Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:59:15

LOGOUT.hu

ONEPLUS 5T ÖSSZEFOGLALÓ
OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#223) Norbi. válasza Fitzgerald (#219) üzenetére


Norbi.
őstag

Boltosként össze tudom elég sok telóval hasonlítani az 5T-met. Nem sokba marad el kijelzőbe egy S8-hoz képest, én nem veszem észre a kisebb felbontást.
A kamera nekem elég, a másik topikba 700 hozzászólásból tuti, hogy 400 a kamerához kapcsolódott.
Ennyire azért nem tragikus a helyzet szerintem, ha jobb kamera lenne benne, akkor másba kötnének bele sokan. Decemberre ígértek frissítést, amibe elvileg jobb lesz a kamera, december 2 van, ne temessük már a telefont a kamera miatt. (Amivel egyébként a megfelelő topikokba lőttek jó pár remek fotót.) De, tudom valamibe muszáj belekötni..
A csupasz Android se teljesen csupasz, van benne jópár extra funkció. Romolhatod moddolhatod úgy, ahogy akarod, ezt se sok gyártó engedi meg garivesztés nélkül. Zenébe pl. nekem jobban bejön a hangzása, mint egy S8, vay iPhone 7. (pedig BeatsX-et használok, ami ugye az Apple tulajdona) Plusz, ugye egy S8 hoz képest itt a dual sim és a plusz 2/4gb ram. Akinek nem tetszik vegyen S8-at és örüljön neki. Ezt a telót inkább a G6hoz kéne mérni az árat figyelembe véve, azt pedig sz*rrá veri.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.