Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) PistiSan válasza Tekergő82 (#248) üzenetére


PistiSan
addikt

Nekem az op3 már 4 éves, ha most veszek telefont akkor az 5G is szempont, bár a havi mobilkeret felhasználásom mellett, valószínűleg a jack csatlakozó és az 5G közül inkább a Jack csatlakozó a fontosabb jelenleg számomra, sajnálom hogy a nord nem kapott ilyen csatlakozót, egyenlőe a google pixel4a-t nézem, sajnos az op-vel szemben azt hivatalosan nem igen lesz majd megvenni nálunk.

(#252) KoVee84 válasza PistiSan (#251) üzenetére


KoVee84
senior tag

Én is a nord és a 4a között vacilláltam. De korábban sem szerettem a hátlapi ujjlenyomat olvasót, ezért lett a nord. Formailag és méretre a sima pixel 4 nekem az ideális telefon lett volna, de annak meg vicc az akkumulátora.

(#254) Micsurin válasza #32839680 (#253) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mert ha visszakerül a storeba a Fójtnájt akkor gyorsan lejön majd! :DDD :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#255) slászló65 válasza mjani1172 (#245) üzenetére


slászló65
tag

Sanszos. De szerintem jobb lesz a 6- nál. És októberben hozzáférhető lesz. Érdemes lesz várni rá.

(#256) ollie


ollie
MODERÁTOR

Az 5G kiépítésével az a baj, hogy szó szerint minden sarokra kell egy antenna, és azt is leárnyékolja már egy fa lombkoronája is. Így eszement összegbe kerül a hálózat kiépítése, amire ráadásul az is hozzájön, hogy ugye bérleti díjat kell fizetni az antennák után is, mivel azok vagy magán, vagy közterületen vannak. El lehet képzelni ez mekkora költség lehet több százezer antennánál, ami kell egy Budapest méretű városhoz.

***

(#257) #30610944 válasza ollie (#256) üzenetére


#30610944
törölt tag

Ezert szerintem kurv@ra felesleges penzkidobas ez az egesz. Inkabb a 4G-t kene jobban kiepiteni, javitani.

(#259) mongoose66


mongoose66
tag

Totál nem érdekel hogy van e benne 5g vagy sem.
A mostani elvárásom egy telefonnal hogy legyen gyors.
Min 128 gb tárhely. Régen érdekelt hogy legyen bővíthető, de már arról is lemondtam.
Min 6 gb ram.
Legalább 6.5 col amoled kijelző beépített ujjlenyomat olvasóval.
És min 4000-es akksi.
Most pedig nem rég érdekel hogy nagyon képfrissítésű legyen.
Nem tudom miért, de akkor is! :DD

I have spooken!

(#260) DrDobos


DrDobos
őstag

Hali!
Van itthon olyan bolt, ahol meg lehet nyomkodni a telefont?:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#261) ghiottone válasza DrDobos (#260) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:(

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#262) DrDobos válasza ghiottone (#261) üzenetére


DrDobos
őstag

Pedig nagyon kényes vagyok, enélkül nem veszek telefont :( köszi azért

Samsung Galaxy A55 5G

(#263) Timer válasza DrDobos (#262) üzenetére


Timer
veterán

Bár nem ugynaaz (hanem jobb, szvsz), de megrendelheted a gyártótól, kihozzák, 14 napon belül pedig ingyen visszaküldöd, ha nem tetszik. Nem kérdeznek semmit, futár jön, csomagot elvisz, aztán pár napon belül megkapod a pénzed.

[ Szerkesztve ]

(#264) Micsurin válasza Timer (#263) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Na pont emiatt az állandó okosság miatt lesz nálunk tisztesebb ár mint a környező országokban :C :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#265) Hopkins95 válasza Micsurin (#264) üzenetére


Hopkins95
addikt

Miért? Én is csináltam már. :U Mielőtt a Nexusom meglett, LG G5-öt rendeltem, de nem tetszett, mert túl nagy volt ill. ergonómiailag sem passzolt, szóval visszaküldtem. Vissza is utalták a pénzt. Más országokban is csinálják ezt, attól nem lesz drágábban piacra dobva valami. Pl. szlovák alzán is egy csomó megbontott cuccot találsz alacsonyabb áron...

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#266) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Éppen Nordot használok.

Bárkinek van valami kérdése, írjon :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#267) enginev3.0 válasza holozis_HUN (#266) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hánnyal megy? :P

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#268) Timer válasza Micsurin (#264) üzenetére


Timer
veterán

Nem arra utaltam, hogy éljen ezzel vissza. Arra utaltam tűpontosan, hogy ha nem tetszik, visszaküldheti gond nélkül, emiatt ne vesse el a többi cuccal szemben, amiben gondolkodik.

Egyébként a mostani a negyedik vagy ötödik OnePlus telefonom, egyszer éltem a lehetőséggel, mert nem bírta a szemem a kijelzőjét. Nincs ebben semmi különös, azért adja a 14 napot a gyártó, hogy élj vele, ha szükséges. Az árak meg nem emiatt magasak, hanem a világbajnok ÁFA kulcs miatt.

(#269) Lazika válasza holozis_HUN (#266) üzenetére


Lazika
senior tag

Hali. Nekem elég gyorsan merül az akksi. Neked nem?

(#270) Micsurin válasza Timer (#268) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha jól rémlik lengyelből hozzák a telefont és kínába fizetsz szóval köze sincs az áfához... :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#271) holozis_HUN válasza Lazika (#269) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nekem is.

Egyik itteni haverommal elemeztünk bugreportot.

Abból az jött ki, hogy idle valamiért folyamatosan hálózatot keres. Ezért merül nagyon a telefon kikapcsolt kijelzőnél. Nem hagyja a kernel aludni a telefont kikapcsolt kijelzőnél, folyton felkelti a hálózat keresés, még full térerő esetén is. Próbáltuk átállítani a preferált hálózatokat, de mindhiába.

Ki akarom majd próbálni valamikor, hogy teljesen frissen újratelepítem a telefont, hátha a frissítés kavart össze valamit a kernellel.

Miközben használom, azért látszik, hogy jól bírja. De kikapcsolt kijelzőnél simán merül. 5 óra alatt merült nekem 9%-ot, miközben aludtam, ami brutál sok. Remélem ha a friss telepítés nem oldja meg, akkor majd valami szoftverfrissítés... Látszik, hogy sokáig bírná a telefon, de kikapcsolt kijelzőnél merül.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#272) mongoose66


mongoose66
tag

Játékokat hogy bírja?
Osztott képernyős használatát hogy bírja?
Ujjlenyomat olvasó rendben?

I have spooken!

(#273) Timer válasza Micsurin (#270) üzenetére


Timer
veterán

Lehet, hogy tényleg nem fizetik be. Ettől még simán lehet, hogy rászámolják, csomó olyan, nem éppen ismert webshopról vettem már cuccot, ahol szépen ott volt, hogy 27% VAT, de az egészen biztos, hogy soha nem érkezett be az összeg a kincstárba! :) Más okot nem látok, és nem is publikált a gyártó a régiók közötti árdifferenciával kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#274) holozis_HUN válasza mongoose66 (#272) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Codot próbáltam eddig csak, azt nagyon szépen viszi, high (nem maximum) beállítással és maximum framerate-tel. Legnagyobb beállításon nem próbáltam még.

Ujjlenyomat olvasó rendben, azért nem mindig ismeri fel az ujjam, ez ilyen kijelzobe épített ujjlenyomat olvaso sajatossag ugye, de 10-ből 8-9-szer felismeri és szerintem gyorsan is.

Osztott képernyőt csak chat app + chrome-mal próbáltam, ezekkel hibátlanul ment.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#275) Kr1ssz válasza holozis_HUN (#271) üzenetére


Kr1ssz
csendes tag

Nekem is sajnos hasonlóan merül idle állapotban. Ha lesz időd újrarakni, akkor írsz valami kis tapasztalatot az eredményekről, mert én is ezen gondolkodtam hogy nyomok neki egy factory reset-et hátha, de így ha nem muszáj nem teszem meg :D

(#276) pbalazs09


pbalazs09
csendes tag

Reméljük jön az akksi szíváshoz szoftveres fix :K

(#277) Blizzardking válasza pbalazs09 (#276) üzenetére


Blizzardking
őstag

Ti nem használtok valami wakelock detektort, vagy bármit ami megmondja mi nem hagyja aludni?
Elég sok helyen le lehet gallyazni a google play szolgáltatásokat és a play áruházat is, ami semmiféle kárt nem okoz a használat során, de nagyon jó hatással van az akkuidőre. Pl cpu-spy ingyenes app, lehet vele nézni hogy lemegy-e alvóba a teló, milyen órajelen mennyi időt tölt, és mi ébresztgeti folyton.
Egyáltalán root van már ehhez a telóhoz, nézte valaki?
Ezzel az aksival kijelzővel soc-kal 8-9 órás sot-okat simán kéne hoznia, de a 10-11 se utópia.
Nagyon tetszik amúgy nekem is, a xiaomi/miui féle őskáoszhoz képest kristálytiszta forrásvíz az oos, a vas is ottvan a szeren. Azok táborába tartozom, akik szerint egy nagyon jó gép ez. És ezt még lehet fokozni szoftveresen.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#278) holozis_HUN válasza Blizzardking (#277) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nézd meg a #271-es írásom.

Kernel szintű a dolog, nem app ébreszti fel a telefont. A kernel keresi folyamatosan a hálózatot és ez nem hagyja a telefont alvó módba menni.

Nem play szolgáltatások vagy ilyenek állnak a háttérben.

Ma este pl kikapcsolt mobiladattal és wifivel, bezárt programokkal merült 20%-ot úgy 6-7 óra alatt...

Remélem szoftver frissítés megoldja, vagy egy teljesen friss újratelepítés. Mert ez most így nem túl optimális, sokkal jobban bírná..

Sajna most nincs túl sok időm ezzel foglalkozni, zajlik az egyetemi jelentkezés stb...

Látszik egyébként, higy ilyen 7-9 órákat elmenni, mint SoT, igy is 6 órát bír végig mobilnetről, ha nincs sok idle allapot, mert akkor pörög lefele a százalék kijelző nélkül.

Nagyon gyors a telefon ezzel a 90 Hz kijelzővel, rendszer zseniális, Xiaomim volt, de jobban tetszij ez, mint a MIUI, anno a Xiaomin még AOSP romot is próbáltam, de ez attól is jobb. Nagyon tetszik, márcsak a kamerákon kellene javítaniuk pár frissítéssel, vagy várni egy normális Gcam portot, illetve hogy megoldják ezt az idle merülést... Remélem másnem az Android 11 és OOS 11-gyel megoldják ezt, ha már friss android, friss oos. Na meg az új oos is tetszik külsőre, jobban, mint a mostani. Reméljük a legjobbakat :B

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#279) mongoose66


mongoose66
tag

Leírnál pár példát hogy miben különbözik a miui-tól?
Miben jobb? Vagy esetleg van olyan amiben rosszabb, hiányosabb?

I have spooken!

(#280) holozis_HUN válasza mongoose66 (#279) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Hát hogy most miben jobb és miben rosszabb, ez inkább egyéni preferencia.

MIUI "csicsásabb", hasonló iPhone felületéhez ugye, ezekkel a homályosítás effektekkel, meg control panellel, főleg MIUI 12 alatt. A blur effectet igazabol szeretem, elférne egy kevéske OOS alatt is, pl fenti menüt lehúzva a hátteret homályosítsa, ne szürkítse, stb stb.

Kevesebb a bloatware rajta jóval, pl nincs ilyen "Biztonság" app rajta, mjnt Huawei meg Xiaomi telókon, meg ilyen tisztogató felesleges cuccok, amiket én mindig kikapcsolok meg deaktiválok. Reklámok sincsenek a rendszerben, bár Miui alatt is kikapcsolható, meg ez az extra ellenőrzés is kikapcsolható ugye app telepítésnél, na ezekkel alapból nem kell itt foglalkozni.

Igazából hamarabb be lehet állítani a rendszert saját szájízre, mint a Miui-t, utóbbinál kicsit sokat kell takarítgatni, meg rengeteg beállítás van, ami nem rossz, csak néha el tud benne veszni az ember. Ennek ellenére az OOS is eléggé testreszabható, ikon csomagok, ujjlenyomat animáció, gesztusok, felső sávon megjelenítendő ikonok stb.

Sebességre nekem a Miui-val sem volt sosem bajom, igazából ott egy két ilyen animáció sebesség bugra panaszkodtak, meg hogy néhány animáció laggolt, na az itt nincs, szépen ráhangolta a OnePlus a rendszert a 90 Hz-re meg a fluid használatra.

Egyszerűen jó használni, most nyilván mindenkinek saját prefencia, hogy melyik tetszik neki, levegős, gyors a rendszer, bugokkal nem találkoztam, leszámítva ezt az idle drain-t, de remélhetőleg a telepítés vagy egy szoftverfrissítés megoldja.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#281) Blizzardking válasza holozis_HUN (#278) üzenetére


Blizzardking
őstag

Ja, értem.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#282) mongoose66


mongoose66
tag

Köszönöm!
Egyre jobban a oneplus felé hajlok!

I have spooken!

(#283) holozis_HUN válasza mongoose66 (#282) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Milyen telefonon gondolkozol még?

Helyedben tuti megvárnám, hogy ez az idle drain pr9bléma megoldódjon.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#284) Linkin1994 válasza holozis_HUN (#283) üzenetére


Linkin1994
senior tag

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#285) holozis_HUN válasza Linkin1994 (#284) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Pont most akart írni ezzel kapcsolatban 😂😂

Várom a frissítést :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#286) mongoose66


mongoose66
tag

Oneplus nord és a xiaomi mi 10 lite.
Vagy ha már nagyon leesik az ára, akkor a poco f2 pro.

I have spooken!

(#287) mgy válasza holozis_HUN (#283) üzenetére


mgy
senior tag

Sztem/nálam semmi gond az akksihasználattal.

(#288) holozis_HUN válasza mgy (#287) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Hát adatkapcsolat nélkül merülni 20%-ot pár óra alatt, az minden, csak nem normális :F

Lehet csak tényleg nálam/nálunk kuszálódott el valami az OTA frissítéssel.

Több helyen is láttam, hogy írták a problémát, OnePlus fórumokon.

Mongoose66: Hát inkább a Nord, mint a Mi 10 Lite, már eleve a 90Hz miatt, ha már a proci ugyan az. És talán méretben is picivel kisebb a Nord, illetve nem is notch van, hanem kamera lyuk, ami szerintem elegánsabb, de ez egyéni preferencia, nyilván. Nincs bajom a Xiaomival, sokáig azt akartam, meg márkahű akartam maradni, de feladtam az elveket és OnePlust vettem, egyszerűen ebben az árban nem tudott jobb alternatívát kínálni nekem a Xiaomi.

Poco F2 Pro már nehezebb kérdés, én is gondolkoztam rajta, de a garancia része (itt hivatalos 2 év, míg Poconál ebben az árban ki tudja milyen) és a 90Hz eldöntötte. Illetve a méret, kicsit nagynak és nehéznek tűnik nekem a Poco. Most oké, hogy Snapi 865 van a Pocoban, de ram is kevesebb (6gb ebben az árban) és hát a képfrissítés miatt a Nord gyorsabbnak fog hatni, mint a Poco, nyilván abban viszont konzisztensebb a teljesítmény, mert van lóerő bőven, Nordnál azért egy egy akadás erősebb használatnál előfordul, de az esetek 95%-ban a 90Hz miatt gyorsabbnak érződik, mint egy 60Hz-escsúcs procis teló, Mediaban próbálgattam 60Hz-re állított csúcsokat, meg a Nordot egymás mellett és érezhető volt. Poco- vettem volna, ha 90Hz van benne. De így kiesett. Majd talán 2-3 év múlva :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#289) mgy válasza holozis_HUN (#288) üzenetére


mgy
senior tag

FW frissítés után pár napig szerintem nem releváns az akksifogyasztás. Mit csinál a telefonod néhány nap elteltével?

(#290) mongoose66


mongoose66
tag

Nekem is jobban bejön a lyukas kijelző és nagyon vonz a 90hz.
Meg mégis csak oxygen os.
Csak az ár is lényeges.
Szerintem van olyan erős a 765 hogy 2-3 évig kiszolgáljon. A lényeg hogy vigye az Anima-t, Cod-ot, meg a world of warship-et. Meg ha egyszer megjelenik akkor a diablo immortalt. :C

I have spooken!

(#291) holozis_HUN válasza mgy (#289) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Már egy-két hete ilyen, amióta megvan a telefon :D

Most telepítettem manuálisan az új szoftverfrissítést, pár nap és kiderül, hogy hogyan alakul a fogyasztás.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#292) petarda92 válasza holozis_HUN (#266) üzenetére


petarda92
csendes tag

- A gesztusvezérlés simán megy, nem laggol?
- Milyen a térerő a korábbi telefonjaidhoz képest?

(#293) holozis_HUN válasza petarda92 (#292) üzenetére


holozis_HUN
veterán

[link] Ebben a posztomban a vége felé kicsit beszéltem az animációk folyamatosságáról, tökéletesen mennek, gesztusvezérlésben semmi lagg, gyönyörű 90 fps animációk, nekem egyébként 0.5x sebességre van beállítva az összes animáció, hogy mindent minél hamarabb megnyisson, de mégis legyen szépsége. Néha egy-egy röccenés akad egy-egy komolyabb alkalmazásból átváltva a másikba, de nagyon ritkák, az esetek 95%-ában minden fluid 90 fps-sel történik. Úgy érzem ezzel nincs probléma. Appok görgetésénél néha meg meg röccen, Twitteren nagyon látványos, de több teszt is kiemelte, de böngészni, Facebook feed, Instagram, tökéletes. Nyilván nem csúcs hardver, ez néha kijön, de hétköznapi használatra bőven elég, számomra legalábbis, nagyon megfelel.

Térerővel igazából sosem volt bajom, Redmi Note 4x-em volt, azon mindig nagyon jó volt a térerő, ezzel a telefonnal sincs másképp. Itt lehet kijön a műanyag keret előnye, hogy nincs fém, ami leárnyékolja, már ha ez bármiben is számítana. De térerővel semmi baj sincs, rengeteg hálózatot támogat a telefon, szóval szerintem nem lesz probléma. 5G-t nyilván tesztelni nem tudtam.

Annyi egyébként, hogy néha kicsit lassabbnak tűnik a mobilnet, mint a megszokott, Instagram gyors görgetésnél pl néha megáll tölteni egy kicsit, Wifinél ritkábban vettem észre, nyilván ez hálózat terheltség függő is, meg nem tudom, hogy köze lehet-e a mobilhálózat aksiszívás bugomhoz. Mindenesetre meg vagyok vele elégedve térerő tekintetében, ahol eddig volt, ott van térerőm, ahol nem volt, most sincs :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#294) Linkin1994 válasza holozis_HUN (#293) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Nem feltétlenül a hardver az appok néha hülyén viselkednek 90hz-en

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#295) csoola


csoola
tag

Gearbesten 130k lenne a Nord, annyiért nagyon elkezdtem szemezni vele.
Valaki rendelt mostanában kintről, NEM EU-s raktárból hasonló értékű cuccot? Mennyire akadhat fent a vámon? Sajnos ezen az áron csak HK raktárból van.
Másik kérdés, hogy tudtok valami alternatívát, ami hasonló teljesítményt tud, jobb kamerával és legalább ilyen, vagy jobb akkuval? Nem kötelező, hogy új legyen, csak teljesítményben ne legyen rosszabb sokkal. 140 körül láttam a Realme X3 Superzoomot, ami tetszene, specifikáció alapján nagyon ütős lehet, de kicsit tartok a számomra ismeretlen gyártótól.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#296) holozis_HUN válasza Linkin1994 (#294) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Hát azért nem csúcs SoC a 756G, erős meg minden, de azért nem mindent tud kihajtani 90 fps-sel. Persze, ez is benne van, pl Snapchat konkrétan levált 60 fps-re érezhetően, és emiatt olyan laggolós érzetet kelt, hogy 90-ről hirtelen 60. Android 11-gyel lesz valami variable refresh rate APi, remélem most, ebben a fél, 1 évben látunk javulást, ahogy jönnek ki telók magasabb frissítéssel és Android támogatás alájuk. Mármint app szinten, hogy a rendszer okosabban kezelje a képfrissítést, esetleg aktívan váltogasson, így aksit megspórol

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#297) KoVee84 válasza csoola (#295) üzenetére


KoVee84
senior tag

Ha a kijelzőben lenne az ujjlenyomat olvasó, akkor én pixel 4a-t vettem volna. Mondom ezt úgy, hogy nagyon szeretem a nordot

(#298) holozis_HUN válasza csoola (#295) üzenetére


holozis_HUN
veterán

A Realme egy gyártóhoz tartozik a OnePlus-szal, BBK alatt :D Ide sorolható az Oppo is. Oppo, OnePlus, Realme, egy cég égisze alatt van. Nem igazán hallottam panaszt a Realme telókról.

Hát alternatíva, Redmi K30 esetleg, abban van még snapi 765G, 120Hz, de IPS panel, oldalsó ujjlenyomat olvasóval, kamerában az lehet picivel jobb ettől, de kétlem.

Most így hirtelen nem tudok rá alternatívát, talán a Poco F2 Pro, nagyobb aksi, erősebb soc, de 60Hz, kamera talán jobb abban. Illetve eléggé méretes készülék.

KoVee84: Lesz majd elvileg olyan Pixel, Pixel 5 talán kijelzőben lévő ujjlenyomat szenzorral jön, de tuti drágább lesz.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#299) PistiSan válasza KoVee84 (#297) üzenetére


PistiSan
addikt

Számomra a NORD jelenleg a Jack csatlakozó miatt esett ki leginkább, a Pixel 4a-ban az 5G-t hiányolom, (4 évre tervezek egy telóval, most Oneplus3 van még) bár abból jön majd 5G-s verzió is, a mérete nagyon tetszik a 4a-nak, ott meg a beszerezhetőséggel van a gond, elvileg turbado-n lehet hogy lesz majd pixel, de ott meg a garancia miatt aggódom, mondom ezt úgy, hogy az op3 1x nem volt garanciális javításon 4 év alatt, kicsi az esély arra hogy bármi gond legyen, de az ára több annál amit kidobnák ha esetleg gond lenne a garival.

(#300) Timer válasza holozis_HUN (#296) üzenetére


Timer
veterán

Van egy olyan app a Play-en, hogy Joneplustools. Abban ki lehet erőszakolni az állandó 90 Hz-et, 7 Pro-n legalábbis biztosan. gyári hívásrögzítés szintén zenész. Nem kell rootolni, csak egy ADB parancsot futtatni, egyetlen egyszer.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.