Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Telenor 4G-n megy valakinek a VoLTE ? Nálam visszavált H+ -ra.

(#1802) Chokee


Chokee
csendes tag

Sziasztok!
Erősen gondolkozom egy 8 Pro beszerzésén az idősődő S9-em helyett. Az lenne a kérdésem, hogy az Android Auto stabilan működik nálatok Android 11-en?
Neten rákeresve elég sok panaszt találtam, hogy bugos és nem igazán akar működni az Android 11 update óta sokaknak. 2020-as Skoda Bolero fejegységen használnám napi szinten és elég bosszantó lenne, ha a mostani S9-en stabilan működő funkció nem működne. Köszi

(#1803) Land


Land
veterán

Üdv! Aliról tudtok ajánlani tökéletesen illeszkedő üvegfóliát? A mostani megrepedt. Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1804) zzola


zzola
félisten

Üdv!

Most itt mi a helyzet? Többen azt írtátok, hogy a 11-es Android nem éppen jól fut a készüléken és/vagy vannak hibák.... ?
Vállalható még ez a készülék, vagy a gyártó elkezdi süllyeszteni és nem optimalizálja a hardverhez a szoftvert?
Kösz.

(#1805) Ubi


Ubi
tag

Sziasztok! Van egy OnePlus 8 Pro telefonom friss 11.0.6.6 rendszerrel és hozzá egy GT2-es óra. Olyat csinálnak, hogy bejövő híváskor az óra elkezd rezegni, és a telefon csengőhangja egyszerűen berecseg 2-4 mp-en keresztül. Nem jövök rá, hogy mi lehet. Telefont többször is teljesen töröltem és naprakész friss szoftverrel rendelkezik. Az óra szintén friss és az app is a legfrissebb (11.0.7.518). Már mindent letiltottam, engedélyeztem, gyorsító tárat töröltem és órát is reseteltem, de semmi. Van valakinek ötlete mi lehet a gond? Esetleg van valaki köztetek, aki szintén ilyen órával és telefonnal rendelkezik? Köszönöm előre is!

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#1806) Berti1992 válasza zzola (#1804) üzenetére


Berti1992
csendes tag

Szerintem pacek minden... Jönnek még frissítések meg minden, sztem nincs baj az a11-el.

(#1807) csonka


csonka
tag

Sziasztok!

Járt már így valaki közületek?
Tegnap megkaptam a vadi új telefont. Ma rászántam magamat, hogy belakjam. Az előbb egyszercsak elkezdett a képernyő felső részétől az alja felé befeketedni a képernyő. És most full fekete az egész és nem tudok vele semmit csinálni. Power+hangerő fel-re úgy kb 20 mp után zizzen egyet és zöld csíkok jelennek meg egy pillanatra és ennyi.

Mi lehet ez? Gondolom szerviz.

(#1808) geryboro válasza Chokee (#1802) üzenetére


geryboro
senior tag

hat en egy ujszerias opel combon sehogy nem tudtam eletre kelteni az appot.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#1809) Csocsesz75 válasza Chokee (#1802) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Fiat 500-zal stabilan működik.

(#1810) 19Petya83 válasza Chokee (#1802) üzenetére


19Petya83
tag

Helló!
Az app teljesen jól működik (Kia Ceed), de nagyon érzékeny a kábel megfelelő csatlakozására. Amikor azt gondolom, hogy be van dugva rendesen a kábel a legkisebb mozdításra is szétkapcsol. A telefon töltődik továbbra is, de az AA megszakad. A gyári kábellel nem volt ilyen gondom, de az utángyártottal gyakori.
Sikerült most már a teljes kijelzőt áttükröznöm a kocsi kijelzőjére (bár vezérelni még nem tudom a telefont róla), de ehhez max. 6.3-as AA kell. A 6.4-gyel már nem működik.

(#1811) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Gondoltam megosztom veletek : gyári vezeték nélküli töltő, ringke fusion x tokban lévő telefont nem tölti. Elején úgy néz ki elindul a töltés de kb. 5 másodperc múlva pirosan villog a töltő.

(#1812) aTe014


aTe014
aktív tag

(#1813) stomi83


stomi83
csendes tag

Sziasztok! Van két OnePlus 8 Pro tokom, amit szeretnék eladni. Az egyik egy teljesen új, bontatlan Sandstone Cyan színben, a másik pedig egy fekete Nillkin Frosted Shield. Ez utóbbit használtam kb. 1 hétig, így ez is új állapotban van. A Sandstone 3000 Ft, a Nillkin 2000 Ft.
Nem tudom, hogy mennyire tiltott dolog itt hírdetni, ha igen, akkor törlöm a posztom. :R

(#1814) ghiottone válasza stomi83 (#1813) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Így ne. Hardverapróra rakd ki, de a fórumban nem hirdetünk.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1815) geryboro válasza aTe014 (#1812) üzenetére


geryboro
senior tag

ideje, mar 9 gyors portre kep utan vinnyog hogy varjak, mert nem birja az utemet :N

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#1816) stomi83 válasza ghiottone (#1814) üzenetére


stomi83
csendes tag

Próbáltam törölni a bejegyzést, de nincs ilyen lehetőség. :F

(#1817) k5.20 válasza Csocsesz75 (#1811) üzenetére


k5.20
senior tag

Megtoldom:
a Supcase tokkal viszont működik, ha valakinek érdekes.

(#1818) csonka


csonka
tag

Nézegetem ezt a GCam-ot.
Írnak valami config fájlokat, hogy menteni kell a telefonra.
Enélkül nem fog működni? Mindenképpen kell?

(#1819) Atish19


Atish19
őstag

Sziasztok. 9 pro helyett döntöttem a 8 pro mellet még a tegnapi nap folyamán a jó árazása miatt. Épp csak a rendelés maradt el, mert már fáradt voltam. Szabad megtudnom mi indokolja, hogy feltornázták az árát konkrétan a 9 pro fölé (1049 Euro)? Tegnap még 650 volt :DD :Y Alin is volt még tegnap 580 dollárért természetesen az meg elfogyott mára :DDD

(#1820) ghiottone válasza Atish19 (#1819) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Mert a sima 8gb fekete pillanatnyilag elfogyott. A 12 gb-os régóta azon az áron ragadt. Szerda délután környékén kell nézni, háth lesz megint valami kedvezmény rá, vagy addig megint lesz utánpótlás. Nekem 10százalékos kuponjaim voltak a 8prohoz múltkorában.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1821) Atish19 válasza ghiottone (#1820) üzenetére


Atish19
őstag

Valóban. Figyelmetlen voltam. Oneplus store a kéket ajánlotta fel, mert a többi elfogyott :DDD

(#1822) csonka válasza Atish19 (#1821) üzenetére


csonka
tag

2 hete zöld 12Gb-osat vettem 750-ért.

(#1823) csonka


csonka
tag

Sziasztok!
Tudja-e valaki közületek, hogy a rögzített hívásokat hol lehet megtalálni, hová menti a rendszer?
Az abd-joneplus-os megoldás működik nálam.

[ Szerkesztve ]

(#1824) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

3 év rendszer, 4 év biztonsági frissítés.

[link]

(#1825) damo


damo
csendes tag

Sziasztok, egy kis segítség kellene, adott egy 8 pro két SIM benne mindkettő Telekom (céges,saját) SMS -t csak az egyikre tudok küldeni a másikra nem???? :F Találkozott már valaki ezzel a prroblémával? Köszi

(#1826) KSparrow


KSparrow
senior tag

Sziasztok!
Én ma futottam bele valami gebaszba, nem tudom, mi lehet.
Telekomos vagyok. Elkezdek hívni valakit, nála megjelenik, de 2-3 csöngésnyi idő után leáll.
Nálam süket a telefon, nem cseng ki, csak hirtelen vége.
Nálam van a gond, készülékkel, vagy valami rendszerhiba lesz?

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#1827) KSparrow válasza KSparrow (#1826) üzenetére


KSparrow
senior tag

Letöltöttem a google telefont, de miután áttettem a kártyám egy másik telefonba, és a 8 pro pihent, megoldódott. Lehet, hogy hálózati gond volt, VOLTE nem ment talán.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#1828) ozeviktor92


ozeviktor92
tag

Sziasztok!
Telenoros kártyával használom a készüléket. Miután behelyezem a sim kártyát megjelenik a preferált hálózattípusoknál az 5G-is, de pár pillanat múlva eltűnik, csak a 2g/3g/4g(automatikus) marad. Konfigurációs üzenetet állíólag küldött a Telenor APN (net,mms) beállításhoz de ezt nem kaptam meg. APN beállításoknál (Hozzáférési pontok nevei) Telenor MMS szerepel, illetvemegjelent egy ims nevű melyet sem törölni nem lehet, sem módosítani.
Kérdezném tőletek, hogy ez így normális működés? :)

[ Szerkesztve ]

(#1829) ozeviktor92 válasza ozeviktor92 (#1828) üzenetére


ozeviktor92
tag

Ennyire halott a fórum vagy senkinek semmi ötlete? :)

(#1830) csonka válasza ozeviktor92 (#1829) üzenetére


csonka
tag

Lehet, hogy itt a fórumban egyedül vagy Telenoros.

(#1831) Csocsesz75 válasza ozeviktor92 (#1829) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Nem egyedül vagy Telenoros, nekem mindkét kártyám propelleres a telefonban. Ezek vannak nekem is. 5G-hez nem kell valami külön előfizetés meg másik sim ? Csak kérdem, nem értek hozzá. Én elvagyok vígan 4G-n is

(#1832) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Én is telenoros vagyok de 4G-s.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1833) Blackphant'r


Blackphant'r
tag

Én február óta használom Telekom és Telenor kártyákkal. Ha a Telenor az adat kártya akkor átvált 4g-re mert a Telenornál ha jól tudom még csak pilot üzemmódban megy az 5g. A Telekomnál viszont már megy rendesen, ott annyi a megkötés, hogy amíg nincs teljes lefedettség az országban addig csak fizetős alapon megy. Plusz szolgáltatásként kell megrendelni.

(#1834) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Két kérdésem lenne:
- Az állapotsávon a kapcsolók sorrendjét nem lehet felcserélni?
- A gyári launchert lehet zárolni? Arra gondolok hogy "véletlenül" ne rendeződjenek át az ikonok.

Köszi előre is a választ!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1835) Csocsesz75 válasza embe (#1834) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Első kérdésre :

Állapotsáv lehúz (teljesen), ceruza ikonra katt, kapcsolón ujj rajtatart, oda húz ahova akar. 🙂

(#1836) embe válasza Csocsesz75 (#1835) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi!
Mekkora vakegér vagyok! :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1837) anti1966


anti1966
tag

Sziasztok!

Keresek olyan hívásblokkolót, amiben van olyan opció, hogy esetleg hétvégén beállítható az, hogy ki hívhasson.
Tudtok valami nagyon jó fajtát?

Köszönöm

(#1838) AeSDé Team válasza anti1966 (#1837) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Szia!

Kicsit körülményesebb viszont nem igényel extra alkalmazást:

Be tudod állítani hogy a Do Not Disturb (DND) funkció hétvégén automatikusan bekapcsoljon, és azt is be tudod állítani hogy a DND ideje alatt csak a csillaggal jelölt névjegyek hívásaira csörögjön a telefon.

(#1839) anti1966 válasza AeSDé Team (#1838) üzenetére


anti1966
tag

Köszönöm
Ez is jó lesz, pár számot szeretnék csak fehér listára tenni.

(#1840) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Sziasztok.!
A IN2025 amerikai modell-re is tudom érvényesíteni a garit..?
Igen tudom az 5g nem megy. :DDD

Válaszotok előre is köszönöm.
Üdv.Zoli. :R

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1841) Torony 1.


Torony 1.
tag

Megjelent a legújabb frissités:11.0.8.8 :Y

(#1842) aTe014 válasza Torony 1. (#1841) üzenetére


aTe014
aktív tag

Mintha nagyobb lenne az Always-On-Display fényereje?!

Lehet csak placebo...

i14Pro

(#1843) csonka válasza aTe014 (#1842) üzenetére


csonka
tag

Most, hogy így írod, tényleg.

(#1844) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

12 béta miért csak 9-re van?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1845) #40047616 válasza SkyS1gn (#1844) üzenetére


#40047616
törölt tag

Mert az az újabb széria. Legelőször arra jön és utánna a 8-asra.

(#1846) geryboro


geryboro
senior tag

hat a AoD fenyereje jobb lesz ha elenkebb lesz.
-
masik, telefonalas kozben a kijelzo be-ki kapcsolgatasa automatikusan valami botranyos.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#1847) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Nem tudtok akciós QI töltöt a telefonhoz már egy ideje szemezek a gyárival de mivel a telefonnal se vagyok elégedett veszettül sokallom. :D

(#1848) ghiottone válasza ADAM1337 (#1847) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ennél akciósabbat nem találtam - IKEA Livboj

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1849) KSparrow válasza geryboro (#1846) üzenetére


KSparrow
senior tag

Akkor legalább nem vagyok ezzel egyedül... Folyton elnyomom füllel.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#1850) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Inkább minőségit szeretnék ami tudja 5w-nál többel tölteni és ha lehet döntött verziós, nem tudom létezik-e ilyen. Esetleg oppo töltőt nézzek hozzá ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.