Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) havri1 válasza petipetya (#850) üzenetére


havri1
félisten

Ez global gyári rom?
xiaomi.eu_multi_HMK40_POCOF3_21.6.9_v12-11.zip
Ez kéne nekem :B
Globalba a Google szokott lenni, EU-ban a gyári. Csak itt a poco launcher miatt nem tudom mi a helyzet. Megszoktam sok év alatt a MIUI tárcsázót, a Google nekem egyenesen használhatatlan, nem szeretném. POCO sajátját - amennyiben van?! - meg nem ismerem.

:R

[ Szerkesztve ]

havri

(#852) petipetya válasza havri1 (#851) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem tudom ezt honnan szedted, de itt van a Globál gyári rom:
https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/alioth/stable/V12.5.1.0.RKHMIXM/

Aztán hogy ebben melyik tárcsázó van, ezt passzolom, érdemes előtte csekkolnod a youtubeon.

"nincs rá lezsóidő"

(#853) havri1 válasza petipetya (#852) üzenetére


havri1
félisten

[xiaomi.eu] - én nem használok gyári romot. Lehet nem ismeritek, de xiaomi készülékeken nagyon népszerű romok az EU/multi romok. Ugye 2 irány van a MIUI-ban. CN és Global. Ez a gyári CN-re alapul (hamarabb fejlesztik), ráadásul a fejlesztői rom, minden pénteken frissül. CN fejlesztői alap, kiszedve a szemét belőle, integrálva a Google bele. De Mi vonalon a tárcsázó a gyári MIUI van benne, sokkal jobb - szerintem -.
Mindegy, köszönöm, hátha valaki használja, és meg tudja mondani. Neten nem találtam infót róla.

[ Szerkesztve ]

havri

(#854) juve600 válasza havri1 (#853) üzenetére


juve600
nagyúr

Mi a kérdés ??? :D

(#855) Zsoleszhun válasza havri1 (#851) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Amit linkeltél az a xiaomi.eu rom, a global és eea romban google tárcsázó van.

¯\_(ツ)_/¯

(#856) havri1 válasza juve600 (#854) üzenetére


havri1
félisten

Hogy az EU romban milyen tárcsázó van.

havri

(#857) Zsoleszhun válasza havri1 (#856) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Az eu-ban természetesen miui (van eu dev és eu stabil. A global és az eea a gyári verziók)

¯\_(ツ)_/¯

(#858) juve600 válasza Zsoleszhun (#857) üzenetére


juve600
nagyúr

+1

(#859) havri1 válasza Zsoleszhun (#857) üzenetére


havri1
félisten

Köszi, ez a lényeg nekem :DD

havri

(#860) HUNited válasza phoenix1989 (#839) üzenetére


HUNited
senior tag

Csak addig cseréltesd ki, amíg tart a 14 napos elállás, mert utána már csak gariztatni fogod tudni, ami nem 1-2 nap, és lehet el is utasítják, aztán mehetsz pereskedni vagy békéltetőre.

Én nem gondolkodnék a helyedben, már repült volna vissza a feladóhoz.

(#861) kovaccs válasza petipetya (#848) üzenetére


kovaccs
tag

Szia! Értesítések-Értesítési hatás-Animáció (pl. nem fogadott hívás esetén)

(#862) phoenix1989


phoenix1989
őstag

Off

[ Szerkesztve ]

(#863) koenig64


koenig64
csendes tag

Sziasztok!
Egy hete van meg az F3-as, a global rom-al érkezett. 8/256
Leírnátok nekem,hogy miért érdemesebb az eu romot feltenni?Mi a lényegi különbség a két verzió között?

(#864) Zsoleszhun válasza koenig64 (#863) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

#398 juve600 leírta röviden :)

¯\_(ツ)_/¯

(#865) phoenix1989 válasza HUNited (#860) üzenetére


phoenix1989
őstag

garival fogom vissza küldeni de igen az a kérdés hogy ez belefér e a garanciába . foglalkoznak e vele egyáltalán vagy sem. emagról rendeltem elvileg 30 napig elállhatok a vásárlástól. Bár kicsit zavaros mert a gyártó 15 napot ír de az emag 30 napot. a visszaküldési fülön is írják a visszaküldési határidőt ami 7. hó 2. -a.

(#866) koenig64 válasza Zsoleszhun (#864) üzenetére


koenig64
csendes tag

Köszönöm! :)
Akkor szorgalmasan olvasgatok.hogy ne csináljak fél téglát a telefonból Eu rom felrakása közben.
Utoljára a galaxy 1-nél csináltam ilyet,az sem volt egyszerű történet.

(#867) dbius válasza phoenix1989 (#865) üzenetére


dbius
veterán

Akkor inkább állj el a vásárlástól és küldd vissza míg le nem jár a 30 napos határidő. Hidd el jobban jársz azzal!

(#868) novinyul válasza phoenix1989 (#865) üzenetére


novinyul
veterán

Emag? Akkor vissza a feladónak! Inkább rendelj egy új F3-t vagy ha ez nem jött be, akkor veszel más márkát.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#869) phoenix1989 válasza dbius (#867) üzenetére


phoenix1989
őstag

valószínűleg az lesz de nem tudok újat rendelni mert nincs. -.- illetve ami van az drágább jelenleg. szóval várhatok amíg újra kapható lesz tőlük jobb áron mint

szerk.:#868 novinyul
bejött . fasza készülék csak ez a "hiba" nem :) újat nem tudok mert a ugyan az emagon van de nem ő a forgalmazója így drágább a készülék és a szállítás is + 14 nap elállás nem 30.

[ Szerkesztve ]

(#870) novinyul válasza phoenix1989 (#869) üzenetére


novinyul
veterán

Érkezett a Lurdyba is F3! Elég jó árban van most.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#871) HUNited válasza phoenix1989 (#865) üzenetére


HUNited
senior tag

Én azt javaslom, hogy 14 napos elállás keretében küldd vissza, és ne garanciálisan (visszaküldéskor jelöld, hogy hibás a termék, így megfogják vizsgálni és nem adják el újracsomagoltként - nem szívatsz meg valakit aki utánad veszi meg). Ez a jogszabályi előírás, itt simán visszakapod a pénzed (és ha akarod utána / előtte megrendeled újra). Emag hirdeti ugyan a 30 napot, de ott a saját feltételeivel, és nem a korrektségéről híres az a bagázs.

Ha a 14 naposat választod, 15.-e a határidő ha jól számolom. De az nem a feladás határideje, hanem hogy jelezd nekik hogy el akarsz állni. Ha BP-i vagy környékbeli vagy, javaslom az easyboxos visszaküldést, egyéb esetben az E-mag küld érte futárt.

Ha be vagy jelentkezve a MI fiókodba, akkor még mielőtt gyári beállítást csinálnál, lépj ki a Mi fiókból, mert ellenkező esetben megtagadhatják a pénz visszautalását (amíg össze van kapcsolva a készülék IMEI / SN száma a Mi fiókkal, más nem tudja normálisan használni a készüléket).

Új telót meg innen rendeld, most akciós: https://xiaomi.hu/xiaomi-pocophone-f3-okostelefon-6128-deep-ocean-blue-1767

[ Szerkesztve ]

(#872) Graphics válasza HUNited (#871) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na bakker van kék, ejh ha ezt tudom. :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#873) phoenix1989 válasza HUNited (#871) üzenetére


phoenix1989
őstag

reggel dolgozom a futár meg biztos akkor jön igy nem tudom odaadni szóval nincs értelme utána meg utazom el ezért a 15 nap nem nagyon hiszem hogy menne. nekem még sose volt gondom velük. ráadásul már edigivel együtt vannak amivel szintén csak jo tapasztalatom volt eddig. 30 naposnál a futár díjat nem adják azt hiszem ha jól olvastam.
#870novinyul
Kék színben nincs a xiomi shop ban ami amugy gáz szerintem hogy a saját márka nem képes árulni a termékét. na de ne is menjünk bele.
szerk.: és végre lett? mikor akartam venni nem volt. mi fiokom nincs nem kell nekem

[ Szerkesztve ]

(#874) HUNited válasza Graphics (#872) üzenetére


HUNited
senior tag

Én 256-os kéket vettem 130 ezerért a 220Voltnál, de mázlim lehetett (elírás volt?), mert azóta már ott sincs. De tényleg azt kaptam. És csodaszép ez a telefon kékben.

(#875) HUNited válasza phoenix1989 (#873) üzenetére


HUNited
senior tag

Te tudod barátom, én nem bízok a románokban. Akik meg mögöttük állnak, még kevésbé...

(#876) Graphics válasza HUNited (#874) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azt akartam én is, de fekete lett, midnegy tokban van amúgy is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#877) phoenix1989


phoenix1989
őstag

mondom nincs gondom velük. már sokszor rendeltem eddig semmivel nem volt gond. na meg írom a visszaküldést. azt jelöltem ki hogy hibás és Termék megjelenési problémák vannak. megjegyzést nem írok de nem fognak belekötni hogy ha megnézik hogy nem hibás? mármint működik. vagy a megjelenési probléma elég?

[ Szerkesztve ]

(#878) HUNited válasza Graphics (#876) üzenetére


HUNited
senior tag

hehe én a gyári tokot használom, ebben látszik.

(#879) HUNited válasza phoenix1989 (#877) üzenetére


HUNited
senior tag

A képet tartsd meg amit ide feltettél. Nézőpont kérdése, hogy ez hiba e. Szerintem igen, de a kereskedő szempontjából nem biztos hogy az, főleg hogy ő el akarja utána majd adni valakinek (de ha ilyen látványos a bevilágítás, nehéz dolga lesz javítás nélkül).

Belekötni a 14 napos elállásnál semmibe sem tudnak. Ha csak annyit mondasz hogy mert szopatni akarlak titeket, azért állok el, akkor sem tudnak mit tenni, csak nyelni egyet és visszacsengetni a pénzt. Te beleírod nekik hogy szerinted hibás mert nem rendeltetésszerűen, az Amoled kijelző működési elvétől nagymértékben eltérő módon bevilágít a háttér, amit vagy elfogadnak vagy nem, de ez téged nem hátráltat semmiben.

A 30 napos elállásnál amit ők adnak, a 14 nap után viszont már van lehetőségük elutasítani az igényed, és amennyire én ismerem őket, lehet meg is teszik, szóval én nem várnék tovább.

Easyboxba meg akkor viszed vissza a telót, amikor akarod, a lényeg hogy a bejelentéstől számítva 14 napod van rá (az meg már majdnem ugyan az, mint a 30 napos elállásuk, 28 vs 30 nap)

(#880) phoenix1989 válasza HUNited (#879) üzenetére


phoenix1989
őstag

jolvan meg nyitottam a jegyet visszaküldésre. hibásnak jelöltem és megjegyzésben odaírtam hogy A kijelző felső részén alacsony háttérvilágításnál elszíneződés látható. Green tint probléma. aztán akkor kezdjenek vele amit akarnak. futárt kérek aztán majd lebeszélem vele az időpontot.

(#881) NB2 válasza Graphics (#872) üzenetére


NB2
aktív tag

xiaomi store-ban, vertigo-ban mindenhol van most már kék
picit engem is dühít, de legalább nekem már előbb volt :) lehet nem is tetszett volna annyira a kék :)

(#882) Tarokk79


Tarokk79
aktív tag

EU dev romon waze GPS-e elmegy alkalmazás váltás alatt és nehezen találja meg magát. Akku optimalizálás kikapcsoltam és automatikus indulás be. Minden jogosultságot maximálisan engedélyeztem.
Most próbáltam android autoval, de ott sem működik. Google térkép megy.
Van ötlet, tapasztalat?

(#883) HUNited válasza NB2 (#881) üzenetére


HUNited
senior tag

Vertigoban nincs készlet. Amióta nem EUStrock, azóta nem is olyan jó vétel (tudtam nettóban vásárolni, sok terméknél csak azért érte meg)

(#884) HUNited válasza phoenix1989 (#880) üzenetére


HUNited
senior tag

Szerintem jól tetted. Aztán rendelsz egyet a xiaomi.hu-ról, még olcsóbb is kicsit (és az hivatalos magyar garis, nem úgy mint az emagos)

(#885) blueye válasza HUNited (#883) üzenetére


blueye
veterán

(#886) phoenix1989 válasza HUNited (#884) üzenetére


phoenix1989
őstag

már meg rendeltem. remélem a lóvém vissza is kapom nem szaroznak emagnál.csináltam egy gyári vissza állítást aztán ennyi. ja nyerek 5k-t :)

[ Szerkesztve ]

(#887) Japi71 válasza HUNited (#874) üzenetére


Japi71
csendes tag

Én is ott vettem tőlük a másodikat 8/256 kéket. 129.990 huf-ért.

A gonosz diadalához csupán annyi kell hogy a jók tétlenek maradjanak.

(#888) dreta válasza doongoo (#784) üzenetére


dreta
tag

Köszi a segítséget! Így sikerült megcsinálni. ;)

(#889) NB2 válasza HUNited (#883) üzenetére


NB2
aktív tag

jah, vak voltam, sorry

(#890) mckangi


mckangi
senior tag

Most néztem meg a YouTube-on a 12.5.1-es miui bemutatót,ha majd kijön,tudjam mi a különbség

link

De most kicsit elcsodálkoztam, ezt a hardver specifikus dolgokat leszámítva ugyanúgy tudja a jelenlegi 12.0.5 gyári global rom ,ami az EEA régióban (EU) van kint.

Nem lehet, hogy a Kínai 12.5 az egy az egyben ugyanaz mint az eu-s telefonokon a 12.0.5?

Sajna nincs összehasonlítási alapom.

Poco F3

(#891) blueye válasza mckangi (#890) üzenetére


blueye
veterán

Mar kijott, olvass vissza.

(#892) mckangi válasza blueye (#891) üzenetére


mckangi
senior tag

Nekem még nem. 4 napos teló 12.0.2-vel gyárilag , majd bekapcs után 12.0.5
Kerestettem vele manuálisan,de nincs új verzió.

Ezért is írtam,hogy most hogyan van ez a számozás?

Poco F3

(#893) blueye válasza mckangi (#892) üzenetére


blueye
veterán

Ezért is írtam, hogy olvass vissza...
[682]

(#894) HUNited válasza blueye (#885) üzenetére


HUNited
senior tag

Valami érthetetlen okból kiszállítást csak a VIES-ben (EU-s adószám ellenőrző adatbázis) szereplő címre vállalnak. Akkor meg már ha lekérem a 250 km-re lévő munkahelyemre, majd onnan felküldetem, akkor már itthonról is meg tudom rendelni magyar garanciával, sok esetben olcsóbban (most a Poco F3 pont jó áron van náluk, de nem minden termék), és ugyan úgy vissza tudom igényelni az ÁFA-t. Ráadásul ott nagyker áraim voltak.

(#895) HUNited


HUNited
senior tag

No feltettem a Xiaomi Eu szoftvert, és ebben sem működik a gesztusvezérlés, ha az ember normális launchert használ (pl. Nova).

(#896) petipetya válasza kovaccs (#861) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. Csekkoltam, nálam sem jelez önmagában, csak ha aktív az always on display.

"nincs rá lezsóidő"

(#897) juve600 válasza HUNited (#895) üzenetére


juve600
nagyúr

a gyári is normális :)

(#898) HUNited válasza juve600 (#897) üzenetére


HUNited
senior tag

Ízlések és pofonok :)

(#899) blueye válasza HUNited (#895) üzenetére


blueye
veterán

Sok helyen leirtuk h a Nova-Android11 parosnal nem megy a gesztusvezerles :( - nekem is nagy szomorusagom

[894] : kosz az infot az uj boltba meg csak regisztraltam cegesen de rendelesem nem volt

[ Szerkesztve ]

(#900) HUNited válasza blueye (#899) üzenetére


HUNited
senior tag

Na majd kipróbálom a Fluid NG-t és referálok hogy azzal működik e. Csak most még a belakási folyamat zajlik. Mivel mániákus vagyok, és a Migrate NG úgy tűnik nem 100%-os (ahol fiók van, ott nem igen működik), nem két perc lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.