Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) gps76 válasza Legendd (#50) üzenetére


gps76
őstag

Mire gondolsz hogy korlátozottan használható a cdma szlot?
Tényleg nagyon melegszik? pl.:netezés közben is?

(#52) Legendd válasza gps76 (#51) üzenetére


Legendd
senior tag

Ha egészen pontos akarok lenni, ugye akkor az egyik slot WCDMA, ezért használható EU-ban is.
Ám 3G-re nem képes, szóval semmi értelme kvázi...
Igen, langyosodik, de böngészéstől azért még nem forr. Ha töltöd közben, akkor viszont nagyon zavaró...még a One X sem rúgna labdába ehhez képest...

Alea iacta est!

(#53) gps76 válasza Legendd (#52) üzenetére


gps76
őstag

Szerintem meg a modem rész nem tud két 3G-s hálózatot kezelni.
Hány milliamperes töltő van hozzá?

(#54) Legendd válasza gps76 (#53) üzenetére


Legendd
senior tag

Nem is, csak az egyik tudja :-) holnap megnézem a töltőt!

Alea iacta est!

(#56) Legendd


Legendd
senior tag

Egyébként félreírtam :D a WCDMA természetesen 3G képes, a GSM modul nem tudja ezt :P
De a lényeg, hogy csak az egyiken tudja a gyorsabb mobilnetet.

Alea iacta est!

(#58) fpy_ válasza #45553408 (#57) üzenetére


fpy_
aktív tag

Honnan rendelted? (vagyis honnan ne rendeljek?)

(#60) fpy_ válasza #45553408 (#59) üzenetére


fpy_
aktív tag

Szuper.
Én is SE-ről vátanék (mini pro) kijelző színek milyenek a Bravia-hoz képest?
Csengési hangerő az XLoud-hoz képest? Tokon keresztül? (zajos helyen dolgozok)
Az értesítési LED-et takarja a tok, vagy látszik ha tokban van a telefon?
Köszönöm.

(#61) Passa válasza fpy_ (#60) üzenetére


Passa
csendes tag

Tokon keresztül sajnos szegényes a hanghatás, viszont cserébe a tok nem takarja az értesítési LED-et (ami 2 szinben is jelez: zöld ha email vagy hívás, kék ha facebook :) )

Üdvözlettel: Passa

(#63) fpy_ válasza #45553408 (#62) üzenetére


fpy_
aktív tag

Bejövő hívás csengése némítható valamelyik hardveres gombbal?
Kameráról nem túl jókat írnak.....ha sikerülne napsütésben tesztképet lőni, felrakni annak örülnék....

(#64) punisherbt


punisherbt
csendes tag

hello, en is most keszulok vasarolni egy keszuleket, de meg nem hataroztam el teljesen magam, hogy a Prestigio 4500-t valasszam vagy es Xperia Sola-t, ez a telefon jobban bejon, de sehol nem talaltam rolla infokat. lenne par kerdesem. meddig birja a telefon aksija, nem merul le tul hamar? (atlagos hasznalat mellett), ujabb jatekokat elviszi? en leginkabb gta 3-at, asphalt-ot jatszanek rajta es hasonlokat. jol osszehangolt a rendszer, vagyis nem akadozik a telefon, nem dobja el a jelet, nem kapcsol ki csak ugy? kijelzo minosege? nem tul nagy a telefon? (sajnos nincs lehetosegem eloben megnezni). koszi a valaszokat :)

(#66) qqcqqc


qqcqqc
őstag

péntek óta nyüstölök egy ilyen csodát :)
eddig azt mondom nem rossz.
Az akku egész jól bírja, 30 %-on maradt ez első nap. Délelőtt 2 óra zenehallgatás, BT füles online rádió 3G-n, délután félóra AG star wars, és 2 óra olvasás (e-book, net), otthon wifi, ilyenkor 3G kikapcsolva, utcán pont fordítva.
kicsit nagy a készülék, egy spicáról váltottam.
a telefonálásnál szerintem jó a hangminőség, én tisztán hallom a másikat és nem panaszkodtak, hogy probléma lenne a vétellel.
Böngészéshez chrome van fenn, teljesen jól mükszik, az alap lauchert lecseréltem, de ez szerintem ízlés kérdése, nekem MIUI jön be a legjobban.

(#68) #21346560


#21346560
törölt tag

A próbaképeket sajna nem engedi megnézni......

(#70) csegu


csegu
csendes tag

Idézet a cikkből: "A beígért négy giga memóriából csak kettőt enged szabadon felhasználni a rendszer, az alap telefonmemória pedig 500 MB-ra korlátozódik."

Ez az 500 MB pontosan micsoda?

(#71) gps76 válasza csegu (#70) üzenetére


gps76
őstag

Azt jelenti,hogy 4 GB memória van szétparticionálva,többfelé.500 MB belső van,ahová a progik települnek,2 GB amit SD-nek lát,marad közel 1.5 GB ahol maga a rendszer van.Szerintem...

(#72) qqcqqc


qqcqqc
őstag

azt nem lehet valahogy megoldani, hogy ne az sd-re telepítse a programokat, hanem a telefon memóriára?
ott van majd 2 GB, amit nem akarok és nem tudok leválasztani, semmit nem pakolok oda, felhasználói adatok az sd-n.

(#73) laca.papp


laca.papp
csendes tag

Sziasztok! Én két napja vásároltam egy ilyen telefont az e-s boltból, fehér színben és legnagyobb meglepetésre, 1,2 ghz-es dualcore procival és Jelly Bean rendszerrel kaptam meg. Eddig minden rendben van vele.

(#74) csegu válasza laca.papp (#73) üzenetére


csegu
csendes tag

Helló!
Ezt a megosztott memória dolgot meg tudod erősíteni?

(#75) wigo70


wigo70
tag

ma vettem egyet az edigitalba, 4.11 JB van rajta

(#76) gps76 válasza wigo70 (#75) üzenetére


gps76
őstag

Fotók minőségét légyszi írjátok meg,vagy csináljatok már párat,bent is,kint is,makrót is.
Esetleg videót is,ha nem túl nagy kérés.

(#78) gps76 válasza #45553408 (#77) üzenetére


gps76
őstag

Kösz.

(#79) qqcqqc


qqcqqc
őstag

elkezdték piszkálni a ROMOT

(#81) Johnny1007


Johnny1007
csendes tag

En ket hete vettem egyet. Jol szuperal.. 4.04 van rajta. Egy firmware frissitest ir(1.0.12) , de nem tudom felrakni. Azt irja ha a letoltesre megyek hogy sd kartya hiba. :((
Ha valaki tudja hogy tudnam frissiteni azt megkoszonnem.
A masik, te hol nezted meg milyen proci van benne.? En sehol nem talalom. :(
A 2,5 gb tarhely engem is meglepett... Ha 1-2 szaz megat lecsalnak az oprendszerrel az oke, de ennyit?!..

(#83) wigo70 válasza Johnny1007 (#81) üzenetére


wigo70
tag

van benne sd kártya?

(#84) Johnny1007 válasza #45553408 (#82) üzenetére


Johnny1007
csendes tag

Wigo70, nincs benne sd kartya de a 2,5 giga tarhelybol 2 gigas particiora azt irja sd kartya :) 500 megara meg hogy belso memoria..

bodrik11, Koszi, innen siman lejott... habar lehet fel se rakom, mert nincs kedvem ujra felrakni a cuccokat, progikat, azt irja elvesznek. Inkabb megvarom a 4.1-et, gondolom ez nem fontos firmware. Remelem nemsokara megjon a 4.1

(#85) Sörhastáncos


Sörhastáncos
csendes tag

Sziasztok!

A fehér változattal kapcsolatban lenne néhány kérdés.
Ha megnézné valaki aki ilyet vett, azt megköszönném (többek nevében valószínűleg). Itt és máshol is megjelent, hogy 1,2 GHz-es a processzora, és alapból JB-vel érkezik.
- Milyen teljesítményű az akkumulátora? Eltér az 1850-estől, ami a feketében van?
- Ezen is megfigyelhető a melegedés töltés közbeni használatnál?
- Van esetleg valami a dobozon, leírásban, ami eltér a fekete tulajdonságaitól?

Furcsa a Prestigio, számomra úgy tűnik, hogy a fehér az valami Multiphone 4500 Advanced. Elég gyér a gyártó kommunikációja (a Facebook-oldalukon közölték, hogy nem lesz JB a 4500-ra, aztán pár nap és hozzászólás után írták, hogy összekeverték a 4300-al, arra nem lesz, a 4500-ra igen. Illetve szintén az FB-oldalon írták, hogy egy termékükön sincs notification LED.). Ilyen marketing mellett simán belefér, hogy elfelejtenek szólni róla, hogy nem ugyanaz a vas van benne :)

Köszi!

(#87) Johnny1007


Johnny1007
csendes tag

Alkalmazasokat at lehet rakni valahogy a 2 gigas particiora? 500 megas betelt :(
Sehogy nm jovok ra hogy lehetne.
Meg nincs sd kartyam, gondolom ha lenne egy kattintassal at lehetne rakni, legalabb is elozo telefonomon ugy volt...

(#88) laca.papp válasza Sörhastáncos (#85) üzenetére


laca.papp
csendes tag

Sziasztok!

Valóban nemrég óta használok egy ilyen fehér készüléket. A dobozának az alján is 1,2 ghz-es dual proci és JB-van feltüntetve. Az akkumulátora 1850mah- li-ion a feketének meg leírások alapján li-pol. Töltés közben nem szoktam használni, viszont folyamatos játék vagy filmnézés közben is meglehetősen melegszik a hátlapon a kamera környékén.

(#89) qqcqqc válasza Johnny1007 (#87) üzenetére


qqcqqc
őstag

nekem se megy....

(#90) tfec80


tfec80
tag

Hangprocesszor milyen minőségű hangot generál? Sajnos arról sem írnak túl jókat.

(#92) tfec80 válasza #45553408 (#91) üzenetére


tfec80
tag

én alapvetően arra gondoltam, hogy egy normális fülessel hogy szól.

(#94) tfec80


tfec80
tag

közben választ kaptam tőlük a fekete vs. fehér specifikációval kapcsolatban:

"Prestigio: Hello, we would like to inform you that we have 1,2 Ghz CPU in PAP4500 black. Previous one with 1.0 GHz and 4.0 Android will be upgraded to Androin 4.1 via OTA as soon as possible. If you have any question feel free to contact with us."

(#95) tfec80


tfec80
tag

Az enyém ma jött meg, szintén az e-től. Fekete és 1,0 GHz, nem 1,2 sajnos.

(#96) wigo70 válasza tfec80 (#95) üzenetére


wigo70
tag

JB van rajta? mert a proc. sebesség szerintem rom függő

(#97) wigo70 válasza Johnny1007 (#87) üzenetére


wigo70
tag

alkalmazások kezelésében át tudod helyezni őket sd-re.de ha leveszed a chrome-ot vagy a frissítéseit (vagy amit enged...) rengeteg hely felszabadul

(#98) Medve81


Medve81
tag

Ma kaptuk meg a fehér 4500-t és ez is 1,2GHz és JB (Edigital szerzemény)
Valószínűleg a fehérek a kitüntetettek.

(#99) korcsi válasza Medve81 (#98) üzenetére


korcsi
veterán

Én holnap veszek át egy fehéret (páromé) és egy feketét amelyik az enyém lesz, nagy öröm ha különböző rendszer lesz rajta.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#100) attszil válasza korcsi (#99) üzenetére


attszil
tag

Hali! Átvetted? Még mindig megvan a különbség? Azt olvastam, hogy már frissíthető, azzal lehet megoldódik.
Nagyon gondolkodom egy ilyen vásárlásán, de a fehéret nem nagyon tudom magamnak elképzelni.

[ Szerkesztve ]

11 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.