Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) szabeska válasza BFrank (#1150) üzenetére


szabeska
addikt

Szerintem nem normalis. Nekem BA jott. Esetleg toltsd le a full BA csomagot, es telepitsd fel. A halozatok miatt pont nem mindegy, hogy amerikai vagy europai rom van fent.

F1

(#1152) stigma válasza szabeska (#1151) üzenetére


stigma
addikt

Hi én igaz Sima 8-as telóval vagyok, IN2013-as a teló(alza) viszont én 11.0.1.1.IN21AA-t kaptam. Akkor nekem is más régiós ment rá, viszont a hivatalos oldalon nem találok BA-s jellegüt 11-est csak 10.-es-t.

Volte és VoWifi-hez ezt a leírást kövessem, így kell bekapcsolni?

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#1153) szabeska válasza stigma (#1152) üzenetére


szabeska
addikt

Itt: [link] :K Szerintem erdemes az EU verziot hasznalni, ha mar van.

Nalam siman a sim1 beallitasainal van a volte es a wifi hivas bekapcsolasa. Telekom.

[ Szerkesztve ]

F1

(#1154) stigma válasza szabeska (#1153) üzenetére


stigma
addikt

Köszi.

Akkor itt a Full OTA-t leszedem telóra mely a frissítéskezelőben a helyi frissítéseknél betallózom gondolom. :R

Volte/Vowifi: Lecsekkolom hátha figyelmetlen voltam (megnézem párom Oneplus 6T-s telóján is)

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#1155) aTe014


aTe014
aktív tag

Nekem ez a fura a frissítés óta...

Telekomos (ez a céges) kártyánál nem működik a mobilinternet. Hiába írja ki, hogy még 5G is lehetne, a térerő résznél sem ír semmit. És hiába állítom a preferált hálózattípust bármelyikre a 4 közül, egyiken sincs mobilinternet.

A másik , Vodafone-os (ez a nem céges) kártya 4G+ -on tökéletesen megy..

Ötletek?

i14Pro

(#1156) FuRiONight válasza aTe014 (#1155) üzenetére


FuRiONight
őstag

Próbáld meg a cégest másik telefonnal..

(#1157) Hyena válasza BFrank (#1150) üzenetére


Hyena
senior tag

Nekem sem BA jott , en is rafrissitettem a manualisan letoltott europai full romot.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#1158) Land


Land
veterán

Szerintetek az Insight AOD sokkal jobban meríti a telefont, mint a többi? Illetve akár be is éghet a kijelzőbe?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1159) BFrank válasza Hyena (#1157) üzenetére


BFrank
újonc

Így tettem végül én is Oxygen Updater-rel.
Ugyanakkor Vodánál az 5G továbbra sem jelent meg. Vélhetően OP még firmware-esen nem nyitotta fel magyar Vodára, mert az előfizetésem náluk 5G képes, szóval ez nem szolgáltatói oldalon múlhat perpill.

(#1160) calvin76


calvin76
tag

OTA-n kaptátok a frissítést? Én a 10.5.13 óta nem kaptam semmit és a hivatalos oldalon is Augusztus 25-i az utolsó FW, ami elég vicces.

(#1161) calvin76


calvin76
tag

Közben találtam egy link-et az XDA-n [link] (bocsi, már nem tudtam szerkeszteni az hozzászólásomat)

(#1162) KSparrow válasza calvin76 (#1160) üzenetére


KSparrow
senior tag

Nekem OTA csekkolva ugyanaz, 10.5.13IN11BA.
Érdekes, a settings/ Status / security patch-nál keresve talált (szeptemberi volt) és most újraindult, már október 1.
Nokia 9 és Android One után fura, hogy nem szólt, és nem egy helyen van a patch és a szoftver update.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#1163) fairi válasza KSparrow (#1162) üzenetére


fairi
addikt

Oxygen updater érdemes feltenni, ha gáz van nálad.
Kínai készülékre felrakott indiai szoftver baj nélkül OTA-zik.

(#1164) Hyena válasza BFrank (#1159) üzenetére


Hyena
senior tag

Detto ugyanigy allok.
Kiegeszitenem azzal ,hogy az elozo firmwareben meg mukodott a vowifi , (az alap 11es romban) de az update utan mar nem megy.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#1165) rebelinside


rebelinside
tag

Vigyázzatok, a legújabb frissítés törölheti a telefon teljes tartalmát:
[link]

(#1166) koxx válasza rebelinside (#1165) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"The problem affects OnePlus 8 and 8 Pro devices running Oxygen OS 11 open beta 3." ezért nem használunk betat. Így jártak.

(#1167) KSparrow válasza fairi (#1163) üzenetére


KSparrow
senior tag

Egyelőre nem tapasztaltam gondot :) majd megjön, ha itt az ideje.. Op3-on teljesen jól elvoltam 3 évig az első android 6-tal :D

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#1168) Rick4 válasza koxx (#1166) üzenetére


Rick4
félisten

Így van, pont azért beta, hogy akármi történhet, percenként össze is zuhanhat a rendszer, törlődhet minden.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1169) rebelinside


rebelinside
tag

Sziasztok! Jövő héten én is csatlakozom a klubhoz egy zöld 12/256-os változattal, most jó áron van nagyon az alzán. Azt olvastam ezen van gyárilag fólia, az mennyire tartós, érdemes másikat venni rá? Abból van ajánlott? Gondolom az üveg nem játszik az íves kijelző miatt. Toknak vettem egy gyári sandstonet, ha az nem jön be van valami ajánlott?

(#1170) Land


Land
veterán

Hétfőn én is csatlakoztam a csapathoz egy fekete kínai 8/128 Gb-os Oneplus 8 Proval.
Samsung S20 FE után nagyon bejön a telefon. Nekem minden téren jobban tetszik, úgy érzem "megérkeztem".
Build szám: Oxygen OS 11.IN11AA
Biztonsági frissítés: 2020 szeptember 1

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1171) KSparrow válasza rebelinside (#1169) üzenetére


KSparrow
senior tag

Szia, a Fólia kérdésben nem tudok nyilatkozni - ez engem is érdekelne.
Nekem a gyári van rajta, 1-2 kisebb sérülés van már (sútló fényben látszik 2 mikrokarc), de semmi, ami átmenne. Ez a dolga. A tapasztalatom eddig a gyári fóliával pozitív - Az előző, Oneplus 3 telefonomon még a mai napig a gyári fólia van fent. Hallottam a 7pro-nál valami hidro-mittoménmiről, hogy az jó az ívesre, meg ráfeszül.. de tapasztalatom nincs vele.

Tokból én a gyárit felpróbáltam, de nem használom. Helyette ezt a Nillkin tokot nyúzom, én kaptam a telefonhoz. A 3-hoz is Nillkin volt, ehhez is, teljesen meg vagyok elégedve vele.
Úri huncutságból rendeltem egy ilyet, majd meglátjuk milyen, HA megjön. Ez is kék, a telefonom is, szerintem szép lesz.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#1172) stigma


stigma
addikt

Szaisztok.

Múltkor már kérdeztem és meg is kaptam a választ, de még nem értem el oda, hogy visszafrissítsem a telómat AA-ról BA-ra verzióra.
Full OTA-t leszedtem, de ezt inkább érdemes lenne gyári recovery-ből feltenni, mint simán a frissítések között ugye?
Gyári revoveryből feltéve ugye mindent töröl a telóról, de így legalább tiszta lappal indulok.
Elkövetkezendőkben inkább gyári Updater-ből fogok frissíteni, ott most kijelöltem hogy Oneplus 8 EU(mert sima 8-om van IN2013 verzió) + incremental updateket szedjen le.
Így jól fogom csinálni mindkét dolgot?

#1169rebelinside
Én védem a telót ahogy tudom. Alzán találtam olcsóbb(5k) gyári tokot a sima 8-as telómra, üvegfóliát a Mofi-t vettem mert ezt az 1db-ot találtam itthon és gyorsan kellett.
Hát ne vegyél, mert,1x vissza kellett tennem, mert szarul ment fel elég levegős volt, el is repedt a teteje, pedig óvatos voltam.
Én msot ezt rendeltem kintről: Link
Remélem egyszerű lesz feltenni. :DDD

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#1173) koxx válasza rebelinside (#1169) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A gyári sandstone a legjobb ami valaha a kezemben volt. Oké nem egy rugged armor tok, de gyönyörűen rásimul, vékony és iszonyat jó a fogása, olyan mintha finomszemcsés smirglit fognál.

(#1174) tovgab válasza rebelinside (#1169) üzenetére


tovgab
aktív tag

Hello!
Gyárilag van rajta fólia, de az elég hamar karcolódik és én a tapintását sem szeretem, ráadásul a vissza mozdulatnál mindig beleakad az ujjam, mert nem ér ki a kijelző széléig, ami rohadt idegesítő.
A 7 Pro-val sokat sz*ptam mire megtaláltam azt az üveget ami a széleken is tökéletesen leragad. Nekem csak ez vált be.
Tokból én is Nillkin TPU-t használok, ami annyiban jobb, mint amit mellé csomagolnak, hogy talán kicsit vékonyabb, kicsit jobb minőségű anyagból van, és a szélei recések, ami a fogásban sokat segít, de a Sandstone-ban sem fogsz csalódni, az tuti.

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#1175) spm


spm
tag

Sziasztok!
Vette innen közületek más is Alzán a telót? Jó áron van és nem tudom mi hátrány lehetne a gyári oldalhoz képest.

(#1176) KSparrow válasza tovgab (#1174) üzenetére


KSparrow
senior tag

A kutya mindenit, de nem olcsó. Mondjuk olcsóbb, mint a Nillkin oldalán...

Más: Frissültem hivatalosan OTA OS 11.0.1.1 IN11BA-ra. Azóta minden kör után kidob az Among us, de ami a nagyobb baj, hogy a netbankom se tölt be (cib) a háttér megvan, és ott leáll. Vaakinek van hasonló gondja a frissítés óta?
[szerk: felhívtam a bankot, nem kompatibilis az app az android 11-gyel...] :DDD

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#1177) f3rdzs0 válasza spm (#1175) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

szerintem csak a gariztatás menete más. meg a telefon színe :D de ahogy nézem, az alzás akció eléggé jó, és megéri imo

f3rdzs0

(#1178) rebelinside válasza spm (#1175) üzenetére


rebelinside
tag

Mint írtam én tegnap rendeltem onnan. Én ezen és az S20 FE-n gondolkodtam,az ára miatt az S20 FE-t akartam venni, de így hogy ekkora kedvezmény volt a 8 Prora nem volt kérdés hogy le kell erre csapni 😊
Az alza honlapján az van hogy a gyári háztól házig garancia érvényes rá.

Köszönöm a sok tokra/fóliára adott választ, először megnézem milyen ami rajtavan, meg a sandstone (kb 4k volt alzán a zöld, szerintem ez is jó vétel), ha nem jön be valamelyik akkor válogatok az ajánlottak közül. Néztem ezt az UV-s tempered glasst, de félek tőle, meg írták is hogy ha belefolyik a mikrofonba meg a szenzorokba abból lehet baj.

(#1179) Rick4 válasza f3rdzs0 (#1177) üzenetére


Rick4
félisten

Annyira nem más a gariztatás, hogy az alza hivatalos viszonteladó, vagyis a gyári szerviz javítja minden esetben, pont úgy, mint ha közvetlenül tőlük vetted volna.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1180) geryboro válasza KSparrow (#1176) üzenetére


geryboro
senior tag

among 1-el regebbivel engem is kidobal. idegesito..

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#1181) spm válasza rebelinside (#1178) üzenetére


spm
tag

Na megittam néhány bátorító karanténkönnyítőt és rányomtam a rendelésre. Jövő héten egy újabb pro tulaj érkezik! :)

(#1182) stigma


stigma
addikt

Sziasztok.

Szerintem nálam van valami "user error", de gyári recovery-ben miért nem találom az install to zip verziót?
Mivel szar verziót frissített a rendszer (AA-t) leszedtem az alábbi 2 fájlt :(mindkettő BA verzió, europai)
- Oneplus.net-ről (OnePlus8Oxygen_15.E.30_OTA_0300_all)
- xda-ról (OnePlus8Oxygen_15.E.31_OTA_0310_)

viszont a sima helyi frissítéseknél nem engedi betallózni => a kiválasztott csomag verziója alacsonyabb.
Gondoltam akkor mindegy gyári recovery-ből feltenném, amivel ugye minden adatot trölöka telón de ezt nem tudom megtenni.
Muszály TWRP-t tennem vagy milyen megoldás van arra hogy gyáro romot tegyek a telóra?

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#1183) Mate


Mate
nagyúr

Sziasztok!

6T leváltásán gondolkodom egy 8 pro-ra. Ami a legjobban visszatart a teljesen lekerekített kijelző. Lehet rá kapni bármi féle normális, esés ellen védő fóliát ami nem jön fel az oldalán? Már a 6T-nél is rosszul vagyok ettől, a 8 pro még rosszabbnak tűnik.

(#1184) szabeska válasza stigma (#1182) üzenetére


szabeska
addikt

a full csomagot probald, ne az ota csomagot.

F1

(#1185) koxx válasza Mate (#1183) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Szerintem nem lehet rá kapni normális üvegfóliát. Én a gyárival használtam, persze vigyázni kell rá.

(#1186) stigma válasza szabeska (#1184) üzenetére


stigma
addikt

Full OTA-val próbáltam ami a teljes méret: ~3GB
- Oneplus.net-ről (OnePlus8Oxygen_15.E.30_OTA_0300_all) ~ 2.7GB
- xda-ról (OnePlus8Oxygen_15.E.31_OTA_0310_) ~ 2.8GB

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#1187) tovgab


tovgab
aktív tag

Bár nem kapcsolódik szorosan a telefonhoz, de ezt meg akarom osztani veletek.
Mióta ez a Covid helyzet fennáll, azóta alkoholos kendővel törölgetünk minden apróságot (telefon, Iqos, okosóra, ilyesmi) asszonnyal és keresni akartam valami jobb megoldást.
Emlékeztem rá, hogy itt a mobilarénán volt tavaly egy bemutató UVC fertőtlenítő dobozokról (akkor 34.990Ft volt), gondoltam utána nézek a dolognak.
Eléggé meglepődtem mikor a Speedshop oldalán megláttam a Lyfro Air Capsule-t. Azon felül, hogy a 8 Pro simán belefér, 10W-os QI töltő van a tetejébe építve és még aroma párologtató is van benne. Minőségi anyaghasználat, jó dizájnnal, mindez 11.990Ft-ért! :Y
Bátran merem ajánlani bárkinek, ennyi pénzért szerintem best buy a cucc.

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#1188) szlaci888


szlaci888
aktív tag

Sziasztok!
Tud valaki segíteni, 8 Pro-Beta 3, Vodefone 5G céges csomag és nincs 5G ahol van Voda lefedettség. Kértem új SIM kártyát, mert először azt mondták az ügyfélszolgálatnál hogy régi és nem megy vele az 5G elvileg már ez sem akadály. Mit kell és lehet beállítani hogy működjön? Működik valakinek?

(#1189) zselijan válasza szlaci888 (#1188) üzenetére


zselijan
csendes tag

Tárcsázóban *#*#4636#*#* és a telefon adatainál a legördülő menüben válaszd az NR/lte/tdscma/gsm/wcdma

(#1190) szlaci888 válasza zselijan (#1189) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Köszönöm szépen, így már 2G/3G/4G/5G (Automatikus) lett a preferált hálózattípus. Tesztelni csak hétfőn tudom majd a belvárosban. Köszönöm szépen a segítséget!

(#1191) zselijan válasza szlaci888 (#1190) üzenetére


zselijan
csendes tag

A telefon újraindításnál vissza áll, tehát mindig meg kell csinálni. OB3-ról frissíts stabilra. Telekomnál sima Op8-nál a legutolsó fríssítés után már nem kell így mókolni.

(#1192) WiZARD válasza tovgab (#1187) üzenetére


WiZARD
addikt

Mit szólnak hosszabb távon az extra UVC sugárzáshoz a telefon egyes részei?
Ragasztó/tömítés/műanyagok/oled kijelző?

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1193) tovgab válasza WiZARD (#1192) üzenetére


tovgab
aktív tag

Sokat kutattam a neten, hiteles cáfolatot nem találtam arra vonatkozóan, hogy nem lesz baj. Ellenben olyat sem, ami azt állította, hogy sérülést okoz.
Az egyik legnagyobb Amcsi márka oldalán a következő fogad:
"Yes, it is completely safe for your phone. It doesn't use water or chemicals – it uses UV-C light. UV light kills germs but doesn't harm you or your device. This light is completely safe for anything you place inside – except germs."
Ez persze gyártói marketing bullshit is lehetne, de nem hiszem, hogy az egyik legnagyobb gyártó - főleg Amerikában - megtehetné, hogy olyan terméket árul, ami tönkre teheti a telefonokat, mert a gatyáját is leperelnék róla a pórul járt user-ek.
Plusz ezek az eszközök már széles körben elérhetőek, hosszú évek óta, ha lenne velük bármi gond, azt hiszem, hogy az internet tele lenne az ő negatív beszámolóikkal.
Ezek mérlegelése után döntöttem én is a vásárlás mellett.
Még annyit szoktunk megtenni, hogy arccal lefelé rakjuk be a telefonjainkat, így nem éri direkt UV fény a kijelzőt...

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#1194) szlaci888 válasza zselijan (#1191) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Köszönöm a választ, majd meggondolom, de azért majd hétfőn mindenképen kipróbálom így.

(#1195) gyvince


gyvince
senior tag

Sziasztok nincs itt valami belső telekomos ember aki meg tudná mondani hogy érdemes e várni a Oneplus 8 prora vagy 8Tre??

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1196) spm


spm
tag

Sziasztok!
Van ajánlott QI asztali töltőpad 8 pro-hoz? Ki milyet használ? Vagy netán full mindegy?

(#1197) gyvince válasza spm (#1196) üzenetére


gyvince
senior tag

gyárija

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1198) KSparrow válasza spm (#1196) üzenetére


KSparrow
senior tag

Nekem IKEA padon nem ment jól, de a Nokia DT-900-zal simán ment. Ugyanakkor én már csak óvatosan QI töltőzök, mert a Nokia 9-ben szeintem az vágta haza a kamerát. Ami akkor nem volt gond, mert több sebből is vérzett, így meg 2X cserélték gariban, de a 8Pro már marad, imádom.

#1193tovgab
Azért Amerikában is sok mindent lehet. Apple Iphone 12 anti-repair Apple logging apps És ez csak egy vállalat - De hát ez van, na. Én boldog vagyok a Kínában végződő adataimmal :DDD

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#1199) *Mukeey* válasza gyvince (#1195) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Én úgy hallottam, hogy nem lesz náluk. 😏
Hivatalosan kérdezték már másik topikban, mindig a sablon terelő választ adták, hogy "nincs info a készülékekről".
Valószínű nem ment náluk a 7tpro, végén akkori hivatalos ár alatt szórták ki a megmaradt készletet, 199ért volt kártyásban, mikor OP-nál 700€ felett volt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1200) tovgab válasza spm (#1196) üzenetére


tovgab
aktív tag

Szia!

A gyári töltője tudja a 30 W-ot vezeték nélkül, de itthon már egyáltalán nem lehet kapni, külföldön is csak US/UK plug-gal, EU adapteres megoldásokat találni.
Ha sima QI töltőt veszel, azzal max 10 W-ot vesz fel a 8 Pro.
Személy szerint töltőkből, padokból és kábelekből is a Blitzwolf cuccait használom.
Ez a kombójuk most pofátlanul jó áron van Banggood-on, Cseh raktárból, 1 hét alatt.

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.