Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) f3rdzs0 válasza Rick4 (#1000) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

időről időre deaktival az ujjlenyomat olvasó, biztonsági okból,arra gondoltam

f3rdzs0

(#1002) FuRiONight válasza Rick4 (#1000) üzenetére


FuRiONight
őstag

Az biztos, hogy teljesen lezàrt, fekete kèpernyőnèl egyszer sem tudtam feloldani a telefont.

Illetve nàlam elèg sok anomàlia előfordult, a random ujraindítàson àt, a kèpernyő èrzèkeletsègèvel együtt.

P40Pro-nàl mèg hasonlót sem tapasztaltam, sőt az arcfelismerès ès az ujjlenyomat is sokkal pontosabb volt. Eddig elèg vegyesek az a benyomàsaim eddig.

(#1003) Rick4 válasza FuRiONight (#1002) üzenetére


Rick4
félisten

Lezárt fekete képernyőnél nyilván nem is lehet, viszont ha felfordítod, zsebből kiveszed, akkor a mozgás és a pozíció hatására az ujjlenyomattal nyitható részig eljutsz, odateszed az ujjad, és kinyit.
ujjlenyomatot fel lehet jól és rosszul is tanítani, frissen mosott, és koszos kézzel is, erről gondolom nem a készülék tehet.

Érdekes, nekem semmi se volt, mindig minden ment, és most is megy.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#1004) f3rdzs0 válasza Rick4 (#1003) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

pedig ez egy default android security beállítás (aztán lehet nem default, csak én mindig bekapcsolom :D), hogy időnként kér pinkódot. a frissítés előtt az ujjlenyomat ikon ilyen zöldes színű volt ha meg pin kód kellett, akkor szürke (kicsit halványabb mint ami most a default)

amúgy a Budapest Bank applikációja nem működik, és nekem is behalt a Messages (a lentebbi Google Messages megoldás bevált, köszönöm). összességében meg az se tetszik, hogy ilyen rohadt nagy lett a UI, mintha egy nagyi telefont nyomkodnék. sokkal kevesebb információ érhető el ránézésre

az mondjuk tetszene, hogy az összes háttérben futó zenés táncos alkalmazást (youtube, spotify, soundcloud) egy notification ikonba rakja, ha nem mindig leghátul lenne az amit én épp használtam

f3rdzs0

(#1005) Rick4 válasza f3rdzs0 (#1004) üzenetére


Rick4
félisten

Bemásolom, mire válaszoltam:
P40Pro-nàl mèg hasonlót sem tapasztaltam, sőt az arcfelismerès ès az ujjlenyomat is sokkal pontosabb volt.

És bemásolom, mit válaszoltam:
ujjlenyomatot fel lehet jól és rosszul is tanítani, frissen mosott, és koszos kézzel is, erről gondolom nem a készülék tehet.


Ennek a dolognak nincs köze a néha pin kódot kéréshez, ha pin kódot kér néha, az nem a rosszul feltanított ujjlenyomat miatt lesz, és a pontosságot főleg nem befolyásolja.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#1006) ADAM1337 válasza Rick4 (#1005) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nálam nincs difi a p40 pro után, ugyanolyan a feloldás ott se volt problémám vele itt sincs. De mindent összevetve nekem jobban bejön. A felhasználás szokásaihoz jobban megy a oneplus.

(#1007) FuRiONight válasza ADAM1337 (#1006) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nàlam van difi, az arcfelismerès eszmèletlen milyen jól ment a huawei-en, bàrhol ès bàrmikor. Itt azèrt a feloldàs nem megy olyan hibàtlanul, hiàba regisztràltam be többször az ujjaim. Minden összevetve, ha nem lenne ez a mizéria a huawei-el, kèrdès nèlkül a p40p-t vàlasztanàm. Addig vàrunk az i12-re tesztekre :C

(#1008) Ubi


Ubi
tag

Reset után vagyok a telefonon. Lényegében minden megjavult. Amit észrevettem, hogy a Telekom Műsorújság alkalmazása nem működik. Mindent próbáltam vele kezdeni, de semmi nem járt sikerrel. A buborékok nagyon jók, tetszik. De a helyét nem lehet megváltoztatni. Bal felül jelenik meg mindig, hiába húzom át jobb felülre vagy bárhová. Legközelebb megint bal felül van. Megváltozott a hívásvárakoztatás is. Teljesen más, új felülete van ha valaki hívás közben becsörög. Sajnos nem tudtam elolvasni milyen lehetőségek jelennek meg, de ha valakinek sikerült lefotóznia, azt megköszönném ha kitenné. Fagyást és egyéb negatív dolgot nem tapasztaltam.

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#1009) MarciKING24


MarciKING24
tag

Van aki használ ehhez a mobilhoz fotóállványt? Esetleg abban tudna segíteni milyet érdemes venni?

Straight outta Compton

(#1010) Rick4 válasza FuRiONight (#1007) üzenetére


Rick4
félisten

Tehát ha könnyen felold, mert jóval kevesebb ponton azonosít be, ezáltal akár más ujjával- arcával is nyit, az pozitív? Érdekes... :U

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#1011) FuRiONight válasza Rick4 (#1010) üzenetére


FuRiONight
őstag

Ilyet nem mondtam. P40Pro senki nem tudta felnyitni, direkt kívàncsi voltam. Nem tudom, hogy honnan vetted ezt.. :U :W

(#1012) Ubi


Ubi
tag

Ez az új híváskor beérkező felület. Gondoltam feltöltöm, hátha másnak sem lesz rögtön egyértelmű mikor mit kell választani.

[ Szerkesztve ]

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#1013) Rick4 válasza FuRiONight (#1011) üzenetére


Rick4
félisten

Hol írtam, hogy te mondtad? Pusztán csak tettél egy megállapítást, ami kizárólag egyetlenféleképp magyarázható. A P40 pro antutuban 500 ezer pontot tud, a OP8 pro majdnem 100 ezerrel többet, még a másfél éves 7-es is ott van a huawei nyomában. Mégis mitől nyitna fel gyorsabban a Huawei? HA mégis bármiféle okból kifolyólag úgy is lenne, az nem lehet sem szoftveres, sem hardveres előnyből származó, tehát kizárólag egy valamivel magyarázható, mert a HMS-sel biztosan nem, a feldolgozó algoritmus lényegesen kevesebb ponton hasonlítja össze a feltanított és az épp aktuális arcot- ujjlenyomatot, ezáltal ha még hamarabb is fel tud nyitni, ez bizony a biztonság rovására fog menni.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#1014) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Nah úgy fest beégett a kijelzőm, első amoledes telefonom ami beégett...
Most garanciáztathatom, ajj de nem hiányzott ez. :U

(#1015) ghiottone válasza ADAM1337 (#1014) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:((( Hány hónap után?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#1016) ADAM1337 válasza ghiottone (#1015) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Pont most 1 hónapos a telefon, egy 2 órás waze alatt beégett(nem full fényerő homályos takonyba jöttem végig, de slusz poén ott kaptam útközbe értesítéseket.

(#1017) ghiottone válasza ADAM1337 (#1016) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálam eddig csak 1. generációs Pixel volt, ami beégett aló-felső sávba ikonok.
OP-s rendelés volt? Majd megosztod a szervízes tapasztalatokat is?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#1018) ADAM1337 válasza ghiottone (#1017) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Vodafon-tól vettem, onnan most jobb ajánlat volt.

(#1019) f3rdzs0 válasza ADAM1337 (#1016) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

mondjuk 2 óra alatt ez inkább image retention mint beégés

f3rdzs0

(#1020) Rick4 válasza ADAM1337 (#1016) üzenetére


Rick4
félisten

Érdekes, múlt hét szerdán beültem a kocsiba, Szegedről felmentem Pestre, ott szambáztam egyet keresztül a városon, onnan Székesfehérvár, onnan Solt Kecskemét érintésével vissza Szeged, és semmiféle beégés nem volt sem akkor, se most, és előtte sok sok éven át ugyanezt megtettem minden másik OP telefonommal hetente, volt amikor 16 órán keresztül ment a waze, előtte még igo. Soha ilyet nem láttam.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#1021) ADAM1337 válasza f3rdzs0 (#1019) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

És ez hogyan kideríthető ? Nekem beégésnek tünik.

(#1022) rebelinside válasza Rick4 (#1020) üzenetére


rebelinside
tag

Nekem anno az S7 Edge-em 2 héttel a 2 éves garancia lejárta előtt égett be, pedig napi szinten navigáltam vele napi 2* 1 órát... Egyrészt idegbajt kaptam, másrészt örültem hogy nem 2 héttel később csinálta ezt :)

(#1023) Rick4 válasza rebelinside (#1022) üzenetére


Rick4
félisten

Érdekes, érthetetlen, hogy ez egyik percről a másikra megtörténik. Van bármiféle magyarázat, mi áll a dolog hátterében, ha előtte két évig jó volt?

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#1024) rebelinside válasza Rick4 (#1023) üzenetére


rebelinside
tag

fogalmam sincs, de a waze kezelőfelülete égett be, pedig nem voltam extra hosszú úton abban az időben.

(#1025) f3rdzs0 válasza ADAM1337 (#1021) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

kikapcsolod estére a kijelzőt. és nincs ott reggelre (vagy használod és egy idő után eltunik)
igazából az image retention is jele a burn innek hosszabb távon, de két óra alatt nem kéne hogy ez megtörténjen

f3rdzs0

(#1026) ADAM1337 válasza f3rdzs0 (#1025) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Enyhült azóta de pl a status bár teljesen be van égve, vicc olcsóbb amoled-es telefonjaim nem égtek be.
Kicsit csalódott vagyok.

(#1027) #04441088


#04441088
törölt tag

Nálatok működik az sms küldés?
Nevetséges, hogy egy ilyen drága telefonon még ezzel is szarakodni kell.
Üzenetvaltas app az alapértelmezett. Leszedtem a Google sms alkalmazását. Beállítottam azt. A Oneplus appnal gyorsítótár, tárhely törölve, visszaállítva, aztán csak annyit ír, hogy küldés...aztán pár perc múlva egy értesítés, hogy sikertelen, érintse meg újra az elküldéshez.
Egy 3000 Ft-os nyomogombos kinai hulladékkal kell smst írogatnom, de az legalább elmegy. Ez megy napok óta.

[ Szerkesztve ]

(#1028) Ubi válasza #04441088 (#1027) üzenetére


Ubi
tag

Természetesen nem működik. Nem vagy egyedül. Elég banális hibábal adták ki a "stabil" rendszert. Csalódott vagyok így pár nap használat után.

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#1029) Fornetti


Fornetti
csendes tag

Sziasztok!

Oneplus 8pro és S20plus között vacillálok. Árban kb ugyanannyiért tudok hozzá jutni. Olvastam itt olyat, hogy a oneplus hajlamos beégésre. Ez csak bizonyos szériára érvényes bizonyos gyártási időszakokra? Ha igen, akkor hogyan tudok meggyőződni róla, hogy a hardveraprón lévő hirdetések szenvedhetnek-e ettől a hibától?

Üzemidőben melyiknél számíthatok jobbra és kb mennyivel?

Köszi!

(#1030) WiZARD válasza #04441088 (#1027) üzenetére


WiZARD
addikt

nálam megy simán

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1031) Ubi válasza WiZARD (#1030) üzenetére


Ubi
tag

Telekomos vagy? Mert ahogy olvastam szinte csak azokkal van a baj. Én "sajnos" az vagyok.

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#1032) harsanyi315 válasza Fornetti (#1029) üzenetére


harsanyi315
csendes tag

Szia!
Ezen az oldalon letudod kérdezni imei alapján (bár nem tudom,hogy mikortól és meddig voltak gyakoriak a kijelző hibás telefonok :) )
https://www.imei.info/

Nekem sima 7-es OnePlus telefonom van,soha semmi baj nem volt vele remélem nem is lesz! :)
Én nagyon tudom ajánlani a OnePlus-t,nagyon jó az oxygen os szoftver,nincsenek felesleges dolgok benne.

Remélem tudtam segíteni!

Üdvözlettel.: harsanyi315 | +36 30 912 7 912 | softshop13@gmail.com

(#1033) #04441088 válasza Ubi (#1031) üzenetére


#04441088
törölt tag

Telekom szintén...

(#1034) Hyena válasza Fornetti (#1029) üzenetére


Hyena
senior tag

En s20plusrol valtottam Oneplus 8 Pro-ra.
Szerintem sokkal jobb a oneplus. (pl tereroben ...)

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#1035) Rick4 válasza Hyena (#1034) üzenetére


Rick4
félisten

Hány dBm a két készülék által mutatott érték különbsége?

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#1036) Rick4 válasza #04441088 (#1027) üzenetére


Rick4
félisten

Handcent sms-t használok sok éve. Most is megy, telekomos vagyok.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#1037) Hyena válasza Rick4 (#1035) üzenetére


Hyena
senior tag

Fogalmam sincs,a Galaxyt már eladtam.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#1038) #04441088 válasza Rick4 (#1036) üzenetére


#04441088
törölt tag

Feltettem azt, ez se működik. :DDD

(#1039) WiZARD válasza Ubi (#1031) üzenetére


WiZARD
addikt

igen, telekom

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1040) Rick4 válasza #04441088 (#1038) üzenetére


Rick4
félisten

Akkor be kellene fizetni a számlát, más nem lehet. :D

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#1041) ADAM1337 válasza #04441088 (#1038) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nálam sincs gond, de nekem vodafone+telenor van, valami konfig lesz a ludas valószínű.

(#1042) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Ezt az újfajta shelf-et kilehet valahol kapcsolni ?
Marha szarul van megoldva, pont az egykezes használatot ölik meg vele.

(#1043) FuRiONight válasza ADAM1337 (#1042) üzenetére


FuRiONight
őstag

Kezdőkèpernyőnèl hosszan tartod nyomva->kezdőoldal beàllítàsa->a hozzàfèrèshez lapaozzon felfele

(#1044) ADAM1337 válasza FuRiONight (#1043) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Jah hozzószólás után megtaláltam 5perccel, de a beállítások keresőbe a shelf-re nem adott ki semmit. :DDD
Nem lenne egyébként rossz ha nem az egykezes használatot cseszné szét, és ott lenne ahol a régi shelf volt, ahol most a google hírek vannak.

Amúgy azóta teljesen eltünt a beégés, már nem is látszódik a telefonon, csak a statusz bár dolgai de lehet már beképzelem.

[ Szerkesztve ]

(#1045) FuRiONight válasza ADAM1337 (#1044) üzenetére


FuRiONight
őstag

Végre egy jó hír akkor! :C

Ezt az xXxNolimits èrdemes felrakni?

(#1046) #04441088


#04441088
törölt tag

Használ valaki oneplus wireless töltőt?
Mostanában ha ráteszem pár percig kék led villog a töltőn, addig tölt is rendesen, után egy tíz perc, piros villogas és nem tölt.
Találtam egy fórumot, aktuális a hiba sokaknal. [link]
Nálatok is ez a helyzet? :R

(#1047) szlaci888 válasza #04441088 (#1046) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Én használom, Pitaka mágneses tok van a telefonon. Nekem működik jól, de úgy tűnik hogy nagyon érzékeny a pontos és jó hely eltalálására.
De ha sikerült jó helyre tennem, akkor tölt. Már persze ha nincs este késő, mert 80%-nál leáll, hogy optimalizált töltés és majd reggel folytatja, vagy reggel korán, mert akkor a csendesség miatt tölt lassan.

(#1048) f3rdzs0 válasza szlaci888 (#1047) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

ah szóval neked működik így az optimalizált töltés? nekem talán egy éjszaka volt amikor leállt, azóta mindig egyből feltölt.
utána kéne néznem, hogy hogy lehet újra trainelnem, mert mikor megkaptam a telefont eléggé random keltem fel.

ezen felül a töltéssel nincs semmi gondom megy a gyors és lassú töltés is a gyári sandstone tokkal

[ Szerkesztve ]

f3rdzs0

(#1049) WiZARD


WiZARD
addikt

Ez a frissítés se megy fel, meg van még amit nem tudok play store-bol telepíteni és hasonló hibaüzenetet kapok.
Másnál is van ilyen?
Nem igazán van kedvem emiatt újra húzni az egész rendszert...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1050) *Mukeey* válasza WiZARD (#1049) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ez pedig gyanús, hogy fr fogja csak orvosolni.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.