Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) Lirion válasza Simi37 (#2249) üzenetére


Lirion
addikt

A bugatti vitesse a legújabb verzióban van (jóval a fame butítás után), a régebbiekben nincs, így nem is kaphatsz rá kedvezményt.

(#2252) plaszy válasza plaszy (#2250) üzenetére


plaszy
őstag

Ó, hülye vagyok, már megvan. :D

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#2253) Pompi válasza Kronok (#2248) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

iOS-en van még a bug amivel gold helyett pénzért meg lehet venni ezt a Vitesse-t? Eddig nekem lockolva volt, azért nem foglalkoztam vele, de most aktuális lehet. Ennyi goldért még 30% akcióban sem tudom megvenni most.

Feel Good Inc.

(#2254) pro96 válasza Pompi (#2236) üzenetére


pro96
tag

Szeretném megkérdezni, hogy ezeket az extra vinyl-packokat hogyan lehet a játékba integrálni, android alapra?

SG S2 --->SG Gr.Pr. --->Honor 8--->Lenovo P2--->Redmi Note 8 pro--->Redmi note 13 pro 5g

(#2255) hmgeri


hmgeri
csendes tag

Sziasztok nem tud valaki valami trükköt arra hogy gyorsabban megjavitsák az autókat mert nincs nekem mindig goldom rá! Ha valaki tud irjon! Jó lenne mert olyan hamar leamortizálodnak a kocsik aztan egy ora szervíz! :Y

(#2256) l4ci válasza hmgeri (#2255) üzenetére


l4ci
senior tag

Nem olvastad a fórumban az időugrásos javítás/vásárlás trükköt? A lényege annyi, hogy lépj ki a játékból, kapcsold ki a netet és állítsd át a kütyü óráját a jövöbe, amikorra már kész kellene lennie a javításnak. Ha így indítod el (szigorúan offline, mert különben szól hogy nincs szinkronban az idő a szerverrel és semmit se fog engedni csinálni, versenyből kidob, stb), akkor megúszod a több órás javítási időt vagy a delivery time-ot a vásárlásoknál. Ezután már visszaállíthatod az időt a jelenbe, és játszhatsz tovább. De ha full offline játszol, akkor elég csak a múltba átállítani a ki-belépés közben az órát a javítás megkezdése előtt.

(#2257) fatorzs


fatorzs
tag

No, új update.
LaFerrari 790 arany.
Maserati MC Stradale R$. De nem tudom, mennyi:)
Luxury Tourer Tournament az Aston Martin Expedition alatt: DB9, SL65, Maserati GT
Hybrid hypercar challenge a Vertex alatt: 918 concept, P1, LaFerrari. Nahát, nahát. A P1 jobbnak tűnik, mint a ferka.
Marquis World Championchip - Speedrush-hoz hasonló challenge.
És utána egy külön maserati széria a GT3 world series alatt.

(#2258) Kronok válasza fatorzs (#2257) üzenetére


Kronok
aktív tag








Ezen látszik milyen kicsik lettek a lenti számok, ez nem tetszik

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#2259) Pompi válasza fatorzs (#2257) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Már megint egy marha drága goldos autó :(

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Erre nem tudna nekem válaszolni valaki?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

@prof96 #2254: annyit tudok ezekről a vinyl pakkokról amennyi a linkeken le van írva, nem próbáltam még.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#2260) thrill válasza fatorzs (#2257) üzenetére


thrill
tag

Nem léptem be már vagy egy hónapja. Ara számítottam, hogy majd lesz egy jó kis welcome back bónusz. Hát nem lefagyott ez a nyavalyás update után első indításkor? Szóval bónusz ugrott. :/

Nekem a két Maseratira azt írja, hogy a challengben lehet őket megnyitni, R$-ról szó se esik.
El is kezdtem a challenget, az első etap nem volt valami nehéz. Mondjuk az vicces, hogy volt rá másfél óra, de szervizelés nélkül egy ültömben letoltam.

(#2262) F-ECT$ válasza thrill (#2260) üzenetére


F-ECT$
titán

Az első pár event mindig könnyű.

Dive ever, work never.

(#2263) F-ECT$ válasza Kronok (#2258) üzenetére


F-ECT$
titán

Most 97-ről 100-ra emelkedett a megszerezhető autók száma? A Ferrarin és Maseratin kívül mi van még?

Dive ever, work never.

(#2264) Pompi válasza F-ECT$ (#2263) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Két Maserati van, nem?

Feel Good Inc.

(#2265) thrill válasza Pompi (#2259) üzenetére


thrill
tag

Ki kell próbálni. Akinek volt lehetősége, szerintem mindenki ellőtte már.

(#2266) thrill válasza Pompi (#2264) üzenetére


thrill
tag

Igen, ez az új ami a képen is van 2x van, csak egyszer limited editionben, a másik meg sima, széria változat.

(#2267) plaszy


plaszy
őstag

WI-FI nélküli módban nálatok is leáll? El sem indul...vagy csak nálam van ez. :U

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#2268) Trooper82 válasza plaszy (#2267) üzenetére


Trooper82
senior tag

Ha offline indítom nekem is azonnal leáll a program. Hehe nem baj így tudnak egyesek időt léptetni.. :C

(#2269) plaszy válasza Trooper82 (#2268) üzenetére


plaszy
őstag

:S Hehe, de igenis baj! ;)

Banned vagyok online módban...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#2270) Kronok


Kronok
aktív tag

jobb felső sarok FREE logó az arany szimbólummal, nálatok is ottan van?
hiába kattintottak rá nem történik semmi

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#2271) plaszy válasza Kronok (#2270) üzenetére


plaszy
őstag

Nekem nincsen, csak a zöld téglalap a STORE felirattal.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#2272) F-ECT$ válasza Pompi (#2264) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja igen, most látom. Viszont még mindkettő lockolva van, azt hittem, hogy csak a spéci nem lesz azonnal elérhető.

Dive ever, work never.

(#2273) hmgeri


hmgeri
csendes tag

Sziasztok a frissités óta nekem nem működik az idő trükközés mert kikapcsolom a wifit elállitom az órát belépek a játekba es egyből kidob! Nálatok is ez van?😞

(#2274) plaszy válasza hmgeri (#2273) üzenetére


plaszy
őstag

Sajnos igen, offline módban (WI-FI nélkül) rögtön leáll. (Remélem, hogy ez csak átmeneti, és nem így akarják kiszűrni a 99M $ + gold cheatereket.)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#2275) Dashes válasza hmgeri (#2273) üzenetére


Dashes
őstag

az új frissítéssel, ha nincs kapcsolat nem lehet játszani.

(#2276) hmgeri


hmgeri
csendes tag

Végre sikerült tegnap elött az időtrükközés nagyon orültem de jó nem kell órákat várni a javításra erre tessék!! Rohadnának meg!!😞😞😞

(#2277) hmgeri


hmgeri
csendes tag

Akkor most akinek nincs netje az már nem is tud játszani vele ez mekkora ratyiság!

(#2278) F-ECT$


F-ECT$
titán

Sajnos(?) ez várható volt. Csak az árazást is emberivé kellene akkor alakítani.

Dive ever, work never.

(#2279) Kronok


Kronok
aktív tag

tudják jól, h az arany amivel kitudnak baszarintani mindenkivel mert nehezen lehet szerezni és kevés van mindenkinek, ezt bármelyik fórumon, facebook hozzászólásban látják

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#2280) hmgeri


hmgeri
csendes tag

Nekem is ott a free logo de semmi ha rá kattintok! Akkor meg minek van ott?

(#2281) gyu456


gyu456
tag

Nekem gond nélkül indul internet nélkül is.

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#2282) F-ECT$ válasza gyu456 (#2281) üzenetére


F-ECT$
titán

És frissítettél is? :)

Dive ever, work never.

(#2283) gyu456 válasza F-ECT$ (#2282) üzenetére


gyu456
tag

Persze :)

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#2284) l4ci


l4ci
senior tag

Várható volt a frissítés, már csak 4 verseny hiányzott a 100%-hoz, erre megérkezik az újabb challange. Kicsit sok így már az aranyból. Illetve kevés, lehet újra farmolni, nem tudom mennyi kedvem van hozzá...

A net nélkül nem indulós történethez: lehet, hogy ez is csak a hiányzó asset-ek miatt van, ha a full asset download lefutott, akkor szerintem mennie kellene net nélkül is. Kérlek szépen erősítsétek meg a sejtésemet, mert addig nem szeretném letölteni, amíg nem tudom, hogy kell-e online lenni minden esetben, mert az elég nagy szívás lenne... :)

(#2285) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#2262) üzenetére


F-ECT$
titán

Most már a spéci eventeknél nem kell fejben tartani a számokat, van rá számláló. (Pl előzz meg x autót, akkor számolja és jelzi az előzéseket.)

Dive ever, work never.

(#2286) Pompi válasza l4ci (#2284) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nekem nem megy. Minden asset le van töltve, ha nem vagyok online, akkor ez történik:

Nem tudom, hogy ez bug vagy feature. Ha utóbbi, akkor elég nagy szivatás.

Ahogy nézem a facebookon már páran beírtak miatta.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#2287) Kronok válasza l4ci (#2284) üzenetére


Kronok
aktív tag

miután letöltöttem a frissítést belépve a játékba letölt 11 mb valamit nekem, lehet azért nem enged játszani vkinek mert ezt nem töltötték le

Pompi esetleg telefon kikapcsolás?

most próbáltam ki, autó szerviz elindult, repülőüzemmódba raktam a telefont, idő előre majd vissza és a kocsi szerviz kész is lett, nem óbégatott semmit, simán engedte

[ Szerkesztve ]

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#2288) NNME válasza thrill (#2260) üzenetére


NNME
tag

hogy a fenébe csináltad meg másfél óra alatt, ha a következő 10 napban unlockolódnak naponta az eventek? offline időátállítással működik ez is?

(#2289) F-ECT$ válasza NNME (#2288) üzenetére


F-ECT$
titán

az első etap nem volt valami nehéz

Dive ever, work never.

(#2290) Kronok válasza NNME (#2288) üzenetére


Kronok
aktív tag

ezt elolvastad :D a Stage 01.-ről írta ezt

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#2291) thrill válasza F-ECT$ (#2285) üzenetére


thrill
tag

kíváncsi lennék, hogy a régieket is updatelték-e (pl. törj be x hátsó szélvédőt)

Pompi: Szerintem tuti bug. Ennyire ratyik nem lehetnek, hogy nem azt írják ki, hogy net kapcsolat kell a játéjhoz (mint minden normális helyen ilyen esetben)

Mellesleg nekem sem megy net nélkül

Kronok: jó tudni, kösz!

NNME: Semmit nem állítottam. Fél tizenegy körül updateltem tegnap és ezt írta ki a játék, hogy még van másfél órám teljesíteni a mait (vagyis tegnapit).

F-ECT$: a második se, még hajnalban lenyomtam azt is

Kronok: Nekem sincs. Nem lehet, hogy azoknak van, akik még nem vásároltak eddig?

Fejezd be a floodolást és a hsz gyűjtést!

[ Módosította: Qru ]

(#2297) Simi37 válasza thrill (#2291) üzenetére


Simi37
őstag

Qru 1000 kösz h láthatóbbá tetted :R már rá akartam szólni de látom kapcsoltok :)

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#2298) thrill válasza thrill (#2291) üzenetére


thrill
tag

Hát, bocs, nem tudtam, hogy itt ez a módi.
Mindenesetre nekem pont ez az átláthatatlan, nem tudni kinek mire reagáltam, de ha Nektek ez így jó, ám legyen.

Hsz gyűjtés? Hehh! Az mire jó? Vissza lehet vinni, mint az üres üvegeket? :)
Lehet ám ezt amúgy normális hangnemben is közölni.
Hogy bizonyítsam, mennyire nem érdekel, átmegyek read only módba. Visszahall....

(#2299) F-ECT$ válasza thrill (#2298) üzenetére


F-ECT$
titán

Az ugye megvan, hogy a regisztrációval elfogadtad a szabályzatot, amiben pl ilyen is szerepel:
Egy hozzászólásra mindig a Válasz linkkel írj, hogy mindenki láthassa mire és kinek válaszoltál. Ha 1-2 szavas választ szeretnél adni több hozzászólásra is, akkor próbáld meg egy hozzászólásba összegyűjteni a mondanivalódat.

De nyugodtan sértődj meg, és szólj be egy Modrátornak ;)

Dive ever, work never.

(#2300) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Megcsináltam a mai etapot még reggel... talán a driftelős feladat volt ma a csúcspont a nehézségi görbén, de azzal se volt túl sok gond.
A végén van egy endurance aminél azért értelmetlenek a kiírt feltételek amik úgy hangzanak, hogy elsőnek kell lenni és minimum 12-t kell előzni, mert az első helyezéshez 12km-t kell menni, a 12 előzés meg az első 3km-en megvan, szóval totál felesleges kritérium, a végéig legalább 3x annyi előzés lesz, ráadásul bugos az "előzés számláló" is, nekem a vége felé újraindult.

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.