Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Micsurin válasza hangyász2 (#50) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rá kell nézni akkor a legfrissebbel egy rangsorra és fixálni összefoglalóban.

Gond megoldva. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#52) hangyász2 válasza Micsurin (#51) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Azért írtam csak, mert ez már nem az első olyan teszt, ahol az alany a legújabbal van, a másik készülék meg régivel.

(#53) Dayerdroid


Dayerdroid
tag

Mondjuk a makro kamerát arra kéne használni amire való.

(#54) grabber válasza manokaki (#32) üzenetére


grabber
addikt

Mi a francért hasonlítod össze a két telefont amikor az Oppo nagyobb készülék.
Semennyire,rohadtul semmi köze a két relefonnak egymáshoz. Az egyik kisebb mint a másik. Végre a Nord normális méretű,nem tepsi telefon. Miért nem hasonlítod egy tablethez inkább?

Rohadtul nem érdekel senkit,hogy egy nagyobb telefon mit tud. Olyan telefon rdekel minket ami nem nagyobb a Nordnál. Az legyen,szebb,gyorsabb,nagyobb aksis. Megkérek mindenkit,hogy aki össze akar hasonlötani egy kis telefont egy nagy tepsivel meg se próbálja. Nem érdekel senki,mert nem akar nagy telefont és a méret miatt használhatatlan. Még a Nord is nagy,de ez van és már ennek is örölünk.

Ja és az Oppo 209 gramm. Szakadjon le a keze aki ilyen nehéz telefont akar használni. Nord sokkal könnyebb. Értelmetlen az egész összehasonlítás. Nem értem miért hozzod fel egyáltalán.

Bocsánat,csak te az n+1 vagy aki ojön egy tepsi telefon vs kompakt telefon. Valamiért a tepsi olcsóbb,többet tud.... Talán azért mert nem nehéz megcsinálni a nagy tégla méret miatt.

[ Szerkesztve ]

(#55) exedoc


exedoc
senior tag

Nagyon fasza. Ilyen lenne az én telefonom. Nem játszom, nem antutu-zom (hánynom kell tőle), nem kell 4k-s kijelző, de legyen amoled mert erős napfényben nem remekel az IPS. Benne van minden ami nekem kell, kamera sem egy P40 Pro, de rohadtul nem is érdekel, készítsen elfogadható minőségű képeket. A teló szép, formás, és nem horror árú. Aksi ugyan lehetett volna nagyobb, de ne károgjunk annyit. Nálam ilyen egy középkategóriás telefon. Jó pont az 5G is.

(#56) janeszgol válasza grabber (#54) üzenetére


janeszgol
félisten

Oppo: 159.4 x 72.4 x 7.7 mm, 6.5 inch 171 gramm.
Nord: 158.3 x 73.3 x 8.2 mm, 6.44 inch, 184 gramm.

Ezért voltál ennyire bunkó?

[ Szerkesztve ]

(#57) grabber válasza janeszgol (#56) üzenetére


grabber
addikt

Nem kicsit benéztem. Direkt rákestem de nem a neot adta ki a gsmarena.
Az összefoglalóban meg sem említették az Oppot. Nem értem,ha van ilyen telefon akkor miért nem írjám.

Sajnálom,nem volt alapja amit írtam. Méretet senki nem írja le.

[ Szerkesztve ]

(#58) Bog válasza Peczka (#39) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Már rég volt.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#60) Noukoum válasza Bog (#58) üzenetére


Noukoum
veterán

Ti ezt teszteltétek, ő pedig erre gondolt.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#61) janeszgol válasza grabber (#57) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez tök igaz. Hátha van olyan, aki azt mondja, hogy a méret jó (mivel tökre hasonló), de rá tud dobni negyvenet, és akkor megkapja azt az Oppot.

Én amúgy várom, hogy a szolgáltatókhoz is bekerüljön például az Oppo, OnePlus több termékkel. A Realme megjelent, igaz még csak a Telenornál. Bár most úgy néz ki nem hogy ezek nem, hanem talán néhány régebbi is kieshet (Huawei, Xiaomi), ha nem lesz megoldás a helyzetre. Nagyon nem szeretném, ha csak Samsung, Sony, LG lenne android oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#62) hyperspace válasza pbalazs09 (#27) üzenetére


hyperspace
őstag

7T a jobb választás.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#63) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Most akkor szar a kamera vagy jön egy frissítés ami kijavítja? :F
Azt ne felejtsük el, hogy a telefonra három év garanciát vállalnak a biztonsági ill Android frissítésekre.Ez hatalmas piros pont!Van még ilyen cég, aki ezt meglépte már?

(#64) nobela


nobela
senior tag

Tudom hogy többen leírták már, de azért én is megismétlem: ez a kamera egy vicc.

Főleg ennyiért.

ÁRESÉS !!! Grado SR225x fél éves, alig használt, lényegében vadonatúj állapotban magyar garanciával eladó. 74.900.- Ft

(#65) Victoryus94 válasza ProEvoFan (#63) üzenetére


Victoryus94
őstag

A kamera gyenge. Annak jó, aki nem szokott fotózni.
Nem fog olyan képet lőni sosem, mint egy 60 ezres Redmi.

Xiaominak volt Android One-os telefonja, a MiA1 támogatása pont most ér véget. Hiába a sok frissítés, ha minden 2. bugos (bár a security patcheket megkapta legalább minden hónapban, ezt az O+ nem teszi meg). Kínai ROM-os Xiaomik most is havonta (többször) frissülnek. De a Redmi 3S-em is hetente! kapott frissítéseket 4 éve. Most ahogy látom itthon EU Rom-ok vannak a legtöbb Xiaomin, az ritkábban frissül mint a global, és jóval ritkábban mint a kínai ROM.

Ismerősömnek Nokiája van 2 éve, egyelőre az is kapja a frissítéseket rendszeresen (legalábbis ő ezt állítja)

[ Szerkesztve ]

(#67) ghiottone válasza ProEvoFan (#63) üzenetére


ghiottone
nagyúr

3 év frissítés? Google kezdte android vonalon és ott 3 főverzió van, itt 2. Mostanában a Samsung is befogja vezetni a csúcskategórias telóik mellett az A széria felsőbb modelleinél.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#68) sasa134


sasa134
addikt

Nem 4 szar kamera kéne, hanem 1 jó... Így felejtős. De nice try...

Avanti Roma

(#69) vakablak93


vakablak93
őstag

Na ez egy frankó telefon, akkor kettő esélyes a történet nálam, asszem csak az fog dönteni ez és a pixel 4a között hogy melyiket kapom meg előnyösebben szolgáltatónál , de nagyon tetszik , a mérete az egyetlen negatívum részemről, de valami ilyesmit várok el középkategória címen, kamera meg nem érdekel úgyse jó egy telón se ,furcsán ízléses a kinézete kínaihoz képest...

Erre csak 2 főverzió és 3 év biztonsági frissítés lesz?

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#70) Noukoum válasza vakablak93 (#69) üzenetére


Noukoum
veterán

Tudtommal itthon nem lesz 4a szolgáltatónál.
A weboldal szerint 2 évnyi főverzió és 3 év biztonsági frissítést ígérnek, volt aki azt mondta az egyik nord cikknél hogy lehet végül 3 android főverzió lesz de én ebben erősen kételkedem. Az a biztos amit ők mondanak.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#71) qnadam válasza odani (#13) üzenetére


qnadam
veterán

Szvsz aki azt állítja, hogy ilyen, vagy ennél drágább mobilra van szüksége, az hazudik magának és mindenki másnak.

szerintem meg akinek elég a 9 se kamerája, az egy igénytelen tróger.
ugye, milyen rosszul hangzik? pedig ez is pont egy olyan agyatlan általánosítás, mint amit te írtál le.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#72) Hopkins95 válasza sasa134 (#68) üzenetére


Hopkins95
addikt

És mi lenne, ha 4 szar kamera helyett 4 jó kamera lenne? :U Képesek rá, a 8 Pro-nál megmutatták. Én örömmel elfogadnám. De ez így ilyen formában ennyiért a OnePlustól vicc.

Ez is érdekes: OnePlus phones get first dibs on PUBG Mobile at 90fps
The OnePlus 7 Pro, 7T, 8, and 8 Pro all support PUBG Mobile at the new frame rate. The OnePlus Nord is obviously missing from this list, despite having a 90Hz display. It’s understandable since the Nord has the lower-tier Snapdragon 765G.

Ez is azt mutatja, hogy egy Oneplus 7t jobban megéri.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#73) Micsurin válasza vakablak93 (#69) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szerintem inkább fordítva fog az alakulni. :DDD

Pixelt itthon egyáltalán nem fogod megkapni szolgáltatónál.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#74) ollie válasza vakablak93 (#69) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Itthon csak szürkeimporttal lehet Pixelekhez hozzájutni.

***

(#75) vakablak93


vakablak93
őstag

Németországban élek, itt elérhető mindkettő a vodánál, így számomra nem gond :)

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#76) Noukoum válasza vakablak93 (#75) üzenetére


Noukoum
veterán

Elvileg a Nord 400euró, a pixel meg 380euró németben. Így gondolom a pixel lesz kedvezőbb, de ne legyen igazam. Az biztos hogy mindkettő nagyon jó telefon.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#77) vakablak93 válasza Noukoum (#76) üzenetére


vakablak93
őstag

Na igen nagyon közel vannak egymáshoz, de sokszor vannak bizonyos telefonokra vagy adott márkára nagy akciók errefelé, szóval majd elválik a hosszabbításkor épp hogy alakul.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#78) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Köszönet a tesztért el is felejtettem, pedig kérdeztem bogot direkt! :R :)

Kicsit örülök, hogy nem a Nord mellett döntöttem nem rossz telefon sőt de nekem kevés, ellenben fateromnak kiváló lenne ez a hw untig elég az Oxygen önmagában ha nem is a leg feature dúsabb legalább beton stabil a kijelző már elég nagy a műhelyben robbantott ábrákat silabizálni. Akkuidő korrektnek ígérkezik, még mindig nagy kár a műanyag ház miatt.
Igen, most volt türelmem végig olvasni a kommentelések után. :B

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#79) Noukoum válasza Micsurin (#78) üzenetére


Noukoum
veterán

Csak a keret műanyag, a hátlap üveg. Nem tudom mennyire zavaró, az biztos hogy volt néhány yt teszter aki simán alunak nézte :) Szóval biztos nem gagyi.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#80) Integrale


Integrale
veterán

Masodik oldalon megorultem, hogy mashol rosszul irtak, megsem muanyag a keret, hanem fem.
Aztan az osszegzesnel mar itt is muanyag szerepel :(

Szerintem javitsatok (valamelyiket). :D

"Bad reklám is reklám too"

(#81) manokaki válasza grabber (#54) üzenetére


manokaki
őstag

Ha elolvasnád a pontos tipust amit irtam ! Oppo find X3 Neo / Oppo Reno3 Pro 5G ( ja és 175g a sulya ) ! Nézd már meg a specifikáciojukat ! Ugyanz a középmetöny ! Senki nem beszélt az Oppo find X2 vagy az X2 pro-rol !!! :C

Az SD865-t pedig a Oneplus 8-ra irtam ,mert a forumtárs az árazás miatt azt hozta fel példának ,hogy 230 körül már azt is lehet kapni és erre irtam hohy volt az is és nem gyözött meg jobban.

[ Szerkesztve ]

(#82) natë


natë
nagyúr

Jó a cím :DDD

(#83) scope2007


scope2007
addikt

Nekem a oneplus one mai napig megvan, és remekül működik :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#84) Graphics válasza scope2007 (#83) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nagyon szerettem azt a telót, tesztelni volt nálam.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#85) Hopkins95 válasza Graphics (#84) üzenetére


Hopkins95
addikt

És te mit szólsz a OnePlus Nordhoz?

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#86) #30610944 válasza ghiottone (#67) üzenetére


#30610944
törölt tag

Ja jol hangzik a tamogatottsag de arrol senki nem beszel mennyire kesobb jonnek ki a Pixelekhez kepest.

(#87) PistiSan válasza #30610944 (#86) üzenetére


PistiSan
addikt

Volt nexusom, a jack csatlakozó miatt most pixel4a val szemezek(most oneplus3 van), azért emlékszem amikor a nexuson már kint volt a friss ropogós oprendszer, aztán pár app mindig csak később működött vele megfelelően, utólag lett megoldva a kompatibilitása, nem tudom azóta ez változott e vagy sem.

(#88) Hopkins95 válasza PistiSan (#87) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nekem konkrétan a telefon nemrég frissítette magát Oreora, mert véletlenül rányomtam valahogy, mikor összefogtam a telefont valamivel, persze megszakítani nem tudtam a telepítést és nagyon nem tetszett az új felület meg az értesítési függöny kifehéredésemg hogy pl. wifi bekapcsolásnál nem látom azonnal az elérhető hálózatokat, csak ilyen kis kapcsolóként műküdik. :((( Ráadásul dadogósabb lett a rendszer. Utána fogtam gyorsan, unlockoltam a bootloadert és újraraktam Android 7.0 Nougatra.

Új verzió ide vagy oda, de én biztos nem fogom frissíteni egyik telefonomat sem, hacsak nem jön valami rendkívül hasznos funkció, mint az osztott képernyő volt 7.0-nál.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#89) grabber


grabber
addikt


A 3 Oneplus között szinte nincs is méretbeli különbség.

Aki a kamera miatt érdeklődik,annak itt egy video:
[OnePlus Nord vs OnePlus 8 vs OnePlus 8 Pro Camera Test]

(#90) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Tényleg középkategória
Kicsit vártam valami pluszt benne, ami a többi középkategória fölé emeli

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#91) Tewe013 válasza PistiSan (#87) üzenetére


Tewe013
őstag

Betaban már megoldják a kompatibilitást. Végleges verziónál nem találkoztam ilyen problémával.

(#92) ghiottone válasza #30610944 (#86) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az Op-nál azt vettem észre, hogy a stabil vonalon a kéthavi frissítések 10.-e körül kint vannak és abban a tárgyhót megelőző biztonsági frissítés benne van. A béta vonalnál a havi frissítések a tárgyhavi biztonsági csomaggal a Google Pixelek után 1 hét kb. - ez szerintem azért nem vészes.
A főverzió kiadása viszont már lassabb volt a 10-esnél a korábbi szériáknál, ez tény.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#93) exedoc válasza enginev3.0 (#90) üzenetére


exedoc
senior tag

Igazából szerintem meg is kaptad a kijelzővel. Ritka a 90Hz-es Amoled panel, és az 5G ebben az árszegmensben.

[ Szerkesztve ]

(#94) zselijan


zselijan
csendes tag

Tegnap beszart a barátnőm mobilja, ezért SOS szereztem kéket. Nem sokat szarakodtunk vele, de az első benyomások elég pozitívak. Telekom volte müxik, vowifit nem tudtam beizzítani. A hang minősége kiválló még kihangosítva is. A rendszer gyorsasága érzésre ugyanaz, mint az én Oneplus 8-é, persze még nincs belakva. Éjjel elmentünk Esztergomba egy pár fotót lőttünk vele, nem értek a fotózáshoz de nekem jobban tetszettek az ő képei mint az enyém. Tapicskoltam, az összeszerelés minősége kiválló. Volt a dobozban átlátszó tok, az annyiry nem tetszett, utólag pótolni kell jobb minőségűvel. Gyárilag fóliázva van a képernyő.

(#95) joey04


joey04
titán

2 éve ennyiért adott csúcsmodellt a oneplus.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#96) zselijan válasza joey04 (#95) üzenetére


zselijan
csendes tag

Két éve négyszer annyi gyümölcsöt tudtam venni kétezer forintból mint most. :W

(#97) mgy


mgy
senior tag

Kíváncsi vagyok, meddig tart még a hörgés... Komolyan nem értem, mi értelme van idefosni Kis Gézának, hogy mennyire szar cég az OP, mennyire fos a Nord, mennyivel jobb a bármelyik másik készülék. Ki nem szarja le, mit gondol gézu a nordról?
---
Nem tudom, mást zavar-e a telón, hogy a képernyő széléről befelé való "suhintás"(?) mint visszalépés jól működik ugyan, de itt az oxygenben nem lehet a képernyő szélén a sáv méretét szabályozni. Gondolom más OP telefonokon is így van. Pixelen megy, ott tudtam rajta faragni, a messenger, vagy épp a folyamatban lévő hívás kis fejét könnyen el lehet külön érni, nem érti félre az oprendszer mit is akarok.

(#98) Hopkins95 válasza joey04 (#95) üzenetére


Hopkins95
addikt

+1 :K ezért is mondom, hogy ez a OnePlus már nem az a OnePlus.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#99) judas13 válasza zselijan (#96) üzenetére


judas13
addikt

valamint pont két évvel voltunk fiatalabbak (mindnyájan) mint most :K

a teló viszont összességében csalódás

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#100) joey04 válasza zselijan (#96) üzenetére


joey04
titán

egyél kevesebbet. spórolj op telóra. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.