Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PBalázs


PBalázs
csendes tag

Nem akarom az Ébresztőóra miatt az egész operációs rendszert újra telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#3) PBalázs válasza #20749568 (#2) üzenetére


PBalázs
csendes tag

Az ébresztőórához milyen alternatív alkalmazás kell?

(#5) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Ébresztő óra, ami működik: Feladatkezelőt elindítod, és ott beállítasz egy időpontot ébresztésre, majd beállítasz egy zenét, aminek meg kell, hogy szólaljon. Végül beállítod, hogy jelentkezzen be helyetted, így nem fog megakadni. Az eredmény egy jó ébresztőóra.

(#6) orion1025


orion1025
őstag

Vásárold meg hozzá az ébresztőóra DLC-t ;]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#7) Nigér válasza orion1025 (#6) üzenetére


Nigér
őstag

Season pass-ban nincs benne...? :Y

;]

(#8) 0xmilan


0xmilan
addikt

> Hol van a hiba?
> Windows 10 operációs rendszert használok.

Szerintem megválaszoltad magadnak. :DDD :U

(#9) orion1025


orion1025
őstag

Egyébként számomra egy rakat hullazsák az egész WIN10, pedig vártam mint a messiást, követtem a csepegtetett infókat róla, de még az okádék 8.1 is mérföldekkel használhatóbb volt nála, szigorúan start menüs módon.... Tényleg le kell süllyedni a sötét középkorba, és elő kell venni az ikszpét ;]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#10) #72042496 válasza orion1025 (#9) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ez érdekes, mert a W10-et a dizájn miatt, a frissítések utáni bugok miatt és a telemetria miatt is szidják, de hogy ne lenne használható, ezt így még talán nem is láttam. Mi a problémád vele?

(#11) orion1025 válasza #72042496 (#10) üzenetére


orion1025
őstag

Azért ez a Linux féle beütés a megszokott sajátgép és társainál eléggé érthetetlen számomra, de tudjuk, nagyot akart durrantani a mikrofos. A gépház, mint megoldás még mindig egy vicc, a bugok sokasága szintén, no meg a néhai "kék halál", illetve a normálisan leállított gép másnap már teljes összeomlással indul, és a win javítani szeretné önmagát. Az egész rendszer egy kényelmetlen fos, én meg nem sok kompromisszumra vagyok hajlandó, bár igaz nem vagyok rászorulva a kényszer miatt a rendszer használatára, így maradt a downgrade. Személy szerint már várom az új ms féle oprendszer eljövetelét...

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#12) Tamás88 válasza orion1025 (#11) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Azt várhatod, mert nem igen lesz, kb. olyan lesz, mint az Apple rendszer, csak ingyen frissíthetsz. Amúgy nekem sosem volt kék halálom, illetve hibákkal is ritkán találkozom. Ez egy jól összerakott rendszer.

(#13) PBalázs


PBalázs
csendes tag

Itt hiába kattintok rá az egyenlő oldalú háromszögre, nem indul el a lejátszás. Nem tudom, hol a hiba. Nem akarom az Óra miatt az egész operációs rendszert újra telepíteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.