Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) moli.hu válasza korcsi (#450) üzenetére


moli.hu
őstag

"teszt"? ja, latom. azt nem jol irta, nem teszt, eles.

ha kek, akkor szinkronizalodnak a cuccaid (email, gtalk, uzenetek, hangouts, naptar, chrome, konyvjelzok, drive, dokumentumok, play, frissitesek, maps) a googlevel, ha szurke, akkor nem. Vegulis nagy jelentosege van.

[ Szerkesztve ]

(#452) Tegla80 válasza korcsi (#450) üzenetére


Tegla80
addikt

áháááá
akkor kezdem elérni a célom,ha jól futtatom a "gondolatmenetet"
ezt úgy értem,h 2-3 nap üzemidőknél tartok,mert "letiltogattam amit csak lehetett",h nekem feleslegesen,ne szíjja az akkumat.
gondolom ennek a hatása akkor,h "szürkül",mert úgymond tétlen olyankor??

ami viszont nem tiszta akkor sem: (és ellentmond picit a fentebbi eszmefuttatásomnak)
tegnap pont a "Clean Master" 5,xMB ja próbált "szürke jelnél" frissülni a melóhelyen. Volt kommunikációs fekete is benne,de nem ment neki,("jelerősség:kiváló, 135Mbps volt szürkén ,)Melóhelyről hazamenve a saját hálón ,meg rögtön frissült. Igaz otthon "kék" volt. Ez akkor mi, és miért így??

kínai,nekem ez a droid :B

moli.hu
a felsoroltak közül jó pár tiltva nálam.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#453) moli.hu válasza Tegla80 (#452) üzenetére


moli.hu
őstag

kerdes, hogy a play beletartozik-e a kekbe. Biztos van errol lista valahol. Masreszt a wifid kekre valt (mikor nem latod), lefrissiti a play frissitesek listajat, majd kirakja az ikont. Wifi szurkere valt. Eltelik 15 perc. Ranezel a telefonodra, wifi szurke, van play frissites.

(#454) szitt


szitt
csendes tag

Valaki tudna segíteni abba, hogy a fényképezőgépnél hol lehet beállítani, hogy a microsd kártyára mentsen ne a belső 2gb-os területre ? Nem nagyon találtam ilyen opciót :(

Felhőt oszlatok. Formában tart.

(#455) korcsi válasza moli.hu (#453) üzenetére


korcsi
veterán

Nem wifis téma, de ki lehet kapcsolni a, hogy a play ne egye a mobilnetemet? Régi telefonomon android 2.2 volt, ott ki lehetett minden háttér frissítést kapcsolni, anno 200MByte-ot fogyasztottam havonta most majdnem mindig elfogy az 500M-ás keret, ennek egy részét (15%-20%) a play fogyasztja, amire semmi szükség (otthon van wifi) és sokkal biztonságosabba beleférnék a mennyiségbe

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#456) moli.hu válasza korcsi (#455) üzenetére


moli.hu
őstag

google play/(options gomb)/settings/auto-update apps

(#457) attszil


attszil
tag

Sziasztok!
Ha valaki közületek még vásárlás előtt áll azért olvasgat, nekem van egy ilyen készülékem eladó.
2013.03.25.-én vettem edigital boltban.
Adok hozzá egy 16 Gb-os kártyát is. Sőt ha valakit komolyan érdekel adok mellé egy nagyobb értékű ajándékot is.
Erről azonban tényleg csak komoly érdeklődés esetén és privátban!
Tökéletesen elégedett vagyok vele, ám nincs nyúlkálva (root) csak a gyári frissítést csináltam meg.
Nem mindenáron akarok megválni tőle, de gondolkodom egy 5,7-es kijelzőjű szintén ilyen dual sim-es telefonon.
Ha valakit érdekel, írjon privibe!

üdv.: Attila

11 pro

(#458) korcsi válasza moli.hu (#456) üzenetére


korcsi
veterán

Ki van kapcsolva. Ehhez nyúltam először amikor észleltem a problémát.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#459) moli.hu válasza korcsi (#458) üzenetére


moli.hu
őstag

emellett kulon az appoknal is lehet felulbiralni ezt a beallitast, en ugy tudom. Nezd meg nehany appnal, hogy be van-e pipalva az app-leiras oldalon

(#460) sodrac


sodrac
csendes tag

Sziasztok!

Végignyálaztam a fórumot (nem kevés idő volt :) )...

Viszont értelmes kameraképet (fényképet) nem nagyon találtam. Az MA tesztben van pár (azt hiszem 5) kép, a logout teszt fotói nem nyílnak meg, a neten pedig szintén pár képet találtam csak (ha jól emléxem egy lengyel tesztben).

Tudna valaki ajánlani egy linket, ahol vannak fent fotók. Vagy valaki tudna készíteni pár képet, ami életszerűbb, mint az MA tesztképei? Pl. napos időben, vagy jó fényviszonyok közötti tájat, utcát, SZÍNEKET, nem havas tájat, vagy pénzérmét fényképezve? :Y De érdekelne benti, vagy félhomályban készült kép is.

Hálás lennék :R

Most tervezem egy ilyen teló vételét, és -igen-igen!- tudom, hogy a fényképező sz*r, de azért érdekelne, hogy mit lehet kihozni belőle :K

[ Szerkesztve ]

szabadban és konyhában főzni, közte pedig tűzni...

(#461) qqcqqc


qqcqqc
őstag

sziasztok!
kicsi gondom van.
Telefonom rootolt, jelenleg a tweaked v3.1 van rajta, partíciókat felcseréltem.
megpróbáltam feltenni a v5-öt, azt mondja complette, reboot to system és semmi, boot elején megáll.
megpróbáltam az itt belinkelt gyárit feltenni, újraindítás és egy idő után visszatér a recovery-be.
persze a próbálkozások elött csináltam egy backup-ot, arról vissza tudom állítani és mükszik rendesen, de frissíteni nem tudom a rendszert.

(#462) qqcqqc válasza qqcqqc (#461) üzenetére


qqcqqc
őstag

na megvan a probléma:
meghalt a memóriakártyám

(#463) qqcqqc


qqcqqc
őstag

újabb problémába ütköztem:
Felraktam a telefonra a gyári romot, szerettem volna a pár hozzászólással ezelött belinkelt módon rootolni.
ugye recovery már volt és csak a supersu telepítése lett volna a lényeg, de kiírja, hogy kész, de a telefon nincs rootolva....

(#464) wigo70 válasza qqcqqc (#463) üzenetére


wigo70
tag

ha felcserélted a memóriát,akkor nem fog menni a rootolás sem,meg a gps sem ment nekem.ha gyári ha főzött rom volt rajta.a főzött ráadásul szar is volt,ette az akksit,a mobilnet gyenge volt...stb
ha vissza akarod csinálni,este feltöltöm az ahhoz szükséges cuccot leírással együtt

[ Szerkesztve ]

(#465) wigo70 válasza qqcqqc (#463) üzenetére


wigo70
tag

ezzel [link] vissza tudod csinálni.
ezzel a flashtool-al felrakod a 1.0.18 romot,minden legyen kipipálva.a rom a PAP4500DUO...mappában van.ha felraktad,frissíted a legújabbra,a memóriakiosztás (és minden) visszaáll gyárira. ez a leírás a 1.2Ghz-es változatnál működik!!!! legalábbis nekem ment. a másik verziónál nem biztos a siker!
utána a megszokott módon mehet fel a cwm és a rootolás.nem javaslom a főzött romok használatát.ami nem kell,szedd ki belőle.

[ Szerkesztve ]

(#466) qqcqqc válasza wigo70 (#464) üzenetére


qqcqqc
őstag

tök jó, de miután televan a teló programokkal, ha visszacsinálom nem lesz elég hely.
szóval minden frissítés elött vissza kell állítani? király :W

de persze ha így megy megköszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#467) wigo70 válasza qqcqqc (#466) üzenetére


wigo70
tag

na: ha felcserélted:
1 nem megy a rootolás
2 nem megy a gps
3 nem megy a frissítés
ennyi így hirtelen
másik módszer ha ezek nem kellenek: visszaállítod,cwm,root..stb, aztán csinálsz egy cwm mentést. aztán ha átcseréled a memóriát,akkor már a rootolt romot teszed vissza cwm mentésből

[ Szerkesztve ]

(#468) qqcqqc válasza wigo70 (#467) üzenetére


qqcqqc
őstag

mondjuk, ha rá lehetne venni a telefont, hogy az aps-to-sd-nél a belső memóriára telepítsen és ne az sd kártyára, akkor jó lenne nekem az eredeti felállás is, de tudtommal ez nem lehetséges.

(#469) powers


powers
tag

van egy kis gondom,kivettem az SD kártyát,amikor vissza akartam rakni már nem ismerte fel,sőt a saját 2gb os tárhelyét sem látja,csak az 503 MB belső tárhelyet,hiába csináltam gyári beállítások visszaállítást is :O van valakinek ötlete?

(#470) powers válasza powers (#469) üzenetére


powers
tag

Ha kiveszem az SD-t akkor látja a sajátját.de mi baja lehet az enyémmel,a windows felismeri...

(#471) wigo70 válasza powers (#470) üzenetére


wigo70
tag

próbáld leformázni...fat32,vagy ntfs...stb

(#472) powers válasza wigo70 (#471) üzenetére


powers
tag

ezeken már túl vagyok,bármire formázom,visszateszem a telóba,és nem lát csak az 503 MB ot.kiveszem és látja a saját 2 gigáját.másik mkártyával meg most nem tudom kipróbálni :((

(#473) qqcqqc válasza wigo70 (#465) üzenetére


qqcqqc
őstag

köszi, leszedtem.
nekem tényleg az a gondom, hogy sd-re nem tennék appot, és jelenleg a 2GB belső tárhelyből 544 MB van használva.
Ha visszaforgatom, akkor ép hogy elférek, 1-2 email szinkron, progi adat és tele van.
Nekem ebből lett elegem.
van egy másik memóriacserés megoldás, ott felez, azt még azért megpróbálom.

(#474) powers válasza powers (#472) üzenetére


powers
tag

úgy néz ki az SD kártyám a hibás,másik kártyával működik.nem tudom mi tett be neki,másik telefon sem látja,windows7 pedig igen,működik az írás-olvasás is,hát passz.

(#475) wigo70 válasza qqcqqc (#473) üzenetére


wigo70
tag

ha működik a dolog,akkor oszd meg mert engem is érdekelne.
ebben a megoldásban az a fő gond nekem legalábbis,hogy nem megy a gps

[ Szerkesztve ]

(#476) wigo70


wigo70
tag

STORAGE SWAP TOOL:
Storage space is frequent problem with smartphones, so i have created little "tool" to swap/exchange internal sdcard with external sdcard.
It dont fix space problem at 100%, but it gives you some more space for apps. Try it and you will see
NOTE:If you want to swap storages again - in DEFAULT storage layout, simply flash zip again.My tool is intelligent You can flash it any times you want, they always switch actual storages.

HOW-TO:
1.Download zip and copy it to sdcard
2.Flash zip via CWM (same method like ROM installation)
3.Done

DOWNLOAD:
http://dl.dropbox.com/u/36794394/sto...ool_signed.zip

próbálta valaki?

(#477) qqcqqc válasza wigo70 (#476) üzenetére


qqcqqc
őstag

ez lesz a holnapi program.
visszaállítom az általad linkelt megoldással a telefonom, és utána kipróbálom.

(#478) wigo70 válasza qqcqqc (#477) üzenetére


wigo70
tag

na? hogy ment?

(#479) qqcqqc válasza wigo70 (#478) üzenetére


qqcqqc
őstag

hát nem volt sok időm, most főzött 5-ös van fenn, tényleg sokat fogyaszt és a mobilnet.... :W

(#480) korcsi


korcsi
veterán

Ez alapján akartam rootolni a fekete 1.0.14-es verziójú 1GHz-es készülékem, minden simán ment, leírás szerint, de úgy tűnik, "power és volume+"-ra a sima android recovery indul??? Tapasztalat másnak?

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#481) korcsi válasza korcsi (#480) üzenetére


korcsi
veterán

Újra csináltam, jó lett...

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#482) qqcqqc válasza qqcqqc (#479) üzenetére


qqcqqc
őstag

v5 főzött rom:
eszi az aksit. :W
mobilnet: a kiírás szerint 3G, speedtest szerint: download 6000-4500 kbps között ezt nem tarom annyira rossznak.
ja és nem kellet visszaraknom a memó particionálást.

[ Szerkesztve ]

(#483) wigo70 válasza qqcqqc (#482) üzenetére


wigo70
tag

gps megy?

(#484) qqcqqc válasza wigo70 (#483) üzenetére


qqcqqc
őstag

ja ezt nem írtam.
hazánk legnépszerűbb offline navigációs programja gond nélkül pozicionált :C

[ Szerkesztve ]

(#485) Tegla80


Tegla80
addikt

sziasztok
tudtok valami olyan app-et amivel külső gps antennát tudnék használatra bírni??
Bluetooth on kommunikálna,de nem találok semmi ilyet.
thx

Sony® & PlayStation®

(#486) moli.hu válasza Tegla80 (#485) üzenetére


moli.hu
őstag

(#487) Tegla80 válasza moli.hu (#486) üzenetére


Tegla80
addikt

köszönöm
(uh,nem is gondoltam,h ennyi lesz. "tű a szénakazalban" :F ,de nekiesek mert csak lesz 1 használható )

Sony® & PlayStation®

(#488) BE4GLE


BE4GLE
aktív tag

Sziasztok!

Még viszonylag friss tulaja vagyok egy ilyen telefonnak, és tegnap feltűnt, valami szokatlan.

A telefonom képernyőjén átmenetileg megmaradnak a sötét és világos színek lenyomatai, ha pár percig állva hagyom a képet. Erre akkor lettem figyelmes, amikor a My Piano alkalmazással zenéltem és néhány perc után jól kivehetően ottmaradt a zongora nyoma a kijelzőn. Kis idő elteltével persze eltűnt róla. A jelenség leginkább szürke háttérnél kivehető. Akkor jól látszanak a beragadt részek és a status bar is. Ha oldalra döntve használom a telefont, akkor átmenetileg oldalra is odakerül a status bar lenyomata.

Másnál is jelentkezett ez a probléma, vagy csak én fogtam ki egy hibás darabot? Esetleg valaki kipróbálná, hogy produkál-e ilyet a saját telefonja?

Minden egyéb téren tetszik a telefon, de ez most nagyon elkezdett zavarni. Nem tudom eldönteni, hogy ezt eddig nem vettem észre, vagy csak most kezdte el csinálni.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9 Pro

(#489) Tegla80 válasza Tegla80 (#487) üzenetére


Tegla80
addikt

Sziasztok.
Sikerült meglelnem a nekem tetsző blue...gps app ot,így sikerült szóra bírnom a "Holux" kütyüm.
kellene azonban valami használható térkép is hozzá.
Volna ugye ez a "gyári" Navitel demó, az pl mennyire használható??
vagy még ezt találtam ami szimpi lenne,"Navfree".
Ti mit használtok,és mennyire vált be.

köszi

Sony® & PlayStation®

(#490) moli.hu válasza Tegla80 (#489) üzenetére


moli.hu
őstag

(#491) BE4GLE


BE4GLE
aktív tag

Erre valaki?

Redmi Note 9 Pro

(#492) moli.hu válasza BE4GLE (#488) üzenetére


moli.hu
őstag

en hardveres kijelzohibanak mondanam, de nem ertek hozza.

(#493) powers válasza BE4GLE (#491) üzenetére


powers
tag

Kipróbáltam,kb 5 perc my piano után,nem marad ott a nyoma semeddig.

(#494) BE4GLE


BE4GLE
aktív tag

Köszönöm a válaszokat. :R Akkor kijelző csere lesz belőle. :W

Redmi Note 9 Pro

(#495) fpy_


fpy_
aktív tag

Sziasztok, várható az sms nyelvi hiba javítás, ami a JB frissítés óta van?

(#496) Tegla80


Tegla80
addikt

sziasztok
megtaláltam a nekem tetsző app-okat,de most van egy elég nagy gondom.
Elveszti a kontrolt a bluetooth felett a telefonom,vagyis nemtom bekapcsolni.
Darabig gond nélkül megy,majd kihal(mutatja az ikont,de nem kommunikál), kikapcsolás után meg nem reagál.
ki-be kapcs nem segít,csak az aksi ki :(((

minden bluetooth os gps app al kiakad 1 idő után,ezt teszteltem már. :F

sztetek mi lehet a gond??
gyári alap 4.0.4 (kép )
minden klafa lenne, 1m re pozicionál (wifi és adatforgalom nélkül :B ) és kezeli a navi is,de így kifagyó blue... val megvagyok lőve. :O

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#497) Tegla80


Tegla80
addikt

frissíteném akkor a telot,de nemtom van e dolgom előtte.
segítene valaki,mit és hogy ha nem gond.
jöhet pm be is,h ne zavarjunk mást,itt e primitív dologgal.(ami nekem kinai,mint a teló :B )
thx

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#498) Tegla80 válasza Tegla80 (#497) üzenetére


Tegla80
addikt

hát letöltöttem,rányomtam,nekiállt
ki és bekapcsolt,döglött fekvő droid nyitott has piros felkiáltó,ki be kapcsolt majd kiírta,h nem sikerült.
ennyire futotta :B
marad így :D

Sony® & PlayStation®

(#499) korcsi válasza Tegla80 (#498) üzenetére


korcsi
veterán

Mit mire akartál frissíteni?

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#500) Tegla80 válasza korcsi (#499) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
az "alapot": 1.0.08 at ...12 re majd tovább 14 re ami a legfrissebb,mert mint írtam feljebb "kihal a blue..." a telóból. :F

Sony® & PlayStation®

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.