Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) natë


natë
nagyúr

Üdv, végre én is csatlakoztam. Jól látom, hogy kissé el vannak maradva frissítésnél a security patch-csel?

(#1552) Torony 1. válasza natë (#1551) üzenetére


Torony 1.
tag

szia.igen,szerintem is,legalábbis mostanában elégggé elvannak maradva.
de épp ma jött ki:OxygenOS 11.0.4.4 :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#1553) natë válasza Torony 1. (#1552) üzenetére


natë
nagyúr

Igen, épp most olvastam, akkor nem kezdek bétázni

(#1554) natë


natë
nagyúr

Az időjárás widgetet hogy lehet működésre bírni?

(#1555) aTe014 válasza natë (#1554) üzenetére


aTe014
aktív tag

Egyik reggel nekem is beragadt, nem frissült, de magától megjavult, esetleg töröld az alkalmazás tárhelyét és gyorsítótárját!

i14Pro

(#1556) natë


natë
nagyúr

Ha betazom, gyakoribbak a frissítések?

(#1557) KSparrow válasza natë (#1556) üzenetére


KSparrow
senior tag

én daily driver telefonra sose tennék bétát, nemrég volt egy kisebb blama, hogy mindent törölt egy update. Inkább legyen fix, és jó.
Ha havi frissítést keresel, akkor Nokia - Bár én onnan jöttem. 9-em volt, 3 alkalommal vittem vissza szervizbe, ebből 2X cserélték, utoljára a pénzem kaptam vissza. Tény, hogy ott havi szinten jött a security patch, de közel sem volt olyan stabil, mint a 8 pro.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#1558) aTe014


aTe014
aktív tag

i14Pro

(#1559) natë válasza KSparrow (#1557) üzenetére


natë
nagyúr

Kell verzió váltásnál factory reset az update után, vagy felesleges? (10->11)
"Sima" frissítés estén?

Gondolom egyiknél sem.

(#1560) KSparrow válasza natë (#1559) üzenetére


KSparrow
senior tag

Nem tudom, szerintem nem feltétlenül kell. Lehet, hogy kicsit jobb, de amikor nekem 10-11 váltott, nem volt semmi gondom. Mindenesetre én a frissítések előtt lementem a képeimet, más fontos úgysincs rajta.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#1561) geryboro válasza aTe014 (#1558) üzenetére


geryboro
senior tag

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#1562) Palesztin994 válasza cotag (#1511) üzenetére


Palesztin994
aktív tag

Hello. Az én telóm fekete, arra vettem ezt a kék Nilkint (van fekete is). Nagyon vékony, rohadt jó, de ha pl üveg fóliád van, akkor valszínű, hogy magasabb lesz ha a kijelzőre fekteted (ejted) a telót, mint a tok. Én így törtem be az 1 hetes whitestone fóliámat, ami ugye nem olcsó.... Védeni nem sokat véd, azóta lecseréltem egy ringke fusion x-re, vastagabb, de jól néz ki és nagyon jól véd, és legalább látszik a teló hátlapja. :D

[ Szerkesztve ]

(#1563) 19Petya83


19Petya83
tag

Egy jó autós tartót tudnátok ajánlani? Lehet qi töltős is.

(#1564) solidgold


solidgold
csendes tag

Sziasztok! Elindult a "vezérhangya" , hogy esetleg le kellene cserélnem a mostani telefonomat (Xiaomi Mi 9T Pro). Amivel semmi bajom és szeretem is, de hát ezek a hangyák... Bár már ez a 4. Xiaomi és még akkor kezdtem velük, amikor még elég ismeretlen volt, de most úgy látom, hogy eltávolodtak attól, amiért eddig mindig megtaláltam a számomra megfelelő és jó ár/érték arányú telefont. Talán ki kéne próbálnom Oneplus-t? Abból is a 9 Pro nagyon megfelelne és néha már elég jó áron (~210e) találkozni vele pl. a Banggood-on (a Xiaomi is onna van). Vagy csak a hivatalos site-ról szabd rendelni? Lehet még olcsóbb , ha kijönnek a 9-es szériával?
Megéri a több mint dupla árat a mostani telefonhoz képest? (1,5 éve az 105e ft volt)
Amoled 120Hz vs 60 Hz? Sd 865 vs 855? 5G vs. 4G?
Oxygen OS vs, MIUI ?
Vagy érdemes várni a 9-esekre? Pl. az oldalra kirakott kamerasziget nekem nem tetszik.
Túl sokat kérdezek? Vágjak bele? :F

(#1565) natë válasza solidgold (#1564) üzenetére


natë
nagyúr

Vágj bele. Durván jó cucc. Hidd el, én mindent kipróbáltam.

(#1566) Blackphant'r válasza solidgold (#1564) üzenetére


Blackphant'r
tag

Egyetértek natë-el. 9t prom volt anno én is xiaomival kezdtem. A 9t pro után jött a poco f2 pro , s20+ és most itt vagyok. Ez a legjobb most amit el lehet érni.

(#1567) solidgold válasza cotag (#1539) üzenetére


solidgold
csendes tag

Szia! Árulod még a 8 pro-t? Ha igen, küldenél róla privátban infót? Köszi.

(#1568) geryboro


geryboro
senior tag

hugom valtott op 6t-rol xiaomi mi note 10-re.
olyan velemennyel van hogy sohatobbet xiaomi, kovetkezo teloja op lesz.
en meg vagyok elegedve a 8pro-val, bar ici-picit lehetne nagyobb az akksija, meg tolthetne gyorsabban, meg a 4. kamerat lehetne hasznalni, stb, stb... ;]
volt korabban xiaomi mi 8-am, akksi botranyos, rendszer erdekes, eladtam.
majd kesobb volt egy redmi note 6 pro, akksi valami brutal volt,
de szegeny porul jart es felvette a 90°-os poziciot hw hiba miatt. :DDD
"Mi" markahu ismerosok kitartanak mellette, nalam vegyesek az erzesek a markaval kapcsolatban. op eddig bojovos.

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#1569) geryboro válasza geryboro (#1568) üzenetére


geryboro
senior tag

csak egy eszrevetel.
ha megnyitom a kamerat, es atvaltok a szeleslatoszogu modra, kattanik egyet a kamera, es ha razom a telot akkor egeszsegesen zorog benne a lencse.
masnal is igy van?

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#1570) natë


natë
nagyúr

7 hónaposan vettem (gyönyörű állapotban) a készülékemet, ott még nem lehet gond az akksi kapacitással, ugye?

(#1571) tovgab válasza natë (#1570) üzenetére


tovgab
aktív tag

Ha az előző tulaj nem baszta el, akkor nem. A 7 Pro-mat majdnem 2 évesen adtam el, de semmi degradációt nem vettem észre, pedig az esetek 90%-ban a gyári gyorstöltője volt használva. Ha gyártói garisat vettél, akkor pedig végképp nem kell aggódnod. Ha baj lenne, az OP egyből cseréli gariba. Többen írták, hogy a 2 éves gari lejárta előtt küldték vissza a telót, hogy az aksi már kezd gyengélkedni és szó nélkül cserélték, volt akinek még egyéb részét is felújították a telónak, természetesen ingyen... :C :Y

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#1572) natë válasza tovgab (#1571) üzenetére


natë
nagyúr

Alzás, szóval gyártói garis.

(#1573) Palesztin994


Palesztin994
aktív tag

Sziasztok! Mintha az új frissítés óta szarabb lenne az üzemidő, ti nem vettetek ilyet észre? 30%-nál 3 óra volt a képernyőidom, ezt feltornáztam 5-re stabilan, frissítés óta megint 3 óra...

(#1574) natë válasza Palesztin994 (#1573) üzenetére


natë
nagyúr

nálam átlag 6 órás SOT van wifin, vegyes használattal (kivéve játék)

(#1575) Palesztin994


Palesztin994
aktív tag

(natë) nekem is annyi volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1576) *Mukeey* válasza solidgold (#1564) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ha most kéne telót vennem, akkor 8pro lenne. 210k-ért meg jó ajánlat. Esetleg még a Mi11 tetszik, de az inkább 300k, az nálam a határ felett van bőven árban.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1577) h.robert


h.robert
csendes tag

Sziasztok,

Van esetleg valami hátránya a Banggood-ról rendelt IN2020-as modelleknek? Most kb 180-ra jönne ki a kedvezményekkel.

(#1578) natë válasza h.robert (#1577) üzenetére


natë
nagyúr

Garancia

(#1579) h.robert válasza natë (#1578) üzenetére


h.robert
csendes tag

Köszi! Ezen kívül más nincs?

(#1580) geryboro válasza h.robert (#1579) üzenetére


geryboro
senior tag

onnan van. garancia macerasabb ha bekrepal, de semmi baja eddig. :R
1-1 ugyanaz, frissiteseket is pontosan kapom.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#1581) h.robert válasza geryboro (#1580) üzenetére


h.robert
csendes tag

Köszi!

(#1582) h.robert válasza geryboro (#1580) üzenetére


h.robert
csendes tag

Kell vámot fizetni ha a Banggood-ról rendelem meg?

(#1583) solidgold válasza h.robert (#1577) üzenetére


solidgold
csendes tag

Az már nagyon jó ár! Hogy csináltad? VIP kedvezmény? Nekem nem megy 205 alá, pedig én sem ma kezdtem a Banggood-on.

(#1584) h.robert válasza solidgold (#1583) üzenetére


h.robert
csendes tag

Így jön ki elméletileg: kb. 204.000 Ft a telefon ára, ebből lejön 10% kedvezmény az app-os rendelésre, illetve lejön még az új felhasználóknak járó 6.000 Ft-os kedvezmény. Még nem rendeltem meg, ez egyelőre csak elmélet. De ha nem kell vámot fizetni és nincs hátránya a global rom-os IN2020-nak, akkor lehet, hogy megrendelem.

(#1585) Hyena válasza h.robert (#1582) üzenetére


Hyena
senior tag

Ha europai raktarbol jon akkor semmit nem kell fizetni csak szallitasi koltseget.
Ha nem , akkor vamot, afat es vamkezelesi koltsegek is fizetni kell.

[ Szerkesztve ]

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#1586) h.robert válasza Hyena (#1585) üzenetére


h.robert
csendes tag

Köszi a tájékoztatást!

(#1587) Torony 1. válasza h.robert (#1584) üzenetére


Torony 1.
tag

Szia.Csak arra kell figyelni,hogy a megfelelő szállitási módot kell kiválsztani.Nincs belőle semmilyen probléma,hogy IN2020-as.Itthon van belőle 2,egy kék és egy zöld,hibátlan mindkettő,én is tőlük rendeltem anno.A zöld,az 7 hónapos,és DA-s,a kék,az 4 hónapos,az meg AA-s rommal érkezett.Azonnal frissitettem is BA-s romra mindkettöt mikor megérkeztek.Teljesen hibátlanul müködnek azóta is.Amúgy a garanciát illetően,én úgy tudom,hogy van rá gyári gari is,de csak 1 év,mivel a forgalmazó ország (Kína)szabályai érvényesek ilyenkor. :K

[ Szerkesztve ]

(#1588) geryboro válasza Torony 1. (#1587) üzenetére


geryboro
senior tag

+1

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#1589) *Mukeey* válasza Torony 1. (#1587) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Én sose értettem ezt a garancia dolgot. Mi a különbség, ha kínai webshopos egy készülék, vagy a gyártótól veszed? Mindegyiket maga a gyártó gyártotta, számára mindegynek kéne lenni, hogy te honnan szerezted be, nem? Hiszen ők azt eladták valakinek, nem lopott cuccokról van szó, megkapták az árát.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1590) #40047616 válasza *Mukeey* (#1589) üzenetére


#40047616
törölt tag

Minden régiónak megvan a saját szervíz központja. Igazából ennyi csak szerintem.

(#1591) Torony 1. válasza #40047616 (#1590) üzenetére


Torony 1.
tag

Valóban ,igazad lehet,ez is bennevan,de vannak kötelezően előirt garanciális,szavatóssági feltételek.Más az EU-s,más a távol keleti,az afrikai,illetve az amerikai jógszabály.Nehogy azt hidd,hogy ök adják a 2 évet, (illetve asszem 250ezer felett ,már 3 év jár a müszaki termékekre)jópofaságból,annyira azért nem jó fejek.Ez van előirva törvényileg,és muszály betartaniuk,egy pup a hátukon ez az egész garanciás dolog.Én ,amúgy nem godolnám,hogy olyan sok a garanciális szervizigény a keszülékeikre,több lehet a sérült ,törött készülék .Megbízhatónak tartom a márkát,az elejétől fogva vásárolok OnePlus-t. :)

[ Szerkesztve ]

(#1592) #40047616 válasza Torony 1. (#1591) üzenetére


#40047616
törölt tag

Igazad van és pont ez az hogy mindenhol mások a jogszabályok a garanciát illetően, pont ezért nincs mondjuk 2-3 év garancia egy kínai piacra szánt eszköznél amit itt akarnánk gariztatni. Szép is lenne ha ugyanazok a garanciális feltételek vonatkoznának egy szürke importos és egy hivatalosan is eu-s piacra szánt készüléknél.

[ Szerkesztve ]

(#1593) *Mukeey* válasza #40047616 (#1592) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ezt értem persze.

De a cég ettől még nem kap több pénzt az eladott készülék után, szóval neki mindegynek kéne lenni. 2 éven belül minden régióst javitania kellene nekik.

Ezektől függetlenül az OP szerviz a jobbak közé tartozik. Áraik nagyon barátiak egy Samsunghoz vagy Applehöz képest szerintem.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1594) #40047616 válasza *Mukeey* (#1593) üzenetére


#40047616
törölt tag

Gondolom ezzel is a szürke importot akarják visszaszorítani vagy nem tudom.

(#1595) KSparrow válasza *Mukeey* (#1593) üzenetére


KSparrow
senior tag

Igen, nyilván nem nagy érvágás. De a gyártónak nem ez az érdeke. Neki az, hogy eladjon minél többet, és ennyi. Ha te eladsz mondjuk egy autót, a hazsnáltra is garanciát kell vállalj. Ha mondjuk tudod, hogy zabálja az olajat, de eladáskor feltöltöd, és megveszik, hogy jó, majd kiderül, köteles vagy javíttatni, úgy tudom. De ezzel te sem akarsz foglalkozni, eladtad, minden hibájával együtt. Utána a szervizre lehet rámegy a gatyád is.
Küföldi cégek esetén még nehezebb ezt érvényesíteni, így ha lenne is garanciád, akkor se biztos, hogy sokra mész vele. Azért itthon érdemes venni, mert - hiába jó gyártó a Oneplus, és nekem se a 3-mal, se a 8-cal eddig nem volt gondom, hiba mindig csúszhat bele, amiről akár nem is ők tehetnek. Rossz egy forrasztás, elpattan egy elenállás, vagy tervezési hiba miatt a kijelző éle elnyiszálja az alsó lap összekötését - bármi lehet. Aztán ott állsz, hogy hibás, de nincs, aki megjavítaná- vagy csak pénzért. Ezeknek a javítása meg már drága, akár több is, mint a gyári garancia miatt fizetett plusz.
A különbözet meg onnan jön, hogy egyrészt a hazai viszonteladónak, forgalmazónak is meg kell élnie valamiből- cserébe, ha valami ond van, képviseli az érdekedet a gyártóval szemben. Másrészt a hazai forgalmazásnak vannak extra költségei, pl tárhely után az Artisjus is megpakolja, mert "mi van, ha lopott zenét tárolsz rajta", + vám, adók, stb.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#1596) dhstyle


dhstyle
tag

Sziasztok! Ma lettem boldog tulajdonosa a telefonnak , van esetleg megoldás a photochrom kamera bekapcsolására jelenleg? a dobozbol kivéve még ment aztán frissitettem és azóta nyilván nem megy :DDD Esetleg hasznos tippek beállitásokhoz valami irás nincs valahol? gondolok itt tweakekre aproságokra mit mire érdemes tenni , hogy jó legyen stb. Elég sok kommentet elolvastam , de nem találtam ilyesmit.

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#1597) geryboro válasza dhstyle (#1596) üzenetére


geryboro
senior tag

xda

#1595
quality check azert eleg sokat nyom a lantba,
"premium" termekrol beszelunk, de sajnos meghibasodasra mindig van lehetoseg,
de ez szerencsere nem jellemzo.
az hogy a jomagyar jogallam mire mennyi penzt pakol ra pluszban,
azzal sajnos mindannyian tisztaban vagyunk.. :(((

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#1598) KSparrow válasza dhstyle (#1596) üzenetére


KSparrow
senior tag

Én csak ideiglenes megoldásokat láttam, de nekem is jó lenne egy fix megoldás. Abban bízom, hogy lehet majd downgrade-elni, azaz ha leteszem a telefont, visszaállítom stock -out-of-the-box- romra, akkor menni fog. Mr csak kellene valaki, akinek megvan az eredeti ROM, és vissza is tudja tenni. :D

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#1599) *Mukeey* válasza KSparrow (#1595) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Én ezzel mind tisztában vagyok.

Nálam, egy egyszerű világban ;] ez úgy nézne ki, hogy a gyártó mindegy kinek adja el, 2 év garit vállalna rá. Bárhonnan vissza lehetne küldeni hozzá, javítja, visszapostázza. Egyszerű lenne és mindenki örül :C
....aztán felébredtem közben😂

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1600) bajaki


bajaki
őstag

Sziasztok!

Kinek milyen akksiidőt produkál a telefon a legújabb szoftverrel? Mennyi kijelzőidőt tudtok elérni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.