Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:16:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#770) pengonorbert


pengonorbert
tag

Sziasztok!
Immár én is használom pár hete a telefont, és nagyon nem bántam meg a vásárlást, csak ajánlani tudom mindenkinek. (Mondjuk egy 4 éves Meizut váltott szóval így nem nehéz... :D )
Pár gondolat ami eddig megfogalmazódott bennem:
- Szabad ég alatt a fényerő nem túl acélos, ezzel egyet kell értsek az előttem szólókkal. Lehet látni, meg persze olvasható, de mondjuk egy +15-20% fényerő bónusz még jól jönne
- A telefon hatalmas. Igazából vásárlás előtt ezt midnenki tesztelje le magának (mondjuk egy Note-al) mert ha valaki érzékeny ilyesmire, annak kb kizáró ok lehet. Én szerencsés vagyok mert mondták már jó páran hogy zongorista kezeim vannak, azért van pár fogás váltás amit az utcán igen félve ejtek meg még így is hogy meg van már a rutin.
- A kialakítás abszolút prémium, viszont a készülék tényleg nagyon csúszós. A formáját tekintve hihetetlenül kézbe áll egy ekkora készülék is, de szárazabb kézzel olyan használni mint vizes kézzel egy szappant fogdosni :D

És ez utóbbival bajban is vagyok mert nézegetem most a tokokat a készülékre. Valami olyansmit keresek ami nem rondítja el, a lehető legvékonyabb, és legkönnyebb. Nem kell hogy bumper módon körbe legyen gumizva, vagy valami brutál védelmet adjon, annyi kellene hogy asztal meg zseb kopástól megvédje, és fogásra a lehető legészrevehetetlenebb legyen.

Tudtok esetleg valami hasonlót ajánlani? Én az original Karbon protective case-t találtam eddig a legjobbnak erre a célra, de mire ideér 14k :S Létezi erre esetleg valami vouncher?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.