Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#696) Bubu79 válasza pisti (#694) üzenetére


Bubu79
addikt

"Ha egy jó válasz van egy kérdésre, akkor egyértelműen kell feltenni a kérdést, persze csak akkor ha korrekt módon akarja csinálni valaki. Egy értelmű, azaz nem lehet félreértelmezni, egy azaz egy értelme van." - Khömm: "Persze volt egy-két necces kérdés, aminél jobb lett volna, ha kicsit utanéznek a lehetséges megtalálható válaszoknak a kérdést feltevők" - mit mondjak még?

"Engem egyáltalán nem hoz annyira lázba a Coolermaster mint márka, hogy annak külön örüljek, hogy tájékozódtam kicsit." - igazad van, tényleg azt írtam, hogy lázban égtem azért, hogy kutakodhassak, mi több még most is ujjongok és hálát adok a játék szervezőinek, hogy megtehettem...

"de azért volt 1-2 problémásabb kérdés már. Ezekre meg ha felhívják a figyelmet azzal nincs semmi probléma, sőt ez is volt legalább részben a célja ezen topik indításának." - látod ebben egyetértünk, csak lassan mást sem lehet olvasni a topikban, csak sopánkodást, hogy vazze, így nem nyerhetek...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.