Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#202) ghiottone válasza Zanik (#193) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nagyon úgy tűnik, hogy pedig de, elcseszik. :(((

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#203) mongoose66


mongoose66
tag

A pop up kamera nekem is tetszik, és a hozzátartozó teljes kijelző élmény. De ezt hamar elvetik a gyártók szerintem.
Ezen kívül a notch-al sincs semmi bajom, csak a lyukas megoldás jobban tetszik. :DDD

[ Szerkesztve ]

I have spooken!

(#204) Hopkins95 válasza mongoose66 (#203) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ezesetben a Oneplus 7t Pro a te telefonod! :K Tesómnak az van, baromi jól néz ki!

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#205) KoVee84 válasza mongoose66 (#191) üzenetére


KoVee84
senior tag

Galaxy s8-ról váltottam. Játékról nem tudok nyilatkozni, mert nem játszom, de érzésre sokkal gyorsabb, mint az s8 volt.
Egy negatívumot tapasztaltam amióta használom, hogy a Messenger appot nem lehet elnémítani, mert mindig visszaállítja az üzenethangot.

Notch: ízlésről nem vitatkozunk. Nekem a oneplus 7 megoldása sem tetszik.

Időjárás app: szerintem butaság bármely gyári appot használni, mert általában USA szerverről működnek és qwa pontatlanok, helyette inkább a német szerveres idojaras&radar. Ez precízebb és szvsz tök jól néz ki:

[ Szerkesztve ]

(#207) slászló65


slászló65
tag

Alternatíva: Asus Zenfone 7 és 7 Pro bemutató: 08.26

(#208) Zé.


Zé.
tag

Két dolog ellentmondásos:
,,Jó minőségű plasztik keretbe foglalták az üveg elő- és hátlapot..."

A fém keret nem egy horror ár, de kell a szilárdsághoz, a tartóssághoz!
Fém kerettel, és jó minőségű, szilárd polikarbonát plasztik hátlap kellett volna!
Illetve:
Ha nincs IP68, akkor miért nem cserélhető az akkumlátor?

Régebben, a kisebb méret okán még megértem, de manapság egy tepsibe lenne annyi
hely, hogy házilag cserélhető legyen az akku! A régebbi mobilokhoz nincs már telep.

Szándékosan egy gyorsan elrepedő, tönkremenő eszköz, az anyaghasználat, és a
hajlékony kivitele miatt! Ezért, csak reklám marketing az 5G miatti ,,időállóság"!...

(#209) joey04 válasza slászló65 (#207) üzenetére


joey04
titán

Összes droidos topikba benyomod? :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#210) slászló65 válasza joey04 (#209) üzenetére


slászló65
tag

Nem. Csak ide. Mert ez Nord egy gyalázatos teló. Legyen alternatíva. És ne csak a fapados Oxygen OIS.

(#211) ghiottone válasza slászló65 (#210) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Gyalázatos? Fapados? Amúgy volt már OnePlus teló a kezedben és használtad is?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#212) joey04 válasza slászló65 (#210) üzenetére


joey04
titán

:DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#213) slászló65 válasza ghiottone (#211) üzenetére


slászló65
tag

Volt bizony. Anélkül miért kutyáznám? Az Oxygene mellett: se Jack, se FM, se értesítő Led, közepes akksi, itt a Nordnál iszonyú rossz kamera. ( A 7prom se sokkal volt jobb. Egyedül a kijelző. Ott még a sztereó hangszórók is közepesek voltak...)

[ Szerkesztve ]

(#214) enginev3.0 válasza slászló65 (#210) üzenetére


enginev3.0
félisten

Aha mert az Asus rendszere piszok jó

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#215) xhege válasza slászló65 (#213) üzenetére


xhege
addikt

Máskor kapcsold is be! ;) :D

(#216) slászló65 válasza enginev3.0 (#214) üzenetére


slászló65
tag

Bizony sokkal jobb. :R

(#217) mongoose66


mongoose66
tag

Akkor melyik a jó felület szerinted?
Melyik az amelyikre azt mondod hogy na ez szuper?

I have spooken!

(#218) exedoc válasza #32839680 (#197) üzenetére


exedoc
senior tag

Háttőh... igen. Szó ami szó ez tényleg fos lett. :((

(#219) slászló65 válasza mongoose66 (#217) üzenetére


slászló65
tag

Samsung és Asus. ( Toronymagasan). De még a Xiaomi is kezd jobb lenni.

[ Szerkesztve ]

(#221) Linkin1994 válasza slászló65 (#219) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Van baj :DDD :DDD
Használtam Samsungot S9+-t hagyjuk inkább azt a csoda rendszert :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#222) slászló65 válasza #32839680 (#220) üzenetére


slászló65
tag

Bocs. De ezek a saját felhasználói szokásodon alapuló vélemények. Attól nem lesz menőbb, modernebb egy teló, h minden hasznos dolgot elhagy. Már pedig ezek a " fícsörök" kitervelt veszteségek. ( Az akkut simán kinyírod a szuper gyors töltéssel. Igaz, ez a cél...). "Mindig ezek jönnek elő pár embertől... Nincs jack, nincs tetű lassú SD kártya bővítési lehetőség, nincs rádió..., nincs értesítési led..." Mert ezek jó dolgok voltak, és ma is hasznosak lennének. Ezért.

[ Szerkesztve ]

(#223) slászló65 válasza Linkin1994 (#221) üzenetére


slászló65
tag

Életem egyik legjobb telója volt.

(#224) Linkin1994 válasza slászló65 (#223) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Akkor használd még vagy 5 évet :DD

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#225) slászló65 válasza Linkin1994 (#224) üzenetére


slászló65
tag

Samsung S10 Lite volt az utolsó. Snapdragon 855 procival. Próbáld ki! Megeszi a Nordodat...

(#227) slászló65 válasza #32839680 (#226) üzenetére


slászló65
tag

:R

(#230) Noukoum válasza slászló65 (#213) üzenetére


Noukoum
veterán

"se Jack, se FM, se értesítő Led, közepes akksi, itt a Nordnál iszonyú rossz kamera. ( A 7prom se sokkal volt jobb. Egyedül a kijelző. Ott még a sztereó hangszórók is közepesek voltak...)"

Jacket nem használok, vezeték nélküli füles sokkal kényelmesebb szerintem. Rádiót nem hallgatok, ha igen akkor max online. Értesítő led nem érdekel, következő rendszernél jön az aod ami jópofa de inkább csak design okosóra mellett. Közepes aksi lol. Max a mérete, de 90hz-en elég jól teljesít. Cserébe nem 210 gramm és nem óriás tepsi mint az 5000ezres társai. És persze gyorsabb feltölteni. Iszonyú rossz kamera, mikor a főkamera teljesen jó (oneplus 8 kamerája).

Ha ez nem a te telefonod nem muszáj megvenni, ártani nem árt neked hidd el.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#231) slászló65 válasza #32839680 (#228) üzenetére


slászló65
tag

S20 sorozat az a Samsung szégyene. Az S10 Lite- ot a SES- ben 146- ért vettem. One Plus 7 Pro- nál nem vettem észre semmit a 90 Hz- én. Az Asus Rog 2- nél a 120Hz kellemes volt, de hidegen hagyott. Jelenleg ( Asus7-re várva) Xiaomi MI 9T Pro- m van. Semmilyen laggal nem találkoztam. Ahogy a Samsung S10 Lite- nál sem. Az a Snapi 855 igen jó proci.

(#232) slászló65 válasza #32839680 (#229) üzenetére


slászló65
tag

+1

(#234) slászló65 válasza #32839680 (#233) üzenetére


slászló65
tag

Totál igazad van!

(#236) Noukoum válasza #32839680 (#233) üzenetére


Noukoum
veterán

Volt amikor az exynos volt a jobb, nyilván akkor senki sem hiányolta a snapdragont.. :) Egyébként elsősorban nem a teljesítményével van a baj, csak a sokan bencsmárkon élnek. A melegedés és a fogyasztás a gond. De nyugalom nem lesz itthon snapi, megoldotta a samsung az amerikai note 20-hoz nincs fülhallgató így kompenzálják az exynos tulajokat :D

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#238) Noukoum válasza #32839680 (#237) üzenetére


Noukoum
veterán

Persze hogy az, de gondolom olcsóbb az exynos. A "csóró" magyar meg megbarátkozik vele vagy vesz más telefont.
Ha meg valóban csóró akkor ne vegyen csúcstelefont.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#239) enginev3.0 válasza slászló65 (#219) üzenetére


enginev3.0
félisten

Xiaomi? Na abban ugyan mi annyira jó?
Bár ne offoljuk szét a dolgot, meg sem kérdeztem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#241) slászló65 válasza #32839680 (#240) üzenetére


slászló65
tag

+1

(#242) Noukoum válasza #32839680 (#240) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem azt mondtam hogy nem zavar, de akkor érdekes módon senki nem sírt mikor a hulladék snapdragon helyett jóval jobb exynos processzort kaptunk.
Egyszerű a megoldás, nem kell megvenni ha valakit zavar.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#243) pècsimunkás válasza slászló65 (#219) üzenetére


pècsimunkás
addikt

A Samsung OneUi- ja valóban jó. Nekem "csak" A50- em van, tehát nem éppen csúcs mobil, de gyors, gördülékeny a rendszer. Az OP 3 után, az Android 9- en itt-ott laggolt a Samsung, de a 10 óta semmi ilyesmit nem tapasztalok.
Az Asus rendszere is jó. Az Asus fájlkezelő az első, amit feltelepítek rögtön az aktuális telefonomra pl.

Sokái gondolkodtam, hogy veszek egy Nordot, de egyelőre elvetettem. Ha elhalálozik a Samsungom, majd akkor lehet szóba jön a lehetséges utódja. Csúcstelefonom valószínűleg nem lesz több, olyan áron jön ki az összes, hogy csak :Y !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#244) batai15 válasza pècsimunkás (#243) üzenetére


batai15
félisten

Valóban jó volna a one ui rendszer főleg a goodlock miatt ,de egyébként ez az exynos proci nagyon sokat ront a felhasználói élményen. Pont ezért adtam el az a50et,igaz én nem vártam meg a 10es droidot.

[ Szerkesztve ]

(#245) mjani1172 válasza slászló65 (#207) üzenetére


mjani1172
addikt

Várható érkezés: 2020.12.26
Természetesen hw és sw hibákkal bőven ellátva.
Zenfone 6 ból kiindulva.

[ Szerkesztve ]

(#246) mongoose66


mongoose66
tag

Visszatérve a jackre:
Most jack-es telefonom van de Bluetooth-os fülesem van. Ritkán használom azt is. Kocsiban használom, de akkor egy átalakító és kész. De többet a kocsirádió megy, meg van otthon is rádiós óra. Telefonról nem rádiózok már rég.
Műanyag hátlap?
Semmi bajom nincs vele. Hiszti és fölösleges felhajtás megy körülötte. A win phone is műanyag volt. Arra azt írták hogy könnyű és lehetett cserélgetni ilyen olyan színben. Tetszett.
Amúgy meg most a fémkeretes telóm a szilikon tokban is karcolódik. Nem csak a műanyag hanem az alu is. Meg az alumíniumot is megtudod hajlítani.
Őszintén, nem tök mindegy hogy 2-3 évig miből van a telefon mikor úgyis lecseréled?
4-5 év után még az üveg meg a porcelán is karcolódik főleg ha leejted véletlenül. :K
Marketing rizsát nyom mindenki.
Számomra a rendszer és a támogatottság a fő.
Kipróbálnám az oxygen-t, asszonynak otthon a40 van. Nézegettem, semmi baj nincs a one ui-val.
Általános használatra tök jó.

I have spooken!

(#248) Tekergő82


Tekergő82
tag

De most komolyan, kit érdekel az 5G? Hol tudjátok használni egyáltalán(kb 2 helyen az országban). Elöször rendesen meg kellene csinálni a többit, mármint, hogy elmész valami faluba aztán még térerőd sincs. Addig minek az 5G, fa... méregetésre maximum

(#249) enginev3.0 válasza Tekergő82 (#248) üzenetére


enginev3.0
félisten

Engem is maximálisan hidegen hagy
Azt nem tudom külföldön hogy állnak vele, de itthon ráérek 1-2 év múlva 5G mobilt venni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#250) #30610944 válasza #32839680 (#247) üzenetére


#30610944
törölt tag

Nokia meg a minosege... :DDD
Egy Nokiam nem volt amivel ne lett volna minisegi bajom pedig volt jopar. Egy kalap sz@r az egesz brand.
Volt Lumiam is es az a matt felulet egy het alatt kifenyesedett a tok alatt. Aztan utana tok nelkul a gatya zsebem koptata fenyesitette ki. Gusztustalanul szar minoseg volt. Nokia persze b@szott kicserelni vagy visszateriteni az arat. Helyette szervizbe csereltek de a kijelzot meg osszekarcoltak nekem frankon. Szervizbol is megbuktak.
Nokia 7Plus-nal a jack csati miatt volt szervizbe ahol ugyanugy osszebarmoltak a kijelzom.
En soha tobbet nem veszek Nokiat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.