Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Ezeket az amd procikat lehet cserélni? Én anno akartam, de azt írták itt a fórumon hogy fixen vannak az alaplapra forrasztva. Mondjuk amíg egy gta4 játszható rajta, addig elég a 2 magos is.
Dual channel-hez ugyanakkora ramok kellenek szerintem.
A kijelző csere remek ötlet, az nekem se elég ami benne van.
Jó kis olvasnivaló!

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#2) Perdedor válasza Victoryus (#1) üzenetére


Perdedor
tag

Köszönöm!
Az Aida64 nálam aktív dual chanell-t mutat ;)

A processzor nincs beleforrasztva, normál foglalatban van. Lényegében bármi belemegy aminek FS1 tokozása van csak bírja el a hűtés :)
Kijelző cserében én csak biztatni tudlak, a lényeg a kábelen van hogy találj olyan tipust, és lehetőleg jó áron (bontottan többnyire az) mert méregdrága :Y

I am not a conspiracy theorist. I am a bullshit analizer.

(#3) Victoryus válasza Perdedor (#2) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Ezt jó tudni, hogy így is dualban mennek. :) Könnyebb boviteni.
Még egy kérdés: az a4-es neked is 80 fok körül volt játék közben? Sőt 85-ig is felmegy nálam. Alap esetben 55 körül van netezés / Office közben. De ilyenkor totálisan halk, nem is megy a ventillátor. Az enyém Packard Bell easynote. Ssd -vel elég gyors még számomra.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#4) Perdedor válasza Victoryus (#3) üzenetére


Perdedor
tag

Emlékeim szerint nálam az A4 70-73 fokra melegedett Aida stabilitàs teszt alatt, úgyhogy szerintem ez erösen hütés függö.... Alapesetben 40 fok körül mozgott szobahömérséklet függvényében.

[ Szerkesztve ]

I am not a conspiracy theorist. I am a bullshit analizer.

(#5) kribor1 válasza Perdedor (#4) üzenetére


kribor1
csendes tag

A 4535s-emben szeretném kicserélni az A4 3305-t A6 3400m-re. Van értelme? Együtt fog működni a HD 7450-el?

(#6) dugo_ válasza kribor1 (#5) üzenetére


dugo_
veterán

Nincs sok értelme. Alig erősebb, napi használatban észre se vennéd.

Inkább vegyél bele RAM-ot, meg SSD-t, érezhetőbb változás lesz és azokat legalább át tudod menekíteni későbbi hardverekbe.

(#7) Jocozolg


Jocozolg
tag

Üdv!

Szeretnék SSD-t berakni a gépbe.
Tudtok ajánlani beéptő keretet?
Keresek még ezen kívűl firewire csatolót is.

Köszi
MJ

(#8) Mexildos


Mexildos
aktív tag

Sziasztok!

Van egy HP Probook 4535s gép amiben nagyobbra szeretném cserélni a HDD-t. Eredetileg egy 640 GB-os volt benne. Egy 1 Tb-os HDD-t szeretnék beletenni de nem ismeri fel. Szintén az 512 GB-os SSD-t sem ismeri fel. Van valakinek ötlete mi lehet a baj?

Ilyenkor a BIOS-ba sem tudok belépni. Segítséget előre is köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.