Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8040) mephi666


mephi666
nagyúr

visszatérek kicsit :) ebben az évben főleg jalapeno-t raktunk a kertbe, bónusznak meg egy csoki reapert... ez kicsit megkésve hozott termést a nagy szárazságok után, kb múlt héten szüreteltem belőle az első érett példányt

tegnap felnégyeltem, kóstoltam egy levágott körömnyit a hegyéből és a tövéből is... a hegye egészen vállalható, kellemesen gyümölcsös... a töve viszont: jön először egy nagy löket a gyümölcsösségéből, majd pár másodperc múlva egy kisebb jobb egyenes... végül egy keményebb bal horog :DDD aztán pár percre mintha akkor nyomott volna be 2 adag lidocaint a fogorvos... kemény... nem üvöltöttem, férfiasan bírtam, de ez már nem arra való, hogy zsíroskenyér mellé elfalatozzon az ember egy egészet... beletoltam egy üveg olcsóbb vodkába, hogy másnak is be lehessen mutatni :D régen birds eye-t termesztettem, abból 2db-ot áztattam egy 2deci vodkába és az is vicces volt... szerintem jó lesz ez is

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.