Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Balazs_ válasza quailstorm (#3) üzenetére


Balazs_
aktív tag

A vinnyogás marha erős szó ide, nekem pl. AMD grafikus driver (kéretlen) telepítése az alábbiak szerint zajlott:
-volt egy régebbi, áprilisi driverem, azóta kijött driverekben semmi fejlesztés nincs az olyan játékokra, amikkel én játszok, nem is raktam fel
-sikeresen felment az áprilisi driver
-belépek ingame, fekete képernyő, jön az értesítés, hogy nesz b+ itt az új drivered. Játék kifagy, állás elveszik, windows meg örül magának, hogy ez milyen jó.

Két dolog:
1. Miért nem lehet csekkolni, hogy fut-e fullscreen app, s ha nem, akkor kezdi csak meg a telepítést?
2. Azt, hogy miért kell rám erőltetni, azt aránylag értem. Jó a friss illesztőprogram, megoldódhatnak vele gondok. Csak az a probléma, hogy Pro verzióm van, szeretném én eldönteni, hogy mi kell. Ezért nem Home van telepítve. Miért kell kacifántos utat bejárnom a frissítések letiltásához, továbbá néhány frissítés után miért felejti el (varázslatos módon..), hogy én mit állítottam be?

Tény, hogy nagyon kényelmes a Windows Update friss telepítéskor, én most hagytam is neki letölteni dolgokat, de olyan bugjaim vannak, mint pl. a nem működő Speaker Fill a Realtek driveremben.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.