Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) zetor2000 válasza pintermiki (#38) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az sajnos az egészségügy lemaradását jelzi, hogy klf. leleteket / felvételeket CDn/DVDn adnak ki. Elvileg lenne lehetőség az EESZTbe kitenni, ha már van ilyen, hogy ügyfélkapus regisztrációval rendelkezők elérhessék. Innen kezdve nem lenne gond, ha az ország/világ egyik pontján valamilyen oknál fogva ha bekerül valaki a rendszerbe, a másik végén lévő doki is láthassa.

Az IT világban a CD/DVD mint adathordozó gyakorlatilag egy letűnt kor emléke. Vagyunk páran, akiknek van kézközelben olyan gép, amiben van optikai olvasó vagy író, hogyha kéne valamiért ilyet használni, akkor tudjunk, de az itthoni gépemben 10+ éve nincs meghajtó, pedig annak idején én is megírtam 10+ ezer cd/DVDt. De manapság nem kell. Ha adatot akarok vinni magammal, felmásolom a NASra, azt ahova megyek, ott letöltöm az interneten keresztül. Ha nincs internet, akkor egy nagyobb pendrive, vagy mégnagyobb USB merevlemez a megoldás.
A játékos vonal is olyan, hogy le kell tölteni a játékot, mert a játékban alkalmazott megoldások mérete ezt indokolja. (Hang, grafikai elemek, pályák, javítások/fejlesztések ésatöbbi)

Legutóbb ~3 éve, a céges masinán csináltam lemezt, pár mp3al, amit kocsiban használunk.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.