Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    válasz Ebisu68 #3761 üzenetére

    Erre a legegyszerűbb egy NAS, szinte minden nas rendszerre van media plex szerver, egyszerű beállítás, könnyű kezelés

    Másik lehetőség egy kis számítógép vagy laptop használata
    Ha nem kell transzkódolni akkor nem kell túl erős hardver. Nekem egy i5 4570T van, alacsony fogyasztás, elérhető használt ár, és elég erős hogy egyszerre több eszköznek is tudja transzkódolni a filmeket ha szükséges, pici itx lap és sok HDD
    Meg lehet úszni az egész gépet ha ügyesen vadászol 50-60ezer forintból hdd nélkül, egy szép kis házban

    Vagy egy olcsóbb NAS, ebben annyira nem tudok konkrétumot írni, nekem NSA325 volt az utolsó NAS-om, de nem tudom hogy mire elég plex terén, akkor még nem használtam plexet

    Én építés párti vagyok, nekem windows fut a gépen, torrent+autodl vagy rss, és mellé a plex media szerver + port.hu plugin

    A kényelem megfizethetetlen, hogyha nem akarok rá se nézek soha a gépre, de plexben jelennek meg az új filmek rajta, sorozatok, és csak el kell indítani

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés