Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] PC-placc

Hozzászólások

(#21) Nyugdíjas válasza srph25 (#16) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Köszi, nekem hasznos volt ez a hsz.:K
Hall az ember sokmindent az ergonómiárol, kb én is ezek szerint épitem fel a "workstation"-t :)
Pl. ezért nincsen rajta a karfa a székemen, mert ugy nem tudom elég magasra emelni, hogy "lenézzek" a monitorokra. Egyébként tapasztalat is, hogy igy kevésbé fárad el az ember háta, nyaka...

Egyébként is én fokozottan próblok ezekre a dolgokra figyelni, mert jórészt nem csak "szóakozás" a gép előtt töltött idő nekem, igy átlag kb. 12órát biztos a gép előtt töltök. Próbltam széket is kissé körültekintően választani....

Nade, hogy ON is legyek...

Ez pár kép, majd a blog gazdája eldönti, melyik lehet érdemes a "közzétételre". Sajnos elég rosszak a fényviszonyok a szobában (utálom is emiatt), igy egy pár képen elmászott a szin elég csúnyán. Meg a monitorok fényerejét sem éppen jól "kajálta ne" a fotóapparát, nézzétek el nekem :B

További kérdéseket megelőzendő, nálam mindig ilyen rend van, nem egy "beállított kép" ez :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] PC-placc
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.