Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) geryboro válasza Helltak (#2000) üzenetére


geryboro
senior tag

mivel tudhat tobbet, miben jobb a beta?

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#2002) SkyS1gn válasza geryboro (#2001) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Semmiben, de DO IT ;]
Volt Pixelesként ki voltam éhezve egy kis "szenvedésre" :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2003) Helltak válasza geryboro (#2001) üzenetére


Helltak
őstag

Az újdonság mindig vonza az embert, meg nekem nagyon bejött a Color os felülete, elég sokat használtam Realme-t is.

Xiaomi 14 Ultra

(#2004) geryboro válasza Helltak (#2003) üzenetére


geryboro
senior tag

valami bug?

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#2005) gretzky77 válasza Helltak (#2003) üzenetére


gretzky77
veterán

Na feltetted?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2006) Helltak


Helltak
őstag

Még várok pár napi tapasztalatot a tesztelőnktől 😁:DD

geryboro: még nem raktam fel, de le van töltve.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra

(#2007) zselijan


zselijan
csendes tag

Na akkor. Gyorsabban merül. A hdr videók még szaggatnak és rosszabb a képminőség. A telekom volte/wowimi megy, a digi volte/wowifi nem működik, továbbá nem kapcsolható a diginél 5g-re. A pdc-s módszer nem működik. A fényerő csúszkát eléggé fel kell tolni mert alapból elég sötét a az alap képernyő beállítás. Eddig az összes alkalmazás futott még a banki appok is. Összeomlást még nem tapasztaltam.

(#2008) SkyS1gn válasza zselijan (#2007) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Tény, hogy nagyon merül. :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2009) tomp válasza zselijan (#2007) üzenetére


tomp
félisten

Viszont most lett a bétával Román Digi konfig!
"mcfg_sw/generic/OPPO_EXP/Romania/VoLTE/Digi/mcfg_sw.mbn"
Be kell adni feedback-et, hogy a magyar Digi kártyát társítsák hozzá a román Digi konfighoz.
Digi 5G-hez: tárcsázóba írd be a *#54794824# kódot!
Ez elméletileg feloldja az 5G kapcsolót és választható lesz. Kérdés, hogy a default konfig képes e kezelni az 5G-t.

(#2010) Viper26 válasza SkyS1gn (#2008) üzenetére


Viper26
nagyúr

Majd a beta4 jó lesz!? :D

Pixel 7 | FR955

(#2011) gretzky77


gretzky77
veterán

Feltettem végül, meglátjuk ;]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2012) zselijan válasza tomp (#2009) üzenetére


zselijan
csendes tag

Sajnos a kód beírása után érdemben nem változott semmi a digi 5g-vel kapcsolatban.

(#2013) SkyS1gn válasza Viper26 (#2010) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Gondolom itt nem annyi béta van mind Pixelen :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2014) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok, aki feltette a bétát azoktól kérdezném,hogy wipe cache merre leledzik? Recovery alatt nincs csak format data!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2015) SkyS1gn válasza gretzky77 (#2014) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Lehet a Playt kéne wipeolni, ez brutál.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2016) Helltak válasza SkyS1gn (#2015) üzenetére


Helltak
őstag

Lehet érdemes lenne, régebben amikor másik telón túl sokat fogyasztott, én is töröltem az adatait. Általában segített.

Xiaomi 14 Ultra

(#2017) SkyS1gn válasza SkyS1gn (#2015) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Másik amit hiába engedélyezek:

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2018) tomp válasza zselijan (#2012) üzenetére


tomp
félisten

Akkor sajnos nem 5G képes a konfig!

___
Akinek merül nagyon a Beta1: szimplán frissített vagy volt utána gyári visszaállítás is? Ha nem volt, akkor erősen ajánlott mivel a Beta1 már ColorOS alapú és szépen összeakad a régi OxygenOS maradvánnyal. Tapasztalat a 9 Pro-ról.

(#2019) SkyS1gn válasza SkyS1gn (#2017) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Asszem megvan a bibi, egyáltalán nem csatlakozik az órára, mivel LTE nem vettem észre. Bt kapcsolat megvan de ennyi.

Másnál jó?

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2020) gretzky77 válasza tomp (#2018) üzenetére


gretzky77
veterán

Nálam nem volt gyári visszaállítás, most 8 órája húztam le töltőről és 1 óra a kijelző időm és vagyok 78%-on, sztem nem olyan vészes!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2021) bajaki


bajaki
őstag

Sziasztok!

Ilyen "Beállítások visszaállítása" buggal találkozott már valaki? Ha rányomok a beállításokon belül a visszaállításra, beugrik egy popup ablak pár tizedmásodpercre, eltűnik, és nem történik semmi. Recovery-ből kellett resetelnem a telefont, onnan működött. (Épp eladás előtti visszaállítás történt.) Ezt követően megpróbáltam még egyszer a rendszer alól, ugyanúgy nem működött.
Legfrissebb: 11.0.11.11.IN11BA rendszerrel csinálja ezt.

Előzmény, nem tudom, hogy lehet-e köze a dologhoz:
Fent volt a napokban az A12 beta. Downgradeltem, de már nem emlékszem pontosan, hogy az A10-es, vagy A11-es rollback csomagot raktam fel, de biztos, hogy hibamentesen lefutott.
Létezik, hogy ott rontottam el, hogy A12-ről A10-re downgradeltem (után frissítettem OTA-n A11-re)? Mikor előjött a bug, megpróbáltam A11-ről A10-re downgradelni, majd újra OTA frissíteni, de utána is bugos maradt.
Van értelme megkérni az új tulajt (mondtam neki, hogy mi a helyzet, azt mondta postázzam így is), hogy rakja fel újra az A12 beta-t, majd downgradeljen A11-re?

(#2022) Angie™


Angie™
addikt

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni. Új Oneplus 8 pro IN2023 készülék (11.0.11.11.IN11BA), folyamatosan resetel teljesen random. Kimerevedik a kép és újraindul. Van olyan is, hogy megnyitok egy alkalmazást, fekete képernyő és már látom a oneplus logót, hogy tölt újra be. Új készülék, most bontottam ki nemrég, ezt az elmúlt pár órában, kb 30x játszotta el. (3 és fél évig volt huawei mate 20 pro-m, soha egyetlen egyszer nem csinált ilyet.😭)

Gondoltam arra is, hogy nem tetszett neki a régi telefonról hogy átmásoltam a programokat, de tiszta telepítés után is ezt csinálja. Ez egyedi hiba lehet? Vagy van valami oneplus titkos beállítás amiről nem tudok? Vagy ez ilyen mindenkinél? :U Előre is köszönöm a megtisztelő választ.

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#2023) gretzky77 válasza Angie™ (#2022) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem nem ilyen mindenkinél, ez nem normális, és ha teljesen új beállítás esetén is produkálja akkor sztem gariba vissza! Hol vásároltad, hivatalos oldal vagy GSM?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2024) Angie™ válasza gretzky77 (#2023) üzenetére


Angie™
addikt

GSM boltban

most is be akartam lépni az oldalra, hogy írtatok-e, és megfagyott 5 másodpercre majd újraindult😔😔

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#2025) Angie™


Angie™
addikt

Most csináltam ismét egy teljes rendszer visszaállítást, elkezdtem előröl egy tiszta telepítést, beléptem a google acc.-al, a háttérben elkezdte frissíteni az alap alkalmazásokat amelyek vannak rajta, elkezdtem rögzíteni az ujjlenyomatomat közben, és egyszer csak látom megint nem reagál. Kifagyott ujjlenyomat rögzítés közben, majd újraindult😔😔

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#2026) #40047616 válasza Angie™ (#2025) üzenetére


#40047616
törölt tag

Szerintem ott valami alaplap hiba lehet. Azon kívül hogy visszaviszed mást nem nagyon tehetsz.

(#2027) Angie™ válasza #40047616 (#2026) üzenetére


Angie™
addikt

Megjártam a poklokat a készülékkel hétvégén, most úgy néz ki működik, kopp-kopp..
Leírom, hogy mi volt az utolsó amit próbáltam, hátha egyszer valakinek szüksége lesz rá.
Ha a menüben készítesz egy rendszer visszaállítást akkor az nem töröl minden beállítást. Hogy ez mennyire gyártó specifikus azt nem tudom, ennél a csoda telefonnál ez így van.
Elő lehet hozni egy szerviz menüt, ki kell kapcsolni a telefont, miközben újra indul nyomni kell egyszerre az alsó hangerő gombot és a ki/be kapcsoló gombot. Ekkor kérni fogja a telefonzár kódot, ha megadtuk, akkor itt lesz egy olyan, hogy delete wipe cash és erase all data, arra kell rámenni. Nah ez mindent lepusztít róla, ez után reboot és mehet a friss install. Most hogy ez megvolt egyelőre hibátlanul működik a teló.

UI: ezt amúgy végső elkeseredettségemben a oneplus ügyfélszolgálatától kaptam, mint ötlet, és mint utolsó lehetőség. Az ügyfélszolgálatuk előtt le a kalappal, szombat este 20:00 kötül 5 másodpercen belül válaszoltak és közel 40 percet hallgatták a problémámat és próbáltak segíteni, különböző hasonló ötletekkel és tippekkel. Hatalmas ölelés nekik :R

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#2028) geryboro válasza Angie™ (#2027) üzenetére


geryboro
senior tag

az esetek 90%-aban elo lehet hozni egy gombnyomasos recovery-modot, es azon belul lehet egy full wipe/factory reset-et csinalni onnan.
beallitasok menubol is azt a commandot hivja elo a telefon jobb esetben.
gyari beallitasok menuben altalaban 2 olcio van.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#2029) #40047616 válasza Angie™ (#2027) üzenetére


#40047616
törölt tag

Na a lényeg hogy úgy néz ki megoldódott a problémád!

(#2030) Noveee


Noveee
csendes tag

Sziasztok! Valakinek esetleg lenne eladó 8 proja jó áron? :C

(#2031) geryboro válasza Noveee (#2030) üzenetére


geryboro
senior tag

májusban lesz, törött hátlappal és karcos kijelzővel. :DDD

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#2032) SkyS1gn válasza #40047616 (#2029) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Béta 3at felrakta már valaki?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2033) gretzky77 válasza SkyS1gn (#2032) üzenetére


gretzky77
veterán

Ez nem China verzióra van? Csak kérdés! Néztem én is csak elbizonytalanodtam!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2034) #40047616 válasza gretzky77 (#2033) üzenetére


#40047616
törölt tag

A color os az biztos kínai.

(#2035) SkyS1gn válasza gretzky77 (#2033) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ja baszki igen bocs, fura is volt hogy már beta 3 😂

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2036) iván73.hu


iván73.hu
tag

Használ valakinek crDroid vagy carbon ROM-ot?

OP8Pro; S20FE; Mate 20; MI6 6/64; S5 GT-900F 6.0.1; Elephone P4000; Galaxy S4 mini GT-I9195; Motorola Defy MB525 (SOC)

(#2037) gretzky77


gretzky77
veterán

Én bétán vagyok, de most OTA-n felajánlott egy frissítést!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2038) Zord87


Zord87
tag

https://www.xda-developers.com/oneplus-8-8t-9r-stable-android-12-oxygenos-12-update/

Elindult végre hivatalosan is az Android 12

(#2039) sutszi válasza Zord87 (#2038) üzenetére


sutszi
veterán

Na erre kíváncsi leszek. Remélem nem szúrták el.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#2040) Zord87


Zord87
tag

Most akkor a feljebb linkelt 12 rendszert hogy lehet telepíteni?
Nem sikerül gyökér könyvtárból fel tennem mert nem találja. Meg az is furcsa hogy csak valami 800 MB.
11es rendszerre rá lehet tennie?
És egyáltalán hogyan?

(#2041) gretzky77 válasza Zord87 (#2040) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem tudod feltenni, csak a bétára megy fel! Én open beta 1-en voltam ott felkínálta OTA!

"Bár ez a stabil felépítés, a kiadás jelenleg csak a meglévő nyílt béta résztvevőkre korlátozódik. Ráadásul a OnePlus 8 sorozat esetében az európai változat frissítése még nem készült el a további érvényesítési követelmények miatt. Várakozásaink szerint a stabil OxygenOS 12 OTA minden felhasználó számára elérhető lesz a következő héten, hacsak nem észlelünk valamilyen showtopper hibát. "

A fent linkelt cikkből fordítva!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2042) Zord87 válasza gretzky77 (#2041) üzenetére


Zord87
tag

Köszönöm a gyors választ.
Annyit tudnál még segíteni a bétát hol tudom le tölteni és hogy kell telepíteni?

(#2043) gretzky77 válasza Zord87 (#2042) üzenetére


gretzky77
veterán

[link]
Én innen töltöttem le.
És egy kis segítség! [link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2044) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Tiszta fluid ez a stabil Oxygen 12

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2045) Zord87


Zord87
tag

Ez valami borzalom ez az Android 12!
Mintha teljesítmény romlás lenne hardveresen is.
Másik nagyon nagy probléma hogy nagyon merül!

(#2046) SkyS1gn válasza Zord87 (#2045) üzenetére


SkyS1gn
félisten

A google services ragad be, hiába wipeolom.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2047) geryboro


geryboro
senior tag


update meghozta, már nagyon ideje volt.
huawei utaán nagyon hiányzott,
hogy pl.: boltban fizetéskor előkapom a telót,
minden tapicskolás nélkül felvillan, arcfelismerő oldja a mobilt,
és megy a paypass fizetés 2sec-en belül.
köszönöm. :R

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#2048) geryboro válasza geryboro (#2047) üzenetére


geryboro
senior tag

de a kamera kivágás eltüntetését azt kiszedték... :((( :W :W :W

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#2049) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok! Esetleg tudja valaki be lehet szerezni gyári töltő kábelt? Sajnos az enyém megadta magát, nem megy a gyors töltés, valószínűleg megtört a kábel, ha mozgatom van, hogy elindul de nem az igazi!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2050) Zúzz


Zúzz
csendes tag

Üdv ! Most lett 8pro telòm,hol érdemes venni üvegfòliàt rà ? Gondolom ìvest érdemes. A telefonkereskedésbe 5000 Ft - ért nyomtatnak rà,az jò megoldàs szerintetek ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.