Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Tegla80 válasza moli.hu (#399) üzenetére


Tegla80
addikt

tartozom egy "BIG THX" el :R

tfec80
nálam műxik(kb 1 mp ig kell nyomnom)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#402) tfec80 válasza Tegla80 (#401) üzenetére


tfec80
tag

érdekes, nálam nem.

(#403) Medve81 válasza tfec80 (#402) üzenetére


Medve81
tag

Nálam is működik.
Próbáld meg, hogy egy kicsit korábban (ca. 0,1mp-vel) nyomod meg a kikapcsológombot és utána a le hangerőgombot.

(#404) Medve81


Medve81
tag

Class 4-es kártya elég a HD videók akadásmentes felvételéhez vagy gyorsabb kell (Class 6 v. 10)?

(#405) tfec80 válasza Medve81 (#403) üzenetére


tfec80
tag

:C :R és tényleg

(#406) Medve81


Medve81
tag

A magyar szerviz szerint nincs hivatalos megoldás arra, hogy ne 500 MB tárhelyre lehessen programokat telepíteni, magyarán hivatalosan nincs átstrukturálás.

(#407) wigo70 válasza Medve81 (#406) üzenetére


wigo70
tag

persze hogy nincs. a tapasztalatom azt mutatja,hogy a ROM is figyeli a memória nagyságát.én megcseréltem és nem ment a gps...főzött rommal jó volt érdekes módon,de ott meg a mobilnet volt gyenge.a gyártónak annyit kellene elkövetni a rendszerrel, hogy ne figyelje a memória méretét és ne 503/2MB legyen a kiosztás hanem 2.5MB. ez olyannak aki ért hozzá kb 2 perc lenne...

(#408) GJ70


GJ70
tag

Főzött ROM-t honnan lehet hozzá letölteni ( persze magyar nyelv "tartozék" lenne benne ) ?
Más .
Ki milyen appot használ a gyári kezelő felület helyett, már ami nem zabálja a memóriát és nem foglal veszett sok helyet ?

Üdv.

(#409) korcsi válasza GJ70 (#408) üzenetére


korcsi
veterán

Szerintem innen.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#411) attszil válasza #45553408 (#410) üzenetére


attszil
tag

Ezt nekem is (a mobilnettel) csinálja.
Ilyenkor ha átteszem repülő üzemmódra majd vissza akkor utána egyből csatlakozik.

11 pro

(#413) attszil válasza #45553408 (#412) üzenetére


attszil
tag

Kíváncsi vagyok mit szólnak hozzá! Jó lenne a csere az újabb verzióra :) !

11 pro

(#414) GJ70 válasza korcsi (#409) üzenetére


GJ70
tag

Köszönöm, megsasolom .

Üdv.

(#416) szitt válasza #45553408 (#415) üzenetére


szitt
csendes tag

Tegnap vettem egy fekete 4500-at. Viszont ma feltűnt, hogy körben kb 1 cm sávban elég jól láthatóan vibrál a kijelző. Ez a kijelző ilyen vagy csak nekem sikerült kifogni egyből egy hibásat ? (Ráadásul olyan mintha a teteje fele lenne egy pár mm-es kicsit szürkésebb rész, talán pixel hiba :F )

Felhőt oszlatok. Formában tart.

(#417) moli.hu válasza szitt (#416) üzenetére


moli.hu
őstag

(#418) szitt válasza moli.hu (#417) üzenetére


szitt
csendes tag

Nem tudom, hogy a háttérvilágítás lenne-e. Rányomtam a tesztet, a két szürke árnyalat alatt láttam egyértelműen, hogy vibrál a többi színnél nem igazán.
A kis folt is csak a szürke részeknél látszott.
Valami ötlet mi lehet ? :F Köszi a tippet.

Felhőt oszlatok. Formában tart.

(#419) moli.hu válasza szitt (#418) üzenetére


moli.hu
őstag

ha a szurkenel latszik, akkor mindenhol hibas (csak mas szineknel nem latod annyira), mert a szurke szin mindharom alpixelt hasznalja.
lehet a vibralast is azert latod csak a szelen, mert megcsal a szemed. ha alaposan letakarod a kepernyo szeleit, csak a kozepen latsz 1*1cm ablakot, akkor nem vibral?
amugy en csereltetnem.

egyebkent a vibralas milyen frekvencian tortenik? mert a prestigio 4040-en az automata hattervilagitas-allitas annyira gyors, hirtelen, hogy azt is lehet vibralasnak leirni. automatan van a fenyerod?

[ Szerkesztve ]

(#420) szitt válasza moli.hu (#419) üzenetére


szitt
csendes tag

Ha kitakarom a szélét akkor is vibrál.
Alapban max fényerőn volt, ott tűnt fel. De ha átrakom automata fényerőre akkor is látszódik (bár akkor egy kicsit kevésbé)
Szerintem akkor visszacsattogok vele, 3 napon belül elvileg úgyis cserélik.

Felhőt oszlatok. Formában tart.

(#421) Slayer89


Slayer89
csendes tag

Udv mindenkinek !

Van egy uj Prestigio 4500T duo fekete gepem , 1.2 ghz ... feltettem ra a cwm-et meg a legujabb rom-ot innen

Tweaked-v5.0(PAP4500TDUO 1.0.24 base)
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2146648

A telefon root-olt .. minden jo , extran mukodik ... de sajnos a batri nem tart el alig par orat ...van valakinek valami otlete hogy miert ?

A programok kozul ugyan azokat hasznalom amiket a regebbi androidos telefonomon hasznaltam, es ott nem volt ilyen batriproblemam, ugy hogy nem az aplikaciok a hibasak ...

Igy szinte hasznalhatatlan a telefon :W ... van valakinek valami otlete :F ?

Elore is koszonom !

[ Szerkesztve ]

(#422) Slayer89


Slayer89
csendes tag

Ja es meg valami...hol lehet letolteni ra a sima tiszta gyari Android 4.1 Ice Cream Sandwich -et ...mert ami az o oldalukon van , az csak frissites ( update ) ... en meg nem gondolkoztam elore, es nem csinaltam biztonsagi mentest a ROM-ol...

Ez volt rajta gyarilag, ezt keresem...

Android ICS 4.1.1
Build number PAP4500TDUO.20130402.v1.0.24

[ Szerkesztve ]

(#424) wigo70 válasza Slayer89 (#422) üzenetére


wigo70
tag

mi a fenének tettél rá főzött romot? ennél a telefonnál parasztvakítás a főzött,sokkal szarabb mint a gyári
elvileg ez gyári rom:[link]
CWM-el tedd fel

(#425) Slayer89 válasza wigo70 (#424) üzenetére


Slayer89
csendes tag

Hat a fene tudja...meg akartam probalni ...ah, innen nem tudom letolteni, tudsz dobni egy masik linket ?

Sorry, the file you have requested does not exist.

Please check the address and try again.

Ezt kapom...

(#426) berta_viktor válasza Slayer89 (#422) üzenetére


berta_viktor
csendes tag

Szia!
4.1-alatt a JB-re gondolsz, mert ICS más verziójú. A T-szériára nincs ISC, alapból JB-el jön. Gyári ROM nincs hozzá, csak CWM-es. Ami a gyártó oldalán van, az nem T-shez való. Hiába is próbálnád, nem rakná fel. Ha teljesen új lappal akarsz indítani, akkor flash-eled a 1.0.18-at, majd update 1.0.24-re. Én a gyárit használom, root-olva. A sok szemetet leszedtem, csak az alap dolgok vannak. Nem akarok nagyot mondani, de eddig az akksi rekordja 5nap volt. Persze, átlagos használat mellett. Mondhatni csak telóként, okosságok nélkül :).

(#427) Tegla80 válasza berta_viktor (#426) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
mutatok akkor egy "őskövületet" :B

nekem ezzel ilyen akku idő sikerült.(irigylem az 5 napodat :D ,de miivel mókolni nemtok,ezért beérem ennyivel)

Sony® & PlayStation®

(#428) berta_viktor válasza Tegla80 (#427) üzenetére


berta_viktor
csendes tag

Szerintem ez még nagyon jó arány, mert ahogy látom, nálad a wifi az idő túlnyomó részében be van kapcsolva. Én ahogy írtam, okosságok nélkül :), így nem nehéz elérni :D.

(#429) Slayer89 válasza berta_viktor (#428) üzenetére


Slayer89
csendes tag

Hat nem tudom ... ez volt rajta mikor megvettem

Android ICS 4.1.1
Build number PAP4500TDUO.20130402.v1.0.24

Mikor felraktam a JB-t , most ez van

Android 4.1.1
Build number v5.0-tweaked-by-Prescott

Ugy hogy akkor most a fenebe , hogy rakjam ra vissza azt a regit...nem gondolkoztam mielott nekialtam, csinaltam volna egy mentest es kesz..most nem lenne gondom... :U

(#430) berta_viktor válasza Slayer89 (#429) üzenetére


berta_viktor
csendes tag

Első körben ezzel próbálkozz: [link]
CWM-el mentett gyári 1.0.24-es ROM. A verzió az lesz, amivel vetted a teled. 99%, hogy JB, ha T-s :). Mielőtt felrakod, ments el mindent, biztonság kedvéért!

[ Szerkesztve ]

(#431) Slayer89 válasza berta_viktor (#430) üzenetére


Slayer89
csendes tag

O igen , ez lesz az .... na majd probalom es irok hogy mire jutottam ... Koszonom szepen !

:)

(#432) wigo70 válasza Slayer89 (#431) üzenetére


wigo70
tag

itt meg a gyári rom zipben. ezt is a cwm-el kell feltenni [link]

(#433) szitt


szitt
csendes tag

http://logout.hu/tema/re_prestigio_multiphone_4500_duo/hsz_386-386.html
Tárhely csere

Ezt elvégezhetem fekete 4.0 telon is vagy csak a fehér "újabb" verzión működik ?
Ha igen, és tegyük fel megcsinálom és minden rendben működik, akkor a későbbi OTA frissítések nem kavarnak be emiatt ? Vagy ezután gond nélkül települnek azok is a 2gb-os részre ?
köszi előre is a segítséget

Felhőt oszlatok. Formában tart.

(#434) wigo70 válasza szitt (#433) üzenetére


wigo70
tag

olvass vissza,leírtam...

(#435) szitt


szitt
csendes tag

Tegnap visszavittem az üzletbe a telot. (Írtam korábban, hogy vibrált a kijelző és foltos is volt). Nagyon segítőkészek voltak. Megnézte az eladó srác is mondta, hogy Ö is látja mind a két hibát, nincs para cserélik. Hozott egy másik ugyanilyet (fekete, 4.0). Bontatlan doboz, kivettük a telot, bekapcsoltam elsőre nem látszott semmi hiba. Elkezdte kitölteni a papírokat, mire befejezte volna megint észre vettem, hogy vibrál a kijelző ennél is. Mutattam neki, neki is feltűnt + akkor már a kollégája is megnézte.
Hozott egy másikat (fekete 4.0), bekapcsoltuk nyomkodtam, nem láttam rajta. Kicseréltük arra, majd elhoztam. Este nyomkodtam kb 1 órát, nem vibrált. Ma kb 1,5 óra használat után megint csinálta. Mutattam kollégáimnak nekik is feltűnt, szóval nem az én szememmel lesz a baj.

Nem tudok rájönni mi lehet a hiba. A legrosszabb, hogy néha egy kis ideig (fél óra - egy óra) nem is csinálja ezt, de utána megint. Ennyire sz*r szériát fogtam ki ? 3-ból 3 produkálja :W

[ Szerkesztve ]

Felhőt oszlatok. Formában tart.

(#436) nyuszkacica


nyuszkacica
csendes tag

Nekem a zöld és a piros led rendben is van, de face-re is zölden világít, be kellene valamit állítanom, hogy kék legyen? fehérem van 1.2 GHes

(#437) tfec80 válasza nyuszkacica (#436) üzenetére


tfec80
tag

Facebook notification az üzenet kivételével kék, az üzenet zöld.

(#438) nyuszkacica válasza tfec80 (#437) üzenetére


nyuszkacica
csendes tag

Köszönöm, tesztelve :) kikényszerítettem barátnőmből egy hozzászólást és most tényleg kék :)
Ezek szerint nem vagyok elég türelmes még csak 2 napos a kicsike :)

(#439) berta_viktor válasza nyuszkacica (#436) üzenetére


berta_viktor
csendes tag

Hehe, még mindig tud meglepetést okozni ez a telefon :). Nem is gondoltam volna, hogy kék fénnyel is tud világítani :D

(#440) Tegla80


Tegla80
addikt

sziasztok
ezt a "getjar gold" dolgot ismeri valaki,mint fizetési mód?
honnan lehet ilyet intézni,h ne pénzért kelljen vásárolni a g.play en??
próbáltam guglizni,de nem jutottam előbbre,honnan tudnám beszerezni :B
valaki....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#441) wigo70 válasza Tegla80 (#440) üzenetére


wigo70
tag

vannak virtuális kártyák,pl otp bank,amin csak annyi pénz van,amennyit rátöltesz

(#442) Relisys


Relisys
senior tag

Sziasztok!

Root jogot, hogy tudnék szerezni, anélkül, hogy főzött ROM-ot tennék fel?

Köszi!

(#443) berta_viktor válasza Relisys (#442) üzenetére


berta_viktor
csendes tag

Szia!
A következő [link]-en megkeresed a "17th March 2013, 07:47 AM" időpontú hozzászólást, és az alapján megcsinálod :). Így főzött ROM nélkül lesz root jogod, viszont a CWM-et mindenképp flash-elned kell. Nálam működik.

(#444) pillaki


pillaki
csendes tag

Van valakinek tapasztalata a Prestigio MultiPhone 4505 DUO telefonról?

(#445) Tegla80


Tegla80
addikt

sziasztok
a wifi ikon "kék v szürke" megjelenítése mitől függ?? tök alap. 4.0.4 van rajta,ha ez számít
("g" és "n" es routeren is csinálja, így gondolom nem az adatátvitel sebességének "a jelölése". )
thx

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#446) moli.hu válasza Tegla80 (#445) üzenetére


moli.hu
őstag

szerintem azt, hogy alszik-e vagy aktiv. a nyil pedig a mozgast.

(#447) Tegla80 válasza moli.hu (#446) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
azt tuti nem,mert közben van adatforgalom is rajta,vagyis netezem így nem alhat.
(fixen megy rajta a wifi non-stop,mint a térerő. Nincs lazulás :D )
kb 1 hónapja használom a telót,és mostanában kezdte ezt a "szürkülést" az ikon.
Gondom nincs vele így sem, csak nemtom mi változott amitől jelenleg 2színűsködik itt nekem.
(lehet Én nyomkodtam el valamit benne :B )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#448) moli.hu válasza Tegla80 (#447) üzenetére


moli.hu
őstag

google

The blue icon means you're communicating with Google servers, the grey icon means you're not.

I've always been under the assumption that grey bars mean not actively connected to any Google services (gmail account/music, browser, photos, contacts, etc...) therefor isn't actively syncing with those particular services.

It is the internet state indicator - grey means that your internet connection cannot reach Google's test server, and the blue icon means that you have a strong connection with Google's test server.

Its whether or not you've currently got a connection to Google's servers for sync services such as syncing contacts. Gray means you don't but blue means you do.

etc..

(#449) Tegla80 válasza moli.hu (#448) üzenetére


Tegla80
addikt

köszi,de magyarul töröm csak,azt a gugli fordító olyan amilyen.
röviden,magyarul is lehetne :B
(mert továbbra sem értem,h ugyanazon router-en 1szer miért ilyen,majd pár perc és olyan,majd megint ilyen, és ezt tök random .)

Sony® & PlayStation®

(#450) korcsi válasza Tegla80 (#449) üzenetére


korcsi
veterán

Ha valamelyik google szolgáltatás kommunikál google (teszt) szerverrel akkor kék, amúgy szürke, semmi jelentősége az egésznek.

[ Szerkesztve ]

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.