Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) Synthwave válasza laposonly11 (#26) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"hogy az életben nem játszottál egy multi lövöldével vagy nagyon kezdő lehetsz."

:' D

I hope you are just trolling.

Bő 22 éve Quaker, több éve versenyszerűen is, uszkve 8000 órám van a franchise-ban. Miután Quake Live-ban beléptem az FFA playerek legfelsőbb echelonjába és az elo világranglistán jóideig birtokoltam a harmadik helyet, belefolytam TDM-be is, amibe sikeresen implementáltam az aim-heavy stílusomat és amiben Európa-szinten (amibe Oroszország is beletartozik) négy dobogós helyezésem volt eddig House of Quake 4v4 TDM ligában (1 arany érem (div 2-ben) és 3 ezüst (1 div 3-ban, 1 div 2-ben és legutóbb már div1-ben). Amúgy CTF-ben is simán beférek minimum div 2-be. Freiya néven (is) megtalálhatsz YT-on vagy twitch streameken. Volt még ilyen-olyan win+nyeremény (előfizetések, Humble Bundle csomagok, ilyesmik) kisebb sub-community kupákon (CA, Freezetag, duel), de az nem olyan lényeges

Emellett FPS-kocka is vagyok, jellemzően a pubkiürítő fajtából. Ha annyiszor lenne 1 dollárom, ahányszor teljesen alaptalanul azzal gyanúsítottak (játéktól függetlenül), hogy így vagy úgy csítelek, C4-es Corvette-tel járnék a PH! szerkesztőségébe, nem busszal. :DDD A számtalan, ilyen-olyan friendly LAN-okról már nem is beszélve; azon kevesek közé tartozom, akik még az elvadult internet korában is mindig viszik a baráti LAN-ok fáklyáját.

Abba meg, hogy a fizetett prók milyen beállításokat használnak, inkább bele sem megyek, mert Ribi dióhéjban össze is foglalta. Jellemzően 2000 cpi alatt, de nagyon sokan még mindig 1000 alatt vannak.

tl;dr: Nyilván vannak nálam sokkal próbbak is, de ezzel a hozzászólásoddal most NAGYON mellétrafáltál. És igen, nettó (de még bruttó is lehet) zöldséget írtál.

Már csak az egyszerű fizika miatt is, miszerint egy nagyobb tömeggel rendelkező test nagyobb tehetetlenséggel rendelkezik, ergo nehezebb precízen pontosan ott megállítani, ahol akarod (hacsak nem 3 cm/év sebességgel toládozod, mert akkor tökmindegy), mivel több erőt kell kifejtened - és pontosan emiatt a tehetetlenség miatt érezhetik a remegősebb/határozatlanabb kezű emberek komfortosabbnak a nehezebb egereket, hiszen azok a tömegükből fakadóan nem közvetítik olyan intenzitással a remegést az egérpointer felé, mintegy "megszűrve" az inputot.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.