Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) korcsi válasza Tegla80 (#500) üzenetére


korcsi
veterán

Én a minap csináltam ezt végig, 8-ról 12-re ment OTA (telefon menüből frissítés) majd 12-ről 14-re a prestigio honlapjáról letölthető frissítés formájában a fájlban található leírás formájában.

Frissítés előtt amire szükséged van mentsd a telefonról, mert csinál egy teljes alaphelyzetbe állítást.

[ Szerkesztve ]

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#502) Tegla80 válasza korcsi (#501) üzenetére


Tegla80
addikt

Most próbáltam megint.
Nem megy. csináltam gyári visszaállítást előtte,majd letöltöttem és frissit.
ekkor nekikezd álló droid hasa nyitva benne munka,majd fekete kép utána fekszik és felkiáltó ikon 2-3 percig,majd újraindul és ezt írja
ötlet esetleg?

Sony® & PlayStation®

(#503) korcsi válasza Tegla80 (#502) üzenetére


korcsi
veterán

Kell bele memóriakártya.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#504) Tegla80 válasza korcsi (#503) üzenetére


Tegla80
addikt

van benne,(nélküle le sem tölti a frissítést,)de mind1 mert tojok bele már.
(navigálok a P1i-n mint eddig)
marad a 4.0.4 v 1.0.08 rajta azt ennyi.
köszi

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#505) wigo70 válasza Tegla80 (#504) üzenetére


wigo70
tag

tedd vissza a gyári recoveryt,azután frissítsd

(#506) Tegla80 válasza wigo70 (#505) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia.megvolt 503hsz es elötte a tobbi. Sztem valami gondja van,mert hulye vagyok hozza ez teny,de gyari vissza es letolt es indit harmasbol nemtom mit ronthatok el.
Plusz a kolcson microsd es a gyari sd is sd volt benne mikor beraktam,most meg sd az sd es telefonmemoria nevu lett a gyari sd. Ez jol van igy? Plusz most mindent a microra pakol magatol es a gyarijat hanyagolja. Jelenleg ugy vok,h visszarakom ami kell a bluetooth os dologhoz es megnezem megjavult e,ha igen akkor marad,ha nem akkor nemtom :U

Sony® & PlayStation®

(#507) powers


powers
tag

Na megint egy apró kellemetlenség....pc re kötve csak tölt,nem ajánl fel semmi lehetőséget fájl átvitelre,ilyesmi.kerestem hogy van e valahol usb beállítások,de nem találtam,visszaállítotam a telót egy régebbi mentésre,így se jó... valakinek ötlet?

(#508) korcsi válasza powers (#507) üzenetére


korcsi
veterán

Fentről lehúzva a menüt sincs beállítási lehetőség?

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#509) powers válasza korcsi (#508) üzenetére


powers
tag

hát ha lenne,nem ide írnék :) nincs,semmi,csak a töltés megy.már gyárira is visszaállítottam,úgy sem jó...

(#510) powers válasza powers (#509) üzenetére


powers
tag

Kábel hiba,másikkal minden oké.Ezt cserélik gariba?

(#511) powers válasza powers (#510) üzenetére


powers
tag

Na majd én itt elválaszolgatok magamnak,de nem baj ha más is tanul belőle... szóval felhívtam a prestigio.hu oldalon levő ügyfélszolgálati telefonszámot,ahol közölték,hogy vagy miskolci vagyok,és akkor menjek be,cserélik,vagy TELEFONOSTÓL mindenestől kell beküldenem,kb 1 hét,csak azért hogy a kábelt kicseréljék.vagy vegyek másik kábelt.mondtam hogy az oldal szerint van angyalföldön is egy szervíz,a válasz az volt hogy nem tudja ki csinálja az oldalt,de csak ők vannak.

(#512) BE4GLE válasza powers (#511) üzenetére


BE4GLE
aktív tag

Szia. Most szervizben van a telefonom, de úgy emlékszem, hogy a beállítások menüben van valahol egy menüpont, amivel megoldható a problémád. Médiaeszközként kellene csatlakoztatni. Könnyebb lenne válaszolnom, ha nálam lenne a telóm. Ha mégis az adatkábel a hibás, azt párszáz forintért kapsz bármelyik számtech boltban.

Egyébként volt valakinek garanciális ügye a szervizzel? Tényleg várnom kell legalább egy hetet? Egész gyorsan elvitte a futár. Tegnap előtt jelentettem a hibát és tegnap már vitték is.

Redmi Note 9 Pro

(#513) BE4GLE válasza powers (#511) üzenetére


BE4GLE
aktív tag

Úgy emlékszem, hogy a Cyanogen Modban itt lehetett beállítani:
beállítások/tárhely - nyomj egy menü gobot - aztán USB kapcsolatok
De nekem úgy rémlik, hogy ezen a telefonon valahol a hálózati beállításoknál van eldugva.

Valaki csak segít neked, akinek keze ügyében van egy ilyen telefon.

Redmi Note 9 Pro

(#514) powers válasza BE4GLE (#513) üzenetére


powers
tag

tudom hol "lehetne",beállítások-vezeték nélküli és egyéb hálózatok-továbbiak-megosztás és hord.csatl.pont,és ott sötét a kocka,rádugva is.biztos hogy a kábel a hibás,másikkal megy rendesen,és a kábellel másik telefon is csak tölt.persze,olcsó a kábel,csak kellemetlen,hogy 1 hónap után már járogassak kábelt venni,mert a gagyit adják vele.

(#515) BE4GLE válasza powers (#514) üzenetére


BE4GLE
aktív tag

Az enyémnek egy hónap alatt a kijelzője sz*rt be. Szóval azt, hogy mi a kellemetlen, inkább hagyjuk. :DDD

Redmi Note 9 Pro

(#516) powers válasza BE4GLE (#515) üzenetére


powers
tag

Te nyertél :C
de amikor közölték a telefonban,hogy az egész telefont mindenestől be kell küldenem a kábelcseréhez,mondtam hogy köszi inkább megvárom,míg a készüléknek is lesz valami baja,és majd küldöm egyben :). Azért magamban remélem nem kell erre sor kerüljön :)

[ Szerkesztve ]

(#517) jagerka1


jagerka1
csendes tag

Üdv!

lenne egy pár kérdésem az én telefonomon már a 4.4.1-es rendszer van

- gpst egyszerűen nem sikerül működöt rátenni mindenféleképpen kellene egy offline gps valakinek valami tapasztalat?

- facebookról hogyan lehet képet letölteni? vagy linket másolni? egyszerűen nem jövök rá ( megosztani tudok ugye a bal alsó gomb funkcióit feldobja) de linket hogyan lehet másolni?

előre is köszönöm a válaszokat, segítségeket a gps nagyon fontos lenne

(#518) moli.hu válasza jagerka1 (#517) üzenetére


moli.hu
őstag

nincs 4.4.1es verzio.
gpsrol volt szo a prestigio 4040 topikban, most nem tudok linkelni.

(#519) Medve81 válasza jagerka1 (#517) üzenetére


Medve81
tag

Offline GPS:

Sygic nálam működik rendesen, 7 napig ingyenes, utána fizetős, de megéri!

(#520) wigo70 válasza jagerka1 (#517) üzenetére


wigo70
tag

igo is működik,bár a primo verzionak nálam nincs hangja, de a sima verzió jó,csak a képernyőméretre kell odafigyelni

(#521) Balujoe


Balujoe
csendes tag

Sziasztok!

Új vagyok itt, de már nagyon régen olvasgatom a fórumot.
Nekem egy fekete 1 GH-esem van 4.1.1-el.
Szeretnék egy kis segítséget kérni a rootolással kapcsolatban.
A fórumon található linket már próbáltam, nekem nem müxik. :W
Más: Az IGO primonak a frissítés óta nekem sincs hangja, 4.0.4-nél még volt.

(#522) wigo70 válasza Balujoe (#521) üzenetére


wigo70
tag

[link] ebből felteszed a drivereket, win8 alatt nem működik!telefonra felmásolod a root mappából a supersu.zipet,teló kikapcs. utána elindítod a flashtoolt.jobb oldalt scatter-beolvastatod a cwm recoveryt,majd download gomb-utána a telefon kikapcsolva!!!! csatlakoztat. ha minden jó akkor a végén zöld kör,teló levesz,restart recoverybe.(bekapcs és hangferő fel egyszerre.vagy hangerő le?)cwm recoveryből install a fentebb említett supersu.zip
kb ennyi

[ Szerkesztve ]

(#523) Balujoe


Balujoe
csendes tag

Köszönöm a gyors választ.
Ezt próbálgattam már régen.
Ott vérzik el a dolog, hogy a kikapcsolt teló csatlakoztatása után nem indul el a cucc.
Természetesen usb hibakeresés bekapcsolva. :O

(#524) wigo70 válasza Balujoe (#523) üzenetére


wigo70
tag

próbáld úgy,hogy elöször download,azután csatlakoztasd a telefon és fordítva...valahogy mennie kell
ha jól emlékszem,az akksit nem kell kivenni

[ Szerkesztve ]

(#525) atosan válasza Balujoe (#523) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Mindenképp elöször a download gombra kell kattintani aztán 15 másodperc alatt csatlakoztatni a kikapcsolt telót, nem kell kapkodni. Ha így sem megy és win7-ed van, akkor távolítsd el a drivereket a gépröl és ezután próbáld.
Nem ilyen telóm van, de nagyon kacsingatok felé (kérnék is pro és kontrát), hanem Alcatel, de annál is így mükszik, az is MTK.

Maine coon

(#526) Balujoe válasza atosan (#525) üzenetére


Balujoe
csendes tag

Sziasztok!

Csak ezt a hibaüzenetet sikerül kicsikarni a progiból.
Remélem megjelenik a csatolmány.

[ Szerkesztve ]

(#527) Balujoe válasza Balujoe (#526) üzenetére


Balujoe
csendes tag

Na ezt még gyakorolnom kellett.

[ Szerkesztve ]

(#528) atosan válasza Balujoe (#526) üzenetére


atosan
addikt

Akkor sajnos passzolok. Remélem sikerülni fog.
Egyébként jó teló, nem nagyon romlandó, mik a tapasztalatok?

Maine coon

(#529) wigo70 válasza Balujoe (#527) üzenetére


wigo70
tag

elvileg frissíteni kéne a flashtoolt?

(#530) Tegla80 válasza atosan (#528) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Nemtom az alca mennyire,nyogvenyelos fajta,de ez egy remekmu sztem. :B
Semmi negativot nemtok mondani.Nekem nem fagy,akad vagy sz@r@kszik. :N .
A topic sincs tele ilyen hsz-ekkel),sztem a 10bol 9ember ugyan igy van.Persze be kell tartani a hatarait(jatek teren,ami engem spec nem is izgat),de azon kivul a rendszer optimalizalasa hibatlan.(nekem szeptemberi frissitesu 4.0.4 van rajta :B ,de nem mondhatnam,h szenvedek vele mert regebbi es mar joval elorebb vagyunk amugy.
Nalam a rendszer tenyleg minimal ,de mas nagyon nem is kell.(bovem van szabad ram om )


En nyugod szivel ajanlom barkinek. :K:
(magamfajta, mokolashoz nem erto egyeneknek meg kulonosen .Bar ,ha jol gondolom Te,nem ebbe a kasztba tartozol,mint En. :)) )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#531) atosan válasza Tegla80 (#530) üzenetére


atosan
addikt

Köszönöm szépen a.választ :)
Maga az Alcatel egész jó, a mókolást meg kellett tanulnom, alsó kategóriás a telóm 160 mega szabad hely, akadozó rendszer. Érdekel a téma, de ha nem muszáj nem piszkálom a cuccot. Most nagyon jó áron hozzá tudok egy ilyenhez jutni. Játékból max az angry birdsök érdekelnek, tehát böven megfelelönek tünik.
Mégegyszer köszi a segítséget :)

Maine coon

(#532) wigo70 válasza atosan (#528) üzenetére


wigo70
tag

teljesen jó,kb fél éve megvan,hibátlanul megy. téglásítani nehéz,pedig próbálkoztam rendesen... ;]
nem fagy le,nincsenek olyan hibák, hogy nem hallod a csörgést,a hívó felet...stb.nem dobálja el a netet,sem a wifit.rootolni egyszerű.

(#533) fpy_ válasza wigo70 (#532) üzenetére


fpy_
aktív tag

Nekem két gondom van vele: napsütésben nem látható a kijelző és a frissítés óta halkabb a csörgés.
Ja a harmadik: az üzenetküldő cselák nyelvű lett szintén a frissítés óta.
Amúgy tényleg szuper a masina.

(#534) tfec80 válasza fpy_ (#533) üzenetére


tfec80
tag

Nálam vibri üzemmódban nem vibrál se sms-nél , se bejövő hívásnál.

(#535) #07336448


#07336448
törölt tag

Sziasztok!
Múlt hét végén váltam szerencsés tulajdonosává egy fekete telefonnak. Eddig teljesen meg vagyok vele elégedve. Viszont mivel ez az első okostelefonom, nem vagyok képben még mindennel. Meg tudná valamelyikőtök mondani, hogy hol kell beállítani, hogy a gmail magától szinkronizáljon? Wifin rajta vagyok, készenlétbe se kapcsol ki, viszont csak akkor szinkronizál, ha rányomok, hogy szedje le az új leveleket. Hátha találkozott már ezzel valamelyikőtök.
Előre is köszönöm!

(#536) wigo70 válasza #07336448 (#535) üzenetére


wigo70
tag

elindítod a gmail appot,beállítások-katt a saját emailodra és ott a szinkronizálás.

(#537) #07336448 válasza wigo70 (#536) üzenetére


#07336448
törölt tag

A Sync Gmail be van pipálva. És a power control widgeten is be van kapcsolva a sync. :/

(#538) szitt


szitt
csendes tag

KB 3 hónapja van ilyen telefonom, de ezidáig nem sikerült rájönnöm, hogy a belső 2 gb-os partíció mire használható :DDD Van valami funkciója ?

Felhőt oszlatok. Formában tart.

(#539) wigo70 válasza szitt (#538) üzenetére


wigo70
tag

tehetsz rá filmet,zenét..stb

(#541) szitt


szitt
csendes tag

2 hét alatt a második SD kártyámat nyírja ki a telefon. Egyszer csak kiírja, hogy sd kártya lecsatlakoztatva.
A kártya semmilyen eszközben nem látszódik utána. Mind a két kártya Kingston volt és zsír új.
Valaki már találkozott hasonlóval ? :(((

Felhőt oszlatok. Formában tart.

(#542) moli.hu válasza szitt (#541) üzenetére


moli.hu
őstag

kingstonra van elettartam-garancia, az importorhoz kell visszavinni (vaci ut?), adnak egy ujat.

(#543) mancii


mancii
csendes tag

sziasztok. rootolás nélkül nem lehet a gyári enyhén erőszakos google programokat eltávolitani?
a másik gondom: com.android.phone alkalmazás leállt. ezzel indul a telefonom... a support azt irta hogy ea honlapjukról töltsem le az új firmwaret. megtettem , utmutató szerint jártam el.
következő hibaüzenet.

invalid partition. 17:fat stb... sok sok betü szám :) installation aborted. szerintem megint irok a gyártónak.

[ Szerkesztve ]

(#544) Tegla80 válasza mancii (#543) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
sztem nem,Én szimplán letiltottam ami nem kell, azóta is "kuss van náluk". ;)


Így néz ki az "aksihasználat" nélkülük pl. :D

Bár azóta is sokat van még mindig "ébren" a proci :(((

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#545) wigo70 válasza mancii (#543) üzenetére


wigo70
tag

1. rootolás nélkül csak letiltani tudod,ha rootoltad akkor el is lehet őket távolítani.
2. ha rootoltad,és-vagy CWM van fent akkor nem települ a gyári cucc. de akkor sem,ha átméretezted a partíciókat.

[ Szerkesztve ]

(#546) wigo70 válasza szitt (#541) üzenetére


wigo70
tag

érdekes. hogy sikerült? kiírta hogy halott az sd,vagy csináltál valamit?

(#547) Medve81 válasza Tegla80 (#544) üzenetére


Medve81
tag

Hogyan lehet letiltani rendszerprogramot?

(#548) Tegla80 válasza Medve81 (#547) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
ha látsz olyat az enyémek között,akkor alkalmazások menüben,belelépve az app-be "kényszerített leállítás",majd mellette "letiltás" és ennyi.
Többet nálam nem indult el eddig semmi azóta,míg előtte pl a gugli térkép zabálta a legtöbbet :(((
(4.0.4 ICS,abból is a gyári alap,frissítetlen! ha ez számíthat esetleg. kép fentebb valahol róla. Ez még a "MAC váltó bug os verza" ;) )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#549) Medve81 válasza Tegla80 (#548) üzenetére


Medve81
tag

4.1.1.

Itt csak "Kényszerített leállítást" találtam, "Letiltást" nem.

Más.

Én csak 1 negatívumot tudok elmondani a telefonról.
Én keveslem a programok telepítésére felhasználható 500MByte-t
(Tudom, hogy meg lehet hackelni a telt, de én a hivatalos verzió várom, talán egyszer meg is jön!

(#550) wigo70 válasza Medve81 (#549) üzenetére


wigo70
tag

ha rootolod,bármit le tudsz törölni,fagyasztani...stb pl : titanium backup,uninstall master

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.