Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BoB


BoB
veterán

Ha bekapcsolod a "metered network"-öt, akkor nem fog magától letölteni.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2) Samus


Samus
addikt

Nekem a hetes csinálta ugyanezt. Egyszer tudtam frissíteni Experience-el, másodszorra ezt játszotta. Addig nem ment kézzel sem utána, amig le nem tiltottam az automatikus driver telepítést ideiglenesen. Ahogy az Experience legyalulta a drivert, az eszközkezelő már tolta is fel a default VGA drivert, emiatt nem ment fel az nV...

Azóta nem frissítek VGA drivert.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Esetleg mi lenne, ha letöltenétek az nV honlapjáról és nyomnátok egy tiszta telepítést? Meg letiltani az illesztőprogramok WU-ról való letöltését (7-nél tuti lehet)?
Jahogy akkor nem lehetne vinnyogni.
10-et én is utálom, ha netkapcsolat mellett telepítem már rakja fel a szar nV driverét.

A GeForce Experience csak azért van hogy tudd mi nélkül volt meg az emberiség és lenne még mindig meg nagyon is jól. Meg hogy összeomoljon 2 percenként.

Akinek nincs nVidia Shieldje, annak ez is kötelező parancs:
sc delete "NvStreamSvc"

Minden drivertelepítés és frissítés után. (különben lehet meglepődni hirtelen omlásokon)

[ Szerkesztve ]

(#4) Samus válasza quailstorm (#3) üzenetére


Samus
addikt

Azt tettem. Csak a szívás, hogy muszáj letiltani az automata telepítést. Nem a WU csinálja. Azt hiába tiltottam le a hetesen. A generic VGA illesztőt pakolná fel. Az sem megoldás, ha hagyom, mert utána az nVidia telepítő úgy kezdi, hogy gyalulná le, de a Windows gyorsabb. Nem nyavajgás, de gondolj bele, aki nem tudja, mi a hiba, az mit csinál?

Nálam még nem omlott össze az Experience, mindjuk nem is használom, csak van. De az nVidia vezérlőpult...az évek során a funkciók minimum fele kikerült belőle, ami eléggé elszomorít.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) Balazs_ válasza quailstorm (#3) üzenetére


Balazs_
aktív tag

A vinnyogás marha erős szó ide, nekem pl. AMD grafikus driver (kéretlen) telepítése az alábbiak szerint zajlott:
-volt egy régebbi, áprilisi driverem, azóta kijött driverekben semmi fejlesztés nincs az olyan játékokra, amikkel én játszok, nem is raktam fel
-sikeresen felment az áprilisi driver
-belépek ingame, fekete képernyő, jön az értesítés, hogy nesz b+ itt az új drivered. Játék kifagy, állás elveszik, windows meg örül magának, hogy ez milyen jó.

Két dolog:
1. Miért nem lehet csekkolni, hogy fut-e fullscreen app, s ha nem, akkor kezdi csak meg a telepítést?
2. Azt, hogy miért kell rám erőltetni, azt aránylag értem. Jó a friss illesztőprogram, megoldódhatnak vele gondok. Csak az a probléma, hogy Pro verzióm van, szeretném én eldönteni, hogy mi kell. Ezért nem Home van telepítve. Miért kell kacifántos utat bejárnom a frissítések letiltásához, továbbá néhány frissítés után miért felejti el (varázslatos módon..), hogy én mit állítottam be?

Tény, hogy nagyon kényelmes a Windows Update friss telepítéskor, én most hagytam is neki letölteni dolgokat, de olyan bugjaim vannak, mint pl. a nem működő Speaker Fill a Realtek driveremben.

[ Szerkesztve ]

(#6) draco31


draco31
veterán

Nekem Intel VGA-nal volt cirkusz laptopon a 10-el. 3-4 hónap használat után egyszer csak alvó módból ébredés után mindig kiirta, hogy a vga driver összeomlott, de helyreállította. Aztán egyszer csak nem ébredt fel, restart után pocsék felbontás, eszközkezelőben irja, hogy a win letiltotta a drivert mert nem tetszik neki. Rakom vissza az eredetit, minden oké, pár nap múlva megint összeomlások, majd kóma. Gyáti driver megint felrak, majd megyek a frissitésekbe, hát látom, hogy tölt egy újabbat a win frissitésként. Hát nagyon okos, letölt egy újabbat, amit utána letilt mert nem tetszik neki, le is tiltottam azt a frissitést, azóta semmi gondom.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#7) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Szerintem én vagyok az egyetlen elégedett W10 user :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8) Lauda


Lauda
félisten

Ezert nem frissitek 7-rol. Tokeletesen mukodik minden, minek vegyek nyugot a nyakamba? Nekem mar az is gyanus volt, hogy 1 evig ingyen adta ezt a fost a microsoft. Nem veletlenul. Beta tesztert csinaltak a felhasznalokbol.

[ Szerkesztve ]

(#9) PuMbA válasza draco31 (#6) üzenetére


PuMbA
titán

Miért nem rakod fel az Intel oldaláról a legfrissebb drivert? Így nálam sose írja felül a Windows Update-es verzió :)

[ Szerkesztve ]

(#10) PuMbA válasza Lauda (#8) üzenetére


PuMbA
titán

Nálunk az egész cégnél Windows 10 van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) nemlehet válasza PuMbA (#9) üzenetére


nemlehet
őstag

Vagy de :D Nekem a legújabbat írogatta felül egy régebbivel. (i7 4700HQ egy Asus G56 laposban). Aztán folyamatosan fagyott szét az egész amíg rá nem jöttem hogy kell letiltani a retekbe az egészet. Lehet csak pár napig volt a hiba, de marha idegesítő ám amikor szakdogát írnál.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#12) Hieronymus válasza Mister_X (#7) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Legalább ketten vagyunk.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#13) PuMbA válasza nemlehet (#11) üzenetére


PuMbA
titán

Ez tényleg érdekes, mert nálunk a cégnél van laptop Intel HD 4000-rel, HD 4600-zal, HD 5500-zal és HD 520-szal is, de egyik driverét sem írja felül a Windows 10 Anniversary Update :) ASUS laptopunk nincs, szóval lehet, hogy az ASUS valamilyen más eszköz azonosítóval látja el az integrált VGA-t és ezért hülyül be a Windows Update.

[ Szerkesztve ]

(#14) Csapoati válasza Hieronymus (#12) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hárman. :) Drivert Geforce Experience alól telepítek, az eddigi kb 10-nél egyszer sem volt probléma.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) quailstorm válasza Samus (#4) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Pedig erre jött már millió bugfix is mert az Experience omlik, és lehet köze van a streamsvc letiltásához mostanában, de engem nem érdekel. Én játszani és felvenni akarok.
Igen a hiányok, még nVinspectorral sem lehet már állítani csomó mindent, ezvan.

Volt már olyan hogy emiatt csökkentett módban Revo-val kellett eltakarítanom az nV drivert de ritka.

Aki meg "szabályosan" frissít, attól kérdezném, van még helye? Nekem 2 év alatt 20-30GB volt a szar. 10 a telepítő másolata 20 a driver storage. Azóta csak tisztán telepítek.

(#16) #51736960 válasza Lauda (#8) üzenetére


#51736960
törölt tag

Teljesen egyetértek veled, de van olyan ismerősöm, nem is egy, akik elégedettek a win10-zel. Bekapcsolják esténként, írogatnak a fészbúkra meg néznek egy mesét a gyerekkel a jútúbon. Közben meg nem érdekli őket, mit frissítget, vagy jelent róluk a rendszer. Ha meg néha kifagy, újraindítják oszt jónapot.
Bónusz: ismerek olyat, aki azt sem vette észre, hogy win7-ről win10-re frissült a rendszere :)

(#17) Narxis válasza PuMbA (#10) üzenetére


Narxis
nagyúr

Részvétem. :D

Thanos was right.

(#18) PuMbA válasza Narxis (#17) üzenetére


PuMbA
titán

Nincs több gond a 10-zel, mint a Windows 7-tel, mert megfelelően új és minőségi laptopok vannak alá téve és semmiféle funkcionális hiány sem lép fel, mert simán mennek 10-en is az ősrégi 15 éves programok. Visual Studio 2005 is repeszt, de persze ott a legújabb 2015-ös is :) Én voltam az első aki bevállalta a cégnél, a Win 10 megjelenése után 1 héttel nyomtam az upgrade-et 8.1-ről :)

[ Szerkesztve ]

(#19) Thrawn


Thrawn
félisten

Megoldás: wushowhide
Letöltés: [link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20) nemlehet válasza PuMbA (#18) üzenetére


nemlehet
őstag

Ha nincs baj akkor tényleg jó. Csak ha van :D Akkor nagyon macerás tud lenni. Pl én abba futottam bele még a 8.1-nél hogy az AutoCAD 2015 nem indult el. Persze egy idő után adtak ki patchet hozzá, de hát ez a tanárokat nem érdekelte. Minek frissített, tudta, hogy leadás van....

Szóval azért az, hogy nálad minden ok, meg semmi olyat nem használsz ami összeakad(hat) nem jelenti azt, hogy ez egy jó rendszer. Mert láthatóan nagyon sok a sirám és egészen laikus felhasználók is panaszkodnak. Valahogy ezt a windows update-et sose sikerül normálisan megcsinálni, valami mindig félre megy benne. Pedig én sem p2-es géppel meg 74-ben leselejtezett céges laptoppal rendelkezek...

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#21) PuMbA válasza nemlehet (#20) üzenetére


PuMbA
titán

Igen, ha nincs baj, akkor minden jó :) Engem eddig mindig elkerültek a problémák, szóval a lehető leghamarabb frissítettem mindig a Windows verziókat 8 -> 8.1 -> 10 -> 10 TH1 -> 10 TH2 -> 10 RS1-re az otthoni gépemen, a szüleim gépén és a céges laptopomon is. Amint problémám lesz abbahagyom a merész, azonnali frissítéseket, a Windows.Old-ból pedig visszaállítom a rendszert :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22) daneg86


daneg86
csendes tag

Érdekes.. mióta megjelent a win 10 azóta van telepítve egy 60 as ssd-re.. mellette autocad, photoshop, office stb alap dolgok. És még mindig van 15-20 giga helyem.
Radeon HD7870 videókartyam drivere rendszeresen frissítve van, eddig egyszer sem produkált hibat egy játékban sem ( de.. a soldier of fortune 1 nem volt hajlandó elindulni amíg át nem neveztem a sof.exe-t mohaa.exe-re ) . Programkompatibilitási gondjaim sosem voltak ( lan ősregi jatekokkal haverokkal ).
Beton szilardan fut a rendszer, eddig egy kékhalálom volt egy tákolt hangkártya driver miatt, de ez nem a win10 hibája .

Fura, hogy akik forumokra irogatnak azoknak mindig minden szar, en meg mezei userkent semmi hibat sem

Bezzeg ismerősömnek, aki 1 bites user-ként mindent felpakol, össze vissza állítgat mindent, ugyan úgy megdöglik fél év után, mint az xp, 7, 8.1 :D vagy épp a régi gxt260 VGA-ja, mert neki az volt az OC, hogy afterburnerben mindent csutkára :D ( nem tudom, hogy a vcore beállításokat hogy varázsolta elő, de valószínű ez volt a hunyó... )

http://elektrobarlang.blogspot.hu/

(#23) Polllen válasza BoB (#1) üzenetére


Polllen
nagyúr

Kipróbálom majd, köszi a tippet.

Samus

Én sem szoktam frissítgetni, amíg minden jó, de most a BF1 követelte.

quailstorm

Nyilván az én hibám, hogy egy termék támogatása, amiért fizettem, fostalicska. Nem az a megoldás, hogy megkerülöm a gyári megoldásokat, hanem az, hogy megcsinálják őket normálisan. Ha nem megy, ne csinálják, majd letöltöm magamnak, ami kell.

A geforce driver telepítésnek is normálisan kellene működnie meg a windows update-nek is. (és nincs tovább at történet, meg a de, meg egyebek...)

Amúgy az experience nekem kell a moonlight-hoz. Ha meg nem tetszik, amit írok, el lehet tolni a biciklit máshová

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#24) d@vee válasza Hieronymus (#12) üzenetére


d@vee
őstag

Négyen vagyunk.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#25) quailstorm válasza Polllen (#23) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ez beleesik a fentebb írt kategóriába, a Shileddel. Itt nem arról van szó hogy nem tetszik. Ezek dokumentált, ismert hibák aminek javítására a szándék sem mutatkozik. Márpedig én használni akarom, és megtalálom a módját hogy fogom használni.
Meg nem kerülöm a gyári megoldásokat, mert az egyedi/tiszta telepítés az beépített funkció, azzal eltakarítja az előző drivert nem ráfrissít, és helytakarékos meg kevésbé problémás.
Stream servicet meg ha véletlen ottfelejtem 1 héten belül csinál valami hülyeséget. GTS450-nél meg sokra nem megyek az új funkciókkal.

(#26) Polllen válasza quailstorm (#25) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha az egyik gyári funkciót nem használod, de ugyanazt az eredményt eléred, akkor azt átléped, megkerülöd, kikerülöd és még lehetne ragozni sok-sok szép szinonimával. Én is megoldottam, nem ezzel van a bajom. Azzal, hogy bugos és elment fél óra egy egyszerű driver frissítéssel... 2016 van, nem 98, hogy ez beleférjen.

Ennyi.

Amúgy a többieknek:
A windows 10 többi részével elégedett vagyok, mert működik. Úgy mint korábban a többi operációs rendszerem. De amikor kizökkent a komfort zónámból - vagyis észreveszem, hogy ott van, az nem jó.

Rendszer mentést is azért csinálok, hogy a backup 10 perc alatt meglegyen és visszakapjam a működő rendszerem. Na most a driver telepítés továbbtartott, mint visszaállítani hétvégi állapotra a rendszert. És ezért fizettem. Jobban mondva ezért is fizettem, amikor megvettem a vga-t meg a windows-t.

Thrawn

Alapvetően nem a driver letöltéssel van bajom, hanem azzal, hogy automatikusan frissít kérdés nélkül, nem tudom ütemezni. Ha a metered connection nem jön be, felrakok egy külső programot, amivel korlátozom a sávszélességet hozzá, mert nem érdekli az sem, hogy fullscreen alkalmazás fut-e, az sem, hogy esetleg netflix vagy youtube megy, csak felemészti a sávszélességet, mert csak. A program van értem, nem fordítva.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#27) Hieronymus válasza #51736960 (#16) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"..Közben meg nem érdekli őket, mit frissítget, vagy jelent róluk a rendszer."

A frissítés valóban nem érdekel.
Mutass egy átlagfelhasználót, aki megalapozottan tudja eldönteni egy frissítésről, hogy szüksége van rá vagy sem.
Mit tud jelenteni a Windows?
Hol vagyok, milyen programokat használok. Ugyan ezt csinálja az Android, valószínűleg az Apple is gyűjtöget.
(Ha étteremben készítek képet, a G. Maps még azelőtt nyomul, osszam meg a képet, mielőtt én megtudnám nézni képet, hogy sikerült vagy sem.

"Ha meg néha kifagy, újraindítják oszt jónapot."

Nem szokott kifagyni.
Utoljára Vistán sikerült kékhalált generálni, amikor a BIOS-ban lecseréltem a merevlemez kezelésének módját.
Van egy Vostro notim i3-2310m processzorral. Indulási problémái vannak, de nem fagy ki, nem indul újra.
Még az eredeti Windows 7 van frissítve rajta, az utolsó tízesig. Talán érdemes lenne már egy tiszta telepítést csinálni.

A táblagépen már vásárláskor tízes volt. Teszi a dolgát. Miért fagyna?

Ha meg random kiépítésű, szedett - vedett alkatrészekből összerakott gépek fagyogatnak, az nem feltétlenül a Windows baja.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#28) CJ4567


CJ4567
veterán

Nekem a 6770-en úgy indult a játék hogy regeditből írtam át a driver verziót, de iszonyat kevés a CPU(E5440/Q9550) :(

No Sana No Life

(#29) #02683648 válasza Thrawn (#19) üzenetére


#02683648
törölt tag

Csatlakozom, már éppen írni akartam.
AMD-s laptopon tett fel vmi AMD drivert amitől folyamatosan BSOD-olt ez a csodálatos rendszer
A drivert kinulláztam, utána ezzel letiltottam, azóta nyugi van.

(#30) draco31 válasza PuMbA (#9) üzenetére


draco31
veterán

Arra nyekereg, hogy nem kompatibilis.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#31) PuMbA válasza draco31 (#30) üzenetére


PuMbA
titán

Itt a megoldás a "Step by step how-to for driver installation" részben :) Ha ezzel a módszerrel egyszer feltelepítetted, akkor utána mindegyik következő driver fel fog menni az exe telepítős verzióval is, kivéve, ha nagy Windows 10 frissítésed van ugye 1 évente (pl. 1511 vagy 1604-es Anniversary Update), akkor megint el kell játszani ezt a zip-est :)

[ Szerkesztve ]

(#32) #51736960 válasza d@vee (#24) üzenetére


#51736960
törölt tag

lefogadom, Hieronymus másodregje vagy :DDD

(#33) d@vee válasza #51736960 (#32) üzenetére


d@vee
őstag

Ahhoz kicsit régen regisztáltam :D
De a win10-et már kiadás óta használtam. Az eleinte zavaró naponta 3 kékhalál már eltűnt, így nem nagyon van bajom a rendszerrel.

Ja

(#34) CJ4567 válasza d@vee (#24) üzenetére


CJ4567
veterán

Öten vagyunk.

No Sana No Life

(#35) kenwood


kenwood
veterán

En mar a 90-es evekben is elfogadhatatlannak tartottam,hogy a drivereket nekem kell vadaszni.
akkoriban meg cdn jott,ha osszekarcoltad,igy jartal.
2016-ban meg mindig ott tartunk, hogy egy laptopon a vga driverrenel kerek egy automatikus keresest,es 45 perc utan nemhogy nem talal semmit,de meg bezarni sem lehet az ablakot.
Ranyomok,hogy megsem,ugynaugy keresi tovabb a semmit.
Mi olyan bonyolult ebben?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#36) Polllen válasza CJ4567 (#34) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szép szám a jelenlévő létszámot elnézve. :)

kenwood

Anno ledobtam a hajam xp korszakban, amikor Linux felismert mindent magától!

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#37) Drenadar


Drenadar
veterán

nah nem volt senki aki beírta volna, hogy nah ezért nem frissítek dos 6,22-ről? :D

szvsz ez nem win error, hanem user error :) Az meg, hogy lassú a net végképp nem az op rendszer tehet...

a megoldást meg már leírták sokan.

(#38) Polllen válasza Drenadar (#37) üzenetére


Polllen
nagyúr

Pontosan mit rontottam el, mesélj kérlek.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#39) Drenadar válasza Polllen (#38) üzenetére


Drenadar
veterán

ott hogy nem másztál fel a gyártó weboldalára és szedted le onnan a drivert és telepítetted tisztán.

Én is az elégedett w10 felhasználók táborába tartozom, és szerencsére nem volt ilyen gondom.

Plusz egy béta játéknál számítani kell driver gondokra is.

(#40) CPT.Pirk válasza Drenadar (#37) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Azért a 8MBit/20 óra az kitesz 900 megát. Értem én, hogy kell a hely a "Gaming experience" számára, de ennyi helyen komplett oprendszerek is elférnek, nem csak egy driver. :D

Én mondjuk a Radeon driverrel szívok Windows 10-en, eddig már kétszer kellett telepítenem kézzel, mert nem tudta frissíteni magát valami hülye hibaüzenettel. Mondjuk ez valszeg nem a W10 hibája.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#41) Dani811 válasza CJ4567 (#34) üzenetére


Dani811
aktív tag

Hatan vagyunk.

(#42) Polllen válasza Drenadar (#39) üzenetére


Polllen
nagyúr

Tehát ha az nvidia által ajánlott módon frissítem a drivert, én vagyok a hibás. Sajátos érvelés. Olyan áldozat hibáztatás szaga van. ;)

Béta játéknál a béta játékkal kapcsolatban várok hibát, nem a hivatalos csatornán kiadott driverrel.

CPT.Pirk

A driver csak 300 mega. Azért akadt ki a számláló, mert a win update megette a sávszélességet legelőre priorizálva magát.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#43) CPT.Pirk válasza Polllen (#42) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jah értem, az volt az erősebb kutya. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#44) PuMbA válasza kenwood (#35) üzenetére


PuMbA
titán

A laptop gyártók nagy része tiltja, hogy csak úgy feltegyél bármilyen drivert a videókártyához, hiába szeded le a videókártya gyártó hivatalos honlapjáról a legújabbat. Csak speciális, a laptop gyártó által készített drivert engedélyeznek, amiből kijön jó esetben 2db és ezzel le is csapták a támogatását a laptopnak, te meg meg vagy lőve az utoljára kiadott driverrel :)

[ Szerkesztve ]

(#45) kenwood válasza PuMbA (#44) üzenetére


kenwood
veterán

Es miert nem tudja 10-60 masodpercen belul felfogni a windows,hogy nincs masik driver?
Ha pedig szeretnem befejezni a keresest,miert marad ott bezarhatatlanul az ablak ?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#46) Thrawn válasza Polllen (#26) üzenetére


Thrawn
félisten

A Metered Connectionnek működnie kell :K
Érdemes beállítani az Aktív időszakot is, nehogy váratlanul, rosszkor érjen egy újraindítás.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#47) Hieronymus válasza kenwood (#45) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Mert csak speciális azonosítókban tér el az OEM gépösszerakó és az alkatrészgyártó drivere.
A kompatibilitási "hiba" csak az új driver telepítésekor derül ki.

Az OEM gépösszerakó cégeket kellene a gyakorlatuk miatt, nyomás alá helyezni. A legjobb esetben is csak 2 frissítést adnak ki.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#48) kenwood válasza Hieronymus (#47) üzenetére


kenwood
veterán

Persze,nekik is jar a korbacs.
Az is nonszensz, hogy piacvezeto gyartok (Sapphire, Cooler Master, Thermaltake) 4-5 eves termekeirol mar infot sem talalsz a hivatalos honlapon,nemhogy szervizalkatresz,vagy win 10 driver.
Ez is egy problema,de meg mindig nem magyarazza meg,miert kerul vegtelen ciklusba a kereses,miert nem all le 1 percen belul ?
Ez mar a w98 ota igy van.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#49) Polllen válasza Thrawn (#46) üzenetére


Polllen
nagyúr

Újraindítást magától még nem hozott össze. Vagy beállítottam a telepítés után vagy alapból így van beállítva.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#50) Thrawn válasza Polllen (#49) üzenetére


Thrawn
félisten

[link] :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#51) Polllen válasza Thrawn (#50) üzenetére


Polllen
nagyúr

Zseniális. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.