Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Visormail válasza mexel (#1350) üzenetére


Visormail
addikt

A telefonon megjelenik az értesítések között, hogy csak töltöd vagy fájlátvitelt is akarsz.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1352) Milestone2 válasza mexel (#1350) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Win10 lát mindent.
...vagy illedtőprogram hiányod van.
...vagy csak nem váltottál át "csak töltés"-ről "fájlátvitel"-re.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1353) mexel válasza Milestone2 (#1352) üzenetére


mexel
veterán

Elvileg minden illesztő fent van, sok telefont kötök rá és mindent lát, itt be van állítva a fájlátvitel is, de a tartalom nem jelenik meg valamiért. Csak a neve látszik és hogy belső közös tárhely, de üresen. :( Ezért fura

(#1354) Milestone2 válasza mexel (#1353) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem tom...
...ez rejtelmes.
Kösd fastboot módban a PC-re, hagyd hogy úgy is felismerje.
Majd után újra bekapcsolva.
Ugyan nincs (teljes) köze hozzá de kapcsold be az USB debuggingot.
A Fejlesztői menüben van egy Alapértemezett USB beállítás menüpont ott is állítsd át.

...remélhetőleg valamelyik helyrelöki az agyát...mert több ötletem nincs.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1355) mexel válasza Milestone2 (#1354) üzenetére


mexel
veterán

Frissítettem a drivert, ( ismét letöltöttem és megint telepítettem) most végre látja. itt volt gikszer, köszönöm a segítségeket!

[ Szerkesztve ]

(#1356) Visormail válasza mexel (#1355) üzenetére


Visormail
addikt

Én semmilyen drivert nem szedtem le és látja az itthoni meg a munkahelyi gép is.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1357) Milestone2 válasza Visormail (#1356) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Win10 és Win10 között is van difi...
...de a Winfos megint egy olyan cucc, amin nem érdemes gondolkozni.

Volt olyan, hogy két ugyanolyan laptopot telepítettem. Az egyik azonnal látta a Sáomit...a másik csak a kínai MiPCSuite telepítése után.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1358) Visormail válasza Milestone2 (#1357) üzenetére


Visormail
addikt

Érdekes, ilyennel nem találkoztam. 4féle build w10en eddig jó volt simán.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1359) Milestone2 válasza Visormail (#1358) üzenetére


Milestone2
nagyúr

(Én csak a saját tapasztalatomat mondtam...nem szentenciát)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1360) mexel


mexel
veterán

Általában nekem is szokott menni win10-es gépekkel, de van ami pl nem látja ugyanazt a készüléket. De általában egyik sem friss telepítés után történik, szóval ez-az már felkerül a gépekre, és a win beállításai sem egyformák szinte soha.

(#1361) troller


troller
senior tag

Frissítettem MIUI11-re, ugyanúgy van mindkét SIM esetén VoLTE kapcsolóm, mint 10 alatt. (Telenor + Telekom)

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#1362) thomas77 válasza troller (#1361) üzenetére


thomas77
senior tag

Tegyél be vodás kártyát és elköszönhetsz a kapcsolótól.

(#1363) lemmy9


lemmy9
őstag

A MIUI 11 nekem eddig recska. Minden zsír, akkuidő is jobb lett.

Szerintem!

(#1364) netreg válasza novinyul (#1026) üzenetére


netreg
tag

Na megvettük végül. Kellene rá valami jófajta Armor védő, meg kijelző fólia/üveg. Ajánlott forrást tud valaki? Jó net is, csak ne hónapok alatt legyen itt.

[-o--o-> ......................<VOLVO 4 Life>..........................................................

(#1365) sajtjani válasza netreg (#1364) üzenetére


sajtjani
tag

Fólia. Armor védő? Szilikon hátlap van hozzá a dobozban.

(#1366) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Eladtam. Búcsúzom. Csókoltatok mindenkit.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1367) Visormail


Visormail
addikt

Az időjárás app a kezdőlapon miért nem frissül magától? Ha megnyitom csak akkor frissíti magát, egyébként valami régi hőmérsékletet mutat.

Nincs valami szervizkód a fülhallgató hangerő figyelmeztetés kikapcsolására?

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1368) user112


user112
senior tag

Sziasztok!
Vettem egy 64GB-os Sandisk Ultra pendrive-ot. Korábban próbáltam (gyári formázással, FAT32) és tökéletesen felismerte és használható volt. Most viszont nem ismeri fel. PC, másik mobil simán felismeri, habár a Windows időnként jelzi, hogy problémája van vele, de ennek ellenére használható.
Van esetleg valami ötlet, hogy miért nem látja? Másként vagy más progival kellene formázni? Esetleg beállítás kérdése?
Köszönöm!

(#1369) Zsadi válasza user112 (#1368) üzenetére


Zsadi
őstag

Ugyanez a problémám van, csak 32Gb-os.

(#1370) sajtjani válasza Milestone2 (#1366) üzenetére


sajtjani
tag

Ettől féltem.
Megtiszteltetés volt önnel szolgálni! :R :R :R

(#1371) Milestone2 válasza sajtjani (#1370) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha járok erre, és van mit mondanom, úgy is mondom...
...de készülékem már nem lesz. I have kiábránduled...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1372) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Kezdik publikálni a fastbootokat.
(Ha volt, sorry)

Global
https://bigota.d.miui.com/V11.0.2.0.PFLMIXM/onclite_global_images_V11.0.2.0.PFLMIXM_20191022.0000.00_9.0_global_b0cd3cab92.tgz link

Europe
http://bigota.d.miui.com/V11.0.3.0.PFLEUXM/onclite_eea_global_images_V11.0.3.0.PFLEUXM_20191021.0000.00_9.0_eea_419a877da8.tgz link

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1373) user112 válasza user112 (#1368) üzenetére


user112
senior tag

Próbáltam OTG kábellel másik pendive-ot, de azt se látja. Szoftveres vagy hardveres gond lehet? Igaz a legújabb frissítés még nincs fent.

(#1374) A_Papa válasza Milestone2 (#1371) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Szia!
Miért csalódtál? Most tervezek ilyen vagy Redmi Note 7-es készüléket venni... :)
Köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

Papa

(#1375) Milestone2 válasza A_Papa (#1374) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A Redmi7-ben nem csalódtam.
A Xiaomiból lett elegem.
Mikor "beleszerettem" tartós telefonokat gyártott, hosszú időre, hosszú támogatással.
Ma, úgy gyártja a készülékeket, hogy önmaga értékteleníti el őket, a havi új készülék megjelenéssel (ami értelemszerűen a támogatási idő csökkenésével is járt). Beállt a mai világ "egy évre gyártsunk egy telefont, mert a felhasználó vegyen csak évente új telefont" piaci stratégiába.

Ár érték arányban verhetetlen! Csak én csömörlöttem meg a szemétkedéseiktől.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1376) aprokaroka87 válasza Milestone2 (#1375) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Pl a note 8 és note8t esetét meg nem is értem.

szinte ugyan az, csak a t- változat kapott nfc-t és gyorstőltőt.

valami 6-7 ezer forintért drágábban.....

(#1377) sajtjani válasza user112 (#1373) üzenetére


sajtjani
tag

Be van kapcsolva a beállításokban az OTG? Pár perc után kikapcsol, ha nem használják.

(#1378) sajtjani válasza Milestone2 (#1375) üzenetére


sajtjani
tag

Mile, ha nem tartja a lépést a konkurenciával, akkor lemarad és úgy jár mint a THL, LeTV, Coolpad. Tömeg telefonok tulajai leszünk, nincs mit tenni, inkább élvezzük a minőséget!

(#1379) Milestone2 válasza sajtjani (#1378) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Jelenleg nincs olyan készülékük ami érdekelne...
Ha majd lesz, lehet veszek...most úgy gondolom másfelé fogok nézelődni...
Ennyi. Ettől még mindenki élvezze a saját telefonját...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1380) sajtjani válasza Milestone2 (#1379) üzenetére


sajtjani
tag

Látom súlyos a kiábrándulásod. Még az aláírásodból is eltüntetted a márka iránti elkötelezettséged nyomait. Talán összefüggésben van azzal, hogy a 11-ben sok a helyesírási hiba, meg a lefordítatlan szöveg, ami eddig nem volt!
Merre az a másfele?

(#1381) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Igen. A szemétkedéseik alatt azt IS értem...amit a fordítókkal tettek.

Merre? OnePlus6 lett az egyik irány...
Oppo, Vivo, de leginkább nem tudom.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1382) user112 válasza sajtjani (#1377) üzenetére


user112
senior tag

Köszi, tényleg kikapcsolódott valamitől.

(#1383) toga77 válasza Milestone2 (#1381) üzenetére


toga77
tag

Én is valamelyik nap néztem pont az Oppo telefonokat, de frissítések kb. ugyanúgy 1-2-3 havonta jönnek, a készülékeket pedig szintén futószalagon nyomják ki magukból. Úgy látom ez most a trend, ami nekem nem igazán tetszik....

(#1384) toga77


toga77
tag

A K1-től számoltam össze 23db 2019-es Oppo telefont:
https://gadgets.ndtv.com/oppo-k1-price-in-india-5683

(#1385) Milestone2 válasza toga77 (#1384) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Jaja...
(mondom, haragszom Sáomira de még mindig ár-érték arány bajnok azt el kell ismernem)
Frissítésben szerintem nincs párja (bár ugye ezen megy sokat a vita, parasztvakítás-e hetente szinte semmit frissíteni vagy tisztességesebb negyedévente értelmes mennyiségű dolgot)

Böngészgettem a neten, keresgéltem a lehetséges kiutat

Meizu 16T 6GB/128GB China version,
Nubia Red Magic 3 6GB/64GB China version,
Vivo iQOO Neo 855 6GB/64GB China version,
OnePlus7Pro 8GB/256GB China version,
Oppo Reno 10x Zoom 6GB/128GB PACM00 China version,
Vivo Nex 3 8GB/128GB China version,
Smartisan Nut Pro 3 8GB/128GB China version,
Realme X2 Pro 8GB/128GB China version,
Nubia Red Magic 3S 8GB/128GB China version

...de még nem csábultam el...

Nekem most a harag mellett elsősorban családi problémáim miatt KELL megszabadulnom szinte minden telefonomtól...másra kell a lé. (A jó Isten is haragszik rám, mert amit meg meghagytam magamnak (Redmi6A) az a miui10 China dev 9.9.3 --> miui11 China dev 9.11.14 frissüléskor elszállt és nem biztos hogy lesz benne még valaha élet...)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1386) Visormail válasza Milestone2 (#1385) üzenetére


Visormail
addikt

Nem igaz, hogy a semmit frissítik. A teljes agyrém changelogban feltüntetett vadbaromságok mellé mindig jön egy új grátisz bug.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1387) Milestone2 válasza Visormail (#1386) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ott a pont...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1388) Taramisz


Taramisz
friss újonc

Kedves Mindenki! Esetleg tudnátok nekem segíteni? A Xiaomi Redmi 7 telómra megérkezett az új frissítés MIUI11, de a frissítés után eltüntek a tárcsázó és sms témák. Én szeretem ha egységes a telefonom, és ezért mindig olyan témát választottam amihez volt tárcsázó és sms felület is. Kérdésem az, hogy mit lehet tenni, van e esetleg bármi beállítási lehetőség amivel ujra elérhetők lennének a teljes témák? Köszi!

(#1389) Manka76 válasza Taramisz (#1388) üzenetére


Manka76
senior tag

Magyar régíó beállításon nem müködik tedd át svájcira

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#1390) Taramisz


Taramisz
friss újonc

Szia! Magyaron eddig sem működött egyáltalán, nekem Boszniára volt állitva. Sajnos Svájcon sem működik. Köszönöm a tippet! 😇

(#1391) SirRalph


SirRalph
csendes tag

Sziasztok!
Van egy problémám ha bekapcsolom a Bluetooth-t (márpedig van van Xiaomi órám +fejhalgatóm) a wifi teljesen használhatatlan lesz 1-2 Mbit és az is ingadozik, megszakad. Ennek egyik folyománya hogy a VoWifi sem használható(Digi).Amint kikapcsolom a BT-t 45-50 Mbit lesz a WiFi-m és "minden" OK. Ez most készülékhiba? Mert rákerestem net en ott csak annyit találtam hogy BT headsetek hangjával van baj RN7 en. De nekem evvel nincs baj meg nem note-om hanem 7 esem. Beletúrok komolyabban az internet bugyraiba de az első felszínes keresés után csak ennyit találtam. Vagy ez MiUI 11 hiba? Előre is köszönöm a segítséget!

(#1392) lócitrom válasza Milestone2 (#1375) üzenetére


lócitrom
őstag

horror. ott tartunk, hogy 1 éven belül jelenik meg egy széria 2 modellje. ráadásul a Redmi 8 pl még gyenge is lett. senki se mondja, hogy lemaradásról meg versenyről van szó, mert egy normálisan összerakott telefont nem kell ilyen gyakran gyártani/cserélni. tehát itt ők váltják ki, nem a piac presszionálja egyik vagy másik gyártót. erre az Apple a példa bár egy ideje ők sem százasak már egyáltalán. valamint a Nokia próbálja hozni ezt a vonalat csak mindeközben nem erőltetik meg magukat. a gyártó hozzáállásán múlik, nem máson. mindenesetre sajnálom amúgy. nem rossz darab a 7. a kamerája zavar engem, mert furcsamód a 4X-szemnek mintha jobb lenne a kamerája bizonyos helyzetekben, amit nem értek. de lehet szoftveres geb@sz egyelőre...

a 6A mit produkál amúgy? meg mi lett a fordítókkal? a OnePlus szerintem is jobb irány. őket komolynak lehet mondani még manapság.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1393) Milestone2 válasza lócitrom (#1392) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mit produkál? Semmit.
Se recovery, se fastboot mód, se rendszer, se mi logo...
Ha rajta van az akkucsatlakozó, akkor periodikusan rezeg, PC nem érzékeli
Akkucsatlakozót leszedve, hangerő felt nyomva tartva PC 3 másodpercig érzékeli, majd megszakad a COM kapcsolat.
Indiai tudorok szerint EMMC szállt el és a boot...
Kínai belpiacos készülék, másodkézből vásárolva...
...itthon esély sincs szakszervízben.
Műszerész ismerősöm meg nincs...
...indiai szakember mindent megold ;]
https://www.youtube.com/watch?v=jwImRYgO4gE
https://www.youtube.com/watch?v=MoWpNL0LBEI
https://www.youtube.com/watch?v=lHug-z9EnPM
...csak én nem vagyok indiai (vietnami, indonéz) műszerész-zseni...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1394) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Aki még nem ismerné, egy érdekes kisérlet (míg a gyártó le nem tiltja) Play Áruházas miui updater alkalmazás

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1395) Milestone2 válasza Milestone2 (#1394) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Válasz magamnak. Ez a Play Store-os vacak a xiaomi.eu ROM-ot tölti le.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1396) vviktor1


vviktor1
aktív tag

Üdv a csapatnak tegnap vettem birtokba kék 3/32-es, és költöztem át egy 5A-ról, eddig tetszik de baromi nagy (konkrétan kilóg a zsebből) 11 frissítés mehet ? (nem lassul be stb... ez volt az 5-ről váltás oka)

Ne dudálj, küzdj !

(#1397) aprokaroka87 válasza vviktor1 (#1396) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ismerősőmnek Redmi 7 van, ahogy kijőtt a miui 11 frissités, frissitve lett, eddig nem tapasztalt problémát, persze nyilván adott körülmények okozhatnak gondot.

(#1398) lócitrom válasza vviktor1 (#1396) üzenetére


lócitrom
őstag

semmi lassulás. de azt is kétlem, hogy az 5A-n ez valóban frissítés okozta jelenség lenne.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1399) Skillet


Skillet
addikt

Asszony telefonálás közben ismét felhívott valakit a fülével, így az este folyamán.
Ki lehet ezt valahogy kapcsolni? Azt nem mondom, hogy meg lehet barátkozni azzal, hogy beszélgetés közben a fülével 100 dolgot elállít a telefonon, de legalább ne kelljen minden egyes alkalommal embereket visszahívjon, hogy "bocsi, véletlenül hívtalak!" :((
Szóval... ki lehet valahogy kapcsolni azt, hogy hívás közben új számot lehessen tárcsázni, még mielőtt az elsőt megszakítanánk?
Ha nem lesz erre valamilyen megoldás, akár a szolgáltatónál, vagy app, vagy bármi... akkor meghirdetem. Nevetséges. Nézek helyette inkább egy vávejt. Ők kb aznap válaszoltak egy kérdésemre (support), a sáomi azóta sem. Ennek már legalább fél éve.
Nekem redmi 6 van, ilyet talán még nem csinált, de azért ez sem egy leányálom.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#1400) toga77 válasza Skillet (#1399) üzenetére


toga77
tag

Valahol azt olvastam, hogy a tárcsázó appban ki kell kapcsolni a közelség érzékelőt, majd a telefon újraindítása után visszakapcsolni. Sokaknál ez megoldotta a problémát, esetleg a szerviz menüben megpróbálhatod újrakalibrálni a szenzort.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.