Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) dreta válasza l@ja2 (#650) üzenetére


dreta
tag

Ahonnan vettem, ott most is van 256-os, fehérben és kékben.

(#652) doongoo válasza l@ja2 (#650) üzenetére


doongoo
addikt

mobilkell: írtam korábban, hogy rendeltem anno egy 8/256 fehéret (elvileg készletről). Egy hétig semmi státuszfrissítés (előkészítés alatt). Kérdésre emailben semmi válasz (telefonos elérhetőség nincs). Inkább lemondtam. Arra legalább jött a visszajelzés pár órán belül. Eszerint mérlegeld a 24 hónapot, a törvény ugyan kötelezi őket, kérdés, hogy egy ilyen "komoly" cég meglesz-e a annyi ideig...

(#653) Narxis


Narxis
nagyúr

Szégyen, hogy nincs elég 256-os Poco F3... :(((

Thanos was right.

(#654) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Stock stabilra is ma kijött 12.5.1-es.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#655) blueye válasza Narxis (#653) üzenetére


blueye
veterán

Van "csak" dragabban.
Szvsz keszulnek a boltok julius 1re.

@Sir Pocok: nekem mar egy ideje ez van rajta, ahogy mostanaban irtam is

[ Szerkesztve ]

(#656) gombasm válasza Terentius (#648) üzenetére


gombasm
aktív tag

Sokat fogyaszt? Ez? Végre egy xiaomi, ami ugyanolyan jól bírja mint egy huawei :C !

Nálam a konfiguráció a következő: 2 SIM (Telekom + Telenor), BT állandóan ON, WIFI állandóan ON, 2 e-mail fiók push szinkronban, messenger szinkronizál - és így merült 14 óra alatt 15 % -ot... (Tegnap 21:00 -tól mostanáig.) Akinek ez nem elég, az festi magát!

Nem ragadt be valami nálad, ami eszi az akksit?

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#657) gombasm válasza Narxis (#653) üzenetére


gombasm
aktív tag

Szerintem van, csak be kell vállalni az ún. sufni gsm boltot - nem hiszem, hogy egyiknek sincsen. (Előre meg magyar netes rendelésnél nem fizetünk soha, igaz?)

Amúgy a kisebbik változat még mindig ugyanannyiért van, mint hetekkel ezelőtt, én ezt vettem, mert még a 128 gigára sincsen szükségem (eneked.hu). Tudom, hogy a 6 GB vs 8 GB a varázsige, de átlagos, normál használat mellett nem érezni a különbséget - volt már 8 GB -os telefonom, nem éreztem az előnyét a 6 GB -hoz képest. A hátrányát viszont látni az egyre nagyobb árkülönbségben.

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#658) HUNited válasza blueye (#645) üzenetére


HUNited
senior tag

Ez meghozta a frissítést.

(#659) HUNited válasza blueye (#655) üzenetére


HUNited
senior tag

Mi lesz július elsején?

(#660) NB2 válasza HUNited (#659) üzenetére


NB2
aktív tag

Kínából már nem lehet olcsón rendelni, gondolom arra gondol.

(#661) gombasm válasza HUNited (#659) üzenetére


gombasm
aktív tag

Változnak a vám jogszabályok, a kis értékű cuccokra is áfát kell majd fizetni. Itt egy összefoglaló:
[link]

[ Szerkesztve ]

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#662) blueye válasza NB2 (#660) üzenetére


blueye
veterán

Igen. Most még elég bizonytalan minden, ezért elég bizonytalan mindenki :(

(#663) gombasm válasza NB2 (#660) üzenetére


gombasm
aktív tag

Tudják ezt a kínaiak jól, ezért már mindegyiknek van EUs raktára, ahonnan áfa- és vámmentesen lehet rendelni. Valamilyen jelképes szállítási díjat számolnak fel, de ez a telefon nagyságrendű tételeknél nem igazán fáj, a kisebb értékűeknél talán.

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#664) Graphics válasza gombasm (#663) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Már régesrég elkezdték a raktárakat megcsinálni.

Lesz drágulás, de ekkora bizniszt nem adnának fel a kínaiak sem.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#665) HUNited


HUNited
senior tag

Nektek a 12.5.1 verzióban működik a gesztusvezérlés?
Nekem nem működik, és el is felejti a beállítást újraindítás után (jelen esetben szerencsére)

(#666) Terentius válasza gombasm (#663) üzenetére


Terentius
őstag

Az a baj, hogy a nagyobb értékű dolgokat majd lehet euból ahogy eddig is, de egy tempered glass vagy tok továbbra is china only lesz szerintem.

Poco F5 12/256 Gb

(#667) Golyo69 válasza HUNited (#665) üzenetére


Golyo69
senior tag

Tökéletesen működik.

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#668) embe válasza blueye (#662) üzenetére


embe
nagyúr

A gáz, hogy most így lassan június közepén a vámolási díjakat még nem tudják megmondani. Csak annyit hogy sávos lesz...

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#669) mckangi válasza Terentius (#548) üzenetére


mckangi
senior tag

Igen ez nagyon jó lenne,tőszavakból én sem értek.

Egyáltalán működnek a banki (otp) alkalmazások nyitott BL-el?

Poco F3

(#670) Roland861010 válasza mckangi (#669) üzenetére


Roland861010
addikt

Persze
OTP is és a Sberbank is.
Nincs para nyitott BL semmi.

(#671) mckangi


mckangi
senior tag

Na elinditottam a BL nyitást,sajna várnom kell 168 órát.

Találtam 2 ez romot is a neten a sourceforge.net-en.

Az újabb nevében nincs bent a fastboot megnevezés, de fastboot módban fogom tudni majd ezt telepíteni?, Vagy mindenképp bent kell legyen a névben a fastboot megnevezés?

A fájl mérete 3.6gb.

Poco F3

(#672) Graphics válasza mckangi (#671) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

[link]

Amúgy nem derült ki, hogy melyik kettőt találtad... :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#673) gombasm válasza mckangi (#671) üzenetére


gombasm
aktív tag

Mi a fájl kiterjesztése? A méretéből ítélve ez recoveryből telepíthető .zip fájl lehet, a fastboot fájlok nagyobbak ennél (majdnem 6 GB) és a kiterjesztésük .tgz .
Itt találsz ezekre példákat: [link] . Mind gyári romok, de jól látszik a különbség a fastboot és a recovery romok között.

Amúgy meg biztos, hogy olyan romot akarsz felrakni, amiről azt sem tudod milyen fajta :Y ? Miért nem az xda -n nézel körül, ahol legalább a fejlesztők adnak némi útmutatást és utánuk is lehet valamennyire nézni? Vannak leírva tapasztalatok és kérdezni is lehet. Te tudod persze, de úgy tűnik legjobb úton haladsz a drága féltégla felé... :K .

[ Szerkesztve ]

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#674) rinpocse


rinpocse
tag

Sziasztok!

Újfent segítségre szorulok. :N

Mit kell tennem, hogy a google névjegyzékékben levő adatok jelenjenek meg a Poco F3-ban.

Van egy csomó dupla név a telefon névjegyzékében, ráadásul egy-pár név hibásan jelenik meg.

Ezenfelül itt vannak olyan névjegyek, amiket nem tudok törölni, mert kiírja, hogy hiba történt a mentéskor. Lehet, hogy a SIM kártya hibás?

Egyáltalán le lehet-e törölni a SIM kártyán levő adatokat, s rámásolni a google névjegyzékét? Vagy csak a SIM kártya csere lesz a megoldás?
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#675) gombasm válasza rinpocse (#674) üzenetére


gombasm
aktív tag

A google fiókban lévő névjegyek szinkronizálódnak, ha beléptél a fiókodba. (Nézd meg, hogy van-e google névjegyek alkalmazásod, de lennie kell, eu miui ezzel van kiadva, a globalt nem tudom, az talán a miui tárcsázóval+névjegyekkel.) Mi köze ennek (mármint a google névjegyzéknek) a sim kártyán lévő névjegyekhez? Egyáltalán minek akarsz a 21. században a sim -re bármit is menteni?

A névjegyek alkalmazásban (mármint a google -éban) nincs is nagyon túltolva a sim kezelés, de importálni lehet a sim -ről névjegyeket tetszőleges fiókba (ha van több kártya/fiók, kiválaszthatod honnan/hová) ill. exportálni lehet fájlba valamelyik fiókból.

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#676) HUNited válasza Golyo69 (#667) üzenetére


HUNited
senior tag

Nincs esetleg tipp, hogy mit kellene csinálni hogy megjavuljon?

(#677) blueye válasza HUNited (#665) üzenetére


blueye
veterán

Melyik launchert hasznalod?

(#678) petipetya válasza juve600 (#644) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi :R Pont ma érkezett a banggoodról a 8/256-os fekete F3, így felpattintottam ezt a frissítést.

"nincs rá lezsóidő"

(#679) blueye válasza petipetya (#678) üzenetére


blueye
veterán

OTA nem is probaltad?

(#680) Narxis


Narxis
nagyúr

Mennyire kell félni a kijelző beégéstől ha 3 évig vagy tovább használnám a telót? Mi van az élő háttérképekkel? Pl. maxellus Ha problémás akkor inkább megveszem az X3 Pro-t

Thanos was right.

(#681) petipetya válasza blueye (#679) üzenetére


petipetya
nagyúr

Dehogynem.

"nincs rá lezsóidő"

(#682) blueye válasza petipetya (#681) üzenetére


blueye
veterán

Es nem ment? Mar tobben megkaptuk OTAn.
Igaz nalam be van kapcsolva a "Frissitesek korabbi fogadasa" menupont.

[ Szerkesztve ]

(#683) mckangi válasza gombasm (#673) üzenetére


mckangi
senior tag

Lassan kezdem felfogni,vagy nem :)

Eu romot szeretnék a telefonomra.
Gondolom a 12.5-ös eu romokat csak twrp telepítéssel lehet csak felrakni?

Én eszerint csináltam volna:

https://xiaomi.eu/community/threads/guide-alioth-how-to-install-xiaomi-eu-rom-for-xiaomi-redmi-k40.60379/

Jelenleg a 12.0.5 stabil van fent

Jó lenne egy teljes folyamat leírás,hogy a gyári romtól,hogyan és milyen módszerrel juthatok el az eu romig. Egy link is bőven elég lenne.

[ Szerkesztve ]

Poco F3

(#684) Graphics válasza Narxis (#680) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt max a jósnő tudja megmondani... Miből tudnánk?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#685) HUNited válasza blueye (#677) üzenetére


HUNited
senior tag

heh. utánanéztem a neten, és angol fórumokon láttam, hogy a poco launcherbe van beépítve a gesztusvezérlés. más launcherrel (én Novát használok) nem működik, mert a vágottszemű ...-k nem a systemuiba tették.

valaki nyugtasson meg, hogy az eu romban lehet normális launchert és gesztusvezérlést is használni...

(#686) Graphics válasza HUNited (#685) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lehet, de ott MIUI launcher van..

Ha felteszem a Poco Launchert , akkor nem megy

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#687) blueye válasza HUNited (#685) üzenetére


blueye
veterán

Ezért kérdeztem... Itt is a MAn megtalaltad volna a választ.

(#688) HUNited válasza mckangi (#683) üzenetére


HUNited
senior tag

Van egy régebbi verzió ami flashbootos, de szerintem a twrp egyszerűbb. Nekem 6 nap múlva nyitható a BL (te elindítottad már a folyamatot?), utánna állok neki.

A TWRP még Alpha állapotú, és egy hónapja hozzá sem nyúltak a fejlesztők, szóval kicsit félek tőle, de nekem root is kell, és az meg végképp szívás twrp nélkül magiskot flashelni.

(#689) HUNited válasza Graphics (#686) üzenetére


HUNited
senior tag

Hála Istennek. Nem akarom egyiket sem használni, én novát használok kb amióta van (prime). Nagyon megszoktam, van egy mentésem amit csak visszaállítok, és minden ahogy én akarom.

(#690) Golyo69 válasza HUNited (#676) üzenetére


Golyo69
senior tag

Nem tudok semmit ami segithetne.. Esetleg egy reset? Mármint factory reset

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#691) HUNited válasza blueye (#687) üzenetére


HUNited
senior tag

Nem olvasok MAt (gondolom az a mobilaréna, a prohardver testvéroldala).

(#692) HUNited válasza Golyo69 (#690) üzenetére


HUNited
senior tag

(Átmenetileg) megoldódott a poco launcher használatával, köszi.

(#693) blueye válasza HUNited (#691) üzenetére


blueye
veterán

Most is itt vagy, erre a forumra gondoltam :)

(#694) Graphics válasza HUNited (#689) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem biztos hogy menni fog . Eléggé furán nem működik nekem Poco Launcherrel

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#695) embe válasza Graphics (#694) üzenetére


embe
nagyúr

Itt a legfrissebb. Ezzel próbáltad? Hátha javult! Én nem használom a gesztusvezérlést, nem tudok nyilatkozni róla.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#696) HUNited válasza Graphics (#694) üzenetére


HUNited
senior tag

Akkor megy fel a Fluid NG vagy hasonló. Régen mikor a Mi8-on Pixel Experience romot használtam, tök jól működött (érdekesség hogy most Evolution X van fent, és tartalmazza gyárilag a gesztusvezérlést, ezek szerint már a Google is lefejlesztette/adaptálta)

(#697) HUNited válasza blueye (#693) üzenetére


HUNited
senior tag

Jah. Én a prohardveren vagyok, de értem akkor amit mondasz. Tény hogy nem olvastam vissza, én új vagyok még itt(ebben a topikban). Korábban a Mi10T volt a kinézett, de az nem amoled, ezért döntöttem ez mellett (olcsóbb, erősebb, fotózni áeg amennyit szoktam, ez is elég lesz).

(#698) Blizzardking válasza HUNited (#691) üzenetére


Blizzardking
őstag

🤦‍♂️
Egy kicsit próbálj meg fókuszálni azokra amiket mondanak neked. És a kompetencia szintedet jól belőni. Sorry.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#699) Graphics válasza embe (#695) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem rendszerszintű a gesztusvezerles, hanem a MIUI launcherben van benne az EU romnál.

Ezt már a Poco verziót leszedtem, de nem telepíthető

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#700) HUNited válasza Blizzardking (#698) üzenetére


HUNited
senior tag

? Ezt nem is értem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.