Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-08-08 15:24:20

LOGOUT.hu

Ide csak a kimondottan az OnePlus 3T-vel kapcsolatos információk kerüljenek. Értem ez alatt a tokok, töltők, kiegészítők, szoftverek és egyéb trükkök.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) g0dl válasza sbwolf (#6950) üzenetére


g0dl
addikt

Nálam még 17.1. Magisk hide nekem van

(#6952) -=Jam=- válasza PistiSan (#6947) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nálam nyitott bootloader, DotOS Rom, magisk hide és simán megy minden, ami sír a root miatt. A K&H mobilapp is.

(#6953) Sanya válasza -=Jam=- (#6952) üzenetére


Sanya
nagyúr

Próbáld ki felrakni az otp banki appját [link]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6954) sbwolf válasza g0dl (#6951) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Elnézést! Most olvastam vissza. "Magisk hide nekem van". Szó javaslatnál, mellé nyomtam. Nem volt telepítve magisk.
Most fel tettem a Resurrection Remix-et. Android 10, megy az OTP app.

(#6955) -=Jam=- válasza Sanya (#6953) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Az is megy.

(#6956) Sanya válasza -=Jam=- (#6955) üzenetére


Sanya
nagyúr

:DD

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6957) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Még a gyári 8-as android fut a telefonomon, rootolva, de lehet, hogy újra kellene telepítenem, illetve talán megpróbálnék egy LineAge buildet is. Jelenleg TWRP van telepítve, az Összefoglalóban említett "Egy nem hivatalos, javított 3.0.4-1 TWRP: [link]" A kérdésem az lenne, hogy melyik TWRP verziót lenne érdemes felraknom? Vagy a jelenlegi 3.0.4-1 jó lehet? Azzal menne a LineAge flash is? Vagy létezik újabb, jobb?

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#6958) AcCEsS válasza AcCEsS (#6957) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Úgy látom a hivatalos TWRP már jóval magasabb verziószámú, jelenleg 3.6.0-9 (2021-11-23)
https://dl.twrp.me/oneplus3

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#6959) Sanya válasza AcCEsS (#6958) üzenetére


Sanya
nagyúr

én a lineageos indítóját használom.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6960) BornToBePuli válasza AcCEsS (#6958) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Szerintem inkább LineageOS recoveryt.

Read only felhasználó

(#6961) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

És a LineageOS recoveryvel is vissza tudom flashelni a gyári romot? Tehát teljesen ki lehet helyettesíteni a TWRP-t? Backup/Restore funkció is van benne + wipe stb.?

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#6962) Sanya válasza AcCEsS (#6961) üzenetére


Sanya
nagyúr

igen.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6963) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Köszi mindenkinek! :R

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#6964) Nestor16


Nestor16
senior tag

Sziasztok!

A jelenség a következő: egy sávban nem érzékel rendesen a touch sensor. Ez lehet vajon szoftveres hiba is vagy inkább hardveres? Van valami ötlet a javításra a képernyő cserén kívül?
Van amikor túlérzékeny és önmagára ébred, "nyomogat" mindent is a telefon. Szerencsére erről leszokott, került időbe mire rájöttem, hogy egyáltalán mi a baja.

Köszönöm!

Üdv, Dávid

(#6965) szabozsolt87


szabozsolt87
tag

Helló srácok,

Érdeklődni szeretnék, hogy sérült kijelzővel rendelkező készülékről hogyan tudok adatot lementeni? A készülék bekapcsol, tölt mindent csinál szépen, de a kijelző teljesen off még annyira sem mutat semmit, hogy egy otg kábellel esetleg boldoguljak. Ezen a szinten picit elakadtam.

(#6966) Buster17 válasza szabozsolt87 (#6965) üzenetére


Buster17
addikt

Én úgy csináltam hogy vettem egy kínai kijelzőt, összetettem és letudtam menteni a dolgokat.

(#6967) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

A mai napon 6 és fél év után elbúcsúzom imádott 3T telefonomtól, amiatt, hogy ma megérkezett az utódja, egy Oneplus Nord 2T 12/256. Nem fog teljesen nyugdíjba menni ez a remek modell, használatban marad, de már nem lesz elsődleges telefon. Mindvégig hű és megbízható társam volt, most is imádom! :)

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#6968) Sanya válasza AcCEsS (#6967) üzenetére


Sanya
nagyúr

nekem a gyermekeim használják.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6969) laskr99


laskr99
addikt

Üdv!

Valakinek dísznek kell egy 3T midnight black doboz?

(#6970) magyarl


magyarl
tag

Nekem is 6,5 év után lett lecserélve a 3T. Roottal még egész használható volt (felesleges folyamatok letiltva, így az akku bírta kb a napot). Viszont a képernyő ragasztás már elengedett, alá ment a por, ami miatt a frontkamera homályos lett. A csak apk-ból telepíthető Android Auto az új frissített Wazet már eldobálta, az appok nyitásában, váltogatásában már nem tudta tartani a tempót ami diktáltam volna neki.
Az azóta elszállt árai miatt azt gondoltam, hogy nem OnePlus lesz a következő. Aztán úgy voltam vele, ha a következő is 6-7 évig lesz minden nap az egyik leghasznosabb segítőm, akkor legyen flagship, induljon a topról. Azok között viszont nekem megint a OnePlus lett a győztes, így lett OP 11 a Samsung S23+ helyett. Annyi ram került bele, mint a gamingre is használt asztali gépem (16GB) :DDD
A súlyát kicsit nehéz volt megszokni a 3T után, de ez a 120 Hz kijelző és a finom haptikus motor simán kárpótol. Meg persze hogy követi a tempót amit diktálok. :)

SONY KDL-43W755C

(#6971) Sanya


Sanya
nagyúr

A gyermekeim még mindig használják mindkét Oneplus 3T készülékünket, gyári OOS-sel.
Az egyik telefon leesett, kijelzője eltört vagy két éve: kapott újat.
A másik leesett, de csak a bekapcsoló gombja ment tönkre (műanyag pecek lejött róla): kapott újat.
Erre elromlott a másik telefon bekapcsológombja: kapott újat. Egyelőre mennek tovább: tartalomfogyasztás , mesenézés, matematikai feladatok megoldására még mindig több, mint tökéletes. Az akku is 80%+ mindegyikben.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.