Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) Kronok


Kronok
aktív tag

nem tudom Tik hány %-nál tartotok a Clash of the Classics szériában, de én most kurtam fel az agyamat, 19 állomásnál 40-es PR szint kell, a 17-nél 36 az még elmegy szódával, de mire fel a kettő közötti eszement különbség... normál esetben a 1-el szokott emelkedni a szint növekedés...

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#2052) F-ECT$ válasza Kronok (#2051) üzenetére


F-ECT$
titán

Tik :W

Dive ever, work never.

(#2053) Djuree válasza FefeeX (#2047) üzenetére


Djuree
félisten

"másrészt meg egyelőre csak egy tévé van és hát az asszony persze tévézni akar este, így nehéz bármi mást csinálni rajt :)"
dettó! :C :O
de nemsoká költözünk és ott lesz több szoba is, lesz egy gamer szoba nekem. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2054) FefeeX válasza Djuree (#2053) üzenetére


FefeeX
veterán

Ugyanez, már nem kell sokat aludni :)

(#2056) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Ezt most olvastam a játék fb oldalán, gondoltam beírom ide, mert nemrég volt szó arról, hogy csak mi sírunk itt magyarok a drága gold árak miatt:

"1019 gold for £69.99 that will get you 1 car or £71.99 for FORZA HORIZON 2 that gets 200 cars vip membership and 6 future car packs.You do the maths,but I know where I will be spending my money!"

Egyébként szinte mindegy mi a kiinduló téma, mit dobnak fel a szerkesztők, pár hozzászólás követően elkezdődik nemzetközi szinten is a gold miatti irogatás.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#2057) thrill válasza F-ECT$ (#2052) üzenetére


thrill
tag

:D

(#2058) thrill válasza Kronok (#2050) üzenetére


thrill
tag

No nekem meglett. Próbáltam mondjuk ügyeskedni, hogy pontban hétkor unlockolom a kocsit (egy verseny még direkt hátra volt), hátha beajánlja a 20% discountot, de nem. Viszont legalább meg tudtam venni (490-ért).

97 / 97 :)

[ Szerkesztve ]

(#2059) Djuree válasza Pompi (#2056) üzenetére


Djuree
félisten

nem is tudom ezt hogy gondolták, játszok millió freemium játékkal de egyikben sincsenek ilyen árak, közelítőleg sem. tizedére le kéne vinni, de annyira ugysem fogják. akkor lehet vásárolnék is, talán.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2060) Kronok


Kronok
aktív tag

jött ez, kínosan hosszú ideig:

Verifying Code
Please wait while the code is verified...

aztán ezt dobta a gép:

Unsuccessfull Purchase
Sorry, there was a connection error and your purchase failed. Your money has been returned - please try again later.

nagyon kedvesek, el tudom képzelni milyen hátast dobhatott a szerverük megint egy rohamtól, kíváncsi lennék egy ilyen vegyük meg gyorsan kattintásnál hányan csúsznak át a meg tudtam venni kategóriába

még mindig aktív a 490 arany felirat, párszor megpróbálom még hátha egyszer elfogadja vmi véletlen folytán a vásárlásom :)

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#2061) Kronok


Kronok
aktív tag

nem hiszem el !!!!!!!!!!!! :DD :D :DD
MEGVAN!!!!!!!!!! :Y
gondoltam még 1x megpróbálom és megvette!!!!

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#2062) l4ci válasza Kronok (#2061) üzenetére


l4ci
senior tag

Nekem is meglett, bár én távirányítással csináltam (asszony otthonról). Mondjuk ma reggel beállítottam a tablet belső óráját egy atomórához szinkronizálva, biztos ami biztos. Nem tudom, hogy ennek köszönhetően, de nekünk elsőre sikerült így... :D

(#2063) thrill válasza l4ci (#2062) üzenetére


thrill
tag

Szerintem meg a szomorú igazság az lehet, hogy ez is egy bug volt. Valszeg nem így akarták, vagyis nem akarták megszivatni az embereket, csak annyira, hogy várják ki a számlálót. :)

(#2064) Sordoran


Sordoran
addikt

Na, akkor ez elég sikeres volt a Miura vásárlóknak itt. :C
Én tegnapelőtt nekiálltam a sorozatnak, hogy fel legyen oldva és simán elsőre sikerült. Lejárt számláló, de nem jelent meg a vásárlás, egyet jobbra, majd vissza és már ment is a Buy, no problem. Inkább költök egy ilyen szépségre 490 goldot, mint egy 2014-es Porsche-ra nem tudom mennyit (most azért, hogy a saját futama és a TT-je meglegyen? kösz nem), vagy a Toyota Hibrid-re 1000 goldot (ez a kettő nincs meg csak). Maradt 650 kb. szóval szerintem én is vagy abbahagyom, vagy lesz egy millió goldos profilom. De büszke vagyok magamra, hogy eddig eljutottam. :P

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2065) NNME


NNME
tag

93 PR szintes a Porsche 919-esem, tovább már csak arannyal tudom fejleszteni, viszont az Endurance Challenge közepén járok. Még a Toyota nincs meg, megéri több millió R$-t és időt pazarolni az Audi fejlesztésére, azzal elérhetővé tudom tenni és meg tudom nyerni az utolsó két 10 körös LeMans-i futamot, vagy inkább szánjak még 50-100 aranyat a Porschéra és hagyjam az Audit a fenébe 0 fejlesztéssel? :D

(#2066) Djuree válasza NNME (#2065) üzenetére


Djuree
félisten

ez nekem kisebb szinten is dilemma, nekem zonda f van, de alig sikerült elérni a veyront, kellett kis aranyas tuning, a huayrát nem akartam megvenni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2067) rumos14 válasza NNME (#2065) üzenetére


rumos14
nagyúr

nemrég vettem meg az Audi-t féláron és fejlesztettem további legalább 2 millával az arany fejlesztések előtti szintre, egy kicsivel még asszem alatta is marad a 919 PR-jének.
(persze sejtettem előre.)
ahogy elnéztem amúgy a paramétereket, a Toyota és a Porsche a két véglet és aközött félúton van az Audi, de egyik sem jobb a másiknál, mások az erősségei, gyengéi.

(#2068) Lirion válasza NNME (#2065) üzenetére


Lirion
addikt

Fejleszd a Porschet, az Audi 5-ször annyi lenne aranyból... Ha jól emlékszem az utolsó engine upgrade nem kell, minden más igen.

(#2069) NNME válasza Lirion (#2068) üzenetére


NNME
tag

110 arany az 5-ös engine és 0.2 PR-t növel. ÚÚÚÚgy sajnálom erre költeni azt a drága aranyat :(

(#2070) fatorzs


fatorzs
tag

Megcsináltam egy pár napja a Road to Le Mans-t én is. A 919 nagyon király :DDD
No de a lényeg az, hogy én nem költöttem egy fillért sem a játékra, és amíg ilyen vicces árak vannak, nem is fogok, de... minimális grindeléssel, tényleg csak arra figyelve hogy meg legyen a napi bónusz (a classic ferrari nekem nagyon sokat segített, anélkül azért szívás lett volna) unlockolni lehet az összes szériát, meg lehet szerezni 90 autót, ez szerintem azért korrekt.

#2069 NNME
Endurance Kings-hez a wiki szerint 95 pr kell, azt el lehet érni a 110-es motortuning nélkül is.

(#2071) NNME válasza fatorzs (#2070) üzenetére


NNME
tag

95,1 lett úgy, hogy minden fullra, csak az engine maradt 4-es. remélem menni fog. köszi. :)

(#2072) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ez megint nagy fazság... mindenkinek nyittot a hétvégén a Huayra elvileg , de kurvára nincs ott a vásárlás gomb sőt semmi sincs az alsó csíkon :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2073) Kaszinho


Kaszinho
csendes tag

Segitségeteket kérném!!!!! Speed Rush tv Challenge Audi r8....Stage 04 Just desert Dubai : Endurance Mit kell ezen a pályán csinálni??? Drive off-track for at least 10 seconds and the win??? Ez mit jelentene??? Elöre is köszi!

(#2074) Micsurin válasza Kaszinho (#2073) üzenetére


Micsurin
nagyúr

legalább 10 másodperc off track kell és NYERNED IS KELL ( 1. hely)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2075) Djuree válasza Kaszinho (#2073) üzenetére


Djuree
félisten

menj a füvön is 10 mp-ig.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2076) Kaszinho válasza Djuree (#2075) üzenetére


Kaszinho
csendes tag

Köszönöm szépen nektek!

(#2077) Micsurin


Micsurin
nagyúr

A közép sulinak is vége lesz mire a P1-et megszerzem :( nem.várható, hogy valamikor feloldják mint most pl a huayrat? (amit mégse enged megvenni)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2078) Kaszinho


Kaszinho
csendes tag

és ez? skid the car for a total seconds??? 3 másodpercig állni kelll a kocsinak???

(#2079) Pompi válasza Kaszinho (#2078) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Állásról szó sincs ebben a mondatban. Skid = csúszás. Tehát meg kell csúsztatni a kocsit.

Feel Good Inc.

(#2080) Micsurin válasza Kaszinho (#2078) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha az élen vagy és láttod a Mapon a cél egyenest(útolsó körben persze) bedriftelsz , ez nekem mindig megoldja :)

Milyért van az , hogy a Pagani Huayra fle lett nyitva a hétvégére , DE NEM LÁTOM , vagyis semmilyen gomb nincs ott a vásárláshozz.... múltkor persze az ARANYAS agerát láttam :O :W

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2081) l4ci


l4ci
senior tag

Egy kis érdekesség: tegnap nézegettem az autókat és mintha a Miurán nem lenne visszapillantó-tükör. Nem néztem át mind a 97-et, de mintha a többin nem lenne ilyen bug, még az LMP-ken is van tükör. Akkor most ezmiez? :)

(#2082) Sordoran válasza l4ci (#2081) üzenetére


Sordoran
addikt

Gyors google keresés után lehet nem véletlen. Rákeresve a legtöbb képen nincs rajta gyárilag, valamelyiken van ahol lennie kell, máshol az első kerekek fölött a motorháztető szélénél.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2083) Kaszinho


Kaszinho
csendes tag

Win this race bute cross the finish line in reverse. Steering assists will be disabled for this scene Itt mégis mit kell csinálni!!!! ???? Légyszi segitsetek!!

(#2084) F-ECT$ válasza Kaszinho (#2083) üzenetére


F-ECT$
titán

Nyerj, de úgy, hogy a célvonalon tolatva mész át.

Dive ever, work never.

(#2085) Kronok válasza Kaszinho (#2083) üzenetére


Kronok
aktív tag

kormányrásegítés nélkül kell megnyerni a futamot, a célon tolatva kell áthaladni

ezután: 5 kör - Indianapolis Motor Speedway - 5 kocsit le kell körözni

a Stage 07 jön, részvétem :D

[ Szerkesztve ]

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#2086) Kaszinho válasza Kronok (#2085) üzenetére


Kaszinho
csendes tag

:)) Köszi szépen....Stage 7 az már teljesen lehetetlen küldetés mi?:DDD Mikre számitsak? ha 5 nap alatt nem fejezem be akkor elölröl lehet kezdeni az egészet ugy hgy teljesen nullárol??

(#2087) Pompi válasza Kaszinho (#2086) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Mikre számitsak?"

#1451-től kezdődően van szó a Speed Rush Eventről, és naponta össze lettek szedve az aznapi feladatok: [link]

Feel Good Inc.

(#2088) Kronok válasza Kaszinho (#2086) üzenetére


Kronok
aktív tag

így
úgy

ha 5 nap alatt nem fejezem be akkor elölröl lehet kezdeni az egészet úgy hgy teljesen nullárol??

ez egy jó kérdés, ilyesmiről még senki nem számolt be, de ha csináltál egy mentést mielőtt nekikezdtél a Speed Rush mindenségnek és azt visszatöltöd újra elkezdheted az elejétől

[ Szerkesztve ]

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#2089) Kaszinho válasza Pompi (#2087) üzenetére


Kaszinho
csendes tag

Köszönöm

(#2090) Micsurin válasza Kronok (#2088) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Útolsóra: 1.-ső alkalomal nem fejeztem be , most újra kezdhetem , most sem , majd mondta ad még3 napot 30 arany és 150k $R ha befejezem , majd nem tetem most ha befejezem időlimit nélkül !!! akkor 80k $R-t add :))

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2091) Kaszinho


Kaszinho
csendes tag

Mellyek azok a pályák ahol a legtöbb pénzt és Famet lehet gyüjteni???!!!! Most fejezem be az Expert szintet odáig...!!

(#2092) Micsurin válasza Kaszinho (#2091) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem tudom mi a neve jaaj , de ferrari F40-F50 érhető el benne csak , ott nagyon jól ad van egy éjszakai lemans na azt kell farmolni :))

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2093) Djuree válasza Micsurin (#2092) üzenetére


Djuree
félisten

azt kb. esélytelen megnyerni, pedig fullos az f40-em. :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2094) Micsurin válasza Djuree (#2093) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Azért azt nem mondanám :) első 2-3 kanyarban döl el szinte minden , útána az elsőt már tényleg nem tudod onnan levakarni :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2095) Kronok válasza Kaszinho (#2091) üzenetére


Kronok
aktív tag

futam és díjazás
F40-én neki se állnék, F50-el az utolsó 2 fejlesztés nélkül is könyebb megnyerni mint fullos F40-el

[ Szerkesztve ]

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#2096) Kronok


Kronok
aktív tag

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#2097) Simi37 válasza Kronok (#2096) üzenetére


Simi37
őstag

Érdemes megvenni? :) Pont ennél a szériánál vagyok.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#2098) Djuree válasza Kronok (#2096) üzenetére


Djuree
félisten

meg is vettem. :C
szar bugos a játék, elbuktam a 100% bónuszt, pedig be voltam lépve minden nap. :W rohadna meg.
eddig nem állítgattam az időt de mostmár eljött az ideje...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2099) callmeakos válasza Kronok (#2096) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én is azonnal lecsaptam rá :))
A 180 aranyat kicsit sokalltam, de ez az akciós 108 ár szerintem okés, és nem mellesleg egy gyönyörű gép :)

All→M8

(#2100) Kronok válasza Djuree (#2098) üzenetére


Kronok
aktív tag

úgy tudom nem elég csak belépni minden nap, menni is kell egy futamot akkor marad mindig 100% a napi bónusz
hát igen így azért barátibb, 20% akció is jó de ez azért jobb :)

Simi37: Érdemes megvenni? :) Pont ennél a szériánál vagyok.

igen mert az új Lamborghini szériában ez a kocsi is szerepel

[ Szerkesztve ]

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.