Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) DigitXT válasza DigitXT (#2500) üzenetére


DigitXT
félisten

Bocs, most 100 gold a jutalom, lehet, hogy azért is ilyen nehéz. Kép is lemaradt:

(#2502) Mezcal


Mezcal
addikt

Már nem tiltanak? Most kezdtem újra játszani vele online vesenyeket és 4 napja semmi nem történik.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#2503) Tibcsi21


Tibcsi21
csendes tag

Itt a kezemben a tablet. ME181CX... (8 Gbite-os)

Real Racing 3 alap program lejött. Elindítom, és pár másodperc után leáll. Összesen 160 Mbite jött le.

Az RR3 GFX meg Android 4.4.2 hibát ír ki.. :-(

Valakinek van tapasztalata Asus ME176C/CX vagy ME181C/CX tableton?

Real Racing 3 :-)

(#2504) Tibcsi21


Tibcsi21
csendes tag

Asus ME181CX :-(

Real Racing 3 :-)

(#2505) Tibcsi21


Tibcsi21
csendes tag

Ezt találtam
Ha jól értelmezem akkor van egy lista aminél nem fog menni a játék, és később kijavítják

https://help.firemonkeys.com.au/hc/en-us/articles/203390384-Version-2-7-Android-x86-Devices-Issue

Real Racing 3 :-)

(#2506) Kronok


Kronok
aktív tag

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#2507) DigitXT válasza DigitXT (#2500) üzenetére


DigitXT
félisten

Jelenleg az A csoporthoz globálisan Top73-nak kell lenni. Wut?
Btw. én 300+ vagyok, és egy csíter elrontotta Laguna Secát...:O

(#2508) Pompi válasza DigitXT (#2507) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Sajnos az rendszeres, hogy valami csíter van elöl és borul az egész :(

Feel Good Inc.

(#2509) DigitXT válasza Pompi (#2508) üzenetére


DigitXT
félisten

Még egy érv, amiért nem éri meg szórakozni vele.:R
Amúgy az ilyet bannolhatnák. Sokkal, sokkal gyengébb
autóval 6 másodpercet ad "a világnak". Kilóg a lófa...:DDD

(#2510) Pompi válasza DigitXT (#2509) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Sokszor sokkal jobban kilóg a lóláb (pl. 50 másodperces spai körök meg ilyenek) és mégsem csinálnak semmit.
Ahhoz képest, hogy mennyire drága a játék ha vásárolsz, ahhoz képest eléggé szarnak bele ilyen dolgokba. Az online multiplayer is egy vicc, pedig ott is lehetne aranyat gyűjtögetni. De ott is csíterek nyomulnak. Szóval az egész konstrukció egy nagy bukta a normális játékosok részéről, te fizess az aranyért nem keveset, de a csíterenek adunk hetente száz számra :(

Feel Good Inc.

(#2511) Mezcal válasza Pompi (#2510) üzenetére


Mezcal
addikt

Online multiban sok a lökdösődő, kilökő, de elég sokszor tudok nyerni. Az éjszakai pályán meg miért nem működik az autó világítása?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#2512) DigitXT válasza Mezcal (#2511) üzenetére


DigitXT
félisten

Múlt héten én is toltam egész jó futamokat multiban.:B Nem is dobált le folyton,
mert ott vezetékes net volt a wifi mögött. Úgy néz ki, tényleg nem szereti a 3G-t.
Egy-két jó csata is volt, nem volt olyan primitív, mint a TSM AI ellen "küzdeni".:D
De sokat lagoltak az ellenfelek, volt néha kocc is emiatt: nyilván nem szándékos.

Szerk: mondjuk sokan kilépnek, amikor látják, hogy nincs már esélyük. Kár érte.

[ Szerkesztve ]

(#2513) Pompi válasza DigitXT (#2512) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én hetekkel ezelőtt felhagytam az online multiplayerrel, rengeteg sebből vérzik, de ami végképp betette a kaput az az volt, hogy többen direkt arra utaznak, hogy kilökjenek a pályáról. Szinte minden futamom belefutottam ilyen playerbe és a rendszer semmit nem tesz ellenük, sőt még a kilököttet bűnteti speed limittel. Sajnálom, mert valóban izgalmasnak hangzik, és mivel számomra a játék végigjátszása a több tízezer gold szükséglet miatt gyakorlatilag elérhetetlen, ebben a játékformában még láttam kihívást, izgalmat és érdekességet, de így, ebben a formában csak bosszantó.

Feel Good Inc.

(#2514) Mezcal válasza Pompi (#2513) üzenetére


Mezcal
addikt

Egyébként ez a kilökés szinte minden autós online multiplayer versenynél megfigyelhető. Playen ugyanez megy, Xboxon is. Mindig van egy-két hülyegyerek, aki ezt élvezi. Vagy van az a fajta, aki azért szorít le a pályáról, nehogy megelőzzem.
Azért vannak jó versenyek is, az előbb toltam le egy versenyt Spa-ban, a végén szoros befutó volt és fair harc.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#2515) rumos14


rumos14
nagyúr

én most pihentetem a RR3-at és elkezdtem GT Racing 2-zni, 0-ról, csalás nélkül. sztem egy próbát megér másnak is.

(#2516) Kronok


Kronok
aktív tag

24 órás Double Fame van ma

50% OFF kocsik a hétvégén:

Aston Martin V12 Vantage
Mercedes SLS AMG GT 3
Ford GT
BMW Z4 GT
STR Viper
McLaren F1

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#2517) Mezcal válasza rumos14 (#2515) üzenetére


Mezcal
addikt

Èn màr próbáltan a gt 2-t, nem RR3 szint. Sem grafikailag, sem szimulációra.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#2518) cs.eszti


cs.eszti
csendes tag

Valaki segítsen leeeeegyszi !!!!! Eltem ezzel a trukkel hogy tunningolom az autot majd elore allitom az idot az ipaden es vissza lepek jatekba es maris kesz az auto.. DE az a gondom vele hogy amikor visszaallitom automatikusra az idot szoval vissza all az eredeti aktualis idore akkor megjelenik megint az elobb szervizelt auto es ilyen tobb napot 6-7napokat ir hogy csak akkor lesz kesz a szerviz ????!!!!!!!! Es most mar hiaba lepek ki es allitom elore 6-7nappal a datumot nem szervizeli meg.. :( koszonom elore is a segitseget.

(#2519) l4ci válasza cs.eszti (#2518) üzenetére


l4ci
senior tag

Látod, ez a baj a trükközéssel, hogy ha nem jól csinálod, akkor visszafelé sül el...
Amúgy én írtam le azt, hogy hogyan kell ezt csinálni, és az a tippem, hogy valószínűleg nem kapcsoltad ki a netet, amikor időt állítottál.

Nemrég én úgy jártam, hogy fejleszteni akartam az egyik autót, és hiába toltam rá a pénzes upgrade-et, meg állítottam előre az időt, sehogyse akart menni. Aztán két nappal később, amikor lejárt az upgrade idő, észrevettem, hogy egy héttel korábbi idő van beállítva a tableten. Pedig többször megnéztem, hogy jó-e a dátum, amikor kiírta, hogy nincs szinkronban az eszköz ideje a szerverrel, és akkor se vettem észre az egy hét elcsúszást! :D

[ Szerkesztve ]

(#2520) cs.eszti válasza l4ci (#2519) üzenetére


cs.eszti
csendes tag

Igeeen biztos hogy en benaztam :)) az lenne a kerdesem higy akkor amikor fejlesztem az egyik autot marmint szervizelem akkor offline modban szervizeljem es offlineba is allittsam az idot ugye?

(#2521) l4ci válasza cs.eszti (#2520) üzenetére


l4ci
senior tag

Igen, csakis offline, különben így jársz, mint amit leírtál... :D
Én is megszívattam magam, pedig több, mint fél éve használom már ezt a módszert javításra, fejlesztésre... :)

(#2522) cs.eszti válasza l4ci (#2521) üzenetére


cs.eszti
csendes tag

Es amikor vissza allitom az idot? Akkor is elobb offlineba allitsam vissza es aztan kapcsoljam be a wifit?

(#2523) DigitXT válasza Pompi (#2510) üzenetére


DigitXT
félisten

Törölték a csaló idejét. Alakul ez.:R
Szerk: ennek ellenére a 91. már "B".:F

[ Szerkesztve ]

(#2524) l4ci válasza cs.eszti (#2522) üzenetére


l4ci
senior tag

Ha egyszer már online voltál, akkor hiába állitod ahhoz képest vissza az időt, nem fog számítani neki. Ha javítást, vásárlást akarsz lerövidíteni, akkor fizesd ki (ezt lehet online is), majd lépj ki, kapcsold ki a netet (wifit), állítsd előre az időt, indítsd el a játékot és kész. Utána lépj ki, állítsd vissza az időt az eredeti állapotra és újra mehetsz online is akár.

(#2525) l4ci válasza Kronok (#2516) üzenetére


l4ci
senior tag

Mi ez a 24 órás double fame? És mettől meddig érvényes? És kiírja a végén, amikor lepörgeti a fame-et, hogy ez most duplázva volt?

(#2526) cs.eszti válasza l4ci (#2525) üzenetére


cs.eszti
csendes tag

Holnap egesz nap. 24 oran at 100% fame .. Most jol lehet levelt lepni

(#2527) cs.eszti


cs.eszti
csendes tag

Levelt leptem de nem kaptam 1db aranyat sem!!!! :(

(#2528) Tibcsi21


Tibcsi21
csendes tag

https://help.firemonkeys.com.au/hc/en-us/articles/203688340-LE-Maserati-not-received-after-finishing-Marquis-World-Championship-Issue

"LE Maserati not received after finishing Marquis World Championship Issue"

Real Racing 3 :-)

(#2529) cs.eszti válasza Tibcsi21 (#2528) üzenetére


cs.eszti
csendes tag

Hat nem gondoltam h az ido atallitasnak is van kovetkezmenye.. Pffffff

(#2530) DigitXT válasza cs.eszti (#2529) üzenetére


DigitXT
félisten

És akkor még a Dahakáról semmit nem tudsz...;]

(#2531) l4ci válasza cs.eszti (#2527) üzenetére


l4ci
senior tag

Úgy nézem mindenki arról panaszkodik a RR3 facebook oldalán, hogy hiába lépnek szintet, nem kapnak egy goldot sem. Ennek így tényleg semmi értelme, minek a double fame, ha semmit se kapsz érte?! Thank you for Thanksgiving Dear Firemonkeys! :D

(#2532) Mezcal


Mezcal
addikt

Nekem van mèg közel 100 millió aranyam, amit nem tudk elkölteni:(

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#2533) F-ECT$ válasza Mezcal (#2532) üzenetére


F-ECT$
titán

Arany? Nem R$?

Dive ever, work never.

(#2534) DigitXT válasza F-ECT$ (#2533) üzenetére


DigitXT
félisten

Hát ha azzal a profillal kezdte, amiben mindkettő 100 milláról indul.:))
(Olyan 100.000-et még el lehet verni belátható időn belül. Többet nehezen.)
Pénzben meg lehet keresni, ami kell, főleg, ha arannyal, instant tuningolsz.

(#2535) NNME


NNME
tag

Én is lefutottam gyorsan most a fame duplázó láttán egy 10 körös LeMans futamot. 113 ezer fame volt a reward a menedzserrel, szintet léptem ott meg a reward 0 Gold. Köszönöm, mindjárt megy a végleges uninstall... :D

(#2536) 485 válasza NNME (#2535) üzenetére


485
aktív tag

nekem adott goldot.

(#2537) Sordoran válasza Tibcsi21 (#2528) üzenetére


Sordoran
addikt

Hát ez szomorú, mert már én is "gyors szervizeltem" alatta, igaz offline voltam végig amíg be nem fejeztem, és csak utána állítottam vissza az időt, és mentem online menteni. Vasárnap kiderül, hogy így is megkapom-e. Viszont a 8. nap így stresszeltem ma, hogy gyors javítsak-e, vagy várjam ki, de szerencsére nem került erre sor, mert az 5. utolsó futam előtt bár már piros volt, de még nem vont le teljesítményből semmit. :P
Amúgy ha már ezt is érzékeli, hogy időt ugrálunk, miért nem akadályoz meg benne a játék? Helyette megszívatja az embereket. Ilyen horribilis árak mellett folyton csak a megszorításokat kapjuk, undorító üzlet politika.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2538) Mezcal válasza F-ECT$ (#2533) üzenetére


Mezcal
addikt

Igen arany, de RS is kb 90 millió még. Ez még a régi módosított verzió mentése, amit mindig vissza tudok tölteni felhőből. A jó hír, hogy már nem tiltanak ki miatta.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#2539) Pompi válasza Sordoran (#2537) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem itt arról van szó, hogy addig állítgatták páran az időt amíg a 10. napon túlra állították és így bejezettnek ítélte az eventet, amit még végig vihettek, de az autót már nem kapták meg.

- - - - - - - - - - - - - - - - - -

Egyébként én reggel léptem szintet (150) és kaptam érte goldot (30).

Feel Good Inc.

(#2540) Marcello83


Marcello83
tag

Én sem kaptam goldot, pedig semmi illegális cucc nincs fent és most az időt sem állítottam...

Samsung Galaxy S8 Active, Lenovo Helix

(#2541) DigitXT válasza Pompi (#2539) üzenetére


DigitXT
félisten

+1 (Csak 25 gold járt a 115. szintért.)

(#2542) eckertb


eckertb
csendes tag

Telefont cseréltem és miután visszaállítom rá a cloud save-ből az állást, elállítódik az irányítás, balra húz a kocsi. Pedig a telefon szenzora rendben van, kalibrálva is van, mikor először indítom a játékot még jól műxik. A játékban nincs valahol egy lehetőség visszaállítani ezt, vagy újrakalibrálni? Már próbáltam több telefon és tablet között is, iPhone-ra is visszaállítani, ugyanezt csinálja. Az LG Gpad 8.3-masomon játszottam előtte, ott jó. Az új teló egy LG G2, és ott kéne működésre bírni.
köszi a tippet

(#2543) DigitXT válasza eckertb (#2542) üzenetére


DigitXT
félisten

Van benne kalibráció az irányítás beállításánál.
Sík felületre kell helyezni hozzá a készüléket.:)

(#2544) Sordoran


Sordoran
addikt

Stage 9/3 a halálos lekörözés, sajnos muszáj volt 40 aranyért átugranom. Hiába futottam neki többször is, az utolsó autó a 4. kör végén látótávolságban se volt. Viszont ami fura volt, nyomtam egy offline időállításos szervizt, majd miután vissza állítottam az időt, belépve a játékba (offline voltam) kiírta, hogy buktam a rewardot, teljesítsem az eventet a győzelemért (eltűnt a Free Maserati felirat, helyette annyi volt kiírva, hogy Win). Tehát jah, event közben nem lehet már ezzel csalni, hiába offline csináltam végig a műveletet. Szerencsére felhőből vissza rántottam egy korábbi mentést, így nem buktam be, holnap meg már reggel nekiállok, és nem trükközök az idővel.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2545) Kronok válasza Sordoran (#2544) üzenetére


Kronok
aktív tag

nekem többször simán ment az Maserati event alatt az időugrásos gyors szervíz, és semmi probléma nem volt

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#2546) Sordoran válasza Kronok (#2545) üzenetére


Sordoran
addikt

Én is ugráltam már időt Maserati event alatt, de ma mégis feldobta ezt. Pedig ugyanígy csináltam eddig is. De azért jó, hogy feldobta, így nem szívtam meg, még ha 40 aranyamba is fájt.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2547) Marcello83


Marcello83
tag

Újra van 24 órás double fame. De az előző esetben sem kaptam aranyat. Vajon most pocsékoljak el egy újabb szintlépést arany nélkül?

Samsung Galaxy S8 Active, Lenovo Helix

(#2548) eckertb válasza DigitXT (#2543) üzenetére


eckertb
csendes tag

Igen én is úgy emlékeztem, h korábban volt kalibráció, de most nincs. Ahogy steering sensitiviti sincs. Bug lehet? Nálatok vannak ezek?

(#2549) DigitXT válasza eckertb (#2548) üzenetére


DigitXT
félisten

Nálam határozottan ott van. Sensitivity a szokásos 0-10-es
skálán, és egy bazinagy sárga Calibrate Device gomb.:R

(#2550) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Az mondjuk elképesztő, hogy senkinek nem szúr szemet a fejlesztőknél, üzemeltetőknél, hogy a múlt heti online bajnokság 1. helyezzjének 63053, a 2. helyezettnek 49012 és a 3. helyezettnek meg 1704 pontja (ez a reális) volt. Az első kettő akkora hack - cheat - bármi, hogy kiszúrja bárki szemét. :(

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.