Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Ezekiell válasza f3rdzs0 (#99) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ha minden QI chargerrel felveszi a 10W-ot, akkor mea culpa. De ez nem csak azt jelenti, hogy a 30Wos chargere támogat 10W-os módot is?

(#100) TaylorPro ha azt megveszi, akkor semmi másra se :)

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#102) ak76 válasza utomi (#88) üzenetére


ak76
senior tag

Szerintem meg inkább vegyél vissza az arcodból, mert nem őriztünk együtt disznót!
Amíg a hazai vezérképviselet ellen az az egyetlen indokod, hogy mert a "többi hazai is mennyire gané", addig engedd már meg hogy ne tartsam mérvadónak a véleményedet.

Eleve nem is értem, ha nem tetszik itt neked, merthogy a poszt nem komolyan vehető, ahogy a MA egészében sem, akkor mit keresel itt? Fegyvert tartanak a fejedhez, hogy márpedig neked itt küldetésed van?

(#103) utomi válasza Ezekiell (#101) üzenetére


utomi
senior tag

But that doesn't mean you need that specific pad to wirelessly charge in the first place: both the phone and the pad support 5W and 10W intake and outputs.

[Forrás:Android Police]

Hát szerintem ezzel le is lehet zárni a témát. :R
___________________________________________________________________
(#102) ak76
Annyira bicskanyitogató és gusztustalan a stílusod, hogy veled befejeztem a tárgyalást. Kértelek, hogy vegyél vissza, most újra kérlek mielőtt kitiltatlak a topicból. Köszönöm, ne fáraszd magad a reagálással mert úgysem válaszolok.

[ Szerkesztve ]

(#104) f3rdzs0 válasza Ezekiell (#101) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

The OnePlus 8 Pro and Warp Charge 30 Wireless Charger maintains Qi/BPP/EPP compatibility for charging speeds up to 10W. (szerk: ez a hivatalos honlapon az apróbetűs rész, mert nagybetűkkel csak a 30W van reklámozva :D)

szóval mindkettő támogatja. az "up to" rész meg gondolom minden létező 10W charger leírásában ott van, mert ha túlmelegszik, akkor minden telefon visszaveszi magát.

[ Szerkesztve ]

f3rdzs0

(#105) k-adi válasza Noukoum (#84) üzenetére


k-adi
nagyúr

nem fogok vitázni veled, nevetséges mindhárom érved. :)

[ Szerkesztve ]

(#106) leslien válasza Hopkins95 (#98) üzenetére


leslien
nagyúr

mi más lenne?! :) Google pont ezért nem fog a SD 865 tenni a Pixel 5-be...SD768G lesz benne .. itt csak a Samsungot nem érti senki az idei csapás Exynos miatt.....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#107) Noukoum válasza k-adi (#105) üzenetére


Noukoum
veterán

Tudom, még jó hogy mind3 feltevésedre megtudtad volna a választ ha elolvastad volna a hsz-eket. De biztos az én érveim nevetségesek, köszönjük hogy itt voltál :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#108) FeRkE


FeRkE
őstag

Majd az eladasok alapjan eldontik, hogy megfelelo -e az arpolitika. Ha igaz [link] ez a hir, az USA-ban mindenesetre nem megy rosszul nekik az elmult ev statja alapjan.

(#109) Noukoum válasza FeRkE (#108) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem hiszem hogy sírva fogják visszacsökkenteni az árakat történjék bármi :)

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#110) Ezekiell válasza f3rdzs0 (#104) üzenetére


Ezekiell
veterán

Akkor viszont a teszt a hibás - mea culpa, így már kerekebb a történet :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#111) ak76 válasza utomi (#103) üzenetére


ak76
senior tag

Te kértél hogy én vegyek vissza? :(((

Te vagy itt az egyetlen aki szerint a Mobilarena egy vicc, ahogy az egész cikk is, te szoltál be NEKEM hogy "ne toljam fullba a kretént" aztán még te fenyegetsz hogy kitiltatsz innen?
Kinek képzeled te magad?

[ Szerkesztve ]

(#112) UnA válasza FeRkE (#108) üzenetére


UnA
Korrektor

Csak százalékos értékekkel elég jól lehet bűvészkedni – nem is szólva arról, hogy még az eredeti hír (a kínai oldal) sem közölt pontos eladási számokat. Tehát ha feltesszük, hogy 100 helyett 102 darabot adtak el, az is 2% növekedés, de ez mégsem jelent túl jó trendet...

(#113) Nagyjeno


Nagyjeno
friss újonc

Sziasztok!

Vettem egy ilyen telefont, ezért egy két dolgot megosztok veletek.
Alapvetően a masina nagyon jó, bár az árát ugyanúgy nem éri meg, ahogy a többi "flagship" sem.
A túlmelegedés valóban előfordul, qhd 120Hz mellett, igaz nálam tűző napon történt meg.
Korábban volt több más mobilom a felső kategóriából (Samsung, Huawei, LG), de eddig ez tetszik a legjobban.
Az Oxigen OS tökéletes, a többieké meg sem közelíti.
Egy hibát találtam, a Chrome néha másodpercekre lefagy.
A kameráról majd később, bár eddig nem tűnik jobbnak, mint a P20 Pro-é.
Előrendelő voltam, így kaptam mellé egy OP vezetéknélküli töltőt ajándékba. Baromi jó!

A többit majd később, üdv mindenkinek!

(#114) #76289792 válasza ak76 (#75) üzenetére


#76289792
törölt tag

Senkit nem érdekel a hazai képviselet, amíg a piac legprémiumabb garanciáztatását végzik. 7-9 nap alatt fordul vele a futár háztól házig garanciában, szó nélkül cserélik egy kijelzőcserénél még az aksit és a gumitömítéseket is. Én visszakapva még tokot is kaptam hozzá, illetve kijelzőcserénél raknak rá fóliát.

Illetve a garancián kívüli szervízelés náluk a legolcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#115) beyruth82


beyruth82
veterán

Igazából csak felnőtt a flagshipek közé árazásban is.A probléma leginkább szerintem is avval van hogy nincs hivatalos képviselete itthon és ok hogy háztól-házig gari de egy egyszeri júzer meghallja hogy oneplus(életében nem hallott róla) 300-400 ezerért és valami külföldi gari hát egész biztos hogy nem veszi meg a telót.Evvel a telefonnal nem fognak nagyot robbantani az biztos.Új vevőket tuti nem szereznek vele és a régi rajongók egy része is elfordul tőlük az árazás miatt.

(#116) #76289792 válasza beyruth82 (#115) üzenetére


#76289792
törölt tag

Új vevőket tuti nem szereznek vele és a régi rajongók egy része is elfordul tőlük az árazás miatt.

+1
Ennél a szériánál gondolkoztam el azon, hogy inkább Pixel vagy iPhone. Szoftvert tekintve ezt a két márkát követi az OOS és addig meg is érte amíg jóval olcsóbb volt náluk.

(#117) Ezekiell válasza #76289792 (#116) üzenetére


Ezekiell
veterán

Mert most van először olyan árban, hogy ténylegesen a legnagyobb flagshipek ellenfele legyen. Ott meg már a név/marketing/szervízhálózat/képviselet is nagyon fontos az embereknek, nem csak az, hogy jó legyen a telefon.

Lehet a Oneplusnak a világ legjobb futáros szervízszolgálata, ha az emberek nem tudnak róla. Márpedig nem.

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#118) #76289792 válasza Ezekiell (#117) üzenetére


#76289792
törölt tag

Én ennek nem állítottam az ellentetjét.

"Lehet a Oneplusnak a világ legjobb futáros szervízszolgálata, ha az emberek nem tudnak róla. Márpedig nem."
Ez a tényeken, hogy a legjobb ilyen téren, nem változtat. Ne is próbáljuk ezt negatívra kihozni :)

[ Szerkesztve ]

(#119) Ezekiell válasza #76289792 (#118) üzenetére


Ezekiell
veterán

Nem is mondtam, h az ellenkezőjét állítottad, sőt :) Csak arra írtam, hogy most gondolkoztál el először Pixelen vagy iPhoneon - mivel annyiba kerül, mint azok a flagshipek.

A tényen meg nem változtat, de ha nem ismerik az emberek, akkor nem fogják venni, erre gondoltam.

Fura, hogy valaki nem vitatkozni akar veled rögtön ezen a fórumon, mi? :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#120) gattolino válasza Ezekiell (#117) üzenetére


gattolino
senior tag

Igen, szerintem is így van + az hogy mivel elég sok rajongója van itthon és főleg az ár/érték miatt plusz szoftver vették el fognak fordulni tőle. iPhone jó vétel lehet aki már ennyit szán rá. Googlenek sincsen hazai képviselete. Ez a telefon max 600€-t ér. Majd 1 év múlva fogják sztem ennyiért adni, ha jön a 9-es széria. Akkor jó lehet :(( aliexpressről

Vivo X90 Pro Plus

(#121) #76289792 válasza Ezekiell (#119) üzenetére


#76289792
törölt tag

Nem úgy értettem, inkább visszatérnék :)

(#122) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Kár az árért, 1 évig gyűjtöttem rá az aprómat, végül kimarad :N

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#123) rdt89


rdt89
addikt

Lassan mér az Elephone és Doogee se fog már 100 ezer ft alatt telefont forgalmazni, ha meglátja ezeket az árakta.

(#124) karfiol1 válasza utomi (#95) üzenetére


karfiol1
csendes tag

Én most először rendeltem a Turbadotól. Nekem is jött a mail, hogy 1-2 napot késhet a koronavírus miatt. Tegnap a 6. napon pont hívtam volna őket, de jött a mail, hogy Ostravából feladták. De ma sem jött meg.

(#125) ak76 válasza #76289792 (#114) üzenetére


ak76
senior tag

"Senkit nem érdekel a hazai képviselet, amíg a piac legprémiumabb garanciáztatását végzik"

Ha terjeszkedni akarnak, akkor kell nekik márkabolt, meg hazai szervízpont, mint a Samsung-huawei-Apple triónál, egy hely ahova bemehetnek megtapogatni a készülékeket, mondjuk az Árkádba, vagy az Arénába, 300K felett ez már alap, oké hogy a geekek tudják hogy mi ez a cucc, de a többség a fentebbi hármat veszi, mert a reklámban azt látta, mert ha bemegy plázázni ott virít a céglogó a 150nm-es márkabolt felett, és mert a szomszéd sanyika is azt vette.
Ezért vesznek iPhone-t meg Huaweit, meg Samsungot, nem azért mert ez a három gyártja a legjobb telefonokat.

(#126) fairi válasza utomi (#88) üzenetére


fairi
addikt

"A 120hz melegedés csak itt lett leírva de ez az egész cikk egy vicc szóval annyira vehető komolyan mint az MA maga."
[link]
dede,mások is észrevették, nem egyedi reklamálás.

(#127) t72killer válasza rdt89 (#123) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kb... Először volt a HDD-"árvíz" sztori, aztán a bányász-VGA-k és a RAM-ok, mostanában a chinaphone-okat érte utol a drágulás. Lassan jobban megéri telefonba fektetni, mint budai kertes ingatlanba:Y.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#128) Noukoum válasza karfiol1 (#124) üzenetére


Noukoum
veterán

A helyzet miatt minden tolódik, szerintem érhető.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#129) joey04


joey04
titán

Ennyi pénzért ezek nem férnek bele. Nem egy ajánlott készülék.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#130) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

Semmi extra,unalmas forma cserébe jó drága....vagy Oneplus
Érthetetlen miért akarnak az androidos gyártók az apple-nek kedvezni ezekkel az árakkal.
Bár mennyire nem szeretem az iphone-t,ebben az ársávban azt vennék az értéktartás miatt.
Meglehet nézni a jófogáson mennyire elértéktelenednek az oneplus mobilok használtan........
Ezek után már meg se lepődnék ha az apple még az idén kijönne az 1 millás 5G-s mobillal......egy maximus kivitellel :DDD

(#131) beyruth82 válasza ak76 (#125) üzenetére


beyruth82
veterán

Pontosan így van.7-9 nap?Én a huawei mate 10 pro-mal lesétáltam a kb 100 méterre lévő huawei márkaszervizbe és másnapra megcsinálták a telefont.Anno a Samsung note 3-mal pedig az 1 villamosmegállóra lévő samsung szervizbe és 5 nap múlva mehettem érte.Ráadásul az anyanyelvemen kommunikálhattam végig....
Ok nem mindenki Budapesten a belvárosban lakik de hogyne számítana a hazai képviselet átlag józsi és átlag marika számára?Egy hely ahová be lehet menni kipróbálni meg szakemberrel beszélni,kérdezni,stb.Egy oneplus rajongónak nem számítanak csak ezek de ha tömeg gyártóvá akarnak válni akkor ez elengedhetetlen szerintem.

(#132) #76289792 válasza Kamikaze75 (#130) üzenetére


#76289792
törölt tag

Ha a Turbado nem adná ilyen olcsón, akkor nem esne be így az ára. Na meg a szolgáltatóknál is megjelent. Továbbra is jobban tartja az árát mint egy Samsung vagy Pixel.

(#133) Ezekiell válasza Kamikaze75 (#130) üzenetére


Ezekiell
veterán

Bár mennyire nem szeretem az iphone-t,ebben az ársávban azt vennék az értéktartás miatt.
Amikor az iPhone a logikus választás anyagilag... Ezt a napot se hittem h eljön valaha :) De teljesen igazad van.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#134) f3rdzs0


f3rdzs0
senior tag

szerintem a szerviz téma nem igazán él Magyarországra. eddig az OP pontosan ott spórolt hogy nem csinál boltokat stb. most kijottek egy flagship telefonnal (amit esélyes hogy a Qualcomm erőszakolt ki). de csak erre nem fognak boltokat nyitni, főleg nem Magyarországon és hasonló kisebb piacokon.

hosszútávon ez oké, de azért belátható hogy ez így a semmiből eléggé irreális elvárás. főleg hogy tényleg az egyik legkorrektebb garanciát nyújtják. effektive az egész unióra igazított szolgáltatást nyújtanak, nem a hazai szintet (ami elég lutri tud lenni)

f3rdzs0

(#135) ak76 válasza fairi (#126) üzenetére


ak76
senior tag

Meg Itt , és itt , meg még itt is , stb....

(#136) NemMo válasza ak76 (#135) üzenetére


NemMo
őstag

Szerintem sokat akart a szarka és nem bírta a farka. Bőven elég lett volna 90hz is. Az a baj, amit keresek az qhd kijelző, qi töltés, ip68 és minimum 90hz képfrissítés és normális akku. Ezt tudja jelenleg az op 8 pro, de vannak gondok vele (zöldülés, melegedés) és tudja a Samsung, de ott karcsú az üzemidő és exynos procit sem akarok illetve huawei p40 pro, de ott nincs google. Nincs mire lecserélnem a p30 pro-t. Komolyan kezdek az iphone felé kacsingatni, mert igaz nincs 90hz és qhd kijelző, de a kíváncsiság az ios iránt kárpótol ezekért.

(#137) t72killer válasza f3rdzs0 (#134) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha annyira spóroltak, akkor ezt éreztessék a készülékárakban is...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#138) utomi válasza Kamikaze75 (#130) üzenetére


utomi
senior tag

Ha kereskedő vagy értem, hogy számít az értéktartás de komolyan egy mobilon? Persze nem mindegy mennyiért adod el majd de ne beszéljünk már értéktartásról egy használati tárgy esetében. Olyan jó, hogy mindig van min rugózni. Tavaly jó volt de a szar kamera. Idén minden jó de drága és senkinek se kell mert nincs hazai bolt meg szerviz. Ha neked ezek kellenek van elég telefon ilyen. Minek ezt ide leírni kb 100 alkalommal.
___________________________________________
fairi (#126)

Inkább tűnik ez szoftveres dolognak továbbra is. Persze ha nagyon akarom a gyíkemberek létezésére is találok posztot a rediten de minek. Amíg ez vagy 20-30 ember problémája addig nincs jelentősége. Ha minden telefont érint és szoftveres akkor javítják. Ha hardveres akkor meg megy vissza a teló.

_____________________________________________
(#136) NemMo
Mert mi a gond? A zöldülés egyenlőre 0,0001%-ot érint ami ha pont te vagy akkor szar tudom csak éppen nem értem ki hiszi, hogy nem kaphat valamiből hibásat. A melegedés megint csak kevés embernél jött elő és azt sem tudni mi állt a háttérben. Mutass már nekem légyszi egy hibátlan terméket ? Súgok, nincs ilyen. Nagyon régóta van már valamilyen gond minden új telefonnal. Nem fogsz hibátlant venni semelyik gyártótól. Apple(antenna gate, blend gate stb.), Samsung (khmm. Note 7 valaki? ), Huawei (Mate 20 Pro zöld kijelző (na az tényleg zöld volt LG panel ugye)és így tovább.
______________________________________________
(#141) t72killer
Írtam utána ha ez mass problem és nem szoftveres akkor megy vissza a telefon. DE ugye te sem hiszen, hogy egyik nagyobb online oldal(külföldi) vagy YT teszter se csinálni erről videót? Amúgy az Exynos Samsungok túlmelegednek egyeseknél, itt is volt bőven topicban aki panaszkodott és mégse látnám, hogy tömegek kötik fel magukat.

[ Szerkesztve ]

(#139) ak76 válasza NemMo (#136) üzenetére


ak76
senior tag

Kb ugyanez a véleményem.
A P30P azért jó, mert tavalyi flagshipként nem kerül 3-4 kilóba, ugyanakkor nem nagyon lehet belekötni ( gyenge videó, idióta lefolyó kijelző, nincs sztereo hangzás, kb ennyi) az idei Huaweiek lehetnének jók is, de egyrészt 3-4 kilóért nem azok, másrészt GMS nélkül meg pláne WTF? :F

A Samsung az Exynossal szopat, meg a tré üzemidővel (valamiért nálam az S10e teljesen jól üzemelt, fene se érti), plusz az árral, Lg, Sony az mi? ergo marad az iPhone, ami valóban drága, de egy tavalyi i11Pro/Max még sokáig jó telefon marad, ha meg az idei iPhone-ok megkapják az i5 dizájnt, feltöröm a malacperselyt.. ;]

(#140) allus


allus
csendes tag

Szerintem a One Plus és a Xiaomi esetében csak annyi történik, hogy próbálják kitölteni azt az űrt, amit a Huawei hagyott. Ebben a tekintetben a Samsung előnyben van. Tudom nem a legjobban sikerült az S20 széria, de időben kapható volt és sokan meg is vették, máskülönben nem lennének olyan hozzászólások, hogy `megvolt, de túladtam rajta`. Nem melleseg a nagyközönség számára még mindig alternatíva. Jöhetnek még meglepetések, könnyen elképzelhető, hogy egy-két telefon ára a szokásosnál is többet fog esni.

[ Szerkesztve ]

(#141) t72killer válasza utomi (#138) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Amíg ez vagy 20-30 ember problémája"

Mióta is van piacon ez a mobil?
A júzerek hány %-a is gyötri meg instant annyira, hogy kibukjon a probléma?
Utóbbiak mekkora részhalmaza fogja fel, hogy mi történt?
Ezeknek mekkora részhalmaza ragad billentyűzetet, hogy posztolja a problémát?

Annakidején hány db note7-es is gyulladt be ténylegesen, hogy aztán világraszóló problémát csináljanak az ügyből és éveken át ne kapjanak normális kapacitású akksit a csamcsung csodafonok?

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#142) beastars


beastars
tag

Köszönöm a tesztet igazán tetszett, teljesen korrekt cikk semmi részlehajlást nem éreztem,Sőt egyet is értek,

(#143) utomi válasza beastars (#142) üzenetére


utomi
senior tag

Köszönöm, rég nevettem ilyen jót. :Y :C :DD :D

(#144) gattolino


gattolino
senior tag

Ez már nem az a Oneplus. Ha a Oneplus Z kijönne olyan fullos kijelzővel, mint a 7Pro, 7T Pro és legalább 4500-as akksival 500€ környékén, úgy azt mondanám arra cserélem az 5T-t, de mivel nem ilyen lesz ez volt az első és utolsó Oneplusom. :(

Vivo X90 Pro Plus

(#145) f3rdzs0 válasza t72killer (#137) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

eddig =/= most

[ Szerkesztve ]

f3rdzs0

(#146) fairi válasza utomi (#138) üzenetére


fairi
addikt

"nkább tűnik ez szoftveres dolognak továbbra is."
ez hardveres gond, persze megoldás szoftveres, ami azt jelenti komolyabb leszabályozás. Szakkifejezéssel: throttling
ezzel oldja meg a samsung is az exynos baját.

Cpu throttling test után ki lehetne deríteni mi van, csak égvilágon senki nem teszi meg. Youtube-os közösség annyira húz a oneplus felé, hogy senki nem jár utána.

"Amíg ez vagy 20-30 ember problémája addig nincs jelentősége."
ez majd nyáron lesz nagyobb baj, csak most karantén van és majd mindenki szobájában kuksol

(#147) NemMo válasza utomi (#138) üzenetére


NemMo
őstag

Ha igaz, hogy egy tavaszi napsütésben böngészés közben jön az üzenet, hogy túlhevült és visszaveszi a teljesítményt az nekem igenis problémát jelent. Amúgy engem nem kell meggyőzni, mert ez az első számú jelöltem, csak jelenleg kivárok. Pontosan tudom, hogy a frissen megjelenő telefonokkal szokott gond lenni, de ha már rászántam magam, hogy ennyi pénzt kiadok, akkor szetetném tudni, hogy a melegedés mennyire általános és szoftveres jellegű, amit javítanak vagy konstrukciós hiba. Ha lesz már több tulaj itt, akkor az ő tapasztalatukat felhasználom a döntésemhez.

[ Szerkesztve ]

(#148) #76289792


#76289792
törölt tag

Az itt fórumozók között mennyi olyan ember van aki ilyen 8 Pro/S20+ vagy hasonló zsebgyárakkal rohangál? :DD

(#149) Kamikaze75 válasza utomi (#138) üzenetére


Kamikaze75
tag

Nos,ha beruházol egy 300-400 ezer ft-os telóba,(amit biztos nem fogok megtenni) elvárod hogy 2-3 év múlva ne a fiók alján landoljon tartalék mobilként mert,vagy az akksi gyenge vagy sajnálod annyiért eladni amennyit akkor érni fog...
Inkább maradok egy jelenlegi 100-150 ezres felső közép vagy tavalyi csúcs modelleknél android vonalon,ami bőven kiszolgál engem.

(#150) Noukoum válasza fairi (#146) üzenetére


Noukoum
veterán

Ha szoftveresen megoldják akkor senkinek nem lesz vele gondja.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.