Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) kovaccs válasza bromi84 (#534) üzenetére


kovaccs
tag

Szia! inkább fényes

(#552) juve600


juve600
nagyúr

xiaomi.eu 21.6.2.

CHANGELOG

System

New - You can restore a missing Widevine L1 key [Mi 9, Mi 9T Pro/Redmi K20 Pro; Settings > Passwords & security > Fingerprint unlock > Fingerprint payments > Widevine (L1)]
Fix - OK Google wasn't working properly [Redmi K40 Pro/+/Mi 11i]

Settings
Fix - No options menu in Account Sync settings and APN editor

Gallery
New - You can quickly switch between all images and Camera photos by tapping the button at the bottom of Photos page

Calendar
Fix - Sunset/sunrise times were displayed incorrectly

Privacy protection
New - You can allow or restrict using virtual ID for individual apps

[ Szerkesztve ]

(#553) Terentius válasza juve600 (#550) üzenetére


Terentius
őstag

Köszi. Sima pendrive is jó átalakítóval? Gépről nem lehet felmásolni?

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#554) juve600 válasza Terentius (#553) üzenetére


juve600
nagyúr

Sima pendrive van nekem is OTG átalakítóval , gépről nekem nem sikerült felmásolni

(#555) HUNited


HUNited
senior tag

A 8/256 gigás változat nem hivatalosan van csak jelen az országban, ugye? De ettől még EU verziós?

(#556) blueye válasza HUNited (#555) üzenetére


blueye
veterán

Ugy tudom igen es igen.

(#557) Viper26


Viper26
nagyúr

Másnál nem hinyzik néha a "lebegő" értsítés fele úgy hosszában? :F
Csak a lényeget nem látni így. :DDD

Pixel 7 | FR955

(#558) HUNited


HUNited
senior tag

No megrendeltem a 8 / 256 változatot a 220 Volt-tól. Tudom, van olcsóbb is, de a sufni boltokban nem hiszek, az egyiknek 2 milliárd adótartozása van, szóval nem nagyon lesz hol garanciáztatni, a másik meg roppant megbízhatatlan. A harmadik pár hónapja van csak bejegyezve. Szóval most 4-5 ezret kifizettem a megbízható forrásért, de még így is olcsóbb 30 ezerrel mint az Alza.

(#559) juve600 válasza HUNited (#558) üzenetére


juve600
nagyúr

főleg hogy a 6/128 is abban az árban van náluk :D

(#560) HUNited válasza juve600 (#559) üzenetére


HUNited
senior tag

Azt nem is néztem. Nem akartam 6 gigás telót venni 2021-ben. A tárhely mindegy lett volna, a Mi8-as tárhelyét sem használtam ki soha (4 gb tárhelyet használok rajta, annak is a nagy része zene). Azt hiszem ez 64 gigás, de sosem néztem.

Vagy arra gondolsz, hogy elírás, és 6 gigásat fogok kapni?
Más jött is az SMS, hogy összekészítették a rendelésem, szóval remélem nem...

Termék neve Darab Ár
Xiaomi Poco F3 5G 8GB/256GB Dual SIM kártyafüggetlen okostelefon (kék) (Android) x 1129 990 Ft
Termékek összesen:129 990 Ft
Szállítási költség:Ingyenes
Összesen:129 990 Ft
Interneten fizetve:129 990 Ft

(#561) HUNited válasza juve600 (#550) üzenetére


HUNited
senior tag

Leírnád, vagy linkelnéd kérlek a BL nyitási folyamatot is? Már 3 éve nem csináltam ilyet.

(#562) blueye válasza HUNited (#560) üzenetére


blueye
veterán

Ez 8/256 :)
Én is ezért vettem ezt a verziót.

(#563) HUNited válasza blueye (#562) üzenetére


HUNited
senior tag

Cool. Nyitottad már a BL-t? Mióta használod?

(#564) blueye válasza HUNited (#563) üzenetére


blueye
veterán

Nem. Stabilon vagyok.

(#565) juve600 válasza HUNited (#561) üzenetére


juve600
nagyúr

BL nyitásról egy jó leírás :
Bootloader nyitása

Mindenki kizárólag saját felelősségére végezze el.
A bootloader nyitása minden adatot töröl a telefonról!

A nyitott bootloader leginkább akkor szükséges, ha nem gyári ROM-okat, hanem pl. EU ROM-ot szeretnél telepíteni a készülékre.
Illetve ha a fastboot ROM segítségével lehet életet lehelni a telefonba, ahhoz is szükséges a nyitott bootloader.
Szükséges egy Mi fiók a folyamathoz, ha még nincs neked, akkor egy új Mi fiókot kell létrehozni, ezt itt lehet megtenni:
Mi fiók regisztrálása
A Security fülön ellenőrizni kell, hogy a Security check-up 100 pont-e (ha nem, akkor töltsd ki a hiányzó részt/részeket).
A nyitáshoz feltétlenül szükséges még, hogy a telefon össze legyen kapcsolva a MI fiókkal 720 órát
(ez az időtartam változó lehet, de a 720 óra a legjellemzőbb), az összekapcsolást a következő módon kell megtenni.
Engedélyezni kell a "Fejlesztői beállításokat":
- Beállítások -> A telefonról -> MIUI verziója menüpontot addig nyomogatni, amíg aktív nem lesz a fejlesztői lehetőségek.
Majd:
- Beállítások -> Rendszer -> Fejlesztői lehetőségek-ben az "OEM feloldás megengedett" és az "USB hibakeresés" menüpontokat engedélyezd.
Ezek után szintén a Fejlesztői lehetőségekben hozzáadod a MI fiókodat a "Mi Unlock Status" menüpontban.
(Ha hibát dob ki, akkor jelentkezzünk ki és be újra a Mi Fiókban, illetve újraindítás sem árt -ezek sorrendje felcserélhető - kombinálható
(Illetve mobilnet szükséges!! Wifi nem elég))
Ha letelt a várakozási idő, akkor lehet nyitni a bootloadert.
Első lépésként le kell tölteni a Mi Unlock programot.
Néhány esetben előfordult, hogy a fenti verzióval nem működött a nyitás, ilyenkor érdemes megpróbálni ezzel a régebbi verzióval is:
miflash_unlock-en-3.3.525.23
Letöltés után el kell indítani - rendszergazdaként - a miflash_unlock.exe-t.
Utána a telefont fastboot módban kell indítani (kikapcsolni, majd a hangerő le és a bekapcsoló gomb egyszerre nyomva tartva addig, amíg a fastboot logó meg nem jelenik a kijelzőn) és egy USB kábellel csatlakoztatni a számítógéphez.
(ha asztali gépen dolgozol, sose használd az előlapi USB csatlakozót, kizárólag a hátlapon lévőket)
Ezek után be kell jelentkezni a Mi fiókkal és utána az UNLOCK gombbal lehet nyitni a bootloadert.
Ha még nem vagy jogosult nyitni, akkor itt jelzi, hogy hány óra múlva telik le a várakozási idő.
Amennyiben sikeresen nyitottad a bootloadert újraindul a készülék, de ne feledd minden adatot törölni fog.
Újraindításnál a képernyő alján fogsz látni egy kis nyitott lakatot "unlocked" felirattal, sikeresen nyitottad a bootloadert.
AMD Ryzen CPU-s gépen nagy valószínűséggel nem fog működni a jelenleg ismert legutóbbi unlock program!

(#566) pedrobike


pedrobike
aktív tag

Hahó, másnál is rosszul működik az automatikus fényerő? feloldás után,minden alkalommal teljesen leveszi a fényerőt,ha kocsiban vagyok és görgetek egy oldalt,5mphként leveszi vissza leveszi és vissza a fényerőt köszi a választ

Garmin tactix delta F6x Pro

(#567) blueye válasza pedrobike (#566) üzenetére


blueye
veterán

Nincs ilyen problémám. Milyen tokod van?

(#568) novinyul válasza pedrobike (#566) üzenetére


novinyul
veterán

Semmi ilyen probléma nincs :N Ahogy írták, lehet a tok is ludas benne.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#569) pedrobike válasza blueye (#567) üzenetére


pedrobike
aktív tag

Gyári szilikon, levettem az automatikus fényerőt, így nem csinálja

[ Szerkesztve ]

Garmin tactix delta F6x Pro

(#570) pedrobike


pedrobike
aktív tag

Leszedtem a gyári tokot, működik, nem sötétedik és világosodik folyamatosan..

Garmin tactix delta F6x Pro

(#571) Narxis


Narxis
nagyúr

Nillkin cuccokról vélemény? A Camshield tokkal és a H+ Pro üveggel szemezek. Tapasztalata van ezekkel valakinek? [link]

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#572) blueye válasza Narxis (#571) üzenetére


blueye
veterán

Poco F3 Case Nillkin TPU Phone Case Soft Silicone Ultra-Thin Transparent Protection Case
Tokeletesen illeszkedik.

@pedrobike: annak mukodnie kene, kosz nem ment ala?

[ Szerkesztve ]

(#573) pedrobike válasza blueye (#572) üzenetére


pedrobike
aktív tag

Nem koszos, és megint csinálja...hol van az érzékelő, a kijelzőben?

Garmin tactix delta F6x Pro

(#574) blueye válasza pedrobike (#573) üzenetére


blueye
veterán

Tudtommal a beszedhangszoro mellett.

(#575) pedrobike válasza blueye (#574) üzenetére


pedrobike
aktív tag

Köszönöm szépen,a színeséma beállításoknál vissza állítottam mindent.. hátha..most megint jó,ha megint elkezdi hétfőn viszem vissza a lurdyba 😂

Garmin tactix delta F6x Pro

(#576) blueye válasza pedrobike (#575) üzenetére


blueye
veterán

Szivesen de a szinsemanak mi koze lehet a problemadhoz?

(#577) pedrobike válasza blueye (#576) üzenetére


pedrobike
aktív tag

Nemtudom,ilyet még egy telefonnál sem láttam,hogy magától fel le húzza a fényerőt... szerencsére Magyarországi vásárlás, és járok os arra minden nap, úgyhogy beviszem nekik nézzék meg...

Garmin tactix delta F6x Pro

(#578) HUNited válasza juve600 (#565) üzenetére


HUNited
senior tag

Köszönöm :-)

Hm, pont normális procival nem megy? Még szerencse hogy van itthon egy régi inteles laptopom.

[ Szerkesztve ]

(#579) Roland861010 válasza pedrobike (#566) üzenetére


Roland861010
addikt

Tolj neki egy FR-t.

(#580) pedrobike válasza Roland861010 (#579) üzenetére


pedrobike
aktív tag

Huhh de nincs kedvem újra belakni 😂de lehet az lesz🥺

Garmin tactix delta F6x Pro

(#581) Roland861010 válasza pedrobike (#580) üzenetére


Roland861010
addikt

Csinálj egy biztonsági mentést!

(#582) rinpocse


rinpocse
tag

Sziasztok!
Segitséget szeretnék kérni.
Tegnap vettem egy Poco F3-at. MIUI 12.0.5. Nem tudok a nevekhez csengőhangot társítani. Hogyan kell?
Köszönöm.

(#583) doongoo válasza rinpocse (#582) üzenetére


doongoo
addikt

Névjegyek alkalmazás, kiválasztod a névjegyét, jobbra fent a három pöttyös menüben kiválasztódás csengőhangot

(#584) rinpocse válasza doongoo (#583) üzenetére


rinpocse
tag

Köszönöm szépen! Sikerült! :)

(#585) HUNited


HUNited
senior tag

Az ilyesmi tok ajánlott? Ismeri valaki? Vagy hasonlót tudtok ajánlani? (ne kínából szállítósat, nem akarok vámolni, de eu lehet)

https://toktokok.hu/clear-view-fliptok-xiaomi-redmi-k40-pro-k40-pro-k40-poco-f3-kek-19807

(#586) Narxis válasza blueye (#572) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ezt ha innen megrendelem akkor vámolják? Mondjuk hazai boltban nem is találtam.

Thanos was right.

(#587) HUNited válasza Narxis (#586) üzenetére


HUNited
senior tag

Aliról már mindent vámolnak, amit nem az EU-ban adnak fel.

(#588) Narxis válasza HUNited (#587) üzenetére


Narxis
nagyúr

Rohadjanak meg. :(

Thanos was right.

(#589) Terentius válasza HUNited (#587) üzenetére


Terentius
őstag

Légyszíves ne terjessz baromságokat, július 1-től fognak.

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#590) Graphics válasza HUNited (#587) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez hülyeség ....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#591) HUNited válasza Terentius (#589) üzenetére


HUNited
senior tag

"Nagyon fontos tudnivaló, hogy a 2021. július 1-jei időpont arra vonatkozik, hogy mikor érkezik be a csomag az országba, és mikor kezdik el a vámügyintézését. Ez meglehetősen nehézzé teszi a tervezést, hiszen bizonyos esetekben hosszúra nyúlhat a szállítási idő, és előre nem lehet pontosan kiszámítani."
Nem túl valószínű, hogy aliról egy pár dolláros cucc megjöjjön 3 hét alatt, de persze lehet rizikózni.

(#592) Terentius válasza HUNited (#591) üzenetére


Terentius
őstag

Jó de benne van a pakliban.

Poco F5 12/256 Gb

(#593) pedrobike válasza Roland861010 (#581) üzenetére


pedrobike
aktív tag

:K

Garmin tactix delta F6x Pro

(#594) Roland861010 válasza pedrobike (#593) üzenetére


Roland861010
addikt

???

(#595) Roland861010


Roland861010
addikt

Hogy tudom az alkalmazásokat elrejteni?

Hiába kapcsolom be semmi nem történik.

[ Szerkesztve ]

(#596) embe


embe
nagyúr

Azért az nem tetszik hogy pl. a stock kamera appnak már van töb frissítése is, de a rendszeralkalmazások között nem akar frissülni. A Poco launchernek is megjelennek frissítései, de nem frissül így, csak ha letöltöm az újabb alkalmazást, és telepítem.
Viszont más alkalmazás, pl. az említett kamera app, települ, de nem indul el - fc lesz a vége.
Ilyenkor az oldja meg ha a frissítést eltávolítom, vagyis visszatérek az eredeti alkalmazáshoz.

Tudom romolni kell, de ehhez már nem fűlik a fogam. Már túl vagyok azon hogy napi szinten toltam telóra romot.
Viszont hogy foss@k ki magukból a telókat, és tesznek a supportra, nekem nem tetszik. A megjelenése óta, a sokat kritizált kamerához sem jött ki semmi frissítés.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#597) Roland861010 válasza embe (#596) üzenetére


Roland861010
addikt

Hol látod hogy van hozzá frissítés?

(#598) kovaccs


kovaccs
tag

Jó estét! Lassan belakom a telefont, de van ami nem akar működni: az értesítési animáció. Ebben kérnék segítséget!

(#599) Narxis válasza embe (#596) üzenetére


Narxis
nagyúr

Rengeteg telefon tesztet néztem meg ár alapján a 100 és 200 ezer forint közti sávban és nagyjából 2 lehetőséged van:

1. gyengébb hardver hosszabb és jobb szoftveres támogatással
2. jó hardver gyengébb szoftveres támogatással

3. lehetőség, hogy flagship kategóriában nézelődsz de az már vagy 200 ezer felett van vagy a közelében, ez a teló meg 130 ezer forint. Amúgy igazad van csak nem látok én se megoldást arra, hogy se romolni ne kelljen de a hardver is a legjobb legyen ezen az áron. Persze most biztos lesz aki beírja, hogy ő a gyári rendszert használja de gondolom más felhasználói szokások és ingerküszöbök vannak.

Thanos was right.

(#600) Roland861010 válasza Narxis (#599) üzenetére


Roland861010
addikt

Igen van aki a gyári rendszert használja, köztük én is .

Le írtam a M11 ultra tesztje alá is, hogy ez a készülék jelenleg felsőkategóriás készülék inkább mintsem középkategóriás.
Hibátlan anyaghasználat, gyönyörű kijelző, bármire elég hardver, és egy normális kamera ami kicsit sántít az OIS hiánya miatt.

Kijött hozzá a legújabb 12.5.1 globál (EEA) automatikusan frissült minden szoftver.
Nem tudom másnak, hogy van az hogy törölni kell meg újra vissza rakni ezt nem is értem.

Valamit nem értek lehet sőt ezek szerintem velem van gond.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.