Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Trailblazer válasza HUNited (#1550) üzenetére


Trailblazer
addikt

Pedig nem egy nagy kihívás megítélni magadtól, mi szükséges és mi nem... Nekem is sikerült maradéktalanul.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#1552) HUNited válasza Trailblazer (#1551) üzenetére


HUNited
senior tag

Esetleg közzéteszed a listát? Akár egy képernyőfotó képében?

Én sajnos nem vagyok ilyen ügyes, fogalmam sem volt róla, hogy pl. a SIM kártya eszközkészlet kikapcsolható lenne (nem is kapcsoltam ki, de ez más kérdés)

(#1553) Terentius válasza Trailblazer (#1547) üzenetére


Terentius
őstag

Ha ezt tudtam volna nem veszem meg. Egyébként rom frissítésnél kezdhetem előröl?

Poco F5 12/256 Gb

(#1554) Trailblazer válasza HUNited (#1552) üzenetére


Trailblazer
addikt

Azt én se még, de végülis az is nélkülözhető. Képernyőképet most nem tudok lőni. Meló, túlóra lesz, nyúzottság, alvás. Ez a napi menetrend...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#1555) vazoltan88


vazoltan88
újonc

sziasztok. átlag felhasználásra (sok emailezés, viszonylag sok fotó, kevés játék) válasszam az F3-at vagy inkább f2 pro?
köszönöm

(#1556) petipetya válasza vazoltan88 (#1555) üzenetére


petipetya
nagyúr

szívesen

"nincs rá lezsóidő"

(#1557) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Van új Nova Launcher 7.0.10 beta de nem tudom kipróbálni miui-n.

¯\_(ツ)_/¯

(#1558) Bagoly01 válasza vazoltan88 (#1555) üzenetére


Bagoly01
senior tag

f3.

[ Szerkesztve ]

(#1559) juve600 válasza juve600 (#1544) üzenetére


juve600
nagyúr

[link] [link]

OneOs

(#1560) HUNited válasza Trailblazer (#1554) üzenetére


HUNited
senior tag

Nem sürgős, majd ha lesz rá lehetőség.

Amúgy meg is van az első gebasz amit okozott a lájtos pucolója ami ingyenes: a háttérkép alkalmazást is letiltotta, ezáltal csak fekete képernyő fogadott, hiába állítottam be hátteret, nem jelent meg. Szerencsére csak lefagyasztottam a szóban forgó alkalmazást (mivel Miui.eu-n vagyok, a heti frissítésekkel a letörlés semmit sem ér, a fagyasztás viszont megmarad)

(#1561) HUNited válasza Zsoleszhun (#1557) üzenetére


HUNited
senior tag

Mivel a gesztusvezérlést összekötötték ezek a ...-k a használhatatlan launcherükkel (igen, azóta sem szoktam meg teljesen, nagyon hiányzik a Nova), így sajnos nem tudom kipróbálni.

Viszont úgy látom, hogy amit linkeltél, az januári. Most a 36-os verzió a legfrissebb pillanatnyilag: [Nova 7.0.36 Beta]

(#1562) Zsoleszhun válasza HUNited (#1561) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Ó igen és ebben már van magyar nyelv is. (OneUI 3.1-en műxik ;])

¯\_(ツ)_/¯

(#1563) HUNited válasza Zsoleszhun (#1562) üzenetére


HUNited
senior tag

Elvileg van valami API, ami a 7-es verzióban benne van, és ha a telón is fennvan, akkor működhet Novával is a gesztusvezérlés. Csak a Miui romokban nincs benne valszeg, a kis sárgák nem hagyják hogy leszokjunk a végbélsarukról.

Lehet hamarosan kipróbálok valami alternatív ROM-ot.

(#1564) mobilizmo válasza HUNited (#1563) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Gyerekek, nekem még 6-os Nova Prime van fent és működik a gesztus vezérlés.
Nem tudom, hogy minden fasza-e, mert eddig én nem használtam így, de látszólag igen.

Kérdeznék is viszont valamit.
Elkezdtem NFC-s fizetésre is használni a telót, ez is új számomra, mert eddig nem volt.
Most úgy működik, hogy odaérintem a terminálhoz, pittyen ujjlenyomatot kér, de ezután még egyszer oda kell érintenem, csak ekkor történik meg a fizetés. Nem lehet ezt másképp beállítani, hogy az első pittyenés és ujjlenyomatos jóváhagyás után megtörténjen a fizetés?

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#1565) havri1 válasza mobilizmo (#1564) üzenetére


havri1
félisten

Melyik bank?
Erste működik úgy, csak előtte el kell indítani az erste alkalmazást, nfc fizetés, és akkor érinteni.
Amúgy van, hogy ujjlenyomat után 2-3x is érinteni kell, mert nem jó.

havri

(#1566) mobilizmo válasza havri1 (#1565) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Erste, szóval akkor ez ilyen.
Lehet visszatérek a kártyára.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#1567) havri1 válasza mobilizmo (#1566) üzenetére


havri1
félisten

Hozzá lehet szokni.
Amúgy terminál függő, mert van, hogy ujjlenyomattal ébresztem, érintek, és elsőre jó. Van, hogy 3x kell. De általában 2x. :D

havri

(#1568) blueye válasza mobilizmo (#1566) üzenetére


blueye
veterán

Nalam az erste ugy mukodik h elinditom az appot, utana tobb boltban is tudok ugy vasarolni h csak a telefont oldom fel.
Jok a tapasztalataim.

[ Szerkesztve ]

(#1569) HUNited válasza mobilizmo (#1564) üzenetére


HUNited
senior tag

A gesztusvezérlés alatt nem a novában lévő gesztusokra gondolok, hanem a rendszer navigációra, tehát a vissza, home, és task váltó gombok helyettesítésére. Te is erre gondolsz hogy megy nálad? Milyen ROM van a telefonodon?

Banki app: elég idegesítőnek tűnik. Normálisabb bankoknál ez nem így van. Be is fonnám a szemöldököm, ha így szívatna, aztán a boltban a sor mögöttem lehet meg is lincselne.

(#1570) mobilizmo válasza blueye (#1568) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Amit olvastam az NFC fizetés funkcióról, abban az van, hogy app indítása nélkül az alapértelmezett NFC kártyával fizet. Nekem csak a George-ben van beállítva (CIB appja is telepítve van), szóval ezzel kellene működnie. Ha a George-ot el kell indítani az ugyan olyan mint az eredeti kérdésben ismételten érinteni, tehát nem megoldás arra, hogy többször kell érinteni.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#1571) blueye válasza mobilizmo (#1570) üzenetére


blueye
veterán

Nem a George-ot kell elinditani, hanem ezt a nap elejen:
[erstebank.mobilepay]
Nekem is van tobb banki app a telefonomon, az erste az alapertelmezett

@HUNited: elotted irtam h nekem jol mukodik

[ Szerkesztve ]

(#1572) mobilizmo válasza blueye (#1571) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Természetesen az is fel van telepítve. Én nem szoktam kikapcsolni a mobilomat (mondjuk hetente egyszer újraindítom, ha eszembe jut), szóval még erre sem nagyon lenne szükség. De nem is akarom, mert a funkció leírás szerint nincs is szükség rá. Ha már, akkor a többlet tapizást én inkább arra "pazarolnám", hogy magát az NFC-t ki-be kapcsolgassam, mert nem szeretném, hogy állandóan nyitva legyen egy "ajtó" a telefonomon.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#1573) blueye válasza mobilizmo (#1572) üzenetére


blueye
veterán

En csak javasoltam egy modot ahogy jol mukodik :)

Az app-ot kozben kilovi a rendszer magatol, foleg ha soha nem inditod ujra a telefont (ami szerintem idonkent nem art).

(#1574) fauv


fauv
őstag

Urak, nézegettem az F3 és a MI11i telefonokat és jól látom, hogy szinte egyformák? Külsőleg is , a kijelző is a kamerák is, gyakorlatilag minden, 2 dolog kivételével, a 870 helyett 888 és a főkamera 48 helyett 108. Valahogy nekem úgy tűnik, mintha ez a MI11i a pocoF3 pro lenne.

[link]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#1575) Graphics válasza fauv (#1574) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez így igaz.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1576) doongoo válasza fauv (#1574) üzenetére


doongoo
addikt

még egy jelentős különbség is van: az ár :)

(#1577) mobilizmo válasza blueye (#1573) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Értem, de én meg azon gondolkodom, hogy visszatérek a kártyás fizetésre, mert az ezekkel a feltételekkel egyszerűbb.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#1578) Bagoly01 válasza mobilizmo (#1577) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Sima kártyával nekem sokkal egyszerűbb.

(#1579) pedrobike


pedrobike
aktív tag

Sziasztok,Lehet tudni mikor jön frissítés? jó lenne ha megoldódna a kijelző automatikus fényerő.. rohadt idegesítő..🥺

[ Szerkesztve ]

Garmin tactix delta F6x Pro

(#1580) doongoo válasza mobilizmo (#1577) üzenetére


doongoo
addikt

kell egy curve kártya, az mögé szinte bármilyen hazai MC kártyát be lehet tenni. A GPay (ami már itthon is hivatalosan támogatott) meg szépen megeszi a Curve kártyát és már mehet is a telefonnal fizetés. Egyszer kell beállítani és aztán megy. Csak a telefon kijelzőjét kell feloldani hozzá és már mehet is a fizetés (nem kell újra érintgetni, stb.)

(#1581) schrantz


schrantz
friss újonc

Sziasztok!
Nem tudom, hogy volt-e már, de nekem a messengerrel van egy kis problémám. A chat fejek szögletesek, az üzenetek néha meg csak akkor jönnek meg ha belelépek a messengerbe.
Erre valalki talált már megoldást? ja és teljesen gyári minden
Köszi szépen a segítséget

(#1582) Trailblazer válasza doongoo (#1580) üzenetére


Trailblazer
addikt

Pont javasoltam volna magam is a Curve-öt, Google Pay-jel karöltve. Nálam működik.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#1583) doongoo válasza schrantz (#1581) üzenetére


doongoo
addikt

a chat-fejek sajnos az android verzió miatt ilyenek, ha jól olvastam rootolt készüléken orvosolható. A Messengerrel nekem nincs gondom, minden miui féle akksi-optimalizációt kikapcsoltam, automatikus indítást engedélyeztem.

(#1584) doongoo válasza Trailblazer (#1582) üzenetére


doongoo
addikt

Én is így használtam korábban, amíg a K&H nem lett hivatalosan is támogatva a GPay által

(#1585) Terentius


Terentius
őstag

Otp->Curve>Gpay, már 2 éve így fizetek. A sz*r simple-t már fel sem tettem.

Poco F5 12/256 Gb

(#1586) juve600


juve600
nagyúr

#TWRP #Unofficial #Recovery #R #Alioth
TWRP 3.5.1 - UNOFFICIAL | Android 11.
Released: 12/07/'21
▪️Download (https://drive.google.com/file/d/1oY5WxfXYPRLumCcaPPFGuq9OhtB3CM_X/view)
▪️XDA (https://forum.xda-developers.com/t/recovery-unofficial-twrp-3-5-1-20210702.4300189/)
Changelog:
• Fix a bug due to which some ROMs failed to flash if currently on a custom ROM.
• Fix "Flash current TWRP" failing when decryption failed.
• Fix data wipe not wiping ROM data completely.

(#1587) juve600 válasza juve600 (#1586) üzenetére


juve600
nagyúr

felraktam
működik

(#1588) Flextor


Flextor
friss újonc

Sziasztok!

Poco F3-om van. A hangok és rezgések menübe lépéskor a rendszer "kifagy" és visszadob a kezdő képernyőre.(Minden más menü működik-wifi ,bt,hátterek stb) Neten sehol nem találtam ezt a hibát. (ujraindítás, ki bekapcs megvolt)A készüléknek van hangja, rezeg, beszéd jó, minden ok, de a csengőhang választás lehetetlen pl a menü nélkül. Első xaomi telefonom ezért fogalmam sincs helyre jön-e vagy egyáltalán mi van. A rendszer elvileg naprakész miui 12.5.1.0(RKHEUXM). Köszi előre is az építő jellegű hozzászólásokat.

(#1589) RoBos


RoBos
senior tag

Jön a Redmi 10, de nem is ez a lényeg, hanem, h elvileg ez jobb főszenzort fog kapni mint az F3?! És akkor a Redmi 10A-ba mi lesz, 64MP? Ne mááár.... :N

(#1590) Graphics válasza RoBos (#1589) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A fejlődés nem áll meg. De alapvetően nem a megapixel a lényeg.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1591) RoBos válasza Graphics (#1590) üzenetére


RoBos
senior tag

Én is tudom, nem is igazán a MP-re gondoltam, hanem, h egy "Redmi 10 kategória" megkap egy új szenzort, az F3-ba meg tesznek egy többéves konstrukciót. Ez az 50MP-es JN1 szenzor biztos, h már létezett az F3 tervezésének az idejébe is. De most már mind1, év végén jön a Redmi K50 series aka. Poco F4, abba talán már új technológiát pakolnak majd!

[ Szerkesztve ]

(#1592) Graphics válasza RoBos (#1591) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azért a többéves erős túlzás :) Ez egy iparági lego, ha marad valami raktáron, lehet egyszerűbb köré új készüléket készíteni, főleg, ha nagy példányszámban rendeltek belőle.

A Redmi meg nagyon fut.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1593) Bagoly01 válasza RoBos (#1591) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Igen, csak a 582/586 az dxo mark 1. helyezett is volt.
Ez olyan kb mint a 363-as ugye. Még a Pixel 5-be is ez került, pedig nem
mai csirke. De attól még minőség, az minőség.

(#1594) starr válasza juve600 (#1587) üzenetére


starr
őstag

Látja a belső tárhelyet? Tehát lehet vele pl. EU rom-ot flashelni OTG nélkül?

(#1595) juve600 válasza starr (#1594) üzenetére


juve600
nagyúr

igen,látja,most néztem meg neked

(#1596) starr válasza juve600 (#1595) üzenetére


starr
őstag

Köszönöm! :R
Akkor minden akadály elhárult, hogy megrootoljam ezt is :C

[ Szerkesztve ]

(#1597) doongoo válasza Flextor (#1588) üzenetére


doongoo
addikt

Meg lehet esetleg próbálni az alkalmazások alatt (rendszeralkalmazások megjelenítve) törölni a hangok alkalmazás gyorsítótárát.

(#1598) juve600


juve600
nagyúr

(#1599) dbius válasza juve600 (#1587) üzenetére


dbius
veterán

Magiskot használsz? Ha igen azt hogy raktad rá?

Nekem EU Dev van fent magiskkal és nebrassy féle twrp-vel. Felraktam ezt az újabb twrp-t fastbootból, de ugye ezáltal új boot img kerül a telefonra, amitől a magisk és a root is elszáll. Ahhoz pedig, hogy újra legyen magisk, kéne egy boot img, amit tudna patchelni.

Jól hondolom, hogy ehhez le kéne fastboot módban menteni az új twrp által módosított boot partíciót img formában és azt kellene patchelni magiskkal? Errről nem találtam infót az xda fórumban.

(#1600) juve600 válasza dbius (#1599) üzenetére


juve600
nagyúr

Nem használok Magisk-ot

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.