495) üzenetére


bigdady
nagyúr

Csak magánszemélyként venném sajna, nincs cégem :(
De kösz

[ Szerkesztve ]

(#497) kelzsoca válasza bigdady (#496) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, magánszemélyként tudod megvásárolni, csak mondom hogy tőlünk vásárolnak. :)

https://vertigostore.eu

(#498) bigdady válasza kelzsoca (#497) üzenetére


bigdady
nagyúr

Tőletek?
Azt írja cégek részére fenntartott webshop meg eu adószám kell

[ Szerkesztve ]

(#499) Milestone2 válasza kelzsoca (#497) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ezt akartam írni, szerintem bigdady nem tudja, Te ki vagy Kelzsoca...

Kelzsoca a hivatalos magyarországi forgalmazó érintettségi körébe tartozik...ha fogalmazhatok így.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#500) bigdady válasza Milestone2 (#499) üzenetére


bigdady
nagyúr

Értem. Anno 5-6 éve segített valami teló romolásban az van meg :)

Viszont kék mikor lesz nem tudja? :-D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.