Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Graphics válasza HUNited (#1000) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Majd alakul, nekem nincs root, lehet ez zavar valakit, én nem foglalkoztam ilyen mélyen vele.

Majd ha időm engedi

Most egyelőre használni akarom :DDD

Majd még azt kell beállítani, hogy ne töltse újra az Operat

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1002) phoenix1989


phoenix1989
őstag

más is nehezen kapja meg a messenger üzeneteit a telefonon? van mikor meg sem érkezik, illetve van egy huawei band 2 pro amit nagy nehezen sikerül párositani de oda se küldi át az értesítést, vagyis nem mindig és ha a háttérben bezárom a appot meg is szakad a kapcsolat, ugyan ez egy huawei p30 nál simán megy.

(#1003) NB2 válasza phoenix1989 (#1002) üzenetére


NB2
aktív tag

sajnos ez xiaomi hiba, le kell lakatolni a messengert, hogy állandóan fusson/induláskor fusson

(#1004) Graphics válasza phoenix1989 (#1002) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Beállítod azokat az appokat, amiket nem szeretnéd, hogy a MIUI akkukímélő kikapcsoljon.

Beállítások - Alkalmazások, és ott.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1005) juve600 válasza phoenix1989 (#1002) üzenetére


juve600
nagyúr

nálam hibátlan, az órám (amazfit) appját kellett csak lakatolni semmi mást és jön minden rendesen

(#1006) juve600 válasza HUNited (#997) üzenetére


juve600
nagyúr

Amúgy az EU rom nem rossz, csak nincs eléggé kipucolva.

két perc törölni,tiltani azokat az alkalmazásokat amik nem kellenek

(#1007) phoenix1989 válasza Graphics (#1004) üzenetére


phoenix1989
őstag

beállítottam de egyet egyet jelez és ennyi. P30 minden üzenetnél ad hangjelet és az órának is továbbítja F3 van hogy jelez van hogy nem. van mikor hanggal de van hogy csak a képernyő jelez vagy semmi. szóval össze vissza. az órával meg nem kommunikál rendesen. ott is össze vissza, de leginkább semmit nem akar jelezni. az hogy az appokat meg bezárom akkor teljesen néma. ez a lakatolás meg milyen hülyeség már. más telefonnál nem kellett, fogtam töröltem mindent és mégis megkaptam az értesítést. -.- elég fura

(#1008) Graphics válasza phoenix1989 (#1007) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nézd, ha szeretnél használni egy eszközt, be kell állítani, ha nem teszed meg, és nem az igényeidre állítod be, akkor persze, nem lesz megfelelő.

AKkor maradjon a P30 :)

De leírom ,aztán ha gondolod beállítod.

Órád alkalmazásánál is belépsz, beállítod, hogy legyenek értesítések, ehhez engedélyt kell neki adni viszont. Anélkül nem fog jelezgetni.

Appoknál igen, van lakatolási lehetőség ,mert a P30 is takarítja a memóriát, és kitörli a háttérben lévő dolgokat.

De szerintem ezzel a készülékkel nem lesztek barátok sajnos, nem jól indult a dolog, Te makacskodsz is kicsit , ha segíteni próbálunk :)

Beállítások - Alkalmazások - Alkalmazáskezelés

Rámész arra az appra, ami neked fontosabb, ott Akkumulátorkímélő, majd pedig nincs korlátozás.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1009) phoenix1989 válasza Graphics (#1008) üzenetére


phoenix1989
őstag

be van állítva ugyan ugy ahogy a másik telefonon az én igényeimnek megfelelően de ez akkor sem úgy működik. azért ekkora hülyének ne nézzél már. ha nem tudnám beállítani az igényeimnek akkor a másikon sem tudtam volna, de érdekes módon ott probléma mentesen ment.
p30 nál se lakatoltam semmit semmi szükség nem volt rá. kinyitom az appot kapcsolodnak egymáshoz aztán szépen becsukom és minden értesítés megérkezik. messenger szintén. soha nem hagyok nyitva semmit. mindent becsukok ha leteszem a telefont a kezemből.

[ Szerkesztve ]

(#1010) juve600


juve600
nagyúr

OTA kint van már a 21.6.16 xiaomi.eu dev

(#1011) Graphics válasza phoenix1989 (#1009) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Senki nem néz hülyének, de akkor bocsi, kiszállok a körből, majd ír más.

:R Mondom, nem egyszerű neked segíteni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1012) phoenix1989 válasza Graphics (#1011) üzenetére


phoenix1989
őstag

de hogy nem nézel. azt irod hogy adjak engedélyt az appnak. TÉÉÉÉNYLEEEG??? váóóóó eszembe se jutott mikor a pofámba vágja mikor elindítom ráadásul évek óta volt használva szóval valószínűleg be tudtam állítani.

dzerk: plusz ha figyelted akkor leírtam hogy van hogy jelez van hogy nem. vagyis ha nem adtam volna engedélyt akkor egy sem jönne át. itt a gond az hogy nem folyamatos az értesítés. de magán a készüléken sem, nem hogy az órán.

[ Szerkesztve ]

(#1013) juve600 válasza phoenix1989 (#1009) üzenetére


juve600
nagyúr

P30 nem F3 ,ilyen egyszerű.......

Viber/Messenger üzenet nem jelenik meg, csak miután feloldottam a képernyőzárat, mi lehet az oka? A fenti alkalmazások zavartalan használatáért kövesd az alábbi lépéseket:

1.: Kattints a Biztonság parancsikonra és nyisd meg az Engedélyek menüpontot.
2.: Kattints az indítópult menüre, és engedélyezd a kívánt alkalmazás automatikus elindulását.
3.: Lépj vissza az Engedélyek menübe, és nyisd meg az Engedélykezelő menüpontot.
4.: Itt válaszd ki a kívánt alkalmazást, és engedélyezd számára a felugró ablakos értesítéseket.
5.: Menj vissza a kezdőoldalra, lépj be a Beállítások menübe, ott nyisd meg az Értesítések menüt, azon belül pedig az alkalmazások értesítéseit.
6.: Engedélyezd az alkalmazás értesítéseit a képernyőzáron.
7.: Menj vissza a Beállítások menübe, ott válaszd a Rendszer menüpont Akkumulátor almenüjét.
8.: Itt válaszd ki az Alkalmazások akkumulátorhasználatának kezelése opciót, és válaszd ki a "Ki" lehetőséget.
9.:Menj vissza a kezdőoldalra, nyisd meg az engedélyezendő alkalmazást, majd nyomd meg a Home gombot (A 3 gomb közül a középső lent )
10.: Az engedélyezendő alkalmazásra helyezd rá az ujjad, és egy határozott mozdulattal húzd el lefelé. Ekkor egy lakat fog megjelenni az ikonján, innentől kezdve nem törlődik a memóriából (Hacsak nem rakod tele azt mindenféle felesleges alkalmazással, ami megeszi a RAMODAT, és a rendszer stabilitása végett a MIUI fogja magát és le nem lövi)
11.: Nyisd meg az engedélyezendő alkalmazást, és győződj meg róla, hogy be van-e kapcsolva a "Chatfej" vagy a "Felugró ablakos értesítés" magában az alkalmazásban is, mert ha nincs, feleslegesen dolgoztál.

ezt mind be kell állítani MIUI romnál,egyszer

[ Szerkesztve ]

(#1014) Graphics válasza phoenix1989 (#1012) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Látod, akkor félreérted, mert én nem erre gondoltam...

Az értesítésjelzésnél, az appon belül, én erre gondoltam. Azért mondom, valami félrement az éterben.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1015) phoenix1989 válasza Graphics (#1014) üzenetére


phoenix1989
őstag

IGEN OTT VAN ENGEDÉLYEZVE

(#1016) Graphics válasza phoenix1989 (#1015) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Rendben, én kiszálltam ebből, mert felesleges ez a hangnem.

Sok sikert :R , szólj , ha megy a normális kommunikáció.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1017) petipetya válasza phoenix1989 (#1015) üzenetére


petipetya
nagyúr

"nincs rá lezsóidő"

(#1018) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Kijött a heti eu xiaomi.eu_multi_HMK40_POCOF3_21.6.16_v12-11.zip

¯\_(ツ)_/¯

(#1019) juve600 válasza Zsoleszhun (#1018) üzenetére


juve600
nagyúr

már megelőztelek :D

(#1020) Zsoleszhun válasza juve600 (#1019) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Ohh, nem láttam :R

¯\_(ツ)_/¯

(#1021) phoenix1989 válasza Graphics (#1016) üzenetére


phoenix1989
őstag

én normálisan kommunikálok. te írod le 20x hogy adjak engedély ott ahol már az elején adtam még az előt hogy ide írtam volna és ezt már le is írtam neked. de csak azt hajtogatod hogy adjak neki engedélyt.

(#1022) juve600 válasza phoenix1989 (#1021) üzenetére


juve600
nagyúr

az általam leírt 11 ponton is végigmennél ha megkérlek ?
illetve még ott van a xiaomi együttható is mint hibaforrás sajnos

(#1023) HUNited


HUNited
senior tag

Xiaomi Eu használók: nektek csinál olyat a teló, hogy ha elmész otthonról és lecsatlakozik a wifiről, akkor a wifit kikapcsolja, és nem kapcsol vissza ha hazaértél?

Már másodszor figyeltem fel rá a napokban.

(#1024) juve600 válasza HUNited (#1023) üzenetére


juve600
nagyúr

én nem vettem észre ilyet

(#1025) HUNited válasza juve600 (#1006) üzenetére


HUNited
senior tag

És pár óra utánnajárni hogy mit lehet és mit nem.

Nem tudsz esetleg debloater alkalmazást? Régen mintha láttam volna, sőt, pcn használtam ilyet.

Ilyen közösség által fenntartott, biztonságisan eltávolítható / fagyasztható appok listája is jó lehet.

(#1026) phoenix1989 válasza juve600 (#1022) üzenetére


phoenix1989
őstag

igen most mentem végig rajta. így sem jelez hanggal minden kapott üzenetet és kijelzőn sem jelez minden megkapottat.

(#1027) havri1 válasza phoenix1989 (#1021) üzenetére


havri1
félisten

Automatikus indítás, lakat, engedély mindenre, optimalizálás (akkumulátorkímélő ki), és működik. Nem pattogni kell, hanem a tapasztaltabbak tanácsait megfogadni, és megköszönni.

havri

(#1028) phoenix1989 válasza havri1 (#1027) üzenetére


phoenix1989
őstag

akkor neked is leírom. Meg van csinálva és akkor sem jelez. ezen mi nem érthető? küldök magamnak 6 egymást követő üzenetet amiből 1 et jelez hanggal 3-4 et a kijelzőn csak, se rezgés se hang a többiről meg értesítés sem jön.

(#1029) havri1 válasza phoenix1989 (#1028) üzenetére


havri1
félisten

Nekem ne írd le, vegyél levegőnek. Én ezt a stílust nem vagyok hajlandó még olvasni sem.
Másnak, nekem is működik, user error.

[ Szerkesztve ]

havri

(#1030) HUNited válasza phoenix1989 (#1009) üzenetére


HUNited
senior tag

A miui rád akarja erőltetni a saját döntéseit. Rengeteg fejlesztőnek kel külön faq szekciókat írni hozzá, mert az árazásával elárasztotta a világot.

Ha használni akarod az appod, akkor kénytelen vagy a játékszabályok szerint eljárni, és kikapcsolni az akku optimalizálást, valamint lakatolni a recent apps alatt, hogy ne zárja be. Ekkor TALÁN jó lesz.

Valamiért amúgy a Xiaomi és a Huawei kölcsönösen szopatják egymást e téren (konkurens okoseszközzel direkt veszekszik a rendszer akkukímélője). Huaweinél is tapasztaltam ezt Xiaomi eszközzel.

(#1031) havri1 válasza HUNited (#1030) üzenetére


havri1
félisten

+ automatikus indítás.

havri

(#1032) phoenix1989 válasza havri1 (#1029) üzenetére


phoenix1989
őstag

akkor te mért nem veszel annak? leírtam hogy be van állítva de akkor is azt írjátok hogy állítsam be , de be van baker hányszor irjam le hogy BE LETT ÁLLÍTVA AMIT ÍRTATOK. na mindegy hülyének nézitek az embert

(#1033) HUNited válasza juve600 (#1024) üzenetére


HUNited
senior tag

Hm lehet valamit elnyomtam. Régen Mi8 alatt volt ilyen jellegű wifi beállítás, hogy kapcsolja ki a wifit, meg használjon mobilnetet ha a wifi nem stabil, de itt neá látok szinte semmi beállítást a wifi menüben.

(#1034) HUNited válasza havri1 (#1031) üzenetére


HUNited
senior tag

Az nálam minden appon be volt kapcsolva alapból, ha kel ha nem. Győztem egyesével kikapcsolni.

(#1035) HUNited válasza HUNited (#1033) üzenetére


HUNited
senior tag

Illetve van hasonló beállítás, de ki van kapcsolva

(#1036) bromi84 válasza salieri. (#993) üzenetére


bromi84
tag

Simán a szállítási cím Ungarn az ország...

(#1037) Zle755 válasza HUNited (#987) üzenetére


Zle755
csendes újonc

ez az xda topic [link] , evo-t még nem láttam, a pixel experience rom jó volt mix 2s-en, de az arrow fejlesztése nagyon megy, a fejlesztője is ismert név. annyi, hogy full fapad, stock android, fel kell építeni mindent. nekem mintha jobban is merülne, viszont nagyon gyors. amire használom még nem okozott csalódást (nem vásároltam vele, szóval az a része passz). és tegyük hozzá, mindenhez idő kell, hogy tökéletes legyen, biztos vannak benne hibák, mint mindben

(#1038) havri1 válasza HUNited (#1034) üzenetére


havri1
félisten

Az újonnan telepítetteket berakja igen, de a tisztító illetve a karbantartó kiszedi.

havri

(#1039) Graphics válasza juve600 (#1010) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na valamit visszavonhattak, mert én nem bírtam letölteni OTA-n.

De ránézek később

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1040) HUNited válasza Zle755 (#1037) üzenetére


HUNited
senior tag

Köszi. Így látom hogy twrp nélkül lell telepíteni.

(#1041) HUNited válasza havri1 (#1038) üzenetére


HUNited
senior tag

Azt én nem hagyom futni.

(#1042) juve600 válasza Graphics (#1039) üzenetére


juve600
nagyúr

Nekem fent van :)

(#1043) havri1


havri1
félisten

Érdekes ez a kijelző foltosodás. Nekem is van, de nem mindenhol. Tesztek, és full fekete alatt tökéletes. De appokban látszik.
Itt pl nem, (ph app), de plex, play áruház, opera böngésző, whatsapp, Viber igen.

[ Szerkesztve ]

havri

(#1044) Graphics válasza havri1 (#1043) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az a szürke miatt van, mert a fekete helyett szürkét erőltetik.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1045) havri1 válasza Graphics (#1044) üzenetére


havri1
félisten

De ugyan az az app, mi8 és f3 között is más. Nem vágom.
Nekem gyanús, hogy szoftveres hiba is lehet még. Mert néha látszik. Vagy a Hz - re tippelek még. Mert 60/120 között is van eltérés valamennyi a foltokban.
Vagy arra gondolsz, hogy a szürke alatt jelenik csak méleg a hiba?

[ Szerkesztve ]

havri

(#1046) Graphics válasza havri1 (#1045) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én nagyon sötétben vettem észre, de szigorúan szürke színnél. Illetve nagyon alacsony fényerőn.

AMOLED tán hajlamosabb erre.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1047) havri1 válasza Graphics (#1046) üzenetére


havri1
félisten

Igen, én is. Amoled oké, de másik kijelzőn ez nincs. Eu romon is jelen van? Nem csak a hátter miatt variálja? Majd keresek még teszteket.
Alacsony fényerőn igen.

havri

(#1048) Graphics válasza havri1 (#1047) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem tudok most olyan sötét helyet, ahol láthatnám :D

Mondhatni napközben én ezzel a jelenséggel nem találkozok.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1049) havri1 válasza Graphics (#1048) üzenetére


havri1
félisten

Pontosan, tuti köze van a világításhoz. Régen Samsung S szériánál volt ugyan ez, ott ragasztási hiba, egész egyszerűen az a panel gyártásnál ez egy hiba volt. A ragasztás látszott minimálisan foltokban. Amoled szintén. Nincs 2 egyforma panel. Engem kárpótol a sebesség, és tényleg csak sötétben, szürke vagy pl whatsapp halvány zöldnél látszik főmenüben.

havri

(#1050) solyomferi


solyomferi
tag

Szevasztok.
Milyen képernyő időket produkál a telefon?
F1-röl gondolkodom váltásban.
Mi 11 Lite 5g és F3 között nem tudok dönteni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.