Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) KoVee84 válasza mgy (#450) üzenetére


KoVee84
senior tag

Van wifi a kocsiban és mondom h az asszony S10én hibátlanul működik vezeték nélkül. A nord is kiírja h kapcsolódjon AA-ra vezeték nélkül, de nem csatlakozik.

(#452) mgy válasza KoVee84 (#451) üzenetére


mgy
senior tag

Hmmm, így passz, de ha van a kocsitokban, akkor ti már többet tudtok róla, mint én. ;)

(#453) KoVee84 válasza mgy (#452) üzenetére


KoVee84
senior tag

Ennyit ír ki a telefonom

(#454) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Van új frissítés telóra, security patch és google app frissítések. Illetve van egy general bug fixes and stability improvements, kíváncsi vagyok.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#455) Cranberries válasza holozis_HUN (#454) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Van valami javulás az éjszakai merüléssel kapcsolatban?

(#456) holozis_HUN válasza Cranberries (#455) üzenetére


holozis_HUN
veterán

nem igazán.

Viszont megjelent az Android 11 és OOS 11 Open beta, hamarosan jön az új verzió! :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#457) mgy


mgy
senior tag

Felraktam a bétát gond nélkül. Előjött jópár, eddig nem látott VoLTE-VoWiFi beállítás, smart 5g, remek. Nyilván mindent bekapcsoltam, de nem nagyon látszik változás.
Anno az 5t-n emlékszem, volt kis ikonka, wifin, vagy adatkapcsolaton ment el a hívás, illetve kábé azonnal kapcsolódott, amikor tárcsáztál, itt semmi ilyesmi nincs. Van ötlet, mit kell még matani?

(#458) holozis_HUN válasza mgy (#457) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Én még nem raktam fel, talán holnap vagy holnapután tesztelem. Bugok vannak? mennyire gyors, stabil a rendszer? Aksira nyilván majd több idő elteltével lehet bármit is mondani.

Kérdésedre válaszolva pedig: sosem használtam VoWiFi-t, alig telefonálok, VoLTE aktiválása van tervben.

5G viszont nagyon kevés helyen elérhető, szóval szerintem azt egy ideig nem is fogod látni, esetleg ha olyan helyen élsz, ahol van próbaként 5G a szolgáltatódnál (és a csomagod is tudja!!) ott megnézheted :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#459) mgy válasza holozis_HUN (#458) üzenetére


mgy
senior tag

Annyi tűnt fel csak, hogy bármi is van beállítva launchernek, MINDIG az op sajátja indul, onnan kell átbalettozni a novára. Mindig. :) És nyilván a nova a beállított.

(#460) holozis_HUN válasza mgy (#459) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Sebessége, merülés nagyjából? így eddigi tapasztalatok alapján. Én nem használok Nova-t, csak a gyárit, szóval ez igazából nem zavarna engem, de tuti javítani fogják.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#461) mgy válasza holozis_HUN (#460) üzenetére


mgy
senior tag

Dehogy látszik még semmi belőle. Meg ugye itthonról megy a meló, nagyjából semmi nem normális/mérvadó így.

(#462) holozis_HUN válasza KoVee84 (#453) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Szerintem megvan a baj: Android 11-től támogatott az Android Auto vezeték nélkül, Nordon még Android 10 van, az S10-en lehet már van Adnroid 11, de azt nem tudom biztosan.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#463) KoVee84 válasza holozis_HUN (#462) üzenetére


KoVee84
senior tag

Android 10 van mindkettőn :B

(#464) holozis_HUN válasza KoVee84 (#463) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Akkor nincs ötletem :( Android 11-gyel hátha jó lesz, hamarosan érkezik, ha minden igaz.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#465) tschab


tschab
csendes tag

Sziasztok, Nord és Mi 10T Lite között hezitálok. Valaki meg tudná írni, hogy a Nord kameráján érezhető-e már valamilyen javulás a frissítések után?

[ Szerkesztve ]

(#466) Bjorngolf89


Bjorngolf89
újonc

Sziasztok :) Lassan egy hete vagyok Oneplus Nord tulaj :D Nord és Xiaomi Mi 10T Lite között vaciláltam sokáig, de végül a Nord mellett tettem le a voksom. Egy Honor 9-t váltot. Nekem eddig nagyon pozitív a benyomásom róla. :)
Annyit szeretnék esetleg kérdezni hogy mi az amire szerintetek -tapasztaltabb felhasználók - szerint érdemes odafigyelnem?
Milyen tokot tudtok ajánlani mellé ti mit használtok?
Valamint szerintetek érdemes e + kijelzővédő foliát rávenni?
Köszi előre is a válaszotokat
Szép estét és hétvégét nektek :)

(#467) lejbi válasza Bjorngolf89 (#466) üzenetére


lejbi
tag

Hello

nekem ilyen a fólia:
[link]
a tok:
[link]

Üdv: Lejbi

(#468) holozis_HUN válasza Bjorngolf89 (#466) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Hali!

Én személy szerint most tervezek venni Dbrand Icons tematikájú fóliát a telefon hátuljára (tok helyett) ( [link] )

Kijelzővédőt meg én most akarom majd leszedni (a gyárit) és nem tervezek feltenni semmit sem helyette, előző telómat is bármi védelem nélkül használtam és alig van rajta pár karc (ráadásul az nem is Gorilla Glass) 2 év alatt, leejteni kb sosem ejtem le a telefont, szóval megreszkírozom. Ha vennék rá védelmet, akkor biztosan a gyári üveget venném rá, meg gyári tokoknál néznék szét, azok biztosan nagyon pontosan paszsolnak rá, illetve maga a kijelzővédő meg a tok pereme is. Drága, az igaz, aláírom, lehet nem éri meg, én csak azt mondom, amit én tennék. De most a terv Dbrand fólia, hogy ne legyen csúszós, ne karcolódjon a hátulja meg a kamera annyira és kijelző védelem nélküli használat :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#469) lebesgue


lebesgue
tag

Sziasztok!
Nemrég vettem a telefont, ugye nincs rajta jack, vettem hát egy bézik (savio ak-35/b) type-c jack átalakítót, viszont nem tudok nem arra figyelni, hogy a két audio csatorna meg van cserélve: a bal fülbe jön a jobb és vice versa. Nem tudom, hogy volt-e már erről szó, több OP tulaj is írta küldöldi fórumokon és megoldásként javasolták a gyári dongle-t. Aki tapasztalt ilyesmit, az tud segíteni, hogy megéri-e akkor megrendelni a gyárit?
Nyilván először megpróbáltam megfordítani a type-c bemenetet :)
Köszi szépen!

(#470) KSX777 válasza lebesgue (#469) üzenetére


KSX777
újonc

Szia!
[link] nem olcsó de hamar meg van. Ezekben egy kis "hangkártya" (DAC) van. Sajnos az olcsók elég gyengék. Érdemes beruházni egy jobbra. [link] Én ezt használom, össze lehet kötni vezetékkel vagy bluetooth-al. Rengeteget tud hifi minőség. Van olcsóbb kivitel is [link]
de persze kevesebbet is tud. Kinából persze olcsóbban beszerezhető. Zenére ezek a kütyük nagyon szuperek.
Más. Már lelehet tölteni az android 11-et : [link] én már ezt használom. Hibát egyenlőre nem találtam. Az akkuval sincs gondom, sima két nap.

[ Szerkesztve ]

(#471) holozis_HUN válasza KSX777 (#470) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Azóta már van Beta 2 is, azt raktad fel? :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#472) KSX777 válasza holozis_HUN (#471) üzenetére


KSX777
újonc

Nem még az előzőt, de már frissült.

(#473) Bjorngolf89 válasza holozis_HUN (#468) üzenetére


Bjorngolf89
újonc

Köszönöm szépen a választ :) fel se tűnt őszintén h van rajta gyári fólia :Y :W :W most megnéztem közelebről éééés tényleg :D akkor lényegtelen is a dolog :) toknak végülis most ezt használom :)
[link]
Köszi szépen a választ :)

(#474) holozis_HUN válasza Bjorngolf89 (#473) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Hát azért a kameránál lehet látni, mert ki van vágva és nekem pl. eléggé piszkos lett a kivágás körül, ügye ahogy törölgettem meg felgyűlt ott a por, meg nyilván a szélénél is kicsit. Ezért is szedtem le, meg hogy az üveget érezzem, kicsit keményebb, mint a fólia, meg jobban csúszik rajta az ujjam (nyilván ugyan ezt el lehet érni üvegfóliával is, csak azzal meg az a bajom, hogy nem 100%-ban fed, ugye a 2.5D üveg miatt a lehajlást a legeslegszélén nem fedi, és ott gesztusvezérlésnél beleakad az ujjam és engem idegesít, nyilván ez picike dolog :D )

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#475) feco1


feco1
csendes tag

Csak infóként:
Én innen szoktam fóliát venni:
https://www.protectionfilms24.com/c/ALL/oneplus-nord/

Sok jó cucc van itt, általában az Airglass-t veszem, mert ez brutál vékony üveg, de a Savvies is tök jó. Nekem is Nord van most, ezen még a gyári kijelző fólia van, de a kamerán az airglass.
Először az ebay-en keresztül rendeltem, de aztán közvetlenül a webshop-ból, már vagy 15-20 mobilra, vagy épp órára.

[ Szerkesztve ]

"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"

(#476) ghiottone válasza feco1 (#475) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Régóta használom az airglasst több telefonra, de nemrég egy Savvies üveget vettünk és nagyon jó. Pár nap alatt itt van és tényleg jó minőségűek.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#477) UberMutant válasza feco1 (#475) üzenetére


UberMutant
őstag

óvatosan ezzel a céggel. 3 napja fizettem paypallal és még nem adták fel a raktáron lévő terméket.

(#478) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!

Tudtok veletlen arról, hogy valahol ki lehet esetleg próbálni/nyomkodni a telefont, meg jobb ha van kiallitott darab esetleg?:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#479) UberMutant válasza UberMutant (#477) üzenetére


UberMutant
őstag

sima borítékban érkezett. a rendszerük meg béna, nem jelzi, hogy megkapták a pénzt, vagy , hogy feladták a rendelt terméket.

[ Szerkesztve ]

(#480) ghiottone válasza UberMutant (#479) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Náluk nem is nagyon van visszajelzés a feladásról, csak annyi, hogy fizetve a rendelés. Sima német postai levél amúgy, igen.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#481) UberMutant válasza ghiottone (#480) üzenetére


UberMutant
őstag

na ez az , hogy még a fizetés is pending volt és még most is az. gagyi na.

(#482) ghiottone válasza UberMutant (#481) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálam az oldaluk jól működik, anno ebayről rendeltem sokat, de ott nem működik a 10%-os voucher. Ott is csak shipping, volt, de más nem. Ezeknél a leveleknél nincs ragszám.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#483) holozis_HUN válasza DrDobos (#478) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nord N100-at láttamár a szegedi MediaMarktban, de sima Norsot, vagy más OnePlus terméket sajnos nem.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#484) DrDobos válasza holozis_HUN (#483) üzenetére


DrDobos
őstag

Koszi:) Azt neztem en is, bar ugy gondolom kozel sem egy kategória a 2, igy annyira nem mérvado sajnos :(

Samsung Galaxy A55 5G

(#485) holozis_HUN válasza DrDobos (#484) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Hát nagyon de nagyon nem 🤣 én megtapiztam, de a sima Nord sokkal jobb, mind build quality, mind kijelző, mind sebesség tekintetében.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#486) DrDobos válasza holozis_HUN (#485) üzenetére


DrDobos
őstag

Na igen. Így, hogy őszinte legyek nem merem megvenni, hogy kezemben sem fogtam még :(

Samsung Galaxy A55 5G

(#487) KoVee84 válasza DrDobos (#486) üzenetére


KoVee84
senior tag

Megveheted, qwa jó :K

(#488) DrDobos válasza KoVee84 (#487) üzenetére


DrDobos
őstag

En elhiszem, csak tenyleg nekem sokat szamit hogy megnezzem ;] :O

Samsung Galaxy A55 5G

(#489) KoVee84 válasza DrDobos (#488) üzenetére


KoVee84
senior tag

Nekem is az első telefonom, amit fogdosás nélkül rendelésre vettem, sőt, az utóbbi 15 évben az első, amit én vettem magamnak és nem céges. S8-at váltott és S10-et kaptam volna, de mivel több samsungot nem szeretnék, így megvettem ezt. Nem bántam meg ;)

(#490) DrDobos válasza KoVee84 (#489) üzenetére


DrDobos
őstag

Ennek örülök:) viszont az Oxigen OS nagyon hasonlít a Samsung Android One-ra, nem?:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#491) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Amúgy valaki tapasztalt már ilyen bugot, hogy feloldja a kijelzőt és 25% fényerő alatt ilyen lilás az egész?

Kb 1-2 hete jött elő, 20-ból 19 feloldásnál ilyen, néha valamiért jó. Úgy kell elképzelni hogy a szürke konkrétan lila.

Nem tudom, hogy szoftver vagy hardver hiba, mert néha nem csinálja, szóval a kijelző képes megjeleníteni jó színeket az adott fényerőn. Viszont felraktam a beta verziót (android 11, oos 11) hátha megjavítja, de nem, ugyan úgy csinálja... Ki akarom még azt próbálni, hogy visszatérek stabilra, akkor ugye töröl mindent a telóról, hátha valami app vagy nem tudom okozza ezt a bugot. De őszintén nincs sok bizadalmam. Valaki tapasztalt ilyet?

Ha nem javul meg ebből gariztatás lesz :/ viszont nem szívesen cserélném a kijelzőt, mert alapjáraton nagyon enyhe, AMOLED re jellemző green tint van a készülékemen, és félek, hogy ga ez a lilásság meg is javul, utóbbi romlani fog.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#492) KoVee84 válasza DrDobos (#490) üzenetére


KoVee84
senior tag

Nem szerencsére :DDD

(#493) Cranberries válasza DrDobos (#486) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Ha nincs lehetőséged személyesen kipróbálni, kézbe fogni, akkor opció lehet az online rendelés így megillet a 14 napos elállási jog. Nincs veszteni valód!

(#494) feco1


feco1
csendes tag

Megérkezett az android 11 a nord-ra, végre. Egyenlőre az oxygen updater jelzett...
Simán gond nélkül frissült...

"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"

(#495) lejbi


lejbi
tag

Nekem tegnap jelzett a telefon. Letöltöttem, telepítettem, eddug nem tapasztaltam senni hibát.

Üdv: Lejbi

(#496) KoVee84 válasza lejbi (#495) üzenetére


KoVee84
senior tag

Android 11? Biztos? Nekem 10.05re azt írja hogy naprakész

(#497) brownus válasza holozis_HUN (#468) üzenetére


brownus
veterán

milyen a skin? mutatnál pár képet? nem jön le a szélénél?

(#498) lejbi válasza KoVee84 (#496) üzenetére


lejbi
tag

Üdv: Lejbi

(#499) brownus válasza KoVee84 (#496) üzenetére


brownus
veterán

11, tutira

(#500) KoVee84 válasza lejbi (#498) üzenetére


KoVee84
senior tag

Ez hogy a pékbe? Nekem mi az anyjáért nem dobja fel? Gondolom szolgáltatófüggetlen, hogy mikor jelenik meg a frissítés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.