Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Almos válasza wigo70 (#750) üzenetére


Almos
aktív tag

Nekem nem igazán akar működni a prestigio honlapjáról letöltött driver...

A read.me fájl alapján az alábbi eszközhöz való ez a driver:
This application will install USB com port driver for MediTek's device those IDs are listed below:

1."VID_0E8D&PID_0003" (MTK USB Port)
2."VID_0E8D&PID_0023&MI_00" (MTK USB Modem Port)
3."VID_0E8D&PID_0023&MI_02" (MTK USB Debug Port)

Nekem viszont az eszközkezelőben ez az eszköz azonosítója:
USB\VID_12D1&PID_2509&REV_0255&MI_01
USB\VID_12D1&PID_2509&MI_01

(#752) wigo70 válasza Almos (#751) üzenetére


wigo70
tag

kell ADB driver is...

(#753) #77081088


#77081088
törölt tag

Sziasztok!
Nem egészen ide tartozik, egy 5453-as prestigio készülékem van,drivereket hol találnék hozzá,valaki linkelne? Prestigio honlapján hol találok usb drivereket?
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :R

(#754) vszabcsi


vszabcsi
tag

Sziasztok!
MIUI launcherben hol lehet beállítani, hogy az ikonokat megtartsa? Pl mappába bepakolom az ikonokat, de újraindítás után a mappa üres az ikonok meg szana-szét a képernyőn :( A "Jelenlegi beállítások megtartása" bekapcsolva.

Ja és még1 érdekesség: ha energiatakarékos üzemmódot állítok, 1 napot sem bír :( normál üzemmódnál este 30% az akku. Ha újraindítom kb 20%-ot veszít az akkuból.

[ Szerkesztve ]

(#755) vszabcsi válasza #77081088 (#753) üzenetére


vszabcsi
tag

Szia! A Prestigio honlapján nem találsz drivert. Itt http://androidforum.cz/topic58480.html nézz körül. A goggle lefordítja :)

(#756) #77081088 válasza vszabcsi (#755) üzenetére


#77081088
törölt tag

Köszönöm! :R

(#757) ricncore


ricncore
csendes tag

4.8.29-es MIUI (októberi) rom letölthető a következő linken:

http://en.miui.com/thread-7898-1-1.html

Nincs magyar nyelv integrálva, akinek megfelel az angol, annak ajánlom, stabil, nincs gond a telepítéssel.

(#758) powers válasza 0Sedna0 (#581) üzenetére


powers
tag

Köszi,ez így most egy évvel később életet mentett :)

(#759) qqcqqc válasza ricncore (#757) üzenetére


qqcqqc
őstag

köszi. megtekintem :)

(#760) wigo70 válasza ricncore (#757) üzenetére


wigo70
tag

fentebb linkelt romot próbálta valaki?
már látom.... minden megy? gps,mobilnet,akksit mennyire eszi? stb...

[ Szerkesztve ]

(#761) vszabcsi válasza wigo70 (#760) üzenetére


vszabcsi
tag

Én este teszem fel, és holnaptól tesztelem.

(#762) gumimaci1235


gumimaci1235
tag

Feltettem egy Samsung Galaxy S4 portolt romot.
Az a baj, hogy nem tudom rootolni.
Alapból bent van a supersu, de nem indul el mert azt írja ki, hogy a binárist frissíteni kell, de azt sehogy nem tudom.
A Kingo Root azt írja, hogy rootolva van a készülék.
Tudna valaki ebben segíteni?

(#763) gumimaci1235


gumimaci1235
tag

https://www.dropbox.com/s/b0sfzdr2fibre0c/Screenshot%202014-11-06%2009.46.54.png?dl=0

TouchWiz S4

Azt kell letölteni!

(#764) wigo70 válasza ricncore (#757) üzenetére


wigo70
tag

4.8.29-es MIUI-nál minden ment,de a telefonálás minősége roppant szar volt,legalábbis nálam.
és gyenge volt a wifi

[ Szerkesztve ]

(#765) vszabcsi válasza wigo70 (#764) üzenetére


vszabcsi
tag

Nálam a telefon melegedett, és rettentően szívta az akkut :(

(#766) gumimaci1235


gumimaci1235
tag

Sziasztok!

Tárhely csere után, gyári rommal nem megy a gps. Tud erre valaki megoldást?

Sürgős segítségre lenne szükségem.

(#767) krampoosz válasza 92dawe92 (#722) üzenetére


krampoosz
tag

pü ment

(#768) vszabcsi válasza Almos (#749) üzenetére


vszabcsi
tag

Hali! Tegnap telepítettem a facebookot,és link2sd-vel át tudtam tenni sd-re!

(#769) punisher20


punisher20
csendes tag

Sziasztok,
Segitseget szeretnek kerni. Lassan 2 eve van meg elso verzios 1ghz-es fekete 4500asom. 4.1.1es android, v1.0.14es, szeretnem megoldani ezt az 500mb-os tarhelyproblemat mert mindig megtelik, de sajnos amator vagyok (vegigovastam itt mindent, tobb mint 700 hsz de nem sikerul), a gond ott kezdodik, hogy ugye root-olni kell a telot de nem jon ossze, probaltam a kingo root-al azt irja ki hogy a rootolas sikeres de semmi valtozas, a binary-s verziot is probaltam, vegigfut ujraindul a telo de semmi valtozas. ha valaki tudna segiteni egy amator szintu felhasznalonak annyival, hogy elmagyarzza es belinkeli, hogy mit-hogy es honnan-hova lepesrol lepesre, privat uzenetben vagy akar itt, azt orok halam uldozni fogja. Koszonom

[ Szerkesztve ]

(#770) vszabcsi válasza punisher20 (#769) üzenetére


vszabcsi
tag

Sziasztok! Ez a tárhelycsere engem is érdekelne. A korábbi hozzászólások alapján nem merek nekiállni. Valaki összefoghatná egy csokorba. Előre is köszi.
Én a rootoláson már túl vagyok :)

(#771) jagerka1


jagerka1
csendes tag

Üdv!

egy probléma!
elöregedett és széthullt a telomba az usb port igy szervizbe került! több mint valószinű nem fogják tudni megcsinálni igy valakinek valami ötlete, hogy hogyan tudnám tölteni a telefonomat? vagy egy szervizt aki át tudná forrasztani? mert itt azt mondták h alaplapcsere... ha nem jön össze akkor eladóvá fog válni!

(#772) kcs73


kcs73
aktív tag

Sziasztok! 4500 duóm van és nem tudok bejelentkezni a google fiókomba!
Van valami ötletetek,hogy miért?
:R

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#773) wigo70 válasza kcs73 (#772) üzenetére


wigo70
tag

gyári beállítások visszaállítása volt?

(#774) kcs73 válasza wigo70 (#773) üzenetére


kcs73
aktív tag

Megpróbálom!

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#775) Tegla80


Tegla80
addikt

Udv.
Elegge kihalt a topick...mindenkinel minden rendben es azert van csond, vagy mindenki valtott mar ? Nalam semmi gond a mai napig...kulsore latszik mar rajta az ido,de ennyi az ossz problemam....plusz tovabbra is a megjelenesi "alap 4.0.4 fut rajta"....

Sony® & PlayStation®

(#776) thewom75


thewom75
tag

Sziasztok! Az elmúlt héten sikerült téglásítanom egy fehér 4500t telefont. Sajnos a készülék semmire sem reagál, nincs se gyári se cwm recovery. Az egyetlen esélyem a teljes újra flashalés Sp tool - al azonban a stock romon kívül (amivel rendelkezem) szükséges még egy olyan scatter file vagy teljes rom mentés ami tartalmazza a preloader, dsp_bl, mbr, ebr, uboot, recovery, sec_ro, logo, ebr2 értékeket is, mert ezek nélkül sajnos képtelen vagyok életet lehelni bele. Aki esetleg rendelkezik ilyen telefonnal és ezeket a gyári adatokat a készülékéről lementve rendelkezésemre tudja bocsátani nagyon megkoszonnem!

PSN : thewom

(#777) vszabcsi válasza thewom75 (#776) üzenetére


vszabcsi
tag

Kell még a mentés?

(#778) Tegla80 válasza vszabcsi (#777) üzenetére


Tegla80
addikt

Uh van meg aki mozog itten... :D
Nekem spec tarhelyforgatas kellene ,de sima 4500 ra. :B (az 4500T rol van leiras,de a simat nem forgatta meg senki innen?)
Nincs mas bajom a teloval,de a bongeszo osszeomlasai mar kiakasztanak.

Sony® & PlayStation®

(#779) vszabcsi válasza Tegla80 (#778) üzenetére


vszabcsi
tag

És ha sd-re telepíted akkor is?

(#780) korcsi válasza Tegla80 (#778) üzenetére


korcsi
veterán

Sima 4500-al nekem működött.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#781) Tegla80 válasza korcsi (#780) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez nagyon jo hir. :R
kikeresem majd azt a hsz-t ami itt felleheto a meneterol es keritek valakit akkor aki megoldja nekem. Ezekhez En spec nem ertek ....
Ezt amugy egy atlag droidhoz erto is megoldja vagy valami komolyabb melo ez ?

vszabcsi
nincs benne kartya....nincs ra szuksegem mert eleg az alap hely.
A gugliplay app van csak magan a telon,igy meg "megtomve" sincs ....szoval a bongeszo is a gyari. :B
Soxor 4-5-6 oldalt is futtatok rajta egyszerre mikor forumozom, viszont olykor 1 ph-tol is osszeomlik.... erre varnek megoldast a cseretol mert utan csak elbirja nekem azt amit kell.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#782) thewom75 válasza vszabcsi (#777) üzenetére


thewom75
tag

Oh sajnos rég voltam itt mert két hónapja semmi válasz :( Szia, igen kellene a mentés, ha rendelkezel vele. Ezzel telefonéletet mentenél...(már ha meg tudom csinálni :DD )
Ha gondolod küldhetsz privátban valami linket ahová feltöltötted, vagy esetleg más módszerrel, mindenesetre előre is köszönöm!!!

PSN : thewom

(#783) cbm1974


cbm1974
tag

Sziasztok!
Van egy kis gondom az Prestigio 4500 okossal:
A levelezőrendszert nem tudtam használni, ezért reseteltem, vissza akartam állítani a gyári eredetijét. Lekapcsolt, elkezdte csinálni, de mindig visszatér a recovery menühöz, anélkül, hogy végig csinálná a resetet.
A factory mód sikeresen működik, minden teszt jó,tehát a teló hardvere nem hibás, egyszerűen a visszaállító menü nem működik, mintha mindig újrakezdené a műveletet, de valójában nem csinálja meg, csak ismétli magát. Máskor is csináltam már sikeresen és utánanéztem most is, hogyan is kell csinálni, több helyen is rákerestem, ugyanaz a menete:
Kikapcs. után hangerő UP és POWER, majd a robot után kiírja a recovery-t, innen kellene a HOME-al indulnia a visszaállítónak, de annál a pontnál semmire nem reagál, oda nem tudok bejutni, a billentyűk pedig jók!
Hátha valakinek van ötlete, nem szeretném emiatt szervizbe vinni.
Előre is köszi a segítséget!

1. kapcsolatfelvétel módja PÜ...!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.