Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) AeSDé Team válasza SkyS1gn (#2349) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Itt megmutatják hogyan lehet Android 13 alatt tesztelni, és akár újra kalibrálni:
https://youtu.be/YTtpCYKcu4w

(#2352) fekomat


fekomat
tag

megjött az áprilisi Android biztonsági csomag a készülékre.
aktuális verzió: IN2023_11_F.64

(#2353) Angie™ válasza fekomat (#2352) üzenetére


Angie™
addikt

Akkor Android főverzió többet nem jön.
Arról van hír esetleg, hogy a biztonsági frissítések meddig érkeznek még?

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#2354) zola899


zola899
tag

Az OOS 13.1-es frissítést még elvileg megkapjuk, az hozhat pár újdonságot.

Samsung Galaxy S23+

(#2355) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Csináltam egy resetet telefonon. Appokat visszahozta, meg hátteret, de az főképernyő elrendezést pl nem, a telefon beállítása meg 21-es csapdájában ragadt amikor kiválasztom hogy mi legyen backup. Majd wifire dob, és megint a kiválasztásos képernyő... wtf :W

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2356) SkyS1gn válasza SkyS1gn (#2355) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Oneplus backupot is mentettem le, azt hogy rakom vissza?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2357) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Gondoltam talán jobb lesz az ujjlenyomat olvasó egy reset után: ugyan olyan fos :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2358) csonka válasza SkyS1gn (#2357) üzenetére


csonka
tag

Miért? Milyen?

(#2359) SkyS1gn válasza csonka (#2358) üzenetére


SkyS1gn
félisten

1 nap után nem működik 10ből 9szer :D
Másik ujjam meg jó amit nem használtam, felejt.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2360) csonka válasza SkyS1gn (#2359) üzenetére


csonka
tag

De abszolút nem működik vagy csak sokadik alkalomra érzékel?

(#2361) Angie™ válasza csonka (#2360) üzenetére


Angie™
addikt

Nekem alapjában véve jól működik. Picit karcos a gyári fólia már, az biztosan befojásolja.
Mások is panaszkodtak rá azonban, szóval ez egy érdekes probléma :K

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#2362) Yeeeti


Yeeeti
tag

Sziasztok!
Szeretett készülékünknél kit ajánlanátok aksi cseréjére?
Köszi, pacsi

Nokia 5110 > Nokia 3310 > Nokia 3410 > Siemens S55 > Nokia 7650 > Motorola MPX 200 > Sony Ericsson 910i > Sony Ericsson W950 > Sony Ericsson P1 > Samsung Galaxy S > Samsung Galaxy Note 2 > Samsung Galaxy Note 4 > Huawei Nexus 6P > Oneplus 6 > Oneplus 6T > Oneplus 8 Pro

(#2363) csonka válasza Yeeeti (#2362) üzenetére


csonka
tag

Gyári szerviz?

(#2364) SkyS1gn válasza csonka (#2360) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Vagy nem, vagy nagyon lassan. Ha ujra regisztrálom akkor megint jó, egy ideig. Tiszta agyrém

Nincs rajt fólia és nem karcos.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2365) Yeeeti válasza csonka (#2363) üzenetére


Yeeeti
tag

Itthon van gyári szervíz?
Igazából aki megbízható és ajánljátok.

Köszi

Nokia 5110 > Nokia 3310 > Nokia 3410 > Siemens S55 > Nokia 7650 > Motorola MPX 200 > Sony Ericsson 910i > Sony Ericsson W950 > Sony Ericsson P1 > Samsung Galaxy S > Samsung Galaxy Note 2 > Samsung Galaxy Note 4 > Huawei Nexus 6P > Oneplus 6 > Oneplus 6T > Oneplus 8 Pro

(#2366) csonka válasza Yeeeti (#2365) üzenetére


csonka
tag

A gyári szervíz nem itthon van.

(#2367) Angie™ válasza SkyS1gn (#2364) üzenetére


Angie™
addikt

Nekem is csinálta most ezt :((

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#2368) Yeeeti válasza csonka (#2366) üzenetére


Yeeeti
tag

Nem szeretném küldözgetni a telefont.
Megbízhatót keresek akit ajánlotok.

Köszi

Nokia 5110 > Nokia 3310 > Nokia 3410 > Siemens S55 > Nokia 7650 > Motorola MPX 200 > Sony Ericsson 910i > Sony Ericsson W950 > Sony Ericsson P1 > Samsung Galaxy S > Samsung Galaxy Note 2 > Samsung Galaxy Note 4 > Huawei Nexus 6P > Oneplus 6 > Oneplus 6T > Oneplus 8 Pro

(#2369) Kronk válasza Yeeeti (#2368) üzenetére


Kronk
őstag

csak a gyári szerviz a megbízható, nem kell semmit sem küldeni, ők küldenek hozzád futárt, és ugyan így jön vissza, ha garanciális, ha nem, ők az ajánlottak, bevizsgálás után kapsz egy emailt, hogy amit cserélnének, mennyi lenne, ha elfogadod, kifizeted, csinálják, és jön vissza a telefon, ha nem, akkor meg visszaküldik, talán egy minimális bevizsgálási díj megtérítése után.

http://totesz.myminicity.com/

(#2370) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Ezt miért? Már csinálta régebben is...
Mit akar letölteni?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2371) fekomat


fekomat
tag

Az Oxygen Updater app reggel új frissítést jelzett.
Aktuális verzió: OxygenOS 13.1 IN2023_13.1.0.513(EX01)
Android biztonsági frissítés: 2023.május 5.
Változások listája:

(#2372) Angie™ válasza fekomat (#2371) üzenetére


Angie™
addikt

Tegnap este kaptam meg. Apróságokat is észrevettem ami változott, pl a felső menü ikonjai.

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#2373) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Kezd nagyon gané lenni az akksi, éjszaka repülő üzemmódban 10% esik? Csak a google fravework ette 0.9%-ot szal érdekes.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2374) Angie™ válasza SkyS1gn (#2373) üzenetére


Angie™
addikt

Mennyi idős?

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#2375) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Az elmúlt két napban arra keltem, hogy az éjszakára töltőn hagyott telefon teljesen átforrósodott. 44˚C-t ír az AccuBattery. Ez gyorstöltés közepette talán rendben lenne, de a töltés éjfél körül befejeződött, és reggelig már csak csepptöltést kaphatott a telefon, ami sosem szokta melegen tartani. Egyik alkalommal egy sima PD töltőn, másik alkalommal a saját gyári töltőjén csinálta ezt.
Egyelőre nem tudom eldönteni, hogy valami fizikailag elromolhatott és ezt a sok hőt maga a töltés generálja, vagy egy program pörgeti a telefont maxon amikor töltőn van. Nehezíti a nyomozást, hogy sem az AccuBattery sem az Android rendszer nem rögzít fogyasztási adatokat a töltés ideje alatt.

Ismertek esetleg valami programot, ami folyamatosan tudná logolni a különböző appok CPU/energiaigényét, és a telefon hőmérsékletét, akkor is amikor a telefon töltőn van, hogy ezt utólag visszanézve el tudjam dönteni hogy mikor forrósodott fel ennyire a telefon és melyik app lehet a ludas?

Hivatalos Android 11 van rajta.

"Have you tried turning it off and on again?" - igen, a két eset között újra lett indítva.

(#2376) SkyS1gn válasza Angie™ (#2374) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nálam 2 éve van.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2377) Zord87


Zord87
tag

Üdv!
A töltő kábelemnek annyi lett csak a lassú töltést veszi.
Fontos a gyári kábel vagy egyéb más 4 amperes kábellel is fel veszi a gyorstöltést? Sos!

(#2378) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Van aki váltott már a OnePlus 8 Pro-ról? Ha igen, milyen készülékre?

Annyira szuper jól sikerült telefon ez, és annyira hozzám nőtt, hogy nehezen találok jó alternatívát. Mindenhol csak kompromisszumokat látok, vagy a gyorstöltésből, vagy a szoftverből, vagy a szuper kamerarendszerből, vagy a "kompaktságból" (pedig már ez is tepsi) engedni kellene.

Erősen gondolkozom a OnePlus vonalon, de nem annyira jön be ez a ColorsOS-alapú cucc amiket az újabbakra tesznek. Ezt is OxygenOS 11-el használom emiatt. Custom rom támogatás pedig egyáltalán nincs az újabbakon.

(#2379) SkyS1gn válasza AeSDé Team (#2378) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nekem az ujjlenyomat érzékelővel van nagy bajom, alig regisztrál egy idő után mintha felejtene, meg az üzemidő de hát az idővel így jár.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2380) Kronk válasza AeSDé Team (#2378) üzenetére


Kronk
őstag

OnePlus 10Pro-m van több mint egy éve, nagyon szeretem, de ha most jön a OnePlus Fold, akkor bizony csere lesz ;]

http://totesz.myminicity.com/

(#2381) Angie™ válasza AeSDé Team (#2378) üzenetére


Angie™
addikt

Én is a Oneplus 10 pro-t nézegetem, de egyelőre még húzom a dolgot.

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#2382) SkyS1gn válasza AeSDé Team (#2378) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Pixelre váltanék vissza max.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2383) sutszi


sutszi
veterán

Én várom a Pixel 8 Pro-t... feleségem Oneplus 5-ről költöztetném már... és ha bejön akkor én is váltok a Oneplus-ról. Hasonló fent említett okok... Ez már nem az a barnd és termék mint ami korábban volt.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#2384) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Szintén úgy vagyok a Pixellel, hogy a 7 / 7 Pro kicsit necces, a 8 Pro lenne az igazi (már csak azért is mert akkor 8 próról 8 pró :D), az viszont még odébb van. És ha meg is jelenik, akkor is tuti brutál árakon lesz az első néhány hónapban, ahogy a 7 Pro-t is ha jól látom 440.000-ért árulták.

S23-on és S23+-on gondolkozom még, elég jó, kiegyensúlyozott készülékeknek tűnnek. Itt és itt és itt láthattok beszámolókat arról hogy milyen a OP 8 Pro-ról S23-ra váltani. Meg Reddit-en is van egy pár :)

(#2385) Zúzz


Zúzz
csendes tag

Üdv ! Mitől lehet az,hogy a telefon felfelé görgetés közben egyszer csak villámgyorsan lefelé pörög az elejére ? Gyàri legfrissebb szoftver.

(#2386) fekomat


fekomat
tag

Új frissítés van, júniusi Android patch-el.

[ Szerkesztve ]

(#2387) SkyS1gn válasza fekomat (#2386) üzenetére


SkyS1gn
félisten

már egy jó ideje

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2388) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Tegnap cseréltettem akksit, meglátjuk, de valami még mindíg meríti a háttérben szerintem.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2389) Angie™ válasza SkyS1gn (#2388) üzenetére


Angie™
addikt

Mennyibe került és hol csinálták?

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#2390) SkyS1gn válasza Angie™ (#2389) üzenetére


SkyS1gn
félisten

25, abból 5 az akksi, magam is megcsináltam volna de most nem volt kedvem, cseréltem már magam is törött Pixel 3ban pl. Kanizsa Mobil barlang.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2391) SkyS1gn válasza SkyS1gn (#2390) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Picit élhetőbb

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2392) tónus


tónus
friss újonc

Sziasztok!
Van néhány problémám a készülékkel, leírom, hátha másnál is előfordult, vagy esetleg tudtok segíteni a megoldásban.
- a szemkímélő módot - hiába állítottam be állandóra - nem minden esetben kapcsolja be. Alkalmazások esetében elég gyakran nem működik. Miután a beállításoknál a színhőmérsékletet állítom helyreáll, de addig valami nem ok.
- a nem fogadott hívást nem jelzi a kijelzőn ha mondjuk megérintem, csak miután feloldom a zárképernyőt.
Nagyon megköszönnék ha valaki segítene!

(#2393) mani17


mani17
tag

Sziasztok, IN2021 verziós 8 Próra hogy tudok IN2023-as Globál verziót rakni? Előre is köszönöm.

(#2394) csonka


csonka
tag

Sziasztok!

Mi lehet a gond?
Pár alkalommal tegnap, alkalmazások (volt 3-4 különböző) bezárása után újra be kell írnom a pinkódot. Nem a telefon indul teljesen újra, hanem ahova másodszor kell a pinkódot beírni, odáig dob ki.

(#2395) SkyS1gn válasza SkyS1gn (#2390) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Aki akksit cserélt, nem vett észre olyat, hogy néha nem reagál a telefon a bekapcs gombra vagy az érintésre? Kell neki egy jó 2-3mp mire feloldhatóvá válik... kib. idegesítő... :W

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2396) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Mégvalami... egyik frissítés után eltűnt a hangerő csúszka feletti gyors BT és beépített hangszóró váltó gomb, hogy a 'nyámba lehet gyorsan átváltani a kimenő hangot? :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2397) saddybaddy


saddybaddy
tag

Sziasztok. Várható még Android 14 OP 8 Pro-ra vagy felejtős? Állítólag 8T-re jön...

(#2398) Kronk válasza saddybaddy (#2397) üzenetére


Kronk
őstag

Sajnos nem kapja már meg :W

http://totesz.myminicity.com/

(#2399) SkyS1gn válasza SkyS1gn (#2395) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Neten nemsokat találok róla, lehet a közelség szenzor kuka? Telefonálás közben is látom, hogy sokszor felvillan a kijelző. :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2400) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Sziasztok!

Szert tettem OnePlus 8 Pro-ra. Nagyon szerethető mobil. :C
Tudtok ajánlani megbízható boltot ahol tudnék rendelni tokot nem horror összegben? :R

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#2401) Misi_D


Misi_D
tag

Sziasztok!

Sikeresen elejtettük (én is, meg a gyerek is tegnap - jó nap volt, na...) az OP 8 Pro-t, a volt egy olyan érzésem, h nem tett túl jót neki, és igazam lett: a tokból kivéve szanaszét van pókhálósodva a hátsó üveg. :W
Működik, meg ha visszateszem a tokba, talán még össze is fogja, de nagyon zavar - márcsak azért is, mert az egyik törés-csík felfut a kamerákig / a villanó előtt keresztbe - ez nyilván a tokban is látszik, csak elsőre nem vettem észre.
Az lenne a kérdésem, hátsó üveget hol tudok cseréltetni Bp-n? Most nagyon-nagyon be van lakva a telefon, kétfaktoros azonosítás hegyekkel (céges laptophoz is) stb., nem szívesen bacakodnék ezekkel, tudván, h ha visszaküldöm a Oneplusnak, első lépésben mindent törölnek minőségbiztosítási okokból. Mondjuk van egy félelmem, h az alkatrész beszerzése sem lesz piskóta, bár még nem néztem szét Ali-n ezügyben. Gondolom nem egy szokvány tartozék, tehát ha találnék is egy helyet vagy valakit, az alkatrészt nekem kéne biztosítani...

Köszi!

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#2402) fekomat


fekomat
tag

A napokban érkezett rá 2023 decemberi Android biztonsági csomag

(#2403) FoLey-v válasza fekomat (#2402) üzenetére


FoLey-v
addikt

Fel is raktam :R

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#2404) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Mára érkezett frissítés

IN: IN2021_13.1.0.586(EX01)

EU: IN2023_13.1.0.586(EX01)

System

Integrates the February 2024 Android security patch to enhance system security.
The Background stream feature in Smart Sidebar has been removed.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.