Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Namelesske


Namelesske
addikt

Oneplus Hype Needs to Die [link]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#152) slászló65 válasza Noukoum (#150) üzenetére


slászló65
tag

Jobb volt. De ha Te szereted a gazemberereket, lelked rajta. :R

(#153) Micsurin válasza Griff55 (#147) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Tavalyi flagshipet kell venni kifutó áron és próbléma megoldva.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#154) #30610944 válasza Micsurin (#153) üzenetére


#30610944
törölt tag

Ugyanezt irtam en is. A 7es szeria ezerszer jobb vetel az aruk is jocskan merseklodott. A 7T lenne a legjobb ar-ertek aranyu.
Dragabb de nem veszes a kulonbseg.

(#155) slászló65 válasza Micsurin (#153) üzenetére


slászló65
tag

Azok is mind drágák. Nem esett egyik ára sem.

(#156) slászló65 válasza #30610944 (#154) üzenetére


slászló65
tag

7T Pro: 250-260 ezer Ft. Ugyan már.

[ Szerkesztve ]

(#157) #30610944 válasza slászló65 (#156) üzenetére


#30610944
törölt tag

Akkor jobban nez korul kicsit azt mondom.
😀

(#158) slászló65 válasza #30610944 (#157) üzenetére


slászló65
tag

Sufni GSM nem szint szàmomra. Meg szolgáltatós verzió sem.

(#159) Noukoum válasza #30610944 (#157) üzenetére


Noukoum
veterán

Emag 250e, alza 260e, mm 270e
Oneplusnál 639€ ami olyan ~220-230e

Mind messze van a Nordtól.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#160) #30610944 válasza Noukoum (#159) üzenetére


#30610944
törölt tag

Par perc keresessel talaltam olcsobban is mint amiket te felhoztal, de a forumtars kijelentette “sufnigsm” kizarva szoval errol ennyit. Amugy nem 7T Pro-t emlitettem hanem 7es szeriat ami negy keszuleket foglal magaban. Erdemes lenne azokat is lecsekkolnod. A Nord igazi alternativaja a 7T lenne velemenyem szerint amit meg is jegyeztem!

(#161) gattolino


gattolino
senior tag

Kb 15ms alatt megtaláltam. Oneplus 7T Pro
Turbado nagyon nem holmi sufni GSM
203.000Ft
Sztem ez jó ár/érték arány
[link]

[ Szerkesztve ]

Vivo X90 Pro Plus

(#162) Noukoum válasza #30610944 (#160) üzenetére


Noukoum
veterán

Én a 7t pro-t írtam, hogy hiába nézünk szét tényleg annyi az annyi. Nord is van a firstphonenál 140ezerért, ha nem kell a gyári 2 év gari.
A sima 7t is 190-200ezer forint, ez is messze van a 160ezertől. Azt nem vitatom hogy megéri a felár, de ennyi erővel mindig lehet feljebb menni. Azért biztosan nem lesz rossz a Nord mert 30-40ezer forint pluszért jobbat kap az ember. A 7t ráadásul tavalyi modell, ami mindig jobban megéri.

Oneplus 7 nem kapható,
Oneplus 7 pro 200 felett van
Oneplus 7t pro-t írtam (közben megnéztem nincs a Oneplus oldalán, elfogyott ahogy a sima 7t is)
Oneplus 7t-t írtam
Oneplus 8 220 felett van

Én nem látom ezek közül melyik a Nord alternatívája. Ha tényleg max 10ezerrel lenne drágább a 7t, meg mondjuk kapható lenne a oneplusnál akkor igen azt mondom tényleg felesleges a Nord.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#163) Hopkins95 válasza Noukoum (#162) üzenetére


Hopkins95
addikt

A turbado végül is nagyon jó áron kínálja, ha van 400 Euróm, az már nem oszt nem szoroz, akkor dobok hozzá még és van egy notchmentes, jó kamerával szerelt OnePlus 7t Prom. Ennyit hosszú távon megér.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#164) ProEvoFan válasza gattolino (#161) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A turbado.hu-n nincs gyári garancia,hanem ők intézik?
Valami ilyesmit olvastam valahol, de jó lenne tudni hogy megy ez náluk, mert sok telefon akár 50000 forinttal is olcsóbb, mint egy megbízható MMben...stb. Szóval ennyire olcsóbban hogy tudják adni???

(#165) ghiottone válasza ProEvoFan (#164) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ők intézik. Nincs áfa, ezért olcsóbb.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#166) slászló65 válasza ghiottone (#165) üzenetére


slászló65
tag

Ja...így könnyű....( Egyébként már a Turbadó is hanyatlik. Nincsen már prémium szolgáltatásuk. Kevés a vélhető ÁFA csalás is. Ugye a prémium szolgáltatás arról szólt, hogy 2 évig javítás nincs, felár ellenében cserélik a hibás darabokat.)

(#167) ghiottone válasza slászló65 (#166) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ismerősnek 1 év után hibás lett a Z3 Play, nem tudták javítani, vásárlaskori összeget beszámíthatta volna másba vagy visszautalás - az utóbbit választotta. Szóval amúgy korrektek.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#168) Lami66 válasza ProEvoFan (#164) üzenetére


Lami66
őstag

+10 % felárért vehetsz náluk prémium garanciát, ami két évig azonnali csere, és nem javítgatnak és még akkor is olcsóbb mint a hivatalos márkaszervízes boltok.

(#169) slászló65 válasza Lami66 (#168) üzenetére


slászló65
tag

Nézz rà a honlapjukra! Már nincs ilyen szolgàltatásuk.

[ Szerkesztve ]

(#170) gattolino válasza slászló65 (#169) üzenetére


gattolino
senior tag

Pedig az volt az egyik ütőkártyájuk :O

Vivo X90 Pro Plus

(#171) Noukoum válasza Hopkins95 (#163) üzenetére


Noukoum
veterán

Nagyon nem mindegy hogy 140e vagy 200e, még mindig. Értem én hogy hosszútávra jobban megérheti, na meg neked nem számít az a 60ezer. De nem vagyunk egyformák, és objektíven nézve nagyon sok árban a különbség.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#172) Lami66 válasza slászló65 (#169) üzenetére


Lami66
őstag

Pár hete néztem egy telefont ismerősnek, akkor még volt. Kár érte. Senki nem kínált ilyen garanciát rajtuk kívül.

(#173) embe


embe
nagyúr

Lehet pár hét múlva olvassuk majd valahol hogy lecsapott a NAV egy T....do nevű cégre? :Y

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#174) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Ez így nagyon karesz ennyié'.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#175) slászló65 válasza embe (#173) üzenetére


slászló65
tag

Nem lennék meglepve. Nem tiszta bagázs,az tuti.

[ Szerkesztve ]

(#176) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

160ezer a középkategória???? Látszik, hogy két éve vettem mobilt az is Xiaomi volt :P
Mondjuk amilyen szar a forint nem csodálkozom. :O

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#177) Richoo44


Richoo44
aktív tag

Igazából ezeket én sem értem.
Szerintem egyáltalán nem gurít akkorát ez a telefon, főleg ennyi pénzért.
160.000 Ft-ért ajánlott? Nem tudom, lehet én nem vagyok eléggé OP fun, de azt hiszem, közel nem ér ennyit.160-ért ez a kamera vállalhatatlan például!.Lehet, hogy van stabilizátor, ha a színek kritikán aluliak.
Ez ennyiért nem tudom, hogy lehet ajánlott.De gondolom, nem is igazán a telefonnak szól(mert az vastagon túlárazott) hanem a márkának.Szomorú, hogy az OP is szembe köpte már magát.
Flagship killerként indult,és ugyanúgy túlárazott ( ezt igazából lehet csak az Én ingerküszöböm mondatja velem :D :D ) ,középszerű gyártó lett.Szomorú.

(#178) RoBos


RoBos
senior tag

Azt hiszem sokkal jobb, ha mki szépen megvárja az elvileg szeptemberben megjelenő RN 10/10 Pro-t, ami vélhetőleg a Redmi 10X/10X Pro 5G lesz!

(#179) sbence4


sbence4
csendes tag

Mi 10 lite jóval olcsóbb.
Miben jobb a nord?
Tudnátok segíteni.

(#180) #30610944 válasza sbence4 (#179) üzenetére


#30610944
törölt tag

Akkuban illetve a fokameraja jobb mint a Nord-e. Illetve az ar amit emlitettel. Ennyi.

(#181) Noukoum válasza sbence4 (#179) üzenetére


Noukoum
veterán

Elég sokban.
Jobb nagyobb fényerejű, 90hz kijelző, ufs tároló (mi 10 liteban emmc van mely a belső tárhely típusa és rengeteget számít sebességben) oneplus főkamerája jobb (és van benne ois), illetve előlapi kamerája jobb és van elől széleslátószög is. Ujjlenyomat olvasója gyorsabb pontosabb, hangszórója jobb (de ugyan úgy mono) és 20w helyett 30w töltés van gyárilag. És gyakrabban fog android frissítést kapni

Ellenben mi 10 lite-ban van infra és jack port így rádió is. Illetve van 960fps videórögzítés.

Dizájn, szoftver szerintem szubjektív arról nem írtam, illetve biztos van még különbség de mivel nem teszteltem azokról nem nyilatkozom.
Mi 10 lite valóban jóval olcsóbb, csak ne hivatalos helyen vedd mert ott nem az. (Xiaomi.hu-s srácok annyira gyorsak hogy még mindig nem kapható, elvileg 150ezer körül lenne)
Ha nem fontosak a oneplus extrái, nyugodtan vedd a Xiaomit.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#182) ollie válasza sbence4 (#179) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem az android is jobb OnePlus-on, közel van a stockhoz, a MIUI meg egy agyonmódosított disztribúció. Nekem pl azzal volt folyamatosan bajom, hogy aktívan használt appokat lövögetett ki a memóriából folyamatosan, úgy, hogy volt egy csomó üres memória. Van persze aki esküszik rá, hogy neki nem csinál ilyet a MIUI, meg csak jól kell beállítani, de nekem nem sikerült.

***

(#183) ollie válasza Noukoum (#181) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk ez az UFS vs EMMC óriási különbség sebességben, megőszülsz, mire EMMC-n betölt valami.

***

(#184) Noukoum válasza ollie (#183) üzenetére


Noukoum
veterán

Látványos sebességben a különbség, hiszen még 90hz is ott van. Hiába a 765g, ha a nagyobb képfrissítés miatt gyorsabbnak tűnik mint egy snapi 865 60hz-el.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#185) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Ez egy kaka teló és még törik is mint a ropi. :DDD Amúgy fém a hangerőszabályzó gomb is.

The Truth is out there...

(#186) mongoose66


mongoose66
tag

Sokaknak kaka a telefon, de nekem valahogy nagyon bejön, főleg a kijelző és a 90hz miatt. Meg persze a oxygen os miatt.
Most érzem azt hogy ez kell. Az elmúlt 1 évben amíg a következő telefonomra vadásztam, nézegettem az újakat. Egyiknél sem éreztem ezt.

I have spooken!

(#187) Micsurin válasza Lackooo84 (#185) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ez törik a kedvenc Honor 8-unk meg hajlott mint a banános csoki de cserében még az akku is egy évet ha bírt... :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#188) pbalazs09 válasza mongoose66 (#186) üzenetére


pbalazs09
csendes tag

Ugyanez van nálam is, Nexus 6P-ről váltok, mivel ez már atom lassú lett az utóbbi időkben és ez a Nord nagyon megfogott.

(#189) vakablak93 válasza mongoose66 (#186) üzenetére


vakablak93
őstag

egyet kell értsek, pedig alapvetően notórius kína gyálölő vagyok, de ezzel nagyon betaláltak nálam is :DD

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#190) KoVee84


KoVee84
senior tag

A megjelenés napján megrendeltem. Nekem a notch mentesség, az egyenes kijelző, az ár és a szinte gyári Android miatt esett erre a választás. Másfél hete használom. Ez egy nagyon jó telefon!

(#191) mongoose66


mongoose66
tag

A lyukas kijelző tetszik a legjobban a telefonok között nekem is.
Írnál léci pár tapasztalatot a telefonról? Főleg a játék teljesítményre vagyok kíváncsi. Meg a 90hz-re. Előtte volt nagyon képfrissítéses telefonod?

[ Szerkesztve ]

I have spooken!

(#193) Zanik


Zanik
addikt

Az OxygenOS az egyik legjobb droidos felület lett az évek alatt. Ha valami előnye van a OnePlus telefonoknak, akkor UI biztos az. Remélem nem cseszik el a 11-gyel...

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#194) pècsimunkás válasza #32839680 (#192) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Szerintem is jobb a kamera csepp középen, mint a sarokban egy kamera luk vagy kapszula.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#195) Micsurin válasza #32839680 (#192) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Sokkal jobb a lyukasztott megoldás notch(P20) után az S10 féle megoldás sokkal jobb szerintem.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#198) mongoose66


mongoose66
tag

Én nem azt írtam hogy melyik kamera elhelyezés jobb megoldás, vagy melyik kisebb vagy melyik nagyobb. Ismét hogy nekem a lyukasztott kijelzős kamera elhelyezés jobb bejön. Nekem, nektek vagy bárki másnak lehet más a véleménye, az még már nem érdekel :DD

I have spooken!

(#199) #30610944 válasza #32839680 (#197) üzenetére


#30610944
törölt tag

Ejj de ronda lett az uj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.