Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Rick4


Rick4
félisten

Dual standby módot támogat, ami azt jelenti, hogy mindkét kártyán elérhetőek vagyunk, viszont ha az egyiken beszélünk akkor a másik foglalt jelzést ad.

Ez tuti így van? Nem azt mondja, hogy pillanatnyilag nem elérhető?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#202) tfec80 válasza Rick4 (#201) üzenetére


tfec80
tag

passz, nekem az egyiken csak adat van.

(#203) Medve81 válasza Rick4 (#201) üzenetére


Medve81
tag

Másik dual standy telefonnal próbáltam ki, de nem foglaltat jelez, hanem nem elérhetőt (1 hosszú sípszó)!

(#204) gps76 válasza Medve81 (#203) üzenetére


gps76
őstag

Szinte mindegyik ilyen,hogy a másik kártyát nem kapcsolhatónak mondja a központ. Ha azt akarod,akkor is csörögjön irányítsd át a másik kártyára.

(#205) Medve81 válasza gps76 (#204) üzenetére


Medve81
tag

Tudom ezt én is.
Rick4 kérése miatt teszteltem.

(#206) gps76 válasza Medve81 (#205) üzenetére


gps76
őstag

Ok.
Notification LED működik rendesen a telóban?
Mert gondolkozok a Zopo ZP100-at lehet le kellene cserélni....

(#207) Medve81 válasza gps76 (#206) üzenetére


Medve81
tag

Szuperül működik a LED!
Kék és zöld színben is pompázik, így lehet, hogy 2 LED is van! De ezért is gondolkodunk még 1 4500 vételén, de ehhez el kell adnunk egy Alcatel OT-997D-t!

(#208) gps76 válasza Medve81 (#207) üzenetére


gps76
őstag

Meg gondolom töltéskor pirosan világít....
A zöld eseménykor(email/nem fogadott hívás/naptár emlékeztető),kék meg fészbukk?

(#209) Medve81 válasza gps76 (#208) üzenetére


Medve81
tag

Pontosan. Eltaláltad a színeket és az eseményeket is! :)

(#210) gps76 válasza Medve81 (#209) üzenetére


gps76
őstag

Volt már kétkártyás,droidos telefonom pár darab.
Fekete színben létezik 4500T verzió?

[ Szerkesztve ]

(#211) Medve81 válasza gps76 (#210) üzenetére


Medve81
tag

Erre a kérdésedre nem tudom a választ.

(#212) punisherbt


punisherbt
csendes tag

szerintem nem lesz ebből a Jelly Bean-ből semmi, ismét eltelt egy hét és sehol semmi.... a facebookon mindig azt a választ adják, hogy már kész van csak tesztelik, de meddig? akkor a fehér verzión milyért van JB? esetleg valaki tud valami infót, hogy mégis mikorra várható?

(#214) tfec80 válasza punisherbt (#212) üzenetére


tfec80
tag

az edigital április közepét-végét mondta. ha nem érkezik meg, akkor megy vissza a telefon nekik, mivel a honlapjukon egyértelműen az volt, hogy frissíthető. ezt levélben jeleztem nekik és erre írták, hogy legkésőbb április vége.

(#216) Medve81


Medve81
tag

Melyikőtöknél van fekete és fehér 4500 DUO is 1 családban?
Menne Neki privátba pár kérdés.

(#217) korcsi válasza Medve81 (#216) üzenetére


korcsi
veterán

Jöhet.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#218) Rick4


Rick4
félisten

Srácok, egy sony ericssonhoz hasonlítva milyen a hangja? Az kb olyan, minőségű, mintha élőben beszélgetnék az emberrel, és olyan hangos, hogy maga a készülékház is rezeg, ha szl a hangszóró, viszont az olcsó kínai telóknál nem adnak erre, a hangszórója még beszélgetésnél is torz és halk.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#219) tfec80 válasza Rick4 (#218) üzenetére


tfec80
tag

Telefonáláskor teljesen jó minőségű a hang.

(#220) Rick4 válasza tfec80 (#219) üzenetére


Rick4
félisten

Sony erincssonhoz képest nézted?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#222) Rick4 válasza #45553408 (#221) üzenetére


Rick4
félisten

Az jó hír, autóban, nagyobb sebességnél lényeges, hogy megfelelő hangerőn szóljon. :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#223) gps76 válasza Rick4 (#222) üzenetére


gps76
őstag

Akkor gondolom csörógni is hangosabban csörög mint más telefonok,mondjuk ez az MTK platform tulajdonsága,nem kimondottan a Prestigio-jé

(#224) tfec80 válasza gps76 (#223) üzenetére


tfec80
tag

Elég hangos, de a hangszórója borzasztó.

(#225) Rick4 válasza tfec80 (#224) üzenetére


Rick4
félisten

Konkrétan hogy érted?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#226) tfec80 válasza Rick4 (#225) üzenetére


tfec80
tag

Ahogy mondom. :D Igazi gagyi. Most a külső hangszóróról beszélek, nem arról, amit telefonálás közben használsz.

(#227) tfec80


tfec80
tag

[link]

Elvileg van frissítés! Bár nekem nem talál semmit a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#228) tfec80 válasza tfec80 (#227) üzenetére


tfec80
tag

Ja, fasza. Csak a 4500T-re van.

"Dear all! This update works only if your phone has 1.2ghz processor, for same model with 1.0ghz processor update will be published nearest time. Sorry for inconvenience!"

(#229) punisherbt


punisherbt
csendes tag

ez nevetséges, aki hamarabb megvette a telefont az megszívta, gyengébb processzor, frissíteni sem lehet... van már 1.2 ghz-es feketében is? valaki próbálta már felvenni velük a kapcsolatot? gondolom az kizárt, hogy a telefonokat kicserélik az erősebb verzióra...

(#230) pederizs válasza punisherbt (#229) üzenetére


pederizs
csendes tag

Viszont tegnap lefrissítette magát nekem a 4500-as, és összeborította a nyelvet. Az SMS menüpont félig szlovák lett, és bejövő hívásnál nem mindig írja már ki a hívó nevét, hiába van benne a névjegyzékben. Nagy sza... az egész!!!

(#231) korcsi válasza punisherbt (#229) üzenetére


korcsi
veterán

Miért cserélnék ki?

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#232) fpy_


fpy_
aktív tag

Egypár korábbi szívás után én már nem várom annyira ezeket a frissítéseket, pláne, ha az aktuális verzió stabil.
Az enyém teljesen jó, két ugyanilyen árkategóriás SE után azt mondom ez a telefon jobb....
Vannak a használhatóságot is befolyásoló kompromisszumos dolgok, mint az itt említett napfény kontra kijelző olvashatóság, külső hangszóró, én a gyári tokot és fülest sem használom, de amúgy teljesen rendben van a teló ennyiért. A kétszer ennyi kategóriában sem fenékig tejfel az élet....ez a realitás ... ár/érték arányban a mai mezőnyben teljesen jó és használható a telefon, kiemelve a kijelző képminőségét és a telefonálás hangminőségét a legfőbb jellemzőket egy mai telefonnál.

A csereigényt én sem érzem reálisnak.....

[ Szerkesztve ]

(#233) tfec80 válasza korcsi (#231) üzenetére


tfec80
tag

Például mert úgy reklámozták, hogy frissíthető 4.1-re. Nem úgy, hogy majd, egyszer, valamikor frissíthető lesz. Én csak ezért vettem meg. A google now eléggé hiányzik, mint ahogy más, csak a 4.1-ben megjelent újítás is. Ha nem lesz hó végéig frissítés, megy vissza a boltba. Az biztos, hogy nekem az utolsó noname telefon vásárlásom volt. Nexus S-ről váltottam.

[ Szerkesztve ]

(#234) tfec80 válasza pederizs (#230) üzenetére


tfec80
tag

Viszont ezt jelezni kellene nekik. Más felhasználó nem írt ilyen tapasztalatot a facebook oldalukra.

(#235) korcsi válasza tfec80 (#233) üzenetére


korcsi
veterán

A fehérre már megjött a frissítés :)

"úgy reklámozták, hogy frissíthető 4.1-re"
Már nem írják :)

Amúgy meg türelem rózsát terem, nem életmentő készülékről van szó, hetek kérdése és meglesz a 4.1.

Amúgy meg soha ne higgy egy kereskedőnek, ha specifikáció kell ott a gyártói oldal.

[ Szerkesztve ]

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#236) tfec80 válasza korcsi (#235) üzenetére


tfec80
tag

Ez mindegy, mert jogviszonyom a kereskedővel keletkezik a vásárláskor. És írásos bizonyíték is van rá, hogy így hirdették, szóval simán buknák a fogyasztóvédelmi eljárást, ha arra kerülne sor.

(#237) korcsi válasza tfec80 (#236) üzenetére


korcsi
veterán

De mire az eljárás lefut, már régen frissíthető lesz a készülék, tehát okafogyott az eljárás amit te kezdeményeztél, ha meg úgy gondolod, hogy vásárlás után járt volna neked a frissítés azonnal akkor már régen vissza kellett volna vinni, még akár a 8 napos elállási időn belül.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#238) tfec80 válasza korcsi (#237) üzenetére


tfec80
tag

Mivel az eladó április végét jelölte meg, mint végső határidőt, ezt nyilván megvárom. Egyébként pedig nincs ilyen 8 napos korlátozás. Addig indoklás nélkül állhatok el a szerződéstől, de itt nem erről van szó, nagyon is jó indok van.

[ Szerkesztve ]

(#239) qqcqqc válasza tfec80 (#238) üzenetére


qqcqqc
őstag

nem akarlak elkeseríteni, de el fognak hajtani és jogosan.
A kereskedő oldalán található adatok a gyártó által megadottak, tájékoztató jellegűek.
A készüléked funkcióját (telefon) a frissítések nem befolyásolják, anélkül is elérhetőek.
A számlán, szerződésben a kereskedő a frissítésre nem vállalt kötelezettséget, jogos követelésed irányába nem lehet.

(#240) tfec80 válasza qqcqqc (#239) üzenetére


tfec80
tag

Nem keserítesz el, nem fogom hagyni magam. :) Én is kereskedelemben dolgozom, igaz, nem ezen a területen. A 4.1 és a 4.0.4 között jelentős műszaki tartalombeli különbség van, ezt nehéz lesz cáfolniuk. Az meg nem érdekel, és nincs is közöm hozzá, hogy ők kitől és milyen információt tesznek közzé, nekem jogviszonyom velük van és nem a gyártóval és a döntésemet az ő tájékoztatójuk alapján hoztam meg. Írásban vállaltak kötelezettséget, a műszaki specifikációban szerepelt ez a lehetőség, nincs miről beszélni. :) Ezt egyébként a kiemelt ügyfélszolgálat is megerősítette. Hihetetlen, hogy mennyire kishitűek az emberek itthon, és mennyire leszarnak mindent és beletörődnek mindenbe. Nem véletlenül tartunk itt.

[ Szerkesztve ]

(#241) qqcqqc válasza tfec80 (#240) üzenetére


qqcqqc
őstag

nem kishitűség:
aszf: 7. pont "A Weboldalon található információk jóhiszeműen kerültek felhelyezésre, azonban azok kizárólag tájékoztató célt szolgálnak, az információk pontosságáért, teljességéért Szolgáltató nem vállal felelősséget."
Illetve, megnéztem a nálam levő számlát, garanciát, és a forgalmazó nem vállalt szoftverfrissítési felelősséget.
a frissítés a gyártó gesztusa és nem kötelezettsége, nem garanciális probléma.
ilyen alapon vihetném vissza suselinuxszal vett laptopomat, mert nem kijött az új verzió.
Az előző telefonom egy galaxy spica volt, az utolsó kiadott 2.1-es droiddal. a garancia idelye alatt kijött már a 2.3.x droid, amit a telefon ki tudott volna hajtani, de a samu nem adott ki frissítést, pedig volt róla szó.

[ Szerkesztve ]

(#242) tfec80 válasza qqcqqc (#241) üzenetére


tfec80
tag

Az ügyfélszolgálat írásban jelezte, hogy lesz. Innentől kezdve van felelősségük, az meg, hogy az ÁSZF-ben mi van, pont nem számít semmit. Ennyi erővel bárki bármilyen terméket bármilyen specifikációval hirdethetne következmények nélkül. Ez nincs így természetesen.

(#243) wigo70


wigo70
tag

nem települ a frissítés.valami untrusted hibát ír. a telefon a fehér verzió.lehet a cwm recovery miatt van?

(#244) HK89


HK89
csendes tag

Sziasztok! Valaki tudna nekem segíteni hogyan kell rá szórárat telepíteni, hogy amikor üzit írok vele feldobja a szavakat magától. Most nics raja "predaktiv" bevitel mert nincs szótár azt írja. Én csütörtökön vettem a telefont, és az új verzióval kaptam, igaz az én készülékem is fehér.

[ Szerkesztve ]

(#245) wigo70


wigo70
tag

ja, a cwm miatt volt

(#246) violentSt


violentSt
tag

[link]
ezt tényleg kibírja a készülék :F

(#247) attszil válasza wigo70 (#167) üzenetére


attszil
tag

Hali, most már nekem is ez van. Lett Neked valami megoldás rá?
Nem lehet, hogy korlátozva van a számuk, és többet nem kezel widgetként?

11 pro

(#248) attszil válasza attszil (#247) üzenetére


attszil
tag

Az érdekes, hogy van amit meg mutat a widgetek között (pl: ClockQ a kicsi is meg a nagy is) és ki is tudom rakni a képernyőre.

11 pro

(#249) wigo70 válasza attszil (#248) üzenetére


wigo70
tag

vannak olyan widgetek amik egyszerűen nem jelennek meg. nem tudom miért,mitől függ.ha rootolva van a telefon,akkor is ez a helyzet.
nem lehet korlátozva a számuk, de érdekes: ha nem a gyári launchert használod,a 3d időjárás widgetet nem mutatja (a birka a mezőn)

[ Szerkesztve ]

(#250) attszil válasza wigo70 (#249) üzenetére


attszil
tag

Ez az első ami igazán idegesítő, nem mintha sokat telepítenék de utálom ha nincs magyarázat valamire!
Meg mi az, hogy pont az androidnál vagy így korlátozva!

[ Szerkesztve ]

11 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.