Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) koxx válasza calvin76 (#700) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igen ez volt a baj, átneveztem és a manuális frissítésnél felismeri.

(#702) gilfoyle válasza Rick4 (#688) üzenetére


gilfoyle
őstag

Az oldalról letöltve tenyleg 2,2GB, az updater csak 294MB, gondolom az utóbbi csak az OTA.

(#703) Rick4 válasza gilfoyle (#702) üzenetére


Rick4
félisten

A legutolsó ha jól emlékszem, 2.29GB-os volt updaperrel is. A 10.5.11-est nézed? Asszonyé is ugyanúgy leszívta a 2.29GB-ot, ugyanúgy települt, és minden oké az övével is.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#704) gilfoyle válasza Rick4 (#703) üzenetére


gilfoyle
őstag

10.5.11.IN11BA volt és csak ennyit húzott le, azt feltelepítette hiba nélkül.
Aztán júliusi lett a biztonsági javítás.

[ Szerkesztve ]

(#705) Rick4 válasza gilfoyle (#704) üzenetére


Rick4
félisten

Elképzelhető, hogy én emlékszem rosszul, és a dobozból kivéve húzta le a nagy fájlt, máshoz nem jött ennyi, hirtelen elég sok frissítést jött, lehet keverem már. A lényeg, hogy minden flottul ment nálad is.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#706) spawn21


spawn21
veterán

Zseniális, holnap hívom a futárt az op-től.

Most vettem észre, hogy foltos a kijelző. Alacsony fényerőn "lila" folt van az egyik sarokban. Elég nagy. :(((

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#707) gilfoyle válasza spawn21 (#706) üzenetére


gilfoyle
őstag

Hát ez nem jó hír.
Milyen háttéren látszódik?

(#708) spawn21 válasza gilfoyle (#707) üzenetére


spawn21
veterán

Szürke , leginkább

iPhone 13p

(#709) f3rdzs0 válasza spawn21 (#708) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

hát ez inkább amoled lottery mint bármi más. az összes amoled telefonon van ilyen valamilyen szinten. ha nagyon észrevehető akkor tényleg gariztasd, de ha kifejezetten elkezdtél vadászni rá az 5% szürke képpel a sötétben, akkor nem biztos hogy ki lesz javítva

f3rdzs0

(#710) spawn21 válasza f3rdzs0 (#709) üzenetére


spawn21
veterán

Van itthon 4 telefon ilyen kijelzővel.
Valamiért nem látok rajtuk ilyet :) engem zavar, pont. 370 e Ft volt, ez elfogadhatatlan

iPhone 13p

(#711) koxx válasza spawn21 (#710) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Fasza :(
Nálam anno LG V10-en volt kijelző foltosodás, de az minden színen (főleg fehéren) látszódott. Kérdés nélkül cserélték a kijelzőt, de 1 év után jött elő a hiba, nem pár hét v hónap alatt. Ilyenkor milyen futárt kell hívnod amit megadnak a oneplus oldalán?

(#712) spawn21 válasza koxx (#711) üzenetére


spawn21
veterán

Igen. Elküldtem nekik a panaszom egy képpel. Várom a választ. Nem a világ vége, de ez így nem szép

iPhone 13p

(#713) koxx válasza spawn21 (#712) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem ezt várja az ember egy flagshiptől. Ráadásul nem is számít annyira újonc gyártónak.
Engem ami kicsit kiborít az a képernyőbe épített ujjlenyomat olvasó pontatlansága ill lassúsága. A 2,5 éves mate 10 promon kb 3x gyorsabb volt és 100-ból 95x egyből feloldott. Itt jó esetben 10-ből 5-6 ami pontos. Szerencsére az arcfelsimerője legalább nagyon gyorsan dolgozik.

[ Szerkesztve ]

(#714) calvin76 válasza f3rdzs0 (#709) üzenetére


calvin76
tag

Szerintem ebben az árkategóriában, illik az ilyet kérdés nélkül javítani/cserélni.

(#715) f3rdzs0 válasza calvin76 (#714) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

ezzel egyetértek, csak sajnos ezzel jár ez a technológia.

én jobban örülnék ha végre valaki hozna egy normális 1440p LCD flagshipet. az AMOLED még a mai napig problémás, és alig szebb mint egy Super LCD

f3rdzs0

(#716) gilfoyle válasza koxx (#713) üzenetére


gilfoyle
őstag

Szerintem itt nagyon jó az ujjlenyomat olvasó. Próbáltad már N10+-on? ;]

[ Szerkesztve ]

(#717) MiklosSaS válasza gilfoyle (#716) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

En igen, onnan jovok es oda megyek vissza. Nem vettem eszre kulonbseget a N10+ es OP8 Pro kozott.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#718) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Nálam ez gyorsabban, biztosabban működik.
Én is gondolkodom a visszaváltáson...

(#719) koxx válasza gilfoyle (#716) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Még nem, S10-en próbáltam, az is botrányosan szar volt.

(#720) NemMo


NemMo
őstag

Mi az oka, hogy vissza akarjátok váltani?

(#721) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali.
Érvényes oneplus 8 kupon nincs jelenleg? Rendelnek. :R

[ Szerkesztve ]

(#722) koxx válasza #04441088 (#721) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

[link] :)

spawn21: hogy áll a kijelzős dolog, elvitte a futár?

(#723) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Én is visszaküldöm, pénztvissza konstrukcióban. Elvileg ma viszi a futár.
A kijelzőn nekem is vannak lila foltok, 30%-os fényerő alatt a kijelző alsó harmada belilul, ezt szürkén, de akár fehér háttéren is jól látni. Ha az éjjeli mód be van kapcsolva, akkor még rosszabb.
Normál használat közben pedig a felső fele a kijelzőnek foltos - ez bármilyen homogén háttéren előjön, még akkor is jól látható, ha szöveg van az oldalon, pl. olvasom a ph fórumot.
Hát ennyi.

(#724) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

Sziasztok! Szerintetek bekerül a készülék a Telekom kínálatába? Minden nap nézem, de csak a 7t szerepel régóta sajnos. :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#725) koxx válasza gilfoyle (#723) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Dobj már róla egy fotót, kíváncsi vagyok.

(#726) gilfoyle válasza koxx (#725) üzenetére


gilfoyle
őstag

Már előkészítettem küldésre...

(#727) spawn21 válasza koxx (#722) üzenetére


spawn21
veterán

Igen elvitte. Gyorsak voltak, hétvégén írtam és hétfőn jöttek érte. Remélem a héten kész lesz.

iPhone 13p

(#728) Rick4 válasza koxx (#713) üzenetére


Rick4
félisten

Az nem lehet, hogy az ujjlenyomat feltanítás rosszul lett elvégezve? Megvan annak is a megfelelő módszere, amikor minden lehetséges szöget, erősséget (ekkor kiterül az ember ujjbegye) gyengeséget (ekkor íves lesz) előre húzottat (ahol nyúlik a bőr) stb stb végigveszel. egyszer kell megcsinálni. Halálpontosan dolgozik, veszett gyors, és ugye van egy fontos dolog, amit kár lenne kihagyni, ezek mellett más ujjával nem nyílik, mert ez annyi ponton hasonlít össze mintát, hogy esély sincs más ujjával nyitni.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#729) koxx válasza Rick4 (#728) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

De azt hogy lehet rosszul? ha kiírja, hogy minden ok volt. Lehet megpróbálkozom vele mégegyszer.

(#730) Rick4 válasza koxx (#729) üzenetére


Rick4
félisten

NEki minden ok, mert felvitt egy állapotot, csak amikor fogod a telefont, nem ugyanúgy nyomod az ujjad, és nem ismeri fel. Nálam 100%-os, már a 6-osban is tökéletes volt, igaz, ott 4-5 ujjal tanítottam fel ugyanazzal az ujjbeggyel, de tévedhetetlen volt. Csak gondold végig, mennyi módon nyomod oda az ujjad, különböző szögekben, különböző erővel. Ezeket kell megismertetni vele egyesével.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#731) koxx válasza Rick4 (#730) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Lehet igazad volt, most ujra felvittem es sokkal gyorsabbnak tunik :)

(#732) NemMo


NemMo
őstag

Ez a kijelző mizéria eltántorított a vásárlástól. Lehet tudni, hogy a 8t pro mikorra várható? Mondjuk a nord is érintett, szóval lehet a 8t is problémás lesz. Jó lenne, ha nem, mert ki akarom próbálni a one+-t.

(#733) gilfoyle válasza NemMo (#732) üzenetére


gilfoyle
őstag

Ez nem tántorítson el... Nagyon egyénfüggő, van akit nem érdekel vagy nem is veszi észre.
Csak bizonyos feltételek mellett volt feltűnő, mondjuk engem onnantól, h észrevettem kifejezetten zavart, addig nem :D
Sokat használom este a telefont (olvasok elalvás előtt) és sötétben alacsony fényerőn azért jól látható volt a folt.
Napközben ha kifejezetten erre figyeltem, akkor látható volt, de bevallom, ha nem erre koncentráltam, fel se tűnt...
Még ma is vacilláltam, h lemondjam-e a visszküldést, mert tényleg bitang jó telefon. Ezen a kissé általam is túltolt foltosodáson kívül nem tudok belekötni.
A 120Hz pedig csúcs. A Note-om egy laggoló, akadozó bughalmaz a OP után :D
De azért jó lesz :C

[ Szerkesztve ]

(#734) kornel1000 válasza NemMo (#732) üzenetére


kornel1000
tag

Szerintem sokkal kevesebb készülék érintett benne, mint amilyen nagy mizéria van körülötte.
Rendeltem a Banggood-ról One+ 8pro-t 256Gb. Természetesen később kerestem rá a készülék típushibáira.Első helyen a kijelzővel kapcsolatos problémák jöttek elő.Kinti fórumokon azt írták a későbbi gyártások IN2023, IN2025 már nem érintetek a problémában.Legtöbben IN2020 panaszkodtak.Teljesen ráparáztam a dologra.Tegnapi napon megkaptam a készüléket IN2020 :))Remegő kézzel kapcsoltam be. A készülék hibátlan, semmi zöld-lilás árnyalat nincs kis fényerőnél sem. Nagyon szuper telefon, bátran ajánlom!
Ha pedig valami gond lenne véletlenül, gariban cserélik, kapsz egy új készüléket.

(#735) NemMo válasza kornel1000 (#734) üzenetére


NemMo
őstag

Én a Turbadonál venném, mert jelentősen olcsóbb. Nem tudom náluk milyen a szervíz hozzáállása, szóval van némi kockázat benne. Még nem aktuális a váltás, mert májusban vettem életem első iPhone-ját egy 11 pro-t, amivel elégedett vagyok, de a qhd 120hz bizgerálja a fantáziámat.

(#736) spawn21


spawn21
veterán

Hétfőn vitték el a telefont és ma kaptam hogy holnap ott lesz. Természetesen javítva lett kiváncsi vagyok rá

iPhone 13p

(#737) aTe014


aTe014
aktív tag

i14Pro

(#738) koxx válasza aTe014 (#737) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

AOD jöhetne már, még mindig rohadtul hiányzik :o

(#739) aTe014 válasza koxx (#738) üzenetére


aTe014
aktív tag

Reméljük, 1 hónapon belül megérkezik a stabil 11 :)
[link]

i14Pro

(#740) koxx válasza aTe014 (#739) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Zsíír :C na valahogy így képzeltem el.
Amúgy az akku mi a francért merül éjszaka 3-4%-ot? repülőmódban van és a képernyő se kapcsol be.

[ Szerkesztve ]

(#741) aTe014 válasza koxx (#740) üzenetére


aTe014
aktív tag

Nekem is 5% körül megeszik alvás közben, pedig előtte wifi off, és gondosan bezárok minden alkalmazást. Pl. ha reggelre 100%ra tölti fel, leveszem az áramról a készülődés erejéig, fél óra múlva, amire elkészültem, már 99-98%-on van, úgy hogy hozzá se nyúltam, és továbbra is wifi off.

Összességében, ha valaki kérdezi, akkor nem éppen az acélos üzemidőt szoktam kiemelni, az inkább olyan "mehhh”, de kárpótol a gyönyörű kijelző és a laggmentes gyorsaság. :)

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#742) f3rdzs0 válasza aTe014 (#741) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

nekem jobban merül 100% körül mint alacsonyabb töltöttségen. van egy olyan érzésem, hogy a Oneplus nem rakott bele semmi kalkulációt, hogy az akksik alapból jobban merülnek, és arányosan kéne ezt mutatni

jelenleg a legjobban az zavar, hogy az adaptív töltés nem kapcsolja le 80% körül magát este, hogy reggelre legyen feltöltve és ne az éjszaka közepén. persze gondolom ehhez hozzájön, hogy az AI nem tudja mit kezdjen magával, hogy a karantén alatt össze vissza aludtam. jó lenne, ha resetelni lehetne ezt a funkciót

f3rdzs0

(#743) Hyena


Hyena
senior tag

Valakinek van mar 5G lehetoseg a magyar vodafone halozaton?
Nekem a halozati beallitasoknal csak 4g is megy azzal a kartyaval melyet elozoleg tudtam hasznalni 5G-re a korabbi Galaxy S20 Plus telefonommal tehat a szolgaltatassal biztos nincs baj.
A lakhelyemen amugy nincsen 5G szolgalatatas a vodafone ugyfelszolgalat azt mondta, hogy ha 5gvel lefedett szolgaltatasi teruleten leszek, akkor nezzem meg ujra majd.
Valakinek aki budapesten hasznal ilyen telefont van errol tapasztalata, mukodik az 5g jol oneplus 8al? Vagy mit kell csinalni ,hogy mukodjon?

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#744) karfiol1 válasza Hyena (#743) üzenetére


karfiol1
csendes tag

Nincs, pedig az 5. kerületben teszteltem, ahol kéne lennie.

(#745) f3rdzs0


f3rdzs0
senior tag

ez most csak ilyen hajnali észlelés, de úgy néz ki, hogy kb minden screen issuet megoldottak OP8 Pron az új frissítésekkel

eszembe jutott, hogy nem néztem rá a kijelző problémákra egy ideje a saját telefonomon, magamtól meg nem vettem észre őket, mert nem voltak túl láthatóak.
egy 5% szürke képen az egyetlen látható probléma az a punchhole árnyéka (ami a Samsungokon is ott van). minden más eltűnt. nincs zöldülés, vagy lilás foltok.

nekem ez csak azért fura, hogy miért nem kommunikál OP erről. sokat ártott nekik ez a fórumokon, pedig ezek szerint tényleg segítettek az updatek

f3rdzs0

(#746) gilfoyle válasza f3rdzs0 (#745) üzenetére


gilfoyle
őstag

Ne hozd rám a sírógörcsöt... :D A foltosodás szoftveresen orvosolható, nem panelhiba?

[ Szerkesztve ]

(#747) spawn21 válasza gilfoyle (#746) üzenetére


spawn21
veterán

Mekkora lol

iPhone 13p

(#748) f3rdzs0 válasza gilfoyle (#746) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

hát szerintem a kettő kombinációja. nekem alapból kevés kijelző problémám volt. 5% szürke mellet kicsit lehetett látni zöldülést és foltokat sötétben, most már ez sincs.

erre mondjuk az egyik magyarázat az az, hogy anno a minimális fényerőt megnövelték, hogy kevésbé látszódjon. gondolom azóta még adtak ki frissítést új kijelző kalibrálással

ettől függetlenül lehet hogy csak a DC Dimming kiégette a kijelzőt egyenlő szintre :D

ha te láttad a problémát, frissítések után, akkor az inkább panel hiba mint bármi más, szóval jól tetted hogy visszaküldted

f3rdzs0

(#749) geryboro


geryboro
senior tag

üdv.
szemezek a telóval.
Mate 20 Pro-ról jönnék.
van 1-2 alapvető dolog amivel érdemes foglalkozni a készülékkel kapcsolatban?
gyárihiba, ilyenek.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#750) koxx válasza geryboro (#749) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Qhd+120Hz-en karcsu az akkuido, illetve ahogy fentebb is olvashattad valakinel elojottek kijelzo foltosodasok.
En Mate 10 prorol jottem, az android 10 foshulladek volt rajta

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.