Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10351) l4ci válasza .Habi (#10350) üzenetére


l4ci
senior tag

Neked küldtem egy privát üzenetet tavaly március végén, azóta se jött rá válasz... :D

(#10352) .Habi válasza l4ci (#10351) üzenetére


.Habi
csendes tag

És tényleg!

(#10353) attifgh válasza l4ci (#10348) üzenetére


attifgh
újonc

Nekem is elküldheted. Köszi

(#10354) DigitXT


DigitXT
félisten

És megcsinálták! Lámpa nélküli autóban éjszakai futam! Gratula!:C

[ Szerkesztve ]

(#10355) l4ci válasza DigitXT (#10354) üzenetére


l4ci
senior tag

Hehe, ez már elég rég benne van, csak most értél ide a karrierben... :D

(#10356) DigitXT válasza l4ci (#10355) üzenetére


DigitXT
félisten

Na ja, ez a dobozautós széria sosem volt a szívem csücske...:)

(#10357) npeter válasza l4ci (#10348) üzenetére


npeter
csendes tag

Szia, hanem gond nekem is elküldenéd?

(#10358) aelod válasza DigitXT (#10354) üzenetére


aelod
veterán

Legutóbb egy godzillán láttam egy hatalmas horogkeresztet :DD csak nem volt idő a screenshotra.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#10359) DigitXT válasza aelod (#10358) üzenetére


DigitXT
félisten

Be lehet jelenteni, ha kifogásolható a festés...:) (Nekem az egyik kocsimat
feljelentették, de azóta sem értem, hogy miért. Az elsőt, a fókámat: fura.:DDD)

Szerk: ha megtalálod a játékost végig lehet nézegetni az egész garázsát.;]

[ Szerkesztve ]

(#10360) aelod válasza DigitXT (#10359) üzenetére


aelod
veterán

Engem nem zavar ;]
Nekem nincs nagy látnivaló, mindegyik autó stock festésű.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#10361) Culé1899


Culé1899
újonc

Sziasztok,

segítsen valaki legyen szíves. Exclusive, Endurance-ben képtelen vagyok lenyomni az egyik face ismerősömet, 99%-on áll a seriám e miatt és a falat kaparom :W 1 hete képtelen vagyok megcsinálni, pedig 248-as szintű vagyok.

Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#10362) szaszyka válasza Culé1899 (#10361) üzenetére


szaszyka
senior tag

Offline próbáltad megcsinálni?

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#10363) Culé1899 válasza szaszyka (#10362) üzenetére


Culé1899
újonc

Köszi, most visszamentem a fórum legelejére és megtaláltam, hogy offline kellene próbálkoznom. Azért az meleg, hogy ennek a "tuti tippnek" a hiányában értem el a 248-as szintet! :U :F

#️⃣akihulyehaljonmeg :C

(#10364) szaszyka válasza Culé1899 (#10363) üzenetére


szaszyka
senior tag

Bárcsak azon a szinten tarthatnék... :D

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#10365) Terapeuta válasza szaszyka (#10364) üzenetére


Terapeuta
őstag

Örülj neki, most még legalább nem unod :)

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#10366) szaszyka válasza Terapeuta (#10365) üzenetére


szaszyka
senior tag

De, sajnos unom már :(
Megvan minden pénzért vehető autó, de az arany nagyon keservesen jön, és már nem tudok továbblépni, költeni pedig nem nagyon akarok rá. Unalmas, hogy hónapokig kell gyűjteni egy komolyabb 800-1000 aranyba kerülő autó, és a tuningról már nem is beszéltünk. A csoportos challenge-ek azok, amik jók, de ott a többiek hozzáállásán múlik a "jó" eredmény. Igaz, csak 1 éve játszok vele, azért az talán nem rossz, hogy ennyi idő alatt lett meg minden pénzes gép :)

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#10367) Petya25 válasza szaszyka (#10366) üzenetére


Petya25
addikt

Már 2 éve csak az update-ben érkezőt kell megcsinálnom, én is unom....
800-1000 gold 2 hét alatt megvan csalás és gyakorlatilag játék nélkül, persze WTTT autók kellenek.
A csapatosdi pár 10 goldért, netto időelbaszás, a topspeed-nek van értelme 15 perc ráfordítással.
Azt ajánlom, hogy gyűjts össze 2-3e goldot és ne költsd el, hanem okosan használd, azzal már gyorsabban fogsz tudni haladni.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#10368) szaszyka válasza Petya25 (#10367) üzenetére


szaszyka
senior tag

Értem mit mondasz, de WTTT-hét is kellenek a top autók, amiket meg kell venni, tuningolni, utána lehet gyűjtögetni a goldokat. Na most tartok azok megvásárlásánál, amihez “lassan” van meg a tőke.:( Persze, van P1 Gtr, 919Hybrid 2014, Atom V8, 962, sima Veyron, Zonda R, Ferrari 312. Soknak tűnik, de mostanában pont a többi hiányzó az kell gurulgatni :D.
Egyébként a különböző éves (2013-2016) 911 RSR-ek gyűjtésének van értelme? 600-700 aranyat nem biztos, hogy megérnének.
Szerk: “csalni” amúgy sem nagyon tudok, iPhone-ról játszok.

[ Szerkesztve ]

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#10369) l4ci válasza szaszyka (#10368) üzenetére


l4ci
senior tag

A legtöbb RSR volt már akcióban, vagy megnyerhető LTS/Gauntlet szériában az elmúlt egy évben, megvenni nem érdemes őket, mert drágák, tuningolni is drága őket és csak wttt-ben van hasznuk, néha beteszik őket.
Amúgy iPhone-on is lehet okosba tolni az aranyszerzést, ha gyorsabban akarsz haladni, csak egy kis időbe telik... ;)

(#10370) cappa72 válasza l4ci (#10348) üzenetére


cappa72
nagyúr

Csak az szerentém mondani, hogy :R
ja, meg hogy :C

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#10371) Micsurin válasza l4ci (#10348) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nekem is dobnál? Kíváncsi lennék rá, LPzni nem akarok, a multit megtartanám. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10372) DigitXT válasza Micsurin (#10371) üzenetére


DigitXT
félisten

Mi köze a "multinak" az LP-hez?:F

(#10373) Micsurin válasza DigitXT (#10372) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha LP-vel aranyat ásol akkor módosítod az apk-t, mivel. Appon belül emulálással igazolja vissza a LuckyP a vásárlást a játéknak, amivel nagyon hamar meglehet bukni, mert a te vásárlásod az ő oldalukon (mert egészen biztos van szerver oldalt ellenőrizve a dolog) nem történt meg.

-ha nem lenne szerver oldalt ellenőrizve a dolog, akkor az "aranyas" accoc se buknának meg ha online kerülnek-

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10374) DigitXT válasza Micsurin (#10373) üzenetére


DigitXT
félisten

Ez így szép elmélet, de mi van azokkal, akik 100-asával nézik a reklámot?:)
Az ő oldalukon ez sem jelenik meg, neked mégis több és több aranyad van.
Az lenne az utolsó játékkal töltött órám, amikor "ideiglenesen" bannolnak...
Mégegyszer nem.:D Tudják ők, hogy 100KHUF elköltésével sem vagy sehol.

Megjegyzem, a WTTT-s hekkelésért is lelkesen bannoltak fórumtársakat is,
szóval csak óvatosan. Mindenki a saját felelősségére ügyeskedjen. Bármit.

(#10375) Micsurin válasza DigitXT (#10374) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha már reklám:
Reklám naponta: 5x1arany, 25x2,000R$, 5x1gold, 100x2000R$, 5x1gold Innen már csak R$. Igen, végig néztem ennyit onnan tudom. :DDD (És ez nyomon követhető, lentebb kifejtem majd.)

Újra néztem az idei GP futamokat (miközben elmorzsoltam egy könny cseppet a doki 10. címének ellehetetlenedése miatt nem lesz már tízszeres... :( ) és közben nyomogattam a reklámot. :DDD

NEM azt mondtam bannán jár az LP-ért, csak azt, hogy gyakorlatban pont úgy szűrhető lenne mint a goldos accoc, mivel nincs semmilyen triggere a goldnak. (Reklámnál van, Google Hirdetési azonosítóhoz kötve, egészen biztos vagyok benne, hogy ennek a számát visszaküldi / ellenőrzi.)

hmm RR3-nak lehet megérné megnézni a forgalmát WireSharkkal, lehet találnánk még pár Exploit lehetőséget, meg van a holnapi program, úgyis van egy valag felesleges óránk gépteremben. :DDD

Ha valaki a fenti reklám mennyiségre fanyalodna: 15 gold / nap és ~250k dodó.

A második goldos széria után: Beállítások -> Google -> Hirdetések -> Hirdetési azonosító visszaállítása

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10376) l4ci válasza DigitXT (#10374) üzenetére


l4ci
senior tag

Én is "hekkeltem" sok aranyat reklám-mozizással. 2016 decemberében kapartam elő a régi profilomat, akkor 13e arany volt rajta, elkezdtem mozizni, megvettem nagyon sok autót, wttt-n két eszközzel toltam a B-ket, most már 4 eszközzel, jelenleg 76e aranynál járok, amiből elkölthető még 23e. Kvázi "tisztán" nyomtam, minden LP nélkül, 14 hónap alatt 63e arany innen-onnan (reklám, wttt, csapatarany) és már csak 11 autó hiányzik, amiből 9 db Nascar, amiből azóta egy darab akció sem volt. Fulloztam jó néhány kocsit, amire akció volt, megvettem ami akciós volt vagy LTS-ben meg Flashback-ben megszereztem őket.

Ezt a profilt azóta se bannolták, a nagyot viszont igen. Egyszer akkor, amikor "visszatértem" az offline aranyhekkelésből (2.1 welcome bónusz), mert túltoltam az aranyat és 10055-öt kaptam 2x, egyszer pedig 10045-ös time trial cheat-ért, ami irreleváns, többen kaptak akkor különböző eszközökről, azóta is hallottam már 10045-öt wttt miatt, aki megelőzi Radut, az esélyes egy ilyenre... :D

Tehát nem lehet tudni, hogy mikor mire megy a ban, főleg a 10086-os egy éves ban a kérdéses, hogy az vajon mire mehet? :/

(#10377) DigitXT válasza l4ci (#10376) üzenetére


DigitXT
félisten

Ezt a Radut az oválon kívül máshol is lealázod?:D

(#10378) l4ci válasza DigitXT (#10377) üzenetére


l4ci
senior tag

Nem én, de volt olyan ismerősöm, aki verte Hong Kongban, erre bannolták 10045-tel, milyen érdekes... :D
Utálom azt a pályát, kőműveseknek való, 3 helyen kell falazni, ha top időt akarsz, nekem max az első, ha megy... :D

(#10379) aelod válasza l4ci (#10376) üzenetére


aelod
veterán

Reklámok nézegetésével, hogy a bánatban lehet aranyat szerezni? Én csak akkor lesek reklámot ha szervizelem a kocsit. 54-es szinten vagyok és jó ha 30 aranyam van...Csatlakoztam csapatba is de nem nyertünk semmit, rommá verem a csapattársakat mindenhol.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#10380) l4ci válasza aelod (#10379) üzenetére


l4ci
senior tag

Okosan, ügyesen, trükkösen! ;) Régen sokat lehetett VPN-nel, akár napi több százat is, ma már valóban csak 5-10-15-öt enged. A csapatarany pedig nem csak saját, másik csapatból is ki lehetett venni aranyat, sokan tolták egyedül, olyankor utána akárki ki tudta venni a 2-3-500 aranyakat. Rengeteg trükk volt/van, amivel okosan lehet haladni... :)

(#10381) Micsurin válasza l4ci (#10380) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Reklám naponta: 5x1arany, 25x2,000R$, 5x1gold, 100x2000R$, 5x1gold Innen már csak R$

Végig mentem rajta és WIKIA-n is írják, egészen biztosak a számok.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10382) DigitXT válasza Micsurin (#10381) üzenetére


DigitXT
félisten

Régebben viszont egyáltalán nem volt olyan, hogy R$ volt arany helyett...:N

(#10383) l4ci válasza DigitXT (#10382) üzenetére


l4ci
senior tag

Régen minden jobb volt... Régen könnyebb volt aranyat hekkelni... De ha esetleg már korábban kifulloztál mindent, akkor az új autók megszerzéséhez nem kell túl nagy effort, mert minden végigtolva és kifullozva sem fogy már az aranyam, pedig már a napi reklámokat se nyomkodom végig. A napi bónusz, a wttt arany meg a szériákból jövő arany bőven elég mindenre... :D

[ Szerkesztve ]

(#10384) vic324 válasza l4ci (#10348) üzenetére


vic324
újonc

Hello. Engem is érdekelne pár jó tanács és tipp :)

(#10385) zozika2


zozika2
tag

Egész jónak tűnik az új frissítés, nem tudjátok mikor jön? Köszi:)

(#10386) cuebler válasza zozika2 (#10385) üzenetére


cuebler
senior tag

feb 13. aston martin és daytona 500 frissítés. utóbbinak kifejezetten örülök :( ;]
gondolom kapunk egy új vantage-t vagy vantage gte-t (az új 911?) esetleg egy db11-t vagy egy valkyrie amr-t. meg ismét pár guruló dobozautó :P jó lenne tudni, melyik sorozatokat törlik, mert azokat szeretném még gyorsan letudni a frissítés előtt :F

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#10387) Sordoran válasza cuebler (#10386) üzenetére


Sordoran
addikt

Ha minden igaz a Nascar és Formula-E szériákat módosítják, tehát ezek lesznek az áldozatok minden bizonnyal.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#10388) cuebler válasza Sordoran (#10387) üzenetére


cuebler
senior tag

pont azokból állok a lexarabbul :))

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#10389) agyrágóbogár


agyrágóbogár
csendes tag

Jön három 2018-as NASCAR autó (LTS szériában megszerezhető). Egy Aston Martin Vantage GTE (2017) Special Event-en megszerezhető. Az előképen egy utcai és egy old timer Chevrolet is van. De a videóban ezt nem mutatják (?).
Két új Exclusive Series is lesz.
A NASCAR és a FE kikerül a Career módból. Valószínűleg a sok egyautós szériák összevonva lesznek.
Ezen kívül a motorhangok is jelentősen megváltoznak.

(#10390) l4ci válasza agyrágóbogár (#10389) üzenetére


l4ci
senior tag

Láttam a módosításokat, semmi eget rengető. Már meglévő autókat kapunk átmatricázva, átcsoportosítva a szériákat, ezt megtehették volna bármikor eddig. Szóval ez nekem nem sok újdonságot hoz, maximum a megszerezhető kupák számát növeli, meg a garázsom értékét. A motorhangokat meghallgattam, korábban is volt már hasonló változás, ez egy kis javulás az előzőhöz képest, de nem akkora nagy was ist das...

(#10391) aelod válasza l4ci (#10390) üzenetére


aelod
veterán

Bt fülesen nekem amúgy sincs rendes handja...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#10392) cuebler válasza aelod (#10391) üzenetére


cuebler
senior tag

neked is visszhangos?

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#10393) aelod válasza cuebler (#10392) üzenetére


aelod
veterán

Igen, élvezhetetlen olyan mintha looperrel hallgatnám. Inkább ezt javítsák. Azt gondoltam egyedi eset és miui- buzéria de akkor ezek szerint nem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#10394) l4ci válasza aelod (#10393) üzenetére


l4ci
senior tag

Ja BT fülessel nekem is csúszik a hang, iPhone meg noname BT fülessel próbáltam, de gondolom ez a wireless technológia hátránya, zenénél csak azért nem veszed észre, mert ott nem játszol közben, nem látod a képet...

(#10395) aelod válasza l4ci (#10394) üzenetére


aelod
veterán

Más játéknál nincs ilyen para: Into the dead2, Day R survival.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#10396) cuebler válasza aelod (#10393) üzenetére


cuebler
senior tag

hát 5x-n (lg)/6p-n (huawei, de google-phone)/note8-n (samu) kötve hiszem a miui-t :DDD főleg, hogy kb három-négyféle bt fülesem is volt az elmúlt pár évben. sőt, ha "bennmarad" a játék és a teló csatlakozik a ranger-em kihangosítójára, utána magától is visszhangossá válik, már bt füles sem kell :C

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#10397) aelod válasza cuebler (#10396) üzenetére


aelod
veterán

Jó hát nekem csak ez az egy telefon van és eddig nem olvastam itt ilyen gondot ezért gondoltam, hogy rendszer bug.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#10398) agyrágóbogár


agyrágóbogár
csendes tag

Azt észrevettétek, hogy Ferrarit már milyen régen adtak hozzá a játékhoz?
Persze új modellek sem nagyon vannak, talán majd a 488 GTO, amit márciusban mutatnak be?
Pedig el tudnék még képzelni egy 250 GTO-t, vagy 288-ast. Esetleg egykori F-1-es gépeket pl. 312T, vagy 156-os.

(#10399) aelod válasza agyrágóbogár (#10398) üzenetére


aelod
veterán

Vagy F50-t esetleg :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#10400) tailor válasza aelod (#10399) üzenetére


tailor
őstag

Az van benne :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.