Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) M_David


M_David
csendes tag

(#952) aTe014 válasza ADAM1337 (#947) üzenetére


aTe014
aktív tag

Pl. a különbség FHD és QHD között:
FHD: [kép]
QHD: [kép]

De már hozzászokott a szemem az itt-ott nagyobb elemekkel rendelkező, sok helyen félkövérebb betűtipust használó UI-hoz, így összességében örvendek a Android11-nek.

i14Pro

(#953) f3rdzs0


f3rdzs0
senior tag

valaki pls meg tudja nekem nézni, hogy DC Dimming még elérhető Android 11 alatt? ha nem akkor nem tudok frissíteni :D

[ Szerkesztve ]

f3rdzs0

(#954) #04441088 válasza f3rdzs0 (#953) üzenetére


#04441088
törölt tag


Úgy tűnik igen.

(#955) f3rdzs0 válasza #04441088 (#954) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

:R köszönöm

akkor ezek szerint még mindig Laboratory feature? azt hittem a 11-ben már beépítve jön

f3rdzs0

(#956) ADAM1337 válasza aTe014 (#952) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez így elég bután fest, akkor azért nem tünt fel nekem fhd-n.
Bár 1-2 appba a felső rész, hogy inaktív nincs funkciója nekem annyira nem tesztik. (Ez a onehand miatt van, de annyira nem jön be. [link])

(#957) ADAM1337 válasza ADAM1337 (#956) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Kifutottam a szerkesztési időből, a fnatic mód egész jópofa lett, vagyis jobban használható.
De jó lenne egy fps kiíratás vagy SoC vezérlés is, ha már van. :U

(#958) tomi6600


tomi6600
tag

Üzemidő nektek az utolsó hivstalos 10es androidhoz képest milyen? P30 proról tértem át erre, 120Hzn ketyeg de így is kevésnek tartom az 1 napos üzemidőt :D kb 5 óra körüli kijelzőidőt bír.

Üdvözlettel: Tamás

(#959) koxx válasza tomi6600 (#958) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Pedig annyi. Qhd+120Hz zabalja az akkut.

(#960) tomi6600 válasza koxx (#959) üzenetére


tomi6600
tag

Én a 120at FHDn használom. Neked az új hivatalossal milyen üzemidőd lett? Kevesebb lett? Vagy maradt ugyan annyi? Sokan mondták, hogy kevesebb lett a beta lefrissítése után :O

Üdvözlettel: Tamás

(#961) koxx válasza tomi6600 (#960) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mivel kb egész nap itthon vagyok így nem is nagyon figyelem mert közel a töltő, az aod megy egész nap az láthatóan szívja az akkut.

[ Szerkesztve ]

(#962) ADAM1337 válasza tomi6600 (#958) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

p40 pro-ról váltottam oneplus 8 pro-ra illetve együtt is volt a kettő egymás mellett.
Huawei üzemidő bajnok, de sok pushup notit szívesen letiltott.
Nekem FHD 120hz-n 5óra feletti kijelző időket bír.

(#963) tomi6600 válasza ADAM1337 (#962) üzenetére


tomi6600
tag

Összehasonlíthatatlan akksiba :D

Üdvözlettel: Tamás

(#964) ADAM1337 válasza tomi6600 (#963) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hát nyilván jobban fogyaszt a 120hz, de sajnos egymás mellé rakva zavart a 90hz, én 144hz monitoron dolgozok/játszok így nálam az elsődleges volt, kamerában meg nyílván a p40 pro jobb, de nem annyival.

Nálam 2sim-el közel azonos üzemidőket ment, mind a 2-vel a rekord 6,5-7,5 óra volt egyébként, de a valóságban ezek 5 óra körül voltak ha már navigáltam és társai.

(#965) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Ha minden igaz pár nap és csatlakozom a csoporthoz, spawn fórum társ készülékét veszem át. :C

(#966) koxx


koxx
MODERÁTOR

Nincs véletlenül valaki a cib banknál? android 11 update után teljesen meghalt az app. Vki csekkolja már le nekem plz, hogy el tudja-e indítani. Erről van szó [link] A cib 24 most eléggé felqrta az agyam...

(#967) M_David válasza koxx (#966) üzenetére


M_David
csendes tag

Telepítettem, nálam sem megy sajnos, a nyitó képernyőn lefagy

(#968) M_David válasza koxx (#966) üzenetére


M_David
csendes tag

IN2020-as készülékem van. OTP Smart Bank, Simple App és a OTP SZÉP kártya alkalmazások viszont mennek gond nélkül.

(#969) koxx válasza M_David (#967) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igen ez a baj vele. Koszi, hogy megnezted.

(#970) szlaci888 válasza M_David (#968) üzenetére


szlaci888
aktív tag

ESTE és UNICREDIT is működik jól nálam OB2 alatt.

(#971) FuRiONight válasza M_David (#968) üzenetére


FuRiONight
őstag

Ez megnyugtató! :R :C

(#972) stigma


stigma
addikt

Sziasztok, kíváncsi vagyok a véleményetekre, mert szerintem visszalépek Oneplus vonalra (1-3-5 után) és gondolkodóba estem, mert este ugye a 8T-t bejelentik, ma meg Amazon Prime day van és hát... :DDD
OnePlus 8 Pro Black Onyx 8/128-as : 700euro

Ha nem néztem el semmit akkor ez eléggé bestbuynak tűnik, viszont lehet esetleg arra számítani a 8T-vel valamivel olcsóbb lesz bármelyik telefon? 8 vagy 8 Pro?

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#973) ferrari1


ferrari1
őstag

Beléptem én is egy 8/128 fekete példánnyal. Frissítettem egyből 11 re. Minden sms-t háromszor küldött el akárkit csináltam. Ment vissza a 10. Eddig hiba nélkül dolgozik. :)

(#974) koxx válasza stigma (#972) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ennyit meger a 8 pro boven. A 8T sztem draga lesz egyelore.

(#975) koxx válasza ferrari1 (#973) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A fotoim meg az appok miatt nem szeretnek visszaallni 10-re, olyan jo ez a 11-es, vegre van gyari aod. Nekem ez hianyzott a legjobban. Csak a cib app nem megy :))

(#976) stigma válasza koxx (#974) üzenetére


stigma
addikt

Hi, köszi hát sajnos ahogy nézem kell Amazon Prime előfizetés, amúgy 780 euro a 8/128-as ami már nem olcsó nekem sajnos.Igaz jobb mint a hivataloson, ahol 950 eruo.
8T 8/128-as 667 euroval nyitott nálunk.

:R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#977) ghiottone válasza stigma (#976) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nincs ingyen első hónap már a prime-nál?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#978) koxx válasza ghiottone (#977) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

De sztem még mindig ingyenes az első 30 nap.

(#979) stigma válasza ghiottone (#977) üzenetére


stigma
addikt

Hi, van még 30 napos ingyenes, gondolom ezért kérdezted mert max bereggelek amivel megvan a kedvezményem, gondolom a próba után meg lemondom.
Erre gondoltál ugye?

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#980) ghiottone válasza stigma (#979) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen. :K

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#981) ferrari1 válasza koxx (#975) üzenetére


ferrari1
őstag

Banki alkalmazás hiánya számomra bosszantóbb tud lenni ha hirtelen kellene, mint az AOD megléte. ...na meg a tripla sms... Sokat küldök munkám miatt. Sok olyan idősebb kollégának többek között, akiknek csak piros / zöld gomb telefonjuk van.

Fotók meg google fotókban biztonságban vannak 🙂

[ Szerkesztve ]

(#982) karfiol1


karfiol1
csendes tag

Sajnos a frissítés óta nem minden elmulasztott hívást jelez pirossal a híváslistában. Más is találkozott ilyennel?

(#983) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Hívàsazonosítàst nem engedi bekapcsol, nàlatok mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#984) koxx válasza FuRiONight (#983) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez hol van pontosan? nem találtam ilyen menüpontot.

(#985) #04441088 válasza FuRiONight (#983) üzenetére


#04441088
törölt tag

Nálam működik.

(#986) FuRiONight


FuRiONight
őstag

(#987) ADAM1337 válasza FuRiONight (#986) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Melyik sw van fent ?
Nálam is megy, mind a 2 sim-re engedi.

UI: Üdv, a klubban. :R

[ Szerkesztve ]

(#988) FuRiONight válasza ADAM1337 (#987) üzenetére


FuRiONight
őstag

Köszönöm!

4G/Volte megy, egyedül ezt a funkciót nem tudom bekapcsolni. SIM kàrtya csere megoldanà?

(#989) WiZARD válasza FuRiONight (#986) üzenetére


WiZARD
addikt

Nekem is ugyanezt csinálta, már én is simkártya cserére készültem, aztán magától megjavult és engedte állítani. (Aznap nem ment, amikor megvettem, pedig próbáltam többször, újraindítottam, stb. Másnap még1x megpróbáltam és ment. Úgyhogy maradt a ki tudja hány éves, késsel naonsim méretre vágott kártyám :DDD )

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#990) Ubi


Ubi
tag

Nekem jó a hívásvárakoztatás, de cserébe nem tudom megnyitni és megnézni az smseket, mert felugrik és azonnal leáll 10-ből 10-szer. Ezen kívül még híváskorlátozást sem tudom megnyitni. Szintén hibát dob. Szerintem holnap lesz egy reset és meglátom eltűnnek-e ezek a hibák. Gyanítom igen, mert nehezen tudom elképzelni, hogy így jött volna ki a frissítés.

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#991) spawn21 válasza Ubi (#990) üzenetére


spawn21
veterán

Alkalmazás gyorsítótár törlés megoldja.

iPhone 13p

(#992) Ubi válasza spawn21 (#991) üzenetére


Ubi
tag

Kipróbáltam, nem segített. Újra is indítottam, utána sem lett jó. Másnak nem jelentkezett ez a hiba?

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#993) FuRiONight válasza WiZARD (#989) üzenetére


FuRiONight
őstag

Okè, de addig mindenkit ismeretlen szàmkènt hívok? Nagyon zavaró! :W

(#994) FuRiONight válasza Ubi (#990) üzenetére


FuRiONight
őstag

OnePlus Messages megoldàs;
Telepítés a Google Messages-t
Àllísd be Google Messages alapvető üzenetküldő alkalmazàsnak
Kènyszerített leàllítàs OnePlus Messages-t , majd töröld cache ès az adatokat
Àllísd be OnePlus Messages alapvető üzenetküldő alkalmazàsnak
Adj meg minden engedèlyt!

Hívàsazonosító megoldàs:
Beàllítàsok > Wifi ès Hàlózat > SIM ès Hàlózat > Preferàlt hàlózat típus > 2G
Kènyszerített leàllítàs , majd töröld cache ès az adatokat
Adj meg minden engedèlyt!

:C

[ Szerkesztve ]

(#995) Ubi válasza FuRiONight (#994) üzenetére


Ubi
tag

A Google Messengert már tegnap letöltöttem és használtam, a gyorsítótárat is ürítették, de az adatot nem töröltem. Ott volt a hiba. Köszi! Tökéletesen működik! :DD

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#996) FuRiONight válasza Ubi (#995) üzenetére


FuRiONight
őstag

:C :C :C

(#997) ferrari1


ferrari1
őstag

Nekem jó a hívásvárakoztatás és a hívóazonosító is. Az sms-eket is meg tudom nézni, viszont továbbra is minden smst 3* küldi el, valamint a telefon alkalmazás áll le néha hívás közben, néha csak úgy.

(#998) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Kèpernyődidő vagy digitàlis jóllètre van valami jó widget? :F

[ Szerkesztve ]

(#999) f3rdzs0


f3rdzs0
senior tag

jól sejtem, hogy a quick settings 2 sora nem állítható vissza 3-ra, és ezt a Google-nek köszönhetjük?

szerk.: plusz az ujjlenyomat olvasó színe is szürke most már? a színes jobb volt, hogy látom hogy elfogadja-e az ujjlenyomatomat vagy kell a pinkód

[ Szerkesztve ]

f3rdzs0

(#1000) Rick4 válasza f3rdzs0 (#999) üzenetére


Rick4
félisten

Ha nem fogadja el, akkor rosszul van feltanítva az ujjlenyomat.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.