Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) ghiottone válasza geryboro (#1349) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Azt sajna el kell fogadni, hogy vannak ilyen anomáliák és nem egységesek a szabványok. Se Warp, se VOOC, se Dart/SuperDart töltőből nem láttam mást a gyárikon kívül. Több slotosoat meg pláne nem.

OP 7T mellett Moto G 5G Plust és Pixeleket (4a, 5) is használtam, teszteltem az elmúlt 2 hónapban. A Pixel PD szabványos töltője nem töltötte az OP-t. Az OP warp töltője pedig nem töltötte gyorsan se a Pixelt, se a Motot. A Moto turbochargere, ami a QC-3-on alapszik nem töltötte gyorsan se az OP-t se a Pixeleket.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1352) btudos válasza geryboro (#1349) üzenetére


btudos
veterán

Ez lesz a te barátod.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1353) fairi válasza geryboro (#1349) üzenetére


fairi
addikt

65W GaN töltőt javaslom azt használom és tökéletesen megy a 15w-os töltés. Azzal is megvan 1 óra 20 perc alatt a fullosra töltés.

PD töltést támogató mágneses töltőkábelem és minden klappol. Oneplus 8 pro szélsebesen tölt. Mérőműszerrem is mutatja hogy 14w-tal töltődik.

(#1354) fairi válasza ghiottone (#1351) üzenetére


fairi
addikt

"A Pixel PD szabványos töltője nem töltötte az OP-t. "
Kínai GaN töltő és kínai mágneses kábel aktiválta a PD töltést a oneplusban. Filléresek voltak.
Pixel PD szabványos töltője lehet észlelte vmi nem szabványost az implementációban, igy inaktiválta, kínai töltők sokkal liberálisabbak :P
8 Proban javítottak Onpleus a PD támogatásban már lehet menne.

Többi igaz Oneplus 5V 6A használ töltésre, amit alapból semmi nem támogat, ez igaz kábelszinten is.
Alternatív a PD töltés, de az ritkán kényesen viselkedik.

(#1355) tovgab válasza geryboro (#1344) üzenetére


tovgab
aktív tag

Akkor én is leírom ide mégegyszer...már többen leírtuk neked, hogy a gyári gyorstöltés csak a gyári töltőfejjel, gyári wireless töltőpaddal és a gyári kábellel működik, ezen kívül tudja a PD (5V*3A=15W) szabványt.
Ezek után te most komolyan azt várod tőlünk, hogy keressünk neked PD töltőfejet? :W
De tudod mit, jó fej leszek:
itthoni bolt, 2 kimenet, 7490Ft
ugyanez Banggood-ról, 5400Ft

[ Szerkesztve ]

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#1356) geryboro válasza tovgab (#1355) üzenetére


geryboro
senior tag

koszonom a kedvesseged es a jo fejseged.

gyorskerdes.
elso ranezesre szerintem minden problemamat megoldana ez a tolto: [klikk]
mit szolsz/szoltok hozza?

koszonom.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#1357) KSparrow


KSparrow
senior tag

1: Rájöttem, hogy ha letöltöm a Google Wallpapers alkalmazást, akkor be tudom állítani külön a Lock screent. Nokiáról jöttem, Android One után ez új volt. :DDD

2: Takarításkor feltűnt, hogy hiába matt a telefon hátulja, súrló fényben (nagyon laposan nézve) igenis tükröződik.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#1358) calvin76


calvin76
tag

Sziasztok,
valakinek van ötlete miként lehetne kikapcsolni a telefon automatikus hangerő csökkentését bluetooth lejátszásnál. Elég idegesítő és értelmetlen, mert úgyis BT eszköz oldalon szabályozom. (Az absolute volume nem megoldás mert, szvsz, csak ront a dolgon)
Köszi

(#1359) calvin76


calvin76
tag

"Bajra-baj" ahogy Mucsi mondaná. A 11.0.2.2.IN11BA tegnapi telepítése óta 10-15 percet (vagy többet) késnek az SMS-ek :F

(#1360) *Mukeey* válasza geryboro (#1356) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ez egy jó töltő, ajánlom.
Warp nem fog vele menni, minden más igen.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1362) calvin76 válasza kristoof92 (#1361) üzenetére


calvin76
tag

Közben megtaláltam én is, de köszi :R . Azért vicces, hogy a oneplus fórumon nem tudják beírni ezt válasznak, mármint a support...
Én is máshol találtam meg.

(#1363) Palesztin994


Palesztin994
aktív tag

Sziasztok! A 8 pro nem támogat 35W-nál "gyorsabb" töltést ugye? Szóval nem is szabad pl a 65-össel tölteni, csak a saját 35-ösével. Most rendeltem meg a telót, úgy emléksezm 35 W-os, ha tévedtem elnézést. :))

(#1364) geryboro


geryboro
senior tag

en is inkabb kinabol rendelosre veszem a dolgot.
de szerintem marad a GaN tolto par meregdraga 100w pd kompatibilis kabellel, aminek az ara itthon annyi mint kinti rendelessel maga a tolto. hova fajul meg ez a vilag? :F
ahogy neztem pont vinne egyszerre a gyors toltest, meg a laptop gyors tolteset szimultan,
illetve ott lesz meg a szabad 3.0-s port barmihez is.

az viszont meglepett hogy a SG a71 gyari toltojevel gyorstoltott a telefon.
de vegulis mindegy.

extra kerdes.
anno AMOLED kijelzos keszulekhez hasznaltam [Pixel Battery Saver] appot,
aksi ido kitolasa vegett,
lehet itt is tudna az ember sporolni a kepernyo minosegenek felaldozasaval
par ertekes 10-20 percet vagy esetleg orat a SoT-bol.
valaki tesztelte mar?

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#1365) Torony 1. válasza Palesztin994 (#1363) üzenetére


Torony 1.
tag

Szia.Én rendeltem egy 65-öst tőlűk Black Friday-kor,mert féláron adták,és én azzal töltöm.Hibátlanul teszi a dolgát.Igaz,csak 30-al tölt,mert a teló annyit tud,de frankó. :K

(#1366) Palesztin994 válasza Torony 1. (#1365) üzenetére


Palesztin994
aktív tag

Ahha, akkor 30. De a csomagban is 30-as töltő van, ugye?

(#1367) KSparrow válasza calvin76 (#1358) üzenetére


KSparrow
senior tag

Én azt vettem észre, hogy ha kihangoosítóval használom az autóban, hiába állítom le a kocsit, sőt, megyek el messze, akkor is úgy kezeli a telefon a hangerőt, mintha kapcsolódva lenne. Nem jelez a Viber, a messenger, vagy nincs meg a 'kattanós' rendszervisszajelző hang. BT ki-bekapcsolás után is a hangerőt BT kapcsolaton szabályozza. Ilyenkor restart, de azért ez elég bosszantó, na.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#1368) manokaki


manokaki
őstag

Melyik Messenger apk-t használjatok ? Olyat nem lehet beállitani a Facebook messenger-en ,hogy ne adjon hangot ha üzenet érkezik , mert a leguljabb apk-n nem tudom beállitani !? :F

Köszönöm ha van ötlet.

(#1369) manokaki


manokaki
őstag

Ha régebbi verziot teszek fel ott betudom állitani ,hogy alapértelmezett csengőhang viszont ott nem enged fotokat küldeni ... Android 11 van fent..

(#1370) Torony 1. válasza Palesztin994 (#1366) üzenetére


Torony 1.
tag

igen 30-as.

(#1371) calvin76 válasza KSparrow (#1367) üzenetére


calvin76
tag

Nyilván autó és fejegység függő (nálam a kulcs kivétele után pár perccel vagy az ajtó kinyitásakor rögtön lekapcsolódik a telefonról), de kikapcsolt eszköznél el kellene dobnia a kapcsolatot. Olyankor amúgy mit ír? Még a kocsi hangrendszerét jelzi mint audio eszköz?

(#1372) KSparrow válasza calvin76 (#1371) üzenetére


KSparrow
senior tag

Nem egyértelmű, de más nincs, amire kapcsolódhatna. Megnézem majd, amúgy egy Kenwood fejegység, utólag beszerelve. OP3-mal nem volt gond. Lehet megpróbálom majd a szünetben újra pároztatni.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#1373) Palesztin994 válasza Torony 1. (#1370) üzenetére


Palesztin994
aktív tag

köszi! :)

(#1374) Techergo87


Techergo87
csendes tag

Sziasztok. Aki használt note 20 ultra, vagy s 20 ultrát, milyen tapasztalatai vannak a samsungok után. Most készülök telefont venni, és a két ultra és op8 van a pakliban. Alapvetően Samsungot akartam, de a gyenge akkumulátor, az exynos, és sok negatív vélemény alapján került képbe a op8.

(#1375) ADAM1337 válasza Techergo87 (#1374) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

én note 20 ultra után vettem a 8 pro-t, designbe nekem a samsung jobban testszett.
Egyedül a dex hiányzik, minden másban jobb a oneplus.

[ Szerkesztve ]

(#1376) Techergo87 válasza ADAM1337 (#1375) üzenetére


Techergo87
csendes tag

Nekem is jobban tetszik a note kinézete. Kár hogy a Samsung ennyire ragaszkodik az exynoshoz.

(#1377) *Mukeey* válasza Techergo87 (#1374) üzenetére


*Mukeey*
addikt

S20 ultra a legszebb teló most szerintem. De az általad is sorolt okok miatt op8pro-t vennék.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1378) geryboro válasza geryboro (#1364) üzenetére


geryboro
senior tag

progit teszteltem, sajnos ujabb droidon nem fut valami jol, erintesi problemakat okoz.
ha esetleg tud valaki valami hasonlot akku ido boost-hoz, az irhatja.

illetve pwm-rol van valakinek valami infolya?
maszkolos a tortenet vagy nem?

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#1379) geryboro


geryboro
senior tag

jo hogy inaktiv a totyik. es ez a jo benne.
kis eszrevetel.
programkezeloben toroltem a canvast.

illetve a "Fény" rezges intenzitas nem valami vilagos. :DDD
itt ott van a rendszerben googleforditozas, de huawei-nel is talaltam helyesirasi hibakat a szoftverben, szval lenyegtelen.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#1380) FuRiONight válasza Techergo87 (#1374) üzenetére


FuRiONight
őstag

Oneplus elég fapados a Samsung után, szoftveres bug van bőven. A legidegesítőbb, amikor nem kapcsolja be automatikusan a sötèt módot, vagy amikor akkumulátor kímèlő üzemmódban kikapcsolja az automatikus elforgatást majd elfelejti visszakapcsolni. Ehhez hasonlóakból van bőven. Jah illetve a főkamera rendben van (nagyjából) de a többi elég gyenge. Illetve ez a lekerekített kijelző borzalmas! :W

[ Szerkesztve ]

(#1381) Techergo87 válasza FuRiONight (#1380) üzenetére


Techergo87
csendes tag

Meglátjuk milyen lesz a 8 pro. Ez lett végül a befutó. Ha lesz egy kis szerecsém talán még karácsony előtt el is jut hozzám. A lekerekített kijelzőtől tartok is, még sose volt. Remélem megtudok vele barátkozni.

(#1382) geryboro válasza Techergo87 (#1381) üzenetére


geryboro
senior tag

utobbi 3-4 keszulekem kerekitett volt.
samsungot is edge nelkul hasznaltam, nekem semmi gondom nem volt vele,
szerintem meg lehet szokni.
ismerosi korbol van aki panaszkodik ra hogy felrenyomja a dolgokat, ez is ember fuggo lehet..

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#1383) Techergo87 válasza geryboro (#1382) üzenetére


Techergo87
csendes tag

Leginkább amiatt tartok a lekerekített kijelzőtől, hogy van egy 2 éves kisfiam, akinek az utóbbi időben az az egyik kedvenc elfoglaltsága, hogy eldugja, alkalomadtán mikor ezen tevékenységen rajta kapom, akkor eldobja a telefonom. Most mate 20am van ami sík kijelzős, uag tokban van, üvegfóliával. Ezzel a komboval kb. elpusztíthatatlan, iszonyat strapabíró. Szóval a telefon védelme miatt tartok tőle. Rendeltem ringke fusion x tokot, és üvegfóliát. Remélem ez elég lesz. 🙄

(#1384) FuRiONight válasza geryboro (#1382) üzenetére


FuRiONight
őstag

Több uvegfóliát felnyomott már, őszintén már nem is foglalkozom vele. Egyszerűen èrtelme nincs a lekerekitèsnek. Nah de majd az s21+..

(#1385) janosibaja


janosibaja
őstag

Sziasztok, 8T-n hogyan lehet az órát kétszámjegyesre kapcsolni, úgy, ahogy az AOD-on van? (Tehát, hogy délután 16:37-kor ne 4:37-et mutasson...)

(#1386) aTe014 válasza janosibaja (#1385) üzenetére


aTe014
aktív tag

Rendszer -> Dátum és idő -> 24 órás formátum használata.

i14Pro

(#1387) janosibaja válasza aTe014 (#1386) üzenetére


janosibaja
őstag

Még egyet kérdeznék, köszönöm!

Arra számítottam, hogy a beépített ujjlenyomat-olvasó majd gyengén teljesít, de teljesen szuper az első benyomásaim szerint. Viszont az arcfelismerő nem ismer fel, próbáltam szemüveggel, szemüveg nélkül - azt látom, hogy egyféle arcmintát lehet csak megadni - de egyik fajtában sem ismer fel.

Nem őrzök titkokat, azt szeretném, ha simán feloldaná a zárt képernyőt, ha ránézek. Mit csinálhatok rosszul?

[ Szerkesztve ]

(#1388) aTe014 válasza janosibaja (#1387) üzenetére


aTe014
aktív tag

Az arcod egyenletesen és kellően megvilágított szobában, vagy természetes fényben add hozzá (tehát pl. ne legyen a hátad mögött vagy fejed fölött éjjeli lámpa stb...), ennél többre nem kell figyelni!

Én csak az arcfelismerést használom, olyan szobában is hiba nélkül felold, ahol csak a tv világít, vagy ágyban fekve, amikor fél arcom párnán van, illetve május óta van meg a telefon, akkor adtam hozzá először és utoljára, pedig azóta volt jópárszor kócos hajam vagy nagyobb borostám. Egyedül a maszk+sapka kombó okoz neki gondot.

Plusz javaslom az "Automatikus feloldás a képernyő bekapcsolása után" kapcsoló ON-ra állítását.

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#1389) janosibaja válasza aTe014 (#1388) üzenetére


janosibaja
őstag

Köszi, pont ezt csinálom, ahogy írod, nem értem, mit bénázhatok el megint.

(#1390) janosibaja


janosibaja
őstag

Sziasztok, rég volt OnePlus a kezemben, szuper telefon, de pár megoldatlan kérdésem beüzemelés után is maradt, megköszönöm, ha segítetek! :R

1. Szerintem mindent jól beállítok, alább a beállítás képernyőképe, s mégsem működik az arcfelismerés... Mit csinálok rosszul? (az ujjlenyomat-olvasó bezzeg azonnal, elsőre nyit.) Talán az a baj, hogy az ujjlenyomat-olvasó is engedélyezve van? Lehet másként?



2. A környezethez igazodó kijelző lenne az AOD? Más, általam ismert telefonokéhoz képest nagyon halvány a világítása, a betűméretek kicsik, bizonyos helyzetekben alig látható, hogy mit ír ki (szemüveges vagyok). Ebbe bele kell törődni, vagy növelhető a fényereje?

3. Fura, hogy kéretlen, előtelepített appokat csak letiltani tudok, törölni nem. Ilyen pl a Netflix, a Youtube Music.

4. Ikonkészletet tudok cserélni custom launcher nélkül?

5. Képernyőképet csak a hangerőgomb le + bekapcsoló benyomásával lehet készíteni?

Ezer köszönet!

(#1391) WiZARD


WiZARD
addikt

Az mitől lehet, hogy pár mappaban az oda lementett képek csak nagyon nagy késleltetéssel jelennek meg? (Kb fél óra)
Filekezelőből látni hogy ott van és meg is lehet nyitni. Galériaban viszont nem látni és pl Facebook appból tölteném fel akkor se látni.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1392) geryboro válasza Techergo87 (#1383) üzenetére


geryboro
senior tag

hat igen, ezek gyakran tornek.
en jelenleg a gyari foliaval hasznalom a fusionX-et,
de ezelott mate 20 pro-m, ugyanigy kerekitett,
FusionX/ Military sarkitott tok + hydrogel folia, kameran tempered glass, vedte mindentol,
csak a viztöl nem. :DDD
de neten lehet kapni hozza 360 magnet tokot amit nem ajanlok.
nem tudom van-e hozza 360 silicone tok, azt egyenlore meg nem talaltam,
de jonehany ismerosnel bevalt, aki olcson szeretett volna teljes vedelmet,
egybol rendeltem is nekik, tudva hogy az kell, es tokeletesen meg voltak vele elegedve.

az tuti hogy a ringke tokja sarkitott, es kiemelt, azaz az also es felso elen joval vastagabb, es
nagyobb a kituremkedes mint maga a kijelzo, szoval ha lapjaval pofara ejtene a pici, akkor is vedene sima feluleten, de csak ebben az esetben. olyan 75%-os a protect szerintem.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#1393) Janaboy


Janaboy
veterán

Sziasztok,

Most váltok Huawei p20 prorol, azért van még hova fejlődni EMUIhoz képest.
Azt hol lehet beallitani, hogy melyik ablak legyen a főablak?
Nekem állandóan csak a baloldalit hozza.

Köszi,
Üdv

Janaboy

(#1394) janosibaja válasza Janaboy (#1393) üzenetére


janosibaja
őstag

Hasonlóképpen vagyok. Ezt az általad leírtat még nem láttam. De például az arcfeloldás akkor működik, ha előtte koppintok a kijelzőre - az előző két mobilomon nem úgy volt, azok rögtön oldottak.

De megszokja az ember, amúgy jó kis cucc, s az EMUI-nál jobban szabhatónak tűnik majd hamarosan :) .

(#1395) geryboro válasza janosibaja (#1394) üzenetére


geryboro
senior tag

az emelessel valo automatikus kepernyo bekapcsolas majd auto arcfeloldas-t en is hianyolom emui-hoz kepest.
de ezzel lehet egyutt elni.

ott mondjuk vaksotetben valo baktatashoz vakuval es kikapcsolt kepernyo mellett volt kihivas, mert mate 20 pro-m, korom sotetben is feloldotta a kepernyot, mindig. :DDD

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#1396) Janaboy válasza janosibaja (#1394) üzenetére


Janaboy
veterán

Hamarosan? Frissítes lesz a témában?

Most váltottam Novara.

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#1397) janosibaja válasza geryboro (#1395) üzenetére


janosibaja
őstag

Abszolút. A hibái túlélhetőek.

Apróság, de pl én gyakran csinálok képernyőképet, miért nincs benne a lehúzható sávban?

Miért vannak előtelepített, letörölhetetlen appok (pl Netflix)? Nem veszik el a kedvem ezek, csak picit bosszantóak.

(#1398) janosibaja válasza Janaboy (#1396) üzenetére


janosibaja
őstag

Úgy értettem, hogy hamarosan megszokod😃. Én még várok egy kicsit, egyre otthonosabbnak érződik a felület. Előbb-utóbb mindegyiket megunom, s akkor nekem is jön Nova. Megjegyzem, P 20 Pro-n is felraktam, s elég nagy küzdelem volt, mire parancssorban letilthattam az EMUI-t.

[ Szerkesztve ]

(#1399) Techergo87 válasza geryboro (#1392) üzenetére


Techergo87
csendes tag

Sajnos a ringke tok nem ért ide,pedig időben megrendeltem./webshop megszivatott/. Most egyenlőre marad a gyári tok, ünnepek után még remélem ide ér a ringke. Rendeltem még egy uag tokot is,de azt eleve csak jövőre ígérték. Remélem nem lesz gond addig, és utána se.

(#1400) tovgab válasza janosibaja (#1390) üzenetére


tovgab
aktív tag

Szia!

1. nem tudom, hogy mi lehet a gond, ez már a sokadik Oneplus telefonom, de már az elsőben is tökéletesen működött az arc alapú feloldás
egy kis keresgélés után ezeket a tippeket találtam:
- kapcsold ki a Smart Lock-ot
1. Head over to Settings on your device.
2. Then go to the Security and Lock screen.
4. Tap on the Smart Lock option and type in the device PIN to verify your credentials.
5. Now Disable On-body detection, remove all the Trusted Places and Trusted Devices.Finally, reboot your device and the issue might have been resolved.
- töröld a Face Unlock App Cache és Data-t

2. sajnos ez ilyen :(

3. ez tényleg fura, főleg a Oneplus-tól :(

4. igen, tudsz: hosszan nyomsz a főképernyő egy szabad részére ► home settings ► icon pack ► bal alsó sarok Play Store ikon és már válogathatsz is (titkos tipp: LineX Icon Pack)

5. nem csak úgy lehet: settings ► buttons & gestures ► quick gestures ► three-finger screenshot

[ Szerkesztve ]

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.