Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] PC-placc

Hozzászólások

(#1) I_Am


I_Am
veterán

Én nem küldök képet, az én kuckómat már úgy is láttad... :D

szerk @ #2:

És nem is fogják... ;]

Akik meg igen, azok igazán kivételesnek érezhetik magukat. :D

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2) CSorBA válasza I_Am (#1) üzenetére


CSorBA
őstag

De sokan még nem :P

(#3) Tim82 válasza I_Am (#1) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezt teszed velünk? :O

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4) Stiky válasza Tim82 (#3) üzenetére


Stiky
senior tag

Biztos csak nem akar a "Moderator of the month" bekeretezett papírjával hencegni ami az asztalán figyel. :DDD

Egyébként holnap lövök egy képet a deskemről azt jól beteszem a topicba :P

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#5) Samus


Samus
addikt

Olyan székem van, mint az első (második) gépes képen, csak a többi nem stimmel:D Én notesszel vagyok.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) k_laci


k_laci
tag

holnap én is feltöltöm a képet :D most csináljuk majd a kisszobát, és ott lesz a gép egy új sarokszámítógépasztalon, de az azelőtti állapotot is felrakom :DDD

( azt a hátteret, ami a jobb oldali desktopra van beállítva, elküldené valaki ? :U )

(#7) PaganMaga válasza k_laci (#6) üzenetére


PaganMaga
csendes tag

Parancsolj:
http://asztal.blog.hu/media/Rock_Girl_1280 x 800 widescreen.jpg

(#8) Croissant


Croissant
aktív tag

szemét leszek és rendrakás után lövök egy shotot én is a gépasztalról, napokban felrakom
(am, h? linkeljek majd képfeltöltős oldalról, vagy mi?)

(#9) #31757056


#31757056
törölt tag

Olyan fém halogén lámpám nekem is volt (bal kép), fűt mint egy radiátor :) A monitorom is olyan most!

(#11) Zotya84


Zotya84
őstag

Régi konfig

Mostani konfig, ami ugyan már nem igaz, mert nagyobb hdd, meg másik DVD-RW került azóta bele.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#12) Tituszazeb


Tituszazeb
tag

Ugyanaz a hátterem, mint az utolsó képen: a csaj a gitárral...nagyon állat! :))

Kérek mindenkit, hogy privátban írjon, mert azt jobban észreveszem! Köszönöm! :)

(#13) djrobaa


djrobaa
aktív tag

Sziasztok. Nekem az a zöld háttér kéne, ha nem nagy probléma. Köszi. :R

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#14) Ragadozó


Ragadozó
Ármester

Jó kezdeményezés tetszik, küldök majd képet :D

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#15) strife


strife
tag

Nekem is tetszik a kezdeményezés, mindjárt lövök pár képet a rendszergazda szobáról. ( Enyhén kupi van :D )

A csajos háttér tényleg ász :)

(#16) srph25


srph25
tag

a két szobás kép közül egyik sem előnyös! mert az is fontos ám, hogy egészséges legyen az ember géphasználat mellett. sokszor szokták mondani, hogy az ember még nem egyenesedett fel teljesen, nos, az üléssel ugyanez a helyzet: csak pár tízezer éve folytatunk tevékenységeket ilyen testhelyzet mellett. nem árt odafigyelni, hogy kényelmes legyen a környezet.
az első és egyben legfontosabb szabály desktop pc-knél, hogy a monitor mindig szemben legyen a felhasználóval (tehát ne kelljen oldalra nézni. ez egy irodai/titkárnős módszer, mivel ők sokszor csak egy-egy pillanat erejéig pillantanak a képernyőre, mert vendégekkel kell beszélgetni stb.). ez a probléma a második képpel.
a második szabály, hogy ha már szemben vagyunk a kijelzővel, akkor lefele nézzünk, mert ez tesz jót a testtartásunknak. tehát nem jó az, hogyha fej/szemmagasságban van a monitor, kicsit lejjebb kell lennie mindig. az első képen itt van a bibi.
[forrás: bme ergonómia előadások :D]

csak fel akartam hívni a figyelmet erre :) ha valaki ilyen jellegű képeket tűntet fel, ne rossz irányba terelje az embereket!

[ Szerkesztve ]

(#17) CSorBA


CSorBA
őstag

Köszönöm mindenkinek aki küld(ött) képet :) Sorban mennek ki a következő napokban majd.

srph25:
köszönöm az észrevételt, ha lesz kicsit több időm, akkor utána nézek és majd írok róla egy bejegyzést a blogba.

djrobaa
Ebben a bejegyzésben volt, talán itt kérdezd meg: [link]

(#18) eddie17


eddie17
addikt

Itt az én helyem
Szerény, de nekem megfelel:)

(#19) kételkedem válasza CSorBA (#17) üzenetére


kételkedem
addikt

Nahát kint a TV-gépem! :R

Majd még fotózok róla. :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20) k_laci


k_laci
tag

PaganMaga , marcipunk : köszi !

és hát íme a gépem :)
a teljesség kedvéért ide is beküldtem :)
a desktopom meg szimpla 1024x768-as 'lankák'.. az meg kitérdekel ;]

(#21) Nyugdíjas válasza srph25 (#16) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Köszi, nekem hasznos volt ez a hsz.:K
Hall az ember sokmindent az ergonómiárol, kb én is ezek szerint épitem fel a "workstation"-t :)
Pl. ezért nincsen rajta a karfa a székemen, mert ugy nem tudom elég magasra emelni, hogy "lenézzek" a monitorokra. Egyébként tapasztalat is, hogy igy kevésbé fárad el az ember háta, nyaka...

Egyébként is én fokozottan próblok ezekre a dolgokra figyelni, mert jórészt nem csak "szóakozás" a gép előtt töltött idő nekem, igy átlag kb. 12órát biztos a gép előtt töltök. Próbltam széket is kissé körültekintően választani....

Nade, hogy ON is legyek...

Ez pár kép, majd a blog gazdája eldönti, melyik lehet érdemes a "közzétételre". Sajnos elég rosszak a fényviszonyok a szobában (utálom is emiatt), igy egy pár képen elmászott a szin elég csúnyán. Meg a monitorok fényerejét sem éppen jól "kajálta ne" a fotóapparát, nézzétek el nekem :B

További kérdéseket megelőzendő, nálam mindig ilyen rend van, nem egy "beállított kép" ez :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#23) CSorBA


CSorBA
őstag

Hűű, köszönöm szépen a képeket!

Most már tudok miből gazdálkodni, a hétvégére kicsit elutazok a kedvesemmel, így ma délután megírom a posztokat időzítve. Terveim szerint napi 2 poszt megy majd ki. :)

Ami fontos, jobb felső sarokban van az emailcím, aki mailben szeretné küldeni :)
A kikerülés beküldési sorrendben történik, de természetesen mindenkit kirakok.
Aki többet képet küld, amik hasonlóak, abból válogatok, és úgy rakok ki.

Lehet, ezt posztnak kéne kiírni a blogra :D

Köszönöm még1szer , és minden jót kívánok mindenkinek a hétvégére. :R

(#24) CSorBA


CSorBA
őstag

Raktam be RSS-t a phról :R

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] PC-placc
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.